Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Kloden


Kloden
senior tag

Zenelejátszó szar fülessel? Kösz, nem. :)

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#52) haddent válasza Kloden (#51) üzenetére


haddent
addikt

*faceplant* ... hihetetlen hogy mennyi értetlen retardált van... a szar nem azt jelenti, hogy szar, csak nem a legjobb. Ha jól tudom egyik zenelejátszóhoz sem csapnak hozzá (vagy mobilhouz...) alapból sennheiser füleseket... Vegyél külön és kész. Mindegyik alapból gagyi kis gyári cuccal érkezik..

(#53) Kloden válasza haddent (#52) üzenetére


Kloden
senior tag

Nem csak a Senn fülesek a jók. Egy. Ha már egy dolgot egyetlen egy feladatra készítenek, legyen jó fülessel. Az, hogy mobilhoz nem tesznek jó fülest megértem, de zenelejátszóhoz igazán hozzácsaphatnának egyet. Olyan mintha vennél egy tévét, ami kb egy feladatra jó, de a fele képernyő fekete. Halleluja.

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#54) haddent válasza Kloden (#53) üzenetére


haddent
addikt

Nem. A legkevésbé sem jó példát hoztál fel... Természetesen nem csak a Sennheiser a jó, de egyik készülékhez sem adnak alapból 10e Ft, v. még drágább fülest. Ez ilyen. Nyugodj meg, a sonykhoz sem a 30 v 100 ezres sony füleseket adják. Ez egy tartozéka a készüléknek, ne ez alapján ítéljük már meg... Ha vszel egy BMW -t de alapból szar benzin meg olaj van benne, vagy nem tetszik az ülés mintája, vagy az illatósító illatja akkor kidobod és rávágo hogy szar? Kb. ezt csináltad, de már nem is érdekel, legyél boldog a sonyddal, neked van igazad

(#55) zeg válasza haddent (#27) üzenetére


zeg
senior tag

Van aki a Sony A sorozatáért ~55k-t sem sajnál,(aki egyszer hallotta azt tudja miért ennyi) az hogy az átlagember hallása béna, és ehhez társul az általános igénytelenség, nem jelenti azt hogy mindenki így gondolkodik.

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#56) zeg válasza haddent (#39) üzenetére


zeg
senior tag

Aham, az alma az prémium és megéri, a sony pedig nem. Ne röhögtess már, minden szempontból az alma ellenfele, hogy te erről nem tudsz, és ez alapján alkotsz véleményt a sony sorozatairól, téged minősít. Nem mellesleg a Sony A és X sorozata keresztbe lenyeli hangminőségben a legdrágább almát is, vedd egyszer kézbe valamelyiket, mielőtt ítélkezel felettük.
Megj.: Már az S-es középkategóriás Sony-hoz is tízezres füldugó jár...

[ Szerkesztve ]

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#57) zsolidodd


zsolidodd
senior tag

De kib@szott nagy szakértők vannak itt.

(#58) Jhonny06 válasza zsolidodd (#57) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ja, te is közéjük tartozol.

(#59) zsolidodd válasza Jhonny06 (#58) üzenetére


zsolidodd
senior tag

Ja.

(#60) haddent


haddent
addikt

én nem azt mondtam, hogy a sonyk szarok:D csak azt, hogy ugyanolyan jó az Apple is, és még olcsóbb is shuffle esetében.

(#61) Kloden válasza haddent (#54) üzenetére


Kloden
senior tag

Egy szóval sem említettem a Sonyt, nem is volt és nem is lesz ilyen fülesem.
A retardáltat meg bóknak veszem, szerintem vegyél vissza, lehet nyugodtan is beszélgetni.

Üdv további szép napot :)

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#62) haddent válasza Kloden (#61) üzenetére


haddent
addikt

Aham, lehet. Én nyugodt vagyok... Csak nem értem, hogy ha utálod ezt a terméket, akkor minek olvasod a leírását? Ki kért rá? És miért veszed a fáradtságot, hogy kitalálj ál-indokokat, hogy miért is gagyi?

(#63) zeg válasza zsolidodd (#57) üzenetére


zeg
senior tag

Elegendő elolvasni néhány Rightmark audio tesztet, esetleg kézbe fogni egy terméket. :)

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#64) niof


niof
addikt

Én kb. ezer éve ezt pofázom minden mp3 lejátszóról és mobilról zenét hallgató ismerősömnek, hogy ha normális minőségben akarja a zenéit hallgatni menet közben, ahhoz nem csak egy jó füles kell, hanem a front end-re is illik figyelni. Persze a legtöbben elégedettek a telefonok igencsak silány hangminőségével (persze néhány drágább modelltől eltekintve), ezt elfogadom. De akinek van egy kis félretett pénze, az ne sajnálja egy iPod-ra, mert ezek elég jók, és pl. vaterán elég olcsón be lehet szerezni egy használt Classic-ot mondjuk (mint pl én is ezt tettem), azon már hely is van bőven, és ha tényleg jó állapotút fogsz ki, akkor már csak minőségi zene kell rá, meg egy jobb, szubjektív ízlés szerinti füles, hogy ki tudd élvezni a lejátszód tulajdonságait rendesen.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#65) KennyONE válasza zeg (#5) üzenetére


KennyONE
aktív tag

Nekem is volt LG Shineom,de speciel a zenelejátszóját nem szerettem,nekem elég kistudású volt a zenei része főleg egy Sony Ericsson W710i után...
Az LG-ben a fényképezős rész tetszett a legjobban,nagyon szerettem a kameráját:)

A bemutató nagyon jó lett!Grat érte!:) Én is használok apple terméket,bár tényleg nem a legolcsóbbak,de nagyon sokáig bírják.
Egy időben én is néztem a shuffle-t,de kaptam egy viseltes iPod nano-t és nagyon jó,mint hangzásilag,mint minőségileg (bár az eredeti apple fülest gyűlölöm)

(#66) haddent válasza KennyONE (#65) üzenetére


haddent
addikt

a fülest nem is vitatom, eleve a minősége sem elég jó egy ilyen készülékhez, és én pl. az agyba dugósat szeretem, nem ezt a diszkrétet.

(#67) FireKeeper válasza Jhonny06 (#46) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

"én a Clip+-ról csak rosszat olvastam eddig"
ajánlom a következőket: 2010: #2
2009: #1
Review
annyira azért nem rossz.
mod: offba rakom inkább

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#68) haddent válasza FireKeeper (#67) üzenetére


haddent
addikt

hogy néz ez ki? vmi ocsmány benga szar sztem..

(#69) FireKeeper válasza haddent (#68) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

Ha te a kinézet, és nem a hanzás alapján veszel zenelejátszót, ahhoz csak gratulálni tudok.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#70) infectedmann válasza AxBattler (#4) üzenetére


infectedmann
őstag

Mert már SOS kellett egy új teló, mikor megvettem a Blade-et, ugyanis a régi iPhone 1stgen kb. használhatatlan volt a gyenge aksi miatt, kicseréltetni nem akartam, inkább vettem az olcsóbb, de nagyobb tudású telefont. Sajnos abban a hónapban eléggé szűk volt a pénztárcám, ezért nem tudtam drágább telefont venni. A köv. hónapban viszont már belefért a Shuffle. Amúgy az, hogy cipelni az egy kicsit túlzás, mert egy tollpihénél is könnyebb. Engem egyáltalán nem zavar. Teló zsebben, ha hívnak rezeg fülest ki a fülből aztán helló.

A közösbe:
Amúgy nem vagyok egy Apple fanboy, de szeretem a termékeiket, igaz Apple szgépem vagy laptopom sose lesz, mert annyi pénz nincs is a világon :D Anno az iPhone 1stgent is baráti áron hozta egy ismerősöm USA-ból. Az volt az első és egyetlen Apple termékem. Aztán most pedig ez a kis a Shuffle. A kijelőz hiánya engem egyáltalán nem zavar. Elhagyni nehéz, mert rácsatolod bárhova és azt onnan csak levágni lehet. Én próbáltam a nadrágom övtartójáról lerángatni, de majdnem eltéptem a nadrágot :D Egyszóval ha az ember biztos helyre rakja, nehéz elhagyni. Aki meg nem vigyáz rá az mást is elhagyni.

Az aksiról tapasztalataim szerint:
128kbps AAC-vel 10-12 órát is bírja, viszont 320kbps MP3-al csak 6-8 órát. Nem tudom ez mitől függ, de én ezt tapasztaltam. Az adatlapján megadott 15 órát nem sikerült összehoznom.

Ha bármi kérdés van szívesne válaszolok a tapasztalataim alapján.

[ Szerkesztve ]

(#71) infectedmann válasza infectedmann (#70) üzenetére


infectedmann
őstag

Amúgy sokáig szemeztem a SanDisk Sansa Clip+ -al, de már nem emlékszem mi húzott az iPod felé. Talán az, hogy volt már Apple termékem :D

(#72) Jhonny06 válasza FireKeeper (#69) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ez a tízezres kategória baszki, már ezerszer le lett írva, hogy Shuffle-t sem azért vesz az ember, hogy aztán azon élje ki az audiofil hajlamait; sporthoz, másodlagos lejátszónak jó. A Clip+-nak sem jobb a hangminősége gyári fülessel, az meg már nem a lejátszón múlik, hogy milyet veszel hozzá, nyilván ehhez a kategóriához nem high-end füles passzol, ahhoz előbb kell egy jó lejátszó is. Ezért nem értem, hogy mit sírtok, teljesen logikátlan..

[ Szerkesztve ]

(#73) Polllen válasza Jhonny06 (#72) üzenetére


Polllen
nagyúr

Picit túlreagáltál egy semmiséget, ami nem is neked szól... Nem értem miért vergődsz. ;]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#74) Jhonny06 válasza Polllen (#73) üzenetére


Jhonny06
veterán

Úgy emlékszem, hogy nem neked írtam..

[ Szerkesztve ]

(#75) FireKeeper válasza Jhonny06 (#74) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

Én pedig ténylegesen neked írtam, szóval teljesen jogosan reagáltál :K
Egyébként van igazság abban amit mondasz, én csak arra próbáltam utalni, hogy a clip+ hangminősége a jóval drágább lejátszókkal összehasonlítva is nagyon jó.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#76) Polllen válasza Jhonny06 (#74) üzenetére


Polllen
nagyúr

És? :U

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#77) GIJoe válasza Polllen (#49) üzenetére


GIJoe
addikt

Nekem egy sima Sansa Clipem van de, anno 6000 Ft-ért vettem 4 GB-os, Oled kijelző, és kiváló habminőségű,a Clip+ még jobb mivel bővíthető...
Ez a playa sem rossz, csak nem ide a vadkeletre van árazva...

(#78) gzbotii


gzbotii
veterán

Cowon iAUDIO E2
vki errol tud nekem velemnyt mondani?:D

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#79) sherlock82


sherlock82
senior tag

Én tegnap vettem ilyen lejátszót.
Az itunes -t eddig soha nem használtam, kis nézegetés után rálehet jönni h miképpen is működik.
Az látszik h minőségi anyagból készült, ill a hangzással sincs semmi bajom.
Nekem tökéletesen megfelel, ajánlom.

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.