Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) stangli válasza Peet (#4) üzenetére


stangli
senior tag

Honnan tudod, hogy nincs így is már kint annyi helyen, hogy egymás mellé is kerülhet?
Jellemző, de a megfigyeléseim alapján mostanában ilyesmi nem fordult elő, annak is köszönhetően, hogy eléggé visszaesett a nézőközönség, így kevesebb reklám plakát is kerül az utcákra/újságokba. Gondolom költségtakarékosság miatt is. De vannak nagyobb filmek mint pl. e film is ahol nem nagyon számíthat a pénz. De akkor is. Értelme nulla egymás mellé tenni. Pl. veled egyetemben, nem sokan vették észre, mert nem találtam feljegyzést ezzel kapcsolatban. Ha észre is vették, az futhatott át a fejükön, „mi a manónak tesznek két plakátot egymás mellé? Hm talán meg kellene nézni, vagy a fene sem nézi meg…” (ízlések és pofonok) És tovább elmélkedik mindenki a saját kis életén…

Miből gondolod, hogy többet látva egymás mellett nem érnek el vele nagyobb hatást mintha csak egy lenne? (a csapból is az folyik szindróma)
Egy átlag ember látószöge 125 fokos, ami azt jelenti, hogy ha egy plakát van ott, azt is meglátod nemhogy kettőt. Ha azt mondtad volna, hogy nagyobb hatást érnek el azzal, ha van egy darab a megálló elején és egy a végén, akkor egy szavam sem lenne. És így nagyobb hatást érnének el a szavaiddal élve „csapból is folyik szindróma” elvén, mert két irányból tudnának támadni.

Valószínűleg már el is érték vele a kívánt hatást, hiszen Te is írtál a filmről!
Tévedés ne essék a Filmről nem írtam véleményt, csak megneveztem, hogy mennyire szórják a plakátok terén a pénzt. Ami egy ekkora költségvetésű filmnél nem meglepő.
A mondat második részével egyet értek hisz „Bad reklám, is reklám too.” azaz Ungárissh Rossz reklám is reklám :D


[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.