Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) dezs520 válasza Fr0z3n (#32) üzenetére


dezs520
senior tag

"termékeik nem érdekelnek" ez de szép volt édes egy ecsém...ahoz képest minden almás cikknél felbukkansz,mint valami betegség.... :N de a lényeg,hogy te nem vagy troll,grat a modiknak is...

[ Szerkesztve ]

(#202) arkades válasza calocsay (#41) üzenetére


arkades
aktív tag

Tehát azért mert Neked 4 év múlva lesz iPhone 6-osod, ezért írtad ezt na rendkívül értékes és intelligens hozzászólást. Nyugtass meg, hogy nem média szakra jársz!

Каждый дрочит как он хочет.

(#203) Simi87 válasza alkatraz3000 (#199) üzenetére


Simi87
senior tag

nem méregetek semmit. butaságot írtál. :U
tényt közöltem.

(#204) arkades válasza Simi87 (#203) üzenetére


arkades
aktív tag

Na jó de azért mert kibontasz 300 kotont, attól még nem volt 300 nőd.
Nem piszkálódásképp :N

[ Szerkesztve ]

Каждый дрочит как он хочет.

(#205) Simi87 válasza arkades (#204) üzenetére


Simi87
senior tag

de látom, you know? ;]

(#206) arkades válasza Simi87 (#205) üzenetére


arkades
aktív tag

Nem, nincs tapasztalatom, még nem bontottam ki 300 nőt :(

Каждый дрочит как он хочет.

(#207) Simi87 válasza arkades (#206) üzenetére


Simi87
senior tag

lehet rád férne legalább egy nő, mert ez egy telefonos topic. :U

(#208) arkades válasza Simi87 (#207) üzenetére


arkades
aktív tag

Köszönöm, remek javaslat.
Jó ideje nős vagyok és jól érzem magam a feleségemmel.
Ezek szerint Te nem vagy kimondottan az a típus, aki átlát a szavakon.
Megpróbálom kicsit sarkosabban: azért mert több száz iPhone-t kibontottál, ez rögtön azt is jelenti, hogy ezekről értékítéletet is tudsz mondani?

Каждый дрочит как он хочет.

(#209) adrian360 válasza arkades (#208) üzenetére


adrian360
őstag

arról volt szó hogy milyen fólia van az iphone-on és mivel ő kibontott 300-at, ezért 300-szor látta milyen fólia van a telefonon. Senki nem mondta hogy értékítéletről lenne szó. Szövegértelmezés ember, nem kell átlátni a szavakon.

(#210) arkades válasza adrian360 (#209) üzenetére


arkades
aktív tag

Az istenit.
Ezt nagyon félre néztem.
Elnézést kérek, ha valakit megbántottam, nem volt szándékos.
100% félrenézés, még egyszer bocs :R

Каждый дрочит как он хочет.

(#211) Simi87 válasza arkades (#210) üzenetére


Simi87
senior tag

Semmi gond. A kolléga felül pontosan leírta a mondadómat. Sorry, ha nem fogalmaztam egyértelműen.

(#212) arkades válasza Simi87 (#211) üzenetére


arkades
aktív tag

Nem, nem, én voltam a gyík.
Legközelebb figyelek.

[ Szerkesztve ]

Каждый дрочит как он хочет.

(#213) m1lan válasza newwave0507 (#193) üzenetére


m1lan
őstag

Neked sem volt Windows Phone a kezedben... A laggos meg a fagyós rész nem jellemző rá, és a zenelejátszó sem dob errort... Tény, hogy nem hibátlan rendszer, de ilyen baromságokat azért nem kell terjeszteni. Ne legyél már szemellenzős Apple fanboy...

[ Szerkesztve ]

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#214) alkatraz3000 válasza m1lan (#213) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

En is apple fanboy vagyok. De a wp volt a masik os, amivel problemam nem volt sosem. Ezert is talalom nagyon jo alternativanak. Androidot sosem szoktam ajanlani, csak a masik kettot. :)

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#215) newwave0507 válasza m1lan (#213) üzenetére


newwave0507
tag

Honnét tudod hogy mit használtam , meg mit nem ? A lumia 820 egy sz@r telefon ugye ? És az hogy az ismerősömnek is ugyan ilyen problémái voltak ? ja nem.. te tudsz mindent . Tipikus okoskodó ...

"Apple Fanboy" ? azért mert van egy iphone 4-em ? :D Te sem gondolod komolyan..

Nem ártana végig olvasni amit írtam, tapasztalataimat írtam le .. nem azt amit olvastam .

[ Szerkesztve ]

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#216) Polllen válasza m1lan (#213) üzenetére


Polllen
nagyúr

DP 8.1 amikor kijött a zenelejátszó borzasztó volt és sok embernek lagolt. De mivel az egy "béta", így nem játszik.

Amúgy tegnap nyomogattam egy 4s-t ios 7-tel. A menü teljesen rendben volt. A tárcsázó volt egyedül necces, megnyitottam, aztán kellett 1-2 másodperc mire betöltötte a híváslistát. Ezt a galaxy note gyári tárcsázójában is utáltam.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#217) m1lan válasza newwave0507 (#215) üzenetére


m1lan
őstag

Már ne is haragudj, de 8.0-val a Lumia 520 sem laggolt meg fagyott, a 820 meg a 2x olyan erős hardverével kötve hiszem, hogy laggos meg bugos lenne, mint ahogy azt te írod :U Az meg nonszensz, hogy leejted a telefont, összetörik, majd az ismerősöd is leejti, neki is összetörik, és akkor még a telefonban kell a hibát keresni... Ejtsd már le ugyanúgy az iPhone-t, mint a Lumiát, aztán nézd meg, hogy mi marad belőle... Instagramon egy csomó pókhálós hátlapú i4-et meg i4s-t látok, de ők biztos extrém körülmények között ejtették le a telefonjukat ( :N )

Elolvastam mindent, amit írtál, de abból nekem nem az jött le, hogy te pozitívan álltál a Windows Phone-hoz. Szűk 3 hónap múlva leszek 1 éve WP user, ezalatt végig a "legalja" kategóriás Lumia 520-at használtam, és szerintem érthető, hogy kiakadok, ha valaki olyat terjeszt, hogy nem lehet a Windows Phone-on zenét hallgatni meg laggol, fagy és bugos, amikor ez messze nincs így. Persze, vannak hibái, mint ahogy az előző kommentemben is írtam, de korántsem olyan drasztikusak, mint ahogy előadtad.

Az iOS sem tökéletes, pláne nem az újabb rendszerek a régebbi telefonokon, és nekem is mesélték már iPhone-osok, hogy az is ugyanúgy le tud fagyni meg laggolni, mint a másik két rendszer, mégsem állítok akkora hülyeséget, hogy az ájfónon nem lehet telefonálni, mert errort dob a tárcsázó.

A "tipikus okoskodó" minősítést meg köszönöm, de kettőnk közül szerintem ez inkább rád illik :)

[ Szerkesztve ]

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#218) Ununqatrium


Ununqatrium
aktív tag

"...az anyaghasználata pedig kiváló."

Nézőpont kérdése. Nekem az nem kiváló, ha leejtem, és nemhogy elöl, de könnyen hátul is pókhálósra törik. Egy csecse, vékony telefont meg ne azért vegyek már, hogy beburkoljam egy nagy böhöm tokba, amivel ha arcon dobok valakit, behorpad a képe :DDD

[ Szerkesztve ]

Choose your destiny • http://africancichlids.webnode.hu

(#219) VoidXs válasza Ununqatrium (#218) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Jópárszor leejtettem, nekem nem tört be egyszer se, pedig volt ott másfél méterről betonra huppanás is. Nem az üveg sérült, hanem a fém keret.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#220) Simi87 válasza m1lan (#217) üzenetére


Simi87
senior tag

Én iPhone 4-en 10.000-ből cserélek toch+lcd-t, meg hátlapot. L520-on ez egy Deák Feri lenne.

(#221) m1lan válasza Simi87 (#220) üzenetére


m1lan
őstag

Nokia Care-ben 12.000 forint körül van egy komplett Lumia 520 kijelző csere, és a garancia is marad, ha jól emlékszem. De ha nem ragaszkodsz a hivatalos szervizhez, szerintem a feléből is megvan a csere. :U

[ Szerkesztve ]

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#222) dezs520 válasza Ununqatrium (#218) üzenetére


dezs520
senior tag

...szóval akkor egy CLK se minőségi,mert ha neki megyek valaminek vele,az majd jól összetörik...
A sérülékenység,és a minőségérzet nem ugyanaz...SZÁMOMRA....még egy hülye példa...a herendi is minőségi porcelán,pedig ha leejted törik... :DDD

(#223) Simi87 válasza m1lan (#221) üzenetére


Simi87
senior tag

Esélytelen.

(#224) m1lan válasza Simi87 (#223) üzenetére


m1lan
őstag

Olvass bele a topikba, jócskán 20 alatt cserélték mindenkinek :U

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#225) khron78


khron78
őstag

Úristen, de gyenge írás.Nagy üres tőmondatok.

(#226) Vincent_ válasza alkatraz3000 (#214) üzenetére


Vincent_
senior tag

"Androidot sosem szoktam ajanlani, csak a masik kettot"

Gondolom főleg a max. 30-40k körül telefont keresőknek lehet azokat jó eséllyel ajánlani. :C

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#227) Grecky


Grecky
senior tag

Ne haragudj kedves cikkíró, de az írást még gyakorolni kellene. Nagyjából semmi sem derült ki az irományodból, és tele van ellentmondásos, értelmetlen mondattal. Mondjuk valamennyi haszna azért csak van, sikerült flémet generálni vele. :)

[ Szerkesztve ]

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#228) Simi87 válasza m1lan (#224) üzenetére


Simi87
senior tag

itt most komplett t+lcd+hátlap cseréről volt szó. ismerem a nagyker árakat.
ez olyan mint az autós fórumok. pl.: a V8 mindenkinél 10 litert eszik városban, ha kitolja a szemét akkor is, csak az enyém nyakal 15-20 litert. :C

(#229) lowzor válasza Simi87 (#220) üzenetére


lowzor
veterán

Te lehet, hogy cserélsz, csak nem eredeti alkatrészt raksz rá 10k-ér. Eredetit neked ennek a többszöröséért raknának az iphone-ra.

(#230) Simi87 válasza lowzor (#229) üzenetére


Simi87
senior tag

eredeti nincs is. annyi kijelzőt csináltat az Apple, ahány telefont. de van gyári minőségű, és persze nagyon silány 1-2 ezerért. nagyon nagy a szórás. a L520-nál meg a gyáriban nagyon nagy a szórás, ha jól tudom. elég sok pixelhibásba belefutottam már. attól függetlenül szeretem, nagyon jó kis telefon, de nem játszik egy ligában az iP4-el.

(#231) lowzor válasza Simi87 (#230) üzenetére


lowzor
veterán

"de nem játszik egy ligában az iP4-el."

Nekem ma már inkább az 520 kéne. Az iphone 4 számomra használhatatlanul lassú lenne.

(#232) Simi87 válasza lowzor (#231) üzenetére


Simi87
senior tag

én mind a kettőt kihagynám saját használatra, de szeretem mindkét telefont.

(#233) lowzor válasza Simi87 (#232) üzenetére


lowzor
veterán

Saját használatra én is. 5,3" nálam a min kijelzőméret :)

(#234) huszi.gyb válasza Tikakukac (#86) üzenetére


huszi.gyb
senior tag

Számoljunk...

(Kb azonos tudású gépekről van szó)
Veszek egy gépet 200 000Ft-ért. X év múlva 30%-on eladom: 200 000*0,3=60 000Ft. X évig 140 000Ft-ért használtam.

Veszek egy almát 500 000Ft-ért. X év múlva 60%-on eladom: 500 000*0,6=300 000Ft. X évig 200 000Ft-ért használtam. Hmm... Tényleg jobban jöttem ki. ;]

Telefonoknál ugyan ez. Lehet, hogy 1 évesen az én telefonom 40 000-et, a tiéd 100at ér. De ha 100 vs 200 a vételi ára...

[ Szerkesztve ]

www.dongosofor.hu

(#235) mirra1


mirra1
tag

Nekem van vele egy olyan gondom hogyha leejtem, mégha kicsit is nem működik a belső hangszórója. Olyankor csak kihangositva tudom használni, csak az az érdekes hogy egy pár nap múlva mindig rendbejön, a pár nap az változó hogy mennyi. Mi lehet ez, kontakthiba és mitől jön rendbe mindig?

(#236) alkatraz3000 válasza Vincent_ (#226) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Lumia 520-at többre tartom, mint akármelyik androidos agyhalal, laggos sz"rt. Volt androidom, elhiszem,hogy jobb mint akármelyik Apple, vagy WP. Tudom, ha rarakok ilyen-olyan rom-ot, akkor Benevezhetek vele a Space-X űrprogramba, es sokkal olcsóbb is mint a csúnya mocsok Apple. Hagyjuk ezeket a köröket.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#237) Vincent_ válasza huszi.gyb (#234) üzenetére


Vincent_
senior tag

Nem tudod meggyőzni. Ő ezt jobban tudja. Amiket leírunk, azok nem érvek. Mi ehhez nem érthetünk, csak ő. A matematika meg egy bullshit. Punktum. :)

Amúgy feltételezem óriási lehet a magyar kereslet pl. a leharcolt Macbook pro-kra 300k+-ért (amik új ára 500k volt) 2-3 évesen, gar nélkül, újabb verziók piacra kerülése után... Hát hogyne...

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#238) farkzoli


farkzoli
tag

Nekem eddig 10 percet volt a kezemben egyáltalán iphone, úgyhogy nem ismerem de mindenhol a stabilitását dícsérik, erre meg " ilyenkor az úgynevezett "hard reset" segít, vagy a ki-be kapcsolás." Most akkor mi van, rendszeres hard reset kell, vagy mi az igazság?

Írtam egy hasonló riportot: mostanában egy 8 éves Fusi T830-at használok. Szinkronizál az outlook.com-al, a gps vevő jelzi ha 2 métert arrébb lépek, az oldszkúl transzflektív kijelzője meg annál jobban látszik, minél jobban süt a Nap :) Ki az a bolond, aki nem egy ilyen masinát használ, ráadásul az új árának 1/20-áért? :D

[ Szerkesztve ]

(#239) huszi.gyb válasza Vincent_ (#237) üzenetére


huszi.gyb
senior tag

Erre csak annyit tudok mondani: Tényleg jó az Apple reklámja.
Elhiteti, hogy megéri, valaki leszel tőle, és még olcsó is. :DDD

Megpróbáltam én is, de vitatkozni nem fogok. Csak egy matematikai összefüggésre próbáltam felhívni a figyelmet. ;]

Mielőtt beszólna bárki: Symbiant nagyon szerettem. Most kicsit elveszett vagyok egy Lumia 520-ast használok az E7-esem mellett. Van droidos tabletem (telefonom is volt), és iPhone-t is láttam már néhányat. Egyiket épp ablakon kirepülni, amikor egy nagyon fontos e-mail közben lefagyott. :DDD

Tökéletes telefon nincs, és nem is lesz, amíg ennyi funkciója van.

Nem fikázni akarom az Apple-t, van, hogy megéri. Nekem -ennyiért- nem.

Amúgy meg ez a másik érdekesség: megnézném, hogy egy azonos árú Apple, meg mondjuk Dell gép kijön újonnan. Friss, ropogós fejlesztés. Fél-1-2 év múlva ugyanannak a gépnek az új ára hogyan alakul? :DDD

Szájbarágós, akit nem érdekel lapozzon: Ha 500eFt újonnan, 2 év múlva 200eFt az új ára akkor a használt már csak 100-150 körül lehet legjobb esetben is. Kíváncsi lennék, hogy egy Dellnél ez mennyi... Sosem volt fél millás gépem, ez igaz. A 200eFt-os Dellem most kb 40 000Ft-os tuninggal 3,5 év után ér kb 100-130 000-et.

www.dongosofor.hu

(#240) #11302912


#11302912
törölt tag

Jam. iPhone 4 par ev utan is felveszi a versenyt az android also kategorias telefonjaival 5x annyi penzert kisebb kijelzovel es egy olyan oprendszerrel ami nemhogy csak eleve gane zart vacak, de ezen a keszuleken mar supportja sincs.

(#241) alkatraz3000 válasza #11302912 (#240) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Melyik ezzel egyidős androidnak van most?

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#242) alkatraz3000 válasza alkatraz3000 (#241) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Ja igen, akkor egy 8000 forintos android, egyenértékű, sőt jobb mint egy iPhone 4 :D te sem gondoltad komolyan ezt :D

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#243) arkades válasza alkatraz3000 (#241) üzenetére


arkades
aktív tag

Az mindegy neki. A lényeg, hogy szidhassa az iPhone-t. Elég gyerekes de vannak így ezzel egy páran. Mellesleg a legutolsó iOS is simán fut rajta.

Каждый дрочит как он хочет.

(#244) #11302912 válasza alkatraz3000 (#241) üzenetére


#11302912
törölt tag

nemkell regi android mert vadonat ujat kapsz olcsobban mint ez es annak meg supportja is lesz.

8000Ftos? iphone 4 meg mindig 114.000Ft szal minimum 50 hasznaltan. egy vadonat uj sgs 4 mini kerul annyiba majdnem. max 10.000et radobsz es van egy vadonatuj telefonod amire van support.

Arkades:ja fut rajta ha szenne haxolod. jailbreak meg minden tudod. de ha mar szenne haxolod csak hogy ertlemes oprendszer fusson rajta akkor az androidot is szenne haxolod es egybol jobb lesz a telefonod mint iPhone akarmit csinalsz.

[ Szerkesztve ]

(#245) Simi87


Simi87
senior tag

ennyi butaságot rég olvastam. :(

(#246) arkades válasza #11302912 (#244) üzenetére


arkades
aktív tag

Figyelj, azt sem tudom mi az a haxolás. (mondjuk abszolút nem is érdekel) Az én telefonom nem jb-s, csak simán gyári. Nekem az a lényeg, hogy stabilan működjön, ezzel pedig nincs semmi gond.

Каждый дрочит как он хочет.

(#247) alkatraz3000 válasza #11302912 (#244) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Haxolod?! B"zmeg haxolod????? Fújj, istenem. Egy iphone 4-et 35-ert hozzamvagtak a múltkor hibatlan állapotban. Az androidos "telefonok" ilyen arkategoriaban a büdös életben nem kapnak frissitest nagy százalékban. Mit kell "haxolni"? Jelenleg az ios 7 a legfrissebb, az meg rajta van.
Gondolom te is az az ember vagy, aki látott vkinel iPhone-t, de a bekapcsoló gomb megnyomasanal, mar visszakerte a tulaj.
A 8000 forintot te mondtad. Hogy az iphone 4 pont 5x drágább mint egy jobb, hasonló android... Szamoljal, vagy menjel droidos blogot olvasni..

[ Szerkesztve ]

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#248) lowzor válasza alkatraz3000 (#247) üzenetére


lowzor
veterán

Kapnak, csak kb ilyen nesze semmi, fogd meg jól frissítést. Leherélik róla a fontosabb újításokat, mert kevés lenne hozzá a telefon, vagy hardveresen nem tudja.
Androidhoz ellenben rengeteg főzött rom közül válogathatsz, amik a gyárit is eléggé odaverik sebességben, meg funkcionalitásban.

(#249) alkatraz3000 válasza lowzor (#248) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

De ez az, amitől nem csak nekem, hanem sok mas embernek hányingere van. Nem erdekel a főzött rom, mint ahogy az sem, hogy 3G iphone eseten a hattertarbol lehet ramot csinalni...

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#250) lowzor válasza alkatraz3000 (#249) üzenetére


lowzor
veterán

Attól hánysz, amit még nem is próbáltál?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.