Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) amanoba


amanoba
őstag

Jó kis cucc, az akksijáról írhattál volna kicsit többet, bár tudom nehéz lemérni, nekem is van. Igaz én vodától nyertem, ennyi pénzt magamtól nem áldoztam volna rá, viszont nagyon elégedett vagyok vele, néha talán a kábel rövidsége zavar, lehetne talán 10centivel hosszabb..

Grat az íráshoz!

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#2) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Szerintem a Különösen Ajánlott plecsni kicsit erős túlzásnak érzem és itt némi elfogultságot is érzek de alapjáratok az Ajánlottat én is odaadnám.

Mondjuk az más kérdés hogy én biztos nem adnák ki érte 15-20k-t, mert nekem olyan magad elvárásaim nincsenek...

Amúgy jó kis teszt :R

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#3) Tecsa válasza callmeakos (#2) üzenetére


Tecsa
aktív tag

Tetszik az írás grat hozzá.

Jómagam egy nano 3G 4Gb tulajdonosa vagyok, kételkedve fogadtam, de rábeszéltek és nem bántam meg. Jók ezek az apple zene lejászók!

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#4) AxBattler


AxBattler
félisten

Jó kis bemutató!

Én csak azt nem értem, hogy azt a 12-14k-t miért nem lehetett egy jobb lejátszóval rendelkező mobilra költeni? Így elég lenne egy kütyüt cipelni... :F

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#5) zeg válasza AxBattler (#4) üzenetére


zeg
senior tag

Soha nem hallottam apple lejátszót, így a hangminőségét sem ismerem.
Azonban volt egy zenelejátszásra ajánlott és egekbe magasztalt Nokia N95-ös mobilom, Xpressmusic 5630, valamint LG Shine és most motorola defy készülékem, ill egy Creative Muvo mp3 játékosom. Kábé a földbe lealázza, keresztbe lenyeli a sony S754-es lejátszóm az összeset mind hangminőségben, akksiidőben(50óra folyamatos zenelejátszás), készülékházban(fém, 7mm vastagság).
Edzeni, futni sokkal kényelmesebb, mint a fent említett féltéglák(defy, n95), tetszetős a dizájn, és annyi kört ver rá a 'kényszer'zenelejátszós mobilokra, hogy számomra bőven megéri 'cipelni' magammal.
Sajnos a Sony 's' sorozata a negyvenezres kategória, de a minőséget drágán mérik. :(

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#6) kerelo


kerelo
senior tag

Jó cucc,és jó teszt.Köszi.

Lássanak hát csodát,kicsik és nagyok,a becsületes ember én magam vagyok "bendeguz"

(#7) xXspeakerXx


xXspeakerXx
csendes tag

és mitől külömbözik az előző modelektől?

(#8) GeryFlash


GeryFlash
veterán

és ez mivel jobb, mintha veszel 5ezerért egy mp3 lejátszót ugyanezekkel a apraméterekkl kb? vagy az oylan vagány, hogy nekem apple cuccom van? de ugyannnyiért lehet mrkás mp4 lejátszót is (pihilips)....

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#9) Jhonny06 válasza GeryFlash (#8) üzenetére


Jhonny06
veterán

Hát, 5k-ért nem tudom, hogy milyen lejátszót kapsz, valószínűleg egy összetákolt szart, ez azért egy normális darab. Ez is márkás, tehát hiába veszel egy Philips-et, az sem jobb. 14k egy ilyen lejátszó, ennél olcsóbban már tényleg nem kapsz semmit, maximum olyat, ami két hónap múlva szétesik. Aprópénz, nem tudom, hogy mit rinyáltok.

(#10) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Ez aztán tényleg apró:)A teszt is jól sikerült.

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#11) tDr1v3r válasza GeryFlash (#8) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Az a baj, hogy azok a párezer forintos valamik szarul szólnak.
(Mondjuk egy Sandisk Sansa elfogadható, de ugyanannyiba kerül mint a Shuffle...)

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#12) jookomak válasza tDr1v3r (#11) üzenetére


jookomak
őstag

Jó hogy említed a sansát, ipod shuffle 2g-ről váltottam rá. Szerettem a sefült is, de sokkal jobban szól a sandisk. Egyetlen hátránya, hogy kicsit nehezebb, és kevésbé tetszetős a külseje. De kárpótol a kijelző, és az itunes mellőzése, valamint hogy alapból nagyobb a tárhelye, és még microsd kártyát is fogad.

xXspeakerXx: Minden generáció más és más.

AxBattler: Én a 2 lejátszóm közt használtam egy samsung spicát zenelejátszásra. Hát mit ne mondjak, ki nem állhattam, hogy egy hangerőállításhoz ki kellett venni a zsebemből, aztán bűvölni, visszatenni. Ezt meg csak felcsíptetem és kész. Ja és még mindig jobban szól a sansa mint a legtöbb telefon.

[ Szerkesztve ]

(#13) GALARDO


GALARDO
addikt

Jó kis cucc, grat hozzá!

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#14) UnA válasza GeryFlash (#8) üzenetére


UnA
Korrektor

és ez mivel jobb, mintha veszel 5ezerért egy mp3 lejátszót ugyanezekkel a apraméterekkl kb? vagy az oylan vagány, hogy nekem apple cuccom van? de ugyannnyiért lehet mrkás mp4 lejátszót is (pihilips)....

Habár Jhonny06 már nagyrészt válaszolt, azért elmesélem a saját kalandomat. Elsőre vettem egy 5000 forintos lejátszót, ami nem volt *olyan* rossz, de másfél hónap után tönkrement. Ezt kb. 2 hónapig szervízelték... Így hát közben vettem az eBay-en kb. 7500-ért egy Ipod Shuffle-t, új (refurbished, garanciával) és egyetértek a cikk írójával, tényleg nagyon jó.

Ami kimaradt, hogy miért Shuffle vagy hasonló? Fontos volt, hogy kompakt legyen, se kijelző, se egyéb sérülékeny rész, mert a fiúk extrém sprortokhoz használják.

(#15) rep3at


rep3at
őstag

Én is gondolkoztam egy ilyenen de sajnos nekem kevés ez a kapacitás (na meg jobb szeretek kijelzőn navigálni), október környékén ezért inkább egy nanora ruházok be és veszek hozzá egy szép kis óraszíjat is :) Egyenlőre viszont marad az iPhone, hangminőségben nagyon bejön.

Forward thinking. كرر

(#16) Brown ügynök


Brown ügynök
senior tag

Egyszer kaptam egy Thomson Lyra MP3 lejátszót. Szép volt, jól szolt de 1 év után beadta a kulcsot. Aztán rá nem sokkal lett egy odys 1 Gb-s mp3 lejátszóm. Hát meg kell mondjam sokkal szebben szól mint a Thomson ráadásul még mindig működik (kb. 4 éves).

"hacsak nem jön a jó tündér break utasítás képében..."

(#17) Muki94


Muki94
aktív tag

Jó magam is Blade mellett egy shuffle 2G-t használok.
A 4G csak a voice overrel erősített hozzá képest, aminek szerintem semmi értelme nincsen...
tudom, hogy mit raktam a lejátszómra, nem kell bemondatni a címét. Másrészt listáról keresni hang alapján.. idegesítő percek, mire felsorol száz számot...
Ütés álló, apró, akárhová felcsiptethető. Nem egyszer leejtettem a sajátomat, pár apró karc van rajta. Egy másik játékos már darabokra hullott volna ( kivétel a fém házas Sonyk, amik kifejezetten jó minőségűek)
Az iTunes idegesítő szükséglet egy ilyen kis kütyü mellé.
Pozitívum még, hogy egy fejhallgatót is rendesen meg tud hajtani, nem csak fülesekre elég a műveleti erősítője.
Használtan mindenképpen megéri, nem csak a 4G. Nekem 10 óra zenelejátszás bőven elég, egy héten egyszer felrakom tölteni.

Szeretem.

[ Szerkesztve ]

(#18) alcsa


alcsa
senior tag

Jó kis cikk, én is fontolóra vettem, hogy veszek egyet.

@Muki94, @jookomak: Mi bajotok van az iTunes-al? Szerintem egy nagyon jó lejátszó, ezt használom egy jó ideje, és megvagyok elégedve vele. Igaz van alternatíva elég sok, kisebb, esetleg gyorsabb, kevesebb memóriát használó, ennek ellenére egy jó lejátszó.

(#19) daninet


daninet
veterán

Ezzel a sportolásos dologgal az a baj, hogy már 30ezer felett járok az izzadtságtól és a kábelek tépkedésével járó károk miatt fülhallgatók terén (sennheiser, akg minden volt már nagyobb márkákból). Szerintem felesleges audiófülködni lihegés közben, vagy a konditerem zaja mellett, bringázáshoz pedig egyenesen életveszélyes egy zajokat kizáró füles. Olcsóbb füleshez meg minek apple? Ez már csak ilyen márka fan dolog. Munkába járáshoz, erre-arra pedig túl puritán.. nem tudom hova tenni.. legalább a szám címét kiírná egy egysoroson... :F

@alcsa: Mi a baj az iTunes-al? Az, hogy egy ormótlan program egy olyan funkcióhoz ami totálisan tizedrangú, és nem épp kényelmes megkerülni.. rádug-rámásol nem egyszerűbb? Akárhova megyek kell egy zene, akkor kell az iTunes? :F

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#20) alcsa válasza daninet (#19) üzenetére


alcsa
senior tag

nekem mindenesetre bejön, kinek a pap, kinek a papné...

(#21) GALARDO válasza alcsa (#20) üzenetére


GALARDO
addikt

+1.Nekem is tökre bejön, hogy elég jó kis progival szinkronizálhatom a cuccaimat. :K

19: Persze most már mindenki aki alma terméket használ, az márka fanatikus mi? :W Nem gondolod hogy a minőség miatt veszi, és ha már van pénze akkor nem fog valami sz* venni. :U

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#22) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

a különösen ajánlott szerintem enyhe túlzás mivel a clip+ azonos méret és árkategóriában van, de sokkal jobb lejátszó (jól szól, bővíthető, rocboxolható, flac képes, itunes-mentes).

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#24) FireKeeper válasza Kalandor (#23) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

tisztában vagyok vele, csupán felhoztam egy ellenpéldát, hogy miért nem értek egyet a konklúzióval :R

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#25) tDr1v3r válasza daninet (#19) üzenetére


tDr1v3r
veterán

"Az, hogy egy ormótlan program"
Mégis szebb, mint a Total Commander, meg az alap Windows Explorer...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#26) zsolidodd válasza daninet (#19) üzenetére


zsolidodd
senior tag

Annak én is örülnék, ha lehetne az i cuccokat iTunes nélkül is használni, mint egy pendrájvot, de szerintem bizonyos szempontból hasznos az iTunes. Én azt szeretem a legjobban, hogy az új albumokat autómatikusan szinkronizálja, ha benne van a saját könyvtárában, és az előadót szinkronizáltad a lejátszóra.

(#27) haddent válasza zeg (#5) üzenetére


haddent
addikt

Hát ne haragudj de aki egy ilyet megvesz 40ezerlrt az sem normális... Elhiszem hogy szép me jó, de egy mp3/mp4 (akkora kijelzőn... pff...) lejátszóra manapság én ha apple ha nem apple 15nél többet nem szánnék... 50ért ott van az ipod touch 4... Meg még rengeteg androidos cucc...

(#28) Jeanne d'Arc

Milyen mini én félnék hogy elhagynám...

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#29) gzbotii


gzbotii
veterán

nagyon jo cikk, en is most akarok beruhazni egy ilyenre, v egy sony nwz.. vmire :D

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#30) k. válasza haddent (#27) üzenetére


k.
őstag

Ez 16k.
A 40ks picit más modell.

(#31) L4D1K


L4D1K
őstag

A leírás nagyon jó lett. A lejátszó meg "Tetszett" kategória :) Sose vennék almát, de tény és való hogy átlagos használat mellet nagyon sok évig szolgálja a gazdiját!

# ANTAL Tuning #

(#32) franc0


franc0
őstag

Na, ilyenem nekem is van. De erről hogy a fenébe lehet cikket írni? Van, jácca a zenét oszt kész...
A legjobb az egészben a hátulján a csipesz. Sportoláshoz jól jön.

szerk: a gyári füles felejtős, gondolom ez tiszta mindenkinek. Én CX300-al használom. Egy ilyen pakk minimum 25 rugó, valóban nem olcsó, dehát kinek mi.

[ Szerkesztve ]

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#33) alcsa válasza franc0 (#32) üzenetére


alcsa
senior tag

Cikket írni azért kell, hogy akinek nincs, az is ismerje meg, és ha akar vegyen egyet.

(#34) hohoo válasza daninet (#19) üzenetére


hohoo
senior tag

Hát van benne valami, mindenesetre az apple lejátszók általában a legkevésbé minőségiek, és legkisebb tudásúak adott kategóriában.

Ez a shuffle szvsz egy rakás híg f*s, még egy kis kijelző sincs rajta (nem kéne nagy, az én lejátszómon is csak egy ujjnyi fekte-fehér van 5 éves, ami pont elég arra amire kell (navigálásra a rátöltött zenék között, szép hangjai is van, működik is). Na meg ez a 2 gb tárhely is vicc kategória.

[ Szerkesztve ]

T-home extra csomag monopolterületen 6500 ft/hó, versenyterületen ahol Digi vagy UPC is van pedig 2990 ft/hó. Köszönjük!

(#35) GALARDO válasza hohoo (#34) üzenetére


GALARDO
addikt

apple lejátszók általában a legkevésbé minőségiek

Aha,persze. :DDD :N

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#36) Jhonny06 válasza hohoo (#34) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ennyiért mi a szart vártál? Mutass már légyszi 14k-ért normálisabb lejátszót.. (Sansa Clip+-ot az életben nem vennék, egy fos, hogy a te szavaiddal éljek) ez már tényleg az az árkategória, aminél nem lehet olcsóbbat csinálni - Apple ide vagy oda.

[ Szerkesztve ]

(#38) tDr1v3r válasza Jhonny06 (#36) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Hagyd rá, az egyik legnagyobb Apple és konzol hater itt a fórumon... érdembeli választ úgyse kapsz a kérdésedre, csak fikázni tud viszont érvelni már nemigen. :))

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#39) haddent


haddent
addikt

Teljesen egyetértek az előttem válaszolókkal... Ne haragudj, de ez nem pénz egy lejátszóért, főleg hogy Alma. Hiába trollkodsz, Apple az prémium kategória, nem fog atomjaira esni első leejtéskor, és szép is, van akinek ez is számít. Egyébként annyi ember nem téved ekkorát... Az Apple mindig is odafigyelt, hogy ne kerüljön lehetőleg botrányba, mindig a prémium kategóriát célozta meg mindenével... Egyébként majd szeretném, ha mutatnál egy telefont ami jobb mint az iPhone (Galaxy S2 is csak tizedmásodpercekkel veri oda, és hardveresen 2x olyan... Ez kb. nála, a no comment kategória), jobb multimédiás lejátszót (v nemtom minek hívjam) mint az iPod (az összes..). Egyébként azt szeretem az ilyen emberekben, hogy az ilyen senkiknek még soha nem volt 1 Apple termékük sem. Akinek volt, nem szólja le. Én még egyszer nem hallottam olyanról... Egyedül csakis olyanról van tudomásom, hogy lecserélte, mert megunta, de hogy leszólta volna és szarnak titulálja azt nem. Az ilyenek meg csak vágyakoznak egy után. Ez a véleményem.

(#40) hohoo válasza tDr1v3r (#38) üzenetére


hohoo
senior tag

Mondja ezt egy habzó szájú vérfanboy, ugyanis csak így jöhetett le neked az hogy konzol hater vagyok, ugyanis nagyon nem. Vannak problémáim vele amit le is írok, de attól még nem utálom a konzolt, sőt ha azok a problémák megoldódnának váltanék konzolra.
Applet utálom tényleg, mert fost gyárt drágán (nem egyedül), ami ezekre a shufflekre fokozottan igaz.

T-home extra csomag monopolterületen 6500 ft/hó, versenyterületen ahol Digi vagy UPC is van pedig 2990 ft/hó. Köszönjük!

(#41) hohoo válasza Jhonny06 (#36) üzenetére


hohoo
senior tag

Nem néztem szét mit lehet mennyiért kapni mostanában, de abból kiindulva hogy az 5 éve olyan 20k-ért vásárolt valamennyivel kisebb samsung lejátszómban 1 gb memória van, kis kijelzővel, nagyon szép hanggal, (ráadásul az apple fanboyoknak ez nagyon szokott tetszeni mert ők fociznak a cuccaikkal, és mert nagyon menő (steve jobs mondta): fém háza van csak a borítás és az előlap műanyag :) ), elég szánalmas teljesítmény ez 5 évvel később az apple-től.
Mellesleg van egy tippem hogy az olcsóbbakkal és más márkákkal ennyiért az a fő bajod, hogy nincs rajta almácska :)

[ Szerkesztve ]

T-home extra csomag monopolterületen 6500 ft/hó, versenyterületen ahol Digi vagy UPC is van pedig 2990 ft/hó. Köszönjük!

(#42) hohoo válasza haddent (#39) üzenetére


hohoo
senior tag

Furcsa én nem nagyon találkoztam olyan dolgokkal amik atomjaira hullanak első leejtéskor. Ez az apple cuccot leejted és kibírja más meg nem olyan legenda amit a fanok találnak ki és terjesztenek, de igazság nincs mögötte.

"Egyébként annyi ember nem téved ekkorát..." ez nem tévedés, hanem népszerűség. Egy mónika showt is többen néznek mint egy tudományos dokumentumfilmet. Remélem érthető mire gondolok.

"Az Apple mindig is odafigyelt, hogy ne kerüljön lehetőleg botrányba, mindig a prémium kategóriát célozta meg mindenével"

Ja szép példa erre a felrobbanó akkumlátor "rosszul fogod" antenna, meg az apple notikban néhány éve önmagát alaplapról leforrasztó gpu.

"Galaxy S2 is csak tizedmásodpercekkel veri oda, és hardveresen 2x olyan"
Miben veri tizedmásodpercekkel oda? Ilyen tesztet nem ismerek a legtöbb amúgy is pontban mér... Mi tizedmásodperc? A menü elcsúszása vagy mi?
Ha ez no comment kategória, akkor a memóriakártyahely, szabvány usb, vagy akár az ipad2-n a szabvány hdmi hiánya milyen kategória?

"Egyébként azt szeretem az ilyen emberekben, hogy az ilyen senkiknek még soha nem volt 1 Apple termékük sem."

Én meg azt szeretem a fanboyokban, hogy mindig azzal jönnek hogy aki fikázza annak nem volt apple terméke (bezzeg ők úgy fikáznak mindent ami nem apple hogy mind volt nekik ugye :D), azt meg el sem hiszik hogy van akinek nem tetszett az apple cucc, vagy nem tudja megélni az apple életérzést.
Egyébként ha szifonról nem mondtam hogy kifejezetten fos, az alapvető csatlakozók hiányát leszámítva, mert nem az, csak egyszerűen túl drága a tudásához képest ahogy a samsung és a htc is. Viszont a shuffle az mindig is minden szempontból gagyi volt, és ahogy látom most is az.
Drága, rossz hangminőségű, gyenge képességek, a nagy ipod is drága, közepes hangminőséggel de legalább jó sok képessége van.

"Az ilyenek meg csak vágyakoznak egy után. Ez a véleményem."
Ez is tipikus vélemény, a jól bevált "csórózás" enyhébbik változata. De nem értem. Ha egy vadi új autót vehetnék akár most rögtön (nem hitelből), akkor hogy van az hogy annyira vágyakozom az apple cuccra, de még sem veszem meg?

[ Szerkesztve ]

T-home extra csomag monopolterületen 6500 ft/hó, versenyterületen ahol Digi vagy UPC is van pedig 2990 ft/hó. Köszönjük!

(#43) tDr1v3r válasza hohoo (#40) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Aha, inkább nézd vissza hogy a konzolokkal kapcsolatos híreknél (például a BF3 PC vs PS3 videónál) miket írogattál... ja tényleg, abból senkinek se az esik le hogy utálod a konzolokat. Amindenit.

A személyeskedésedet meg inkább ignorálom, a te nyomorod ha csak így tudsz megnyilvánulni... :U

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#44) hohoo válasza tDr1v3r (#43) üzenetére


hohoo
senior tag

[link]

aham... (olvasd el mire válaszoltam)

Mint mondtam vérfanboy vagy, azt látod hogy valami rosszat írok(vagy bárki) a kedvencedről (ami tény) akkor már hater vagyok. Igen ez az elvakultság fő jellemzője, hogy fekete meg fehér van, kettő között semmit. Én nem személyeskedtem, leírtam egy tényt, akár tetszik neked akár nem.
De a helyedben nem ugrálnék, ugyan is te rögtön azzal kezdted hogy nem kell törődni velem mert hater vagyok :D Nézzél már magadba kicsit, nem ég az "arcod"? :)

Szóval annyira vagyok konzol hater is, hogy ha bármilyen irányító eszközt lehetne csatlakoztatni(emiatt minden játékstílus elérhető lenne), modokat telepíteni már váltanék pc-ről ;) Csak te nem ezt látod hanem azt hogy "fúúú valami nem tetszik neki a kedvesemben a rajongásom tárgyában akkor elllenséééééég"

[ Szerkesztve ]

T-home extra csomag monopolterületen 6500 ft/hó, versenyterületen ahol Digi vagy UPC is van pedig 2990 ft/hó. Köszönjük!

(#45) haddent


haddent
addikt

hohoo... kb. 20 an mondjuk hogy gyökér vagy, hidd már el hogy az vagy! köszi:)

(#46) Jhonny06 válasza hohoo (#41) üzenetére


Jhonny06
veterán

Az 20k, nem 14. 1GB tárhely, nem 2. Ebben a filléres kategóriában nagyon nem mindegy. Akinek számít a kijelző, az meg nem ilyet vesz, ezt tipikusan sporthoz, második lejátszónak, stb. szokták vásárolni az emberek. Még mindig nem mutattál olcsóbbat.. én a Clip+-ról csak rosszat olvastam eddig, ezzel ellentétben a Shuffle-ön szinte nincs is olyan, amit nem lehet szeretni, vagy szarul van megoldva, annyira egyszerű. Olyan, amilyennek lennie kell. Köszönöm a bókot, nem vagyok fanboy, de amíg nem mutatsz jobbat ennyiért, addig teljesen alaptalan, amit írsz.

[ Szerkesztve ]

(#47) haddent


haddent
addikt

Nah igen, hirtelen erről el is feledkeztem. Én sem vagyok fanboy, messz nem, örülnék én ha lenne annyi pénzem, hogy Apple fanboy lehessek... De ami jó az jó... És fél év cserélgetés meg gyűjtögetés után csak hozzájutottam egy iPhone hoz, pedig felső kategóriás Androidosom volt, de egyszerűen más kategória. Nah szerintem fejezd be a fél oldalas offfolásokat, mert úgy kirepítenek, hogy többet te nem olvasol ph oldalt :)

(#48) myteve


myteve
csendes tag

Na, szuper írás. Nekem most van egy 3G-sem, de a gyári füles rég nincs meg hozzá, ez eléggé limitálja a használatát, de szeretem, sokáig bírja. :)

(#49) Polllen válasza Jhonny06 (#46) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nekem clip+ van és nincs vele semmi gond. Egy AKG 514-t kergetek vele. Próbáld ki, aztán alkoss róla véleményt.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#50) tDr1v3r válasza hohoo (#44) üzenetére


tDr1v3r
veterán

"Mint mondtam vérfanboy vagy, azt látod hogy valami rosszat írok(vagy bárki) a kedvencedről (ami tény) akkor már hater vagyok. Igen ez az elvakultság fő jellemzője, hogy fekete meg fehér van, kettő között semmit."

Te mit szívtál? Nincs kedvencem, egy szóval sem említettem sehol se hogy én favorizálnék egy platformot, szinte mindegyiken játszok. Tudod, az a bizonyos beképzelés vagy ferdítés... erről ennyit.

Apropó, a személyeskedést te kezdted ok és provokáció nélkül, a pofám meg nem ég... :))

(#46) Jhonny06, mi a baj vele? Bővíthető meg többféle formátumot játszik, cserébe ronda.
Haveroknak én is azt ajánlok, jobban szól mint egy Shuffle, és bővíthető...

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.