Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) shiftac


shiftac
aktív tag

Az Apple üzletpolitikája már csak ilyen. Úgy csinálnak, mintha törődnének a régebbi modellekkel, kiadják rá a frissítést, ami aztán jól belassítja a készüléket a nagyobb gépigény miatt.

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#2) d@vee


d@vee
őstag

Van abban valami amit mondasz. Amúgy szűk pénztárcájú lévén sosem vettem Iphonet, de pár napja eladtam az Xperia U-mat, abból a pénzből (16rugó) meg vettem egy 3gs-t. Hiába régi és csak 600Mhz-s a procija, sokkal gyorsabbak az alkalmazásváltások, gyorsabban nyit meg mindent, illetve smoot-abb a rendszer mint az U-nál, pedig abban 2 mag van...eddig rühelltem a szifont, de aki teheti, ha kevés pénze van, inkább egy régebbi almát vegyen mint egy gyengus droidot.

Ja

(#3) nemlehet válasza d@vee (#2) üzenetére


nemlehet
őstag

Ezt nehezen tudom elképzelni. A barátnőmnek is 3GS-e volt mielőtt Ascend P6-ra váltott tavaly. A régi rendszerrel gyors volt (bár azért annyira nem pl a böngésző kifejezetten lomha egy modern telefonhoz képest) de nagyon sok program ugye nem megy, mert frissebb iOS kell neki. Nosza akkor frissítsünk. A kompatibilitás javult, de ellenben olyan tetű lett a telefon minden téren hogy a haját tépte tőle. Szóval igen nehezen tudom elképzelni, hogy annyira vidám lenne az életed egy 3GS-el, persze lehet, hogy így van.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#4) galaxys80 válasza shiftac (#1) üzenetére


galaxys80
veterán

Ezzel szemben mennyivel jobb a többi gyártó üzletpolitikája. Ott legtöbbször 1 év után már nem kell a frissítésekkel szenvedni, mert nincs is. :U
Jó, hogy azt nem várja valaki, hogy egy 4 éves készülék, úgy szakítson, mint egy mostani csúcstelefon.
Másrészről frissíteni sem kötelező.
Egyébként éppen a napokban nyomkodtam kollégám 4S-ét. 8.1.2-vel az ég egy adta világon semmi lassúságot nem tapasztaltam. A legtöbb droidos telefonnal még simán partiban van.

(#3) nemlehet

A 3GS meg már több, mint 5 éves telefon. A 4 éves SGS-em szinte már teljesen használhatatlan volt.

[ Szerkesztve ]

(#5) alkatraz3000 válasza galaxys80 (#4) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Én is kipróbáltam 4s és iPad 2-t 8.1.2-vel, semmi probléma nincs. Sőt van itthon egy Mini is, és az is teljesen jól használható.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#6) janeszgol


janeszgol
félisten

Én csak azt nem értem, hogy miért tesznek extra feaure-öket a home gombra? A fizikai gomb mindig is sérülékeny jószág. Ez a dupla nyomogatás nem károsabb a gombnak? Jó oké gondolom hamar, 10-20 perc alatt javítják, de akkor is. Amúgy is sokszor nyomogatják, márcsak a funkciói miatt is.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#7) alkatraz3000 válasza janeszgol (#6) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

A homegombot a kosz gyilkolja meg egyedül.mde 4s óta az sem. :)

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#8) kbyte1024


kbyte1024
addikt

A páromnak 4s van és teljesen hibátlan!

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#9) xors


xors
senior tag

4s marha jó telefon még mindig ez nagyon igaz! Most édesanyám kapta meg mert tetszett neki, én meg 5s -re váltottam. A sima 4 szerintem kicsit lassabb lett, de valóban az 4s hiába néz ki ugyanúgy, legalább 2x gyorsabb, összehasonlító tesztekből hamar meglátjátok. 4s -t csak ajánlani tudom :)

(#10) TRIvidore


TRIvidore
tag

A kijelzô "besàrgulàsa" kimaradt. Mondjuk igaz az nem iphonespecifikus jelensèg a 4, 4S koràbòl

Never say no to...@##%%£...Panda

(#11) druzil válasza alkatraz3000 (#5) üzenetére


druzil
tag

A mini valamivel mindkettonel erősebb

(#12) alkatraz3000 válasza druzil (#11) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Konkrétan semmivel :)

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#13) druzil válasza alkatraz3000 (#12) üzenetére


druzil
tag

Ennek olvass utána

(#14) bLaCkDoGoNe válasza d@vee (#2) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Mondjuk az Xperia U egy akkora rakás szar, hogy arra szavak nincsenek. (Tapasztalatból beszélek, személyesen hordtam folyamatosan a Cordonhoz szervizbe egy fél éven keresztül, de szerintük az, hogy nem lehet vele telefonálni, normális. Gyári firmware szar, gyári JB frissítés használhatatlan, főzött romok semmit nem érnek.)

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#15) alkatraz3000 válasza druzil (#13) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Volt minden Apple termékem. Max a hálózati chip más a miniben, fizikailag minden fő hardverelem ugyanaz.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#16) Csapoati válasza bLaCkDoGoNe (#14) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Annyit azert hozza kell tenni, hogy a 3GS es az also-kozepkategorias Xperia U soha nem jatszott egy ligaban. De amugy tenyleg tre az utobbi, kollegamnak factory reset utan 2.3-mal sem ostromolta az egeket a sebessege. De azota azert mar mas szelek fujnak az also-kozepkategoriaban is.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#17) hemaka


hemaka
nagyúr

A Power gomb sajnos már nálam is meghalt. De nem érdekel, minden ikont eltüntettem a főoldalról, aztán úgy teszem zsebre.:D

(#18) kchris78 válasza Csapoati (#16) üzenetére


kchris78
veterán

ezt meg tudom erositeni, a mostani droid mar jobban optimalizalt, es egy teljesen atlagos Snapdragon410-es proci is hoz 21000 Antutu pontot ami konkretan 3szor annyi mint egy regi csucskategorias Samsung Galaxy Note erteke... Van fejlodes... Az meg hogy a regiek lassabbak az uj sw-el.. igen, a funkciok ezekhez vannak optimalizalva... Sajnos vagy nem sajnos van verseny es nincs ido..

(#19) alkatraz3000 válasza kchris78 (#18) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Antutu....

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#20) bLaCkDoGoNe válasza Csapoati (#16) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Azt is tegyük hozzá, hogy a 3GS egy egymagos, 600MHz-es procival szerelt telefon 2009-ből, míg az Xperia U egy majd' három évvel későbbi, 2012-es készülék, duplamagos 1GHz-es procival. Tehát 2014-ben de, szerintem igenis megengedhető az összehasonlításuk, ahogy azt a kolléga tette.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#21) kchris78 válasza alkatraz3000 (#19) üzenetére


kchris78
veterán

?

(#22) buchy válasza hemaka (#17) üzenetére


buchy
tag

Komolyan nyomod :D

(#23) ROBOTER válasza alkatraz3000 (#5) üzenetére


ROBOTER
addikt

Aláírásra született szellemi leépülés.

(#24) Csapoati válasza bLaCkDoGoNe (#20) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Pont ti szoktatok mondani (joggal), hogy a magszam meg a nyers hardver nem minden. Akkoriban ilyenek voltak az also-kozepes droidok, az iPhone-ok meg mar a 3GS idejeben is szepen teljesitettek. Pont ezert mondtam, hogy mostanra azert mar mas a helyzet az also-kozepes droidoknal is. Anyam Ace 4-et kapott karacsonyra, azt mar siman oda mernem tenni egy 2-3 eves iPhone melle, pedig arban meg mindig nem egy kategoria.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#25) kchris78 válasza Csapoati (#24) üzenetére


kchris78
veterán

mostanra kezdjuk el elerni azt mint a PCknel hogy altalanos celra mar mindegy a teljesitokepesseg mert nyers erobol barmelyik CPU hozza az elvart szintet.. Mondjuk az Ace4 az a legfrissebb Snapi 410es CPU, meg keves also-kozepes droidban van azert...

(#26) d@vee válasza nemlehet (#3) üzenetére


d@vee
őstag

Akkor ne hidd el. Leirtam a tényeket és a tapasztalatomat. Az U-hoz képest jobb a gyorsasága. Hiába volt benne 2 mag, azok csak a számok. Szerintem egy droidba manapság minimum 1 giga ram kell hogy jól szuperáljon. Barátnőmnek Huawei y530-a van, ha semmi sem megy a háttérben akkor van 100mega(+- pár) szabad ram-ja. A menüben lépkedés még flottul megy, de a gyári böngésző már köhög, a billentyűzet meg elfelé tűnik random

Ja

(#27) alkatraz3000 válasza kchris78 (#25) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

az s410 akkor fog bármit is érni, ha megkapja a lollipopot :)

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#28) nemlehet válasza d@vee (#26) üzenetére


nemlehet
őstag

Mondtam én, hogy nem kell? A droidban van egy bizonyos szint ami alatt használhatatlan, főleg ha optimalizálatlan a rendszer. De azért egy 3GS-re manapság már nem úgy tekintenék, hogy a felhasználói élmény netovábbja. Persze alap dolgokra teljesen jó, de arra már egy jobb belépő droid is elég. Mellesleg ez a szabad ram mánia meg tök hülyeség. Nem a szabad ram mennyisége a lényeg, hanem a ram kezelése. 3gb ram mellett is bezárogathat programokat egy telefon és 512 mellett is lehet teljesen normális multitask (persze bizonyos határokon belül)

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#29) janeszgol válasza nemlehet (#28) üzenetére


janeszgol
félisten

+1

Nem tudom mennyire lehet unalmas annak az élete, aki állandóan figyeli a szabad hátteret meg a szabad memóriát. Csak azért vásárolni egy telefont, hogy ürítgesse a ramokat. Ez egy időben hatalams divat volt még itt az MA-n is. (Értsd 2011-től 2014 elejéig.)

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#30) d@vee válasza janeszgol (#29) üzenetére


d@vee
őstag

Mivel kiirja a szabad ram mennyiségét mikor bezárod a futó cuccokat, izgalmas életed mellett is látod hogy mennyi az annyi. Nagyon nem csúcs az a 3gs, de nem is ezt irtam. Egy mostani 30k-s telóhoz képest lófing, de nem is egy olyanról váltottam

Ja

(#31) Emtra


Emtra
tag

jó cikk lett, mindig szívesen olvasom a cikkeiteket .

(#32) Forest48 válasza nemlehet (#28) üzenetére


Forest48
aktív tag

A driod előnye, hogy a sufnigyártók telefonja is működni fog ha olyan soc-t raknak a telójukba, ami az arm szabvány szerint készült, viszont az a legnagyobb hátránya is, hogy amíg az ios-en natív kódban írodott programok futnak, addig androidon folyamatosan fordítgatja, amivel terheli a procit. Így mindenen elmegy, nincsenek komoly hardveres követelmények, mint ios-nél. Amúgy 4.4 óta ott az ART, ami ezen sokat változtat, így méginkább feljebb tolódik az alsó kategória használhatósága.
Amúgy a ramkezeléssel kapcsolatban teljesen igazad van, de a legnagyobb baj, nem a rendszerekben van, hanem a megírt appokkal. Szörnyű dolgokat tudnak elkövetni....persze találkoztam olyan telóval, aminél gyárilag el volt cseszve a romban és hiába adták ki a javítást, mert pl a T-nél már cseszték az olcsó telóra elcseszni az időt, hogy ráhúzzák még a saját szarjaikat és kiadják.

[ Szerkesztve ]

(#33) alkatraz3000 válasza Forest48 (#32) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Nincsen komoly hardveres követelmény? Akkor miért van ennyi mag es ram? :)

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#34) Csapoati válasza alkatraz3000 (#33) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az Android One ugye nem mond neked semmit?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#35) alkatraz3000 válasza Csapoati (#34) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

De vmi lowend Google készülék. De ez egy, a többi szemét alá akkor is egy PC hardveret kell pakolni.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#36) Forest48 válasza alkatraz3000 (#33) üzenetére


Forest48
aktív tag

Ha végigolvastad volna rendesen, amit írtam, akkor rájössz, hogy más értelemben hardveres követelmény. Azt jelenti, hogy nincs megszabva a gyártóknak, hogy milyen soc-ot raknak a telefonba, mint ahogy az sincs, hogy milyen felbontású lehet a kijelző. A többi rendszernél ez mind meg van határozva.

(#37) d@vee válasza alkatraz3000 (#33) üzenetére


d@vee
őstag

Azért van annyi mag ès ram, mert a kaksin megírt appok mostanában már 1 magon el sem indulnak. Na meg egyszerűbb belepakolni pár plusz magot a telóba mint optimalizálni rá a droidot. Illetve minél több a mag meg a memória annál jobban hangzik és annál könnyebb eladni a népnek. Nem egy emberrel találkoztam már aki az antutu benchmark számra v*ri ki

Ja

(#38) alkatraz3000 válasza d@vee (#37) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Te is es Forest48 tökéletesen meghataroztatok, hogy miért gyűlölöm a droidot, es egyben miért is egy használhatatlan szemét.
Köszönöm szépen nektek! :)

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#39) Forest48 válasza alkatraz3000 (#38) üzenetére


Forest48
aktív tag

Arra rájöttem az első kommentednél, hogy utálod, de érdekelne, hogy a leírásomból mi az ami utálatot vált ki belőled.
Talán, hogy megpróbáltak csinálni egy egységes szoftvert, ami egész haszmálhatóan működik olcsóbb készülékeken? Mert mindenki eldöntheti, hogy mennyire használja a telefont és annak megfelelő értékű készüléket tud vásárolni? Nyilván nem 20000ért kell megváltást várni. 40ért már egész jót kapsz, ráadásul újat.
Sajnos mióta Jobs eltávozott, azóta csak kullognak hol erre hol arra az applenél. Nem vitát akarok kiváltani, nincs bajom a rendszerrel, viszont ha mindenki végignézi, akkor rájöhet, hogy eltűnt az előny és nem sikerül annyi újdonságot mutatni, mint előtte.

[ Szerkesztve ]

(#40) Csapoati válasza alkatraz3000 (#35) üzenetére


Csapoati
nagyúr

"szemét" - Tied a nap trollja/haterje/fanboya díj, gratulálunk! :C Amúgy nem úgy volt, hogy az iPhone hardvere a legdurvább, mert a benchmarkokban elveri a csúcsdroidokat is? :)) El kéne dönteni, hogy akkor most akkor mi is a helyzet, mert ha jó erősek az Apple SoC-jai is, akkor csak kiröhögtetitek magatokat, ha azzal jöttök, hogy a droid alá erős vas kell.

#39: Hagyd, az egyik legdurvább fanboy. Ami nem is lenne baj, ha nem jönnének az ilyen dumák, mint a "többi szemét". Már leírtam itt is, de anyámnak vettünk egy Samsung Galaxy Ace 4-et. Én lepődtem meg a legjobban, hogy mennyire folyamatos és gyors a rendszer (már belakta). Tényleg sokat fejlődtek az alsós-alsóközepes telefonok, aki ezt nem látja, az vak vagy ignoráns.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#41) alkatraz3000 válasza Forest48 (#39) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Az a temérdek összevisszaság amit leírtatok, ami tökéletesen jellemzi a droidot. Jelenleg egy huawei y300-at használok két hete, de várom a keddet, hogy visszajojjon az iPhone. Egyszerűen idegbeteg leszek tőle. Nem csináltam vele semmi rootot, romolast es egyéb hülyeséget, megis összeomlik egy index.hu alatt. Ugyanez volt az összes olcsóbb adnroidnal, amihez bármi közöm volt valaha. Talán nem volt ennyire rapszodikus a működésük, de hosszútávon azok is kiidegeltek. Egy s4-el voltam eddig elégedett egyedül, de végül az is elkezdte az androidos anomáliákat, amit olcsóbb testvérei hamarabb.

Egyszer vettem 19.000-ért egy lumia 520-at a mediamarktban, csak azért adtam el, mert nem tudtam imessaget küldeni es szegényes az app store. A navigáció pl első helyen van nálam, a kijelzője szép volt, es a csempes rendszer is igen hasznos.

Egy kicsit egysegesitenek végre azt a rohadt androidot, meg komolyan látnék benne bármi realitást. Elhiszem, hogy vannak olyanok akiknek drága, vagy nem tetszik az iPhone, de még itt a fórumon is megtért androidosok tömkelegét látom, mert vettek iPhone-t. Aztán rájöttek, hogy teljesen alaptalanul szidták az iOS-t, es ahhoz képest az android egy "Hello World!" Szintű program.

Az emberek nagy részének nem kell az android által nyújtott "szabadság", mert sajnos hülyék használni a telefont es ők nem fogjak tudni, hogy mit csináljanak egy nem is ritka lefagyasnal.

Csapoati: örülök, hogy te eddig birtal eljutni, forestnek sikerült ezen a sztereotípián átlépni. Volt egy ace3-am tavaly - tudom nem ace 4 - es nevetséges egy telefon volt. Gondolom pár heten belül is tökéletes lesz, ha esetleg a laikus edesanyadnak nem segítesz rendben tartani a készüléket.

[ Szerkesztve ]

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#42) Forest48 válasza alkatraz3000 (#41) üzenetére


Forest48
aktív tag

Pont belenyúltál, mert amit leírtam, hogy gyárilag el van cseszve a ramkezelés, az az y300 volt éppen :D.
A cortex a5-ös magok meg bármire jók, csak használni ne kelljen. Az a telefon a cm11-el működik használható szinten, de ezt a használhatóságot megütötte a zte blade-em is, csak abban nem volt ips panel...
Amúgy ismerek sok embert, aki ios-ről váltott androidra. Ez pont az jelenti, higy egyik rendszer sem szar, csak meg kell találni azt, amin jól érzed magad és elégedett vagy.
Ja és olcsó telóból olyat próbálj, amin friss rendszer van és nincs telecseszve gyártói progikkal. Pl egy moto e-t.

[ Szerkesztve ]

(#43) alkatraz3000 válasza Forest48 (#42) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Volt nekem moto G-m, 2 nap után vettem inkább egy 4s-t.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#44) Csapoati válasza alkatraz3000 (#41) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az S4 és az Y300 is másfél éves, mondom, hogy azóta történt előrelépés. Az Y300-at meg ne hasonlítsuk már az iPhone-hoz, mert nagyjából ötödannyiba kerül. Amúgy most pont vicces a droidos hibákkal jönni, amikor kb minden hétre jut egy 8.x-es iOS bug (pl. a csengőhangok eltűnése). Nincs hibátlan rendszer, az Apple-é sem az, hiába próbálod úgy beállítani. De használd egészséggel, csak a "droidos szemét" mantrát hagyd el, mert röhejessé tesz.
"Egy kicsit egysegesitenek végre azt a rohadt androidot" - Nem érted a koncepciót, pont az a lényeg, hogy mindenki azt csinál vele, amit akar. Lehet ezt jól is, rosszul is csinálni.
Amúgy mesélj, mi volt a gond a Moto G-vel? Én is azt használom, kíváncsi vagyok.
A fórumon meg egyébként sok "megtért" droid-használó is van, aki pont iOS-ről váltott, szóval ez oda-vissza is működik ám.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#45) alkatraz3000 válasza Csapoati (#44) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Csúnya volt a kijelzője, a kamerája gagyi volt. Bár nem kinézetre veszek telefont, de a külseje es az osszerakasa is elég "prosztó" volt. Az y300-át nem is hasonlítottam az iphonehoz. Leírtam, hogy kis túlzás nélkül is alkalmatlan betölteni az okostelefon funkcióját. A telefon funkciót is csak éppen hogy...

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#46) Csapoati válasza alkatraz3000 (#45) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A G kameraja borzaszto, ebben egyetertunk. De hogy a kijelzovel mi volt a baj, azt nem tudom, szerintem szuper. IPS, 326 ppi-s, a szinei sem rosszak.
Hugom meg Y300-at hasznalt gond nelkul 1,5 evig es az utod is egy Huawei lett, szoval o nem utalta meg. Pedig nem sporolt az appokkal. :D Na de mindegy, kinek a pap, kinek a paplan.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#47) spawn21 válasza Csapoati (#46) üzenetére


spawn21
veterán

Annyira jo ilyen reggel olvasni ezeket a sorokat :))

Hát nem tudott Windows phoneról IMessage-t küldeni :DD

iPhone 13p

(#48) d@vee válasza spawn21 (#47) üzenetére


d@vee
őstag

Jah, meg safariban böngészni :D Most komolyan mindkét rendszer jó, vannak előnyeik, hátrányaik, kinek a zárt rendszer, kinek a nyílt rendszer előnye szimpatikusabb. Így egy hét használat után sztem visszamegyek androidra :D Valahogy hiányzik a filmezés a buszon, meg a kismillió custom rom cserélgetése, ha a gyári nem tetszik. (Am azthittem bonyolult lesz zenét rakni az almára, de ehelyett 2 perc alatt rájöttem hogyan kell xD ) Viszont zenehallgatás terén nagyon ott van a cucc. Pl. a fülesem eddig dobozhangú volt minden telón, amíg nem nyúltam a hangszínszabályozóhoz, de ezen alapból nagyszerűen használható.

[ Szerkesztve ]

Ja

(#49) Noanme


Noanme
csendes tag

Iphone 4s és ios8 hát nem tudom...
Nekem egy ipad4em van, ios 8 óta a safari gyakran annyira belassul hogy használhatatlan, az animációk sokszor akadnak, és ami a legidegesítőbb kb naponta egyszercsak nem működnek a több ujjas gedztusok meg a gyorsbeállítások előhozása csak az segít ha újraindítom a kütyüt...De múltkor pl a 3ujjas nagyítás bolondította meg az egész rendszert, muszáj volt restorolni..
Komolyan az xperia neommal nem volt ennyi gond anno android 3.2-vel, ennyit az appleről...több dolgot nem veszek tőlük, maradok a nexusoknál

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.