Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) xmaas


xmaas
őstag

Jo telefonocska , klassz az a tok is de azert azt is megemlithetned hogy maga a rendszer azert nem az igazi tulzottan zart es az eleg gaz hogy fel kell "torni" ugymond hogy hasznalni tudja ugy ahogy szeretne az ember , de abbol a szempontbol igazad van hogy van barmikor olyan jo mint egy android es persze az se mindegy mennyi az annyi

(#2) 8th


8th
addikt

"4 év után is bátran felveszi a versenyt az androidos alsó-középkategóriás telefonokkal, ezért ki ne venne egy régi csúcsmodellt, amelynek az anyaghasználata is kiváló?"

Én. Elvből nem vásárolok Apple termékeket.

(#3) kameraman77


kameraman77
aktív tag

Először is köszi a cikket :)

Félreértés ne essék, még véletlenül sem kötekedni akarok, tényleg a legnagyobb tisztelettel írom, de pont azt nem tudtam meg belőle, hogy miért lenne jobb választás ez a telefon ennyi idősen, mint bármelyik más.

Ebbe a cikkbe gyakorlatilag random telefonok behelyettesíthetőek, mert semmilyen konkrétumot nem hoztál. Én pl egy 4000 forintos használtan vett Nokia c5-03-at használok túrázni, bringázni - "extrémkedni". Az akku több óra nettel, 2g-n hívásokkal, fotózással MINIMUM 3 nap, de ha csak hívásra használom túra közben és mondjuk összesen 1-1,5 óra netre, akkor 5-6 nap. Fotókat viszonylag jól lő és nem is kell félteni, hogy leejtem, mert műanyag az egész. Játékok is futnak rajta. GPS trackelés kikapcsolt kijelzővel 7-9 óra egy feltöltéssel minimum.

Érted, hogy mire akarok célozni? Nem tértél ki olyan finomságokra, amit más telefon ne tudna jobban, olcsóbban. És most tényleg egy viszonylag "gyenge" telefonnal állítottam szembe. Olvastam volna arról, hogy pl bringázásnál gps-el mennyit bír az akku, vagy napfényben mennyire jól látható a telefon kijelzője, navigáció túrára, bringázásra van-e rá, (magyarul lehet-e heggeszteni rá saját térképet) - ha már kihegyezted az írásod egy részét a tokra, szerintem ennyi elfért volna még.

És akkor futtatsz pár tesztet, ami teljesen semmitmondó,mert a Nokia c5-03 is gyors mint a villám - már amire kell, napló, naptár, gps, zenelejátszó hasít rajta, hívások mennek, mobilnettel is szépen működik, gps pontos - lehet rá saját térképet is csinálni (megfelelő programra), könnyű, az akkuideje nagy, nem törékeny, (mondjuk kijelző botrányos erős napfényben, folyton takarni kell, valamint nincs dedikált kamera gomb ). Tehát miért jobb a több éves Iphone 4, mint ez a telefon, vagy bármelyik random behelyettesített másik. Számomra ez nem jött le a cikkedből, és tényleg nem trollkodni akarok, de úgy ültem le, hogy na lássuk.. talán megéri váltani? A cikk alapján nagyon nem. És ez lehet, hogy nem a telefon hibája.

Mégegyszer abszolut tisztelettel írtam, és természetesen szívesen olvasom a következő cikkeidet/írásaidat is, de bennem valahogy várakozást hagyott ez az írás.

[ Szerkesztve ]

(#4) gery2123


gery2123
őstag

Na a teszt tetszett, de a végén miért kellett bele venni az androidos telefonokat. 😡
De ha már oda lökted, akkor azért azt tegyük hozzá, hogy egy hasonlóan régi galaxy s2 is simán felveszi a versenyt a mai alsó és középkategóriás androidos telefonokkal.
A páromnak legközelebb egy 4s fogunk venni, mert kíváncsi milyen is az Apple.
De én maradok a jó kis nexus vonalon.

-- PSN_ID: GerY2123

(#5) section9


section9
őstag

"...az anyaghasználata pedig kiváló."

És ezek után leirod, hogy törik a töltőkábel, könnyen karcolódik és rossz az antenna. Nem rossz. :C

Ennél azért bármilyen régi felsőkategóriás device jobb OS-től függetlenül, legyen az WP 7 vagy Android. Sőt bár nem kedvelem a droidot, de ott egy népszerü device esetén 90%, hogy a legfrissebb főzött ROM-okat is normálisan viszi.

(#6) Fr0z3n válasza 8th (#2) üzenetére


Fr0z3n
őstag

+1 ;]
Xarazalma, bármit is csinál :D

A cikkhez meg: ëpöl hívő alert :)

[ Szerkesztve ]

(#7) tomee007007 válasza section9 (#5) üzenetére


tomee007007
őstag

ott a pont:)

Egyébként jó kis cikk lett!

(#8) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Én is nagyon jónak tartom az Iphone 4-et de mikor még 70 ezrekért adják a több éves darabokat azért az csúcs.

Annyiért veszek tényleg két év garis Nexus4-et pl.

És azért nem hiszem hogy bárki meg tudna győzni hogy nincs igazam.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#9) Nigér


Nigér
őstag

"Végszó:
Ez a telefon bizonyította, hogy az Apple mennyire jó telefongyártó."

Gyártató...

(#10) adrian360


adrian360
őstag

Karcolódik, elmegy a térerő, normál használat mellett nem bír ki egy napot, ha nem frissíted a legújabb rendszerre nem futnak az app-ok, néha belassul és elfogy a memória beakad a szenzor, és mellé szar a töltő.
Mindezek után leírod hogy mennyire jó telefon és hogy középkategóriás androidot veri még ma is. :Y :Y :Y
Elárulom neked egy alsókategóriás androidnak már fele ennyi hibája sincs.

(#11) Xmodule


Xmodule
őstag

Nekem is van egy ilyen 4-esem. De csak hobbibol. Elsö apple telefonom egy i5 volt. Nagyon tetszett, csak egy idö utan kicsi lett a kijelzö és volt egy két aproság szoftveres fronton ami nem jött ugy be. (pl. gyári ébresztönél nem lehet kulön állitani a hangeröt.) Aztan cseréltem G2 -re amit nem bántam meg. De ha jön a 6-os rádásul nagyobb méretekben és esetleg iOS8 ba is lesz már hangerö szabályozás, esetleg kábel nélküli töltés akkor vissza térek pár év mulva.

Amugy szerintem tökéletes telefon hw/sw fronton sincs. Én személy szerint szeretem mindegyiket. Igazabol i6 is azért érdekel majd mert macbookal jobban szinkronizál föleg ha jön a yosi és ios8.

[ Szerkesztve ]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#12) 8th válasza Fr0z3n (#6) üzenetére


8th
addikt

Szerintem nem szar, sőt elég jók a termékeik de az üzletpolitikájuk és az elmúlt két-három év nevetséges jogi/bírósági ámokfutása miatt elrúgták nálam a pöttyöst. Soha semmilyen Apple termékért nem vagyok hajlandó pénzt kiadni. Még ha olcsóbb is lenne mint a konkurencia akkor sem. Ilyen céget én nem gazdagítok. :N

#10: :))

[ Szerkesztve ]

(#13) Shing


Shing
őstag

"Nem egyszer tapasztaltam, hogy nem kap jelet a telefon, 3G megszűnik, 2G lép helyére (olykor) így ez nagyon idegesítő."
Milyen fantasztikus, minőségi termék. Mindenre jó, csak telefonálásra sem, mindezt 100 ezer fölött. :DDD

(#14) AxBattler válasza 8th (#2) üzenetére


AxBattler
félisten

+1

Jelzem, hogy 3 év után most vált esetlegessé egy baromi jó akció miatt az LG Optimus One-om lecserélése, ami már akkor is alsó-középkategóriának számított. Tokban hordtam, az állapota ma is bőven vállalható. Ha a 2.3.3-as rendszere nem lenne már nagyon halovány, és nem fagyogatna időnként, akkor még simán tovább használnám.

Volt itt néhány napja egy cikk mobilos ámokfutásról. Én a mai napig nem értem, miért adnak ki emberek 200k-t telefonért, amikor ennyiből kijön egy jó noti + mobil páros. De biztos csak velem van a baj.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#15) petipetya


petipetya
nagyúr

Én sem igazán tudom hová tenni ezt a cikket, mert van benne egy pár ellentmondás. Először leírod hogy mennyi minden nem jó szoftveresen és hardveresen, aztán a végén odabököd, hogy ennél jobb telefon nem létezik a világon. :F Dehogynem, például az Iphone 5S vagy inkább az 5C az extrém használat miatt - hogy ne csak az Androiddal példálózzak.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#16) Xmodule válasza AxBattler (#14) üzenetére


Xmodule
őstag

Én a mai napig nem értem, miért adnak ki emberek 200k-t telefonért, amikor ennyiből kijön egy jó noti + mobil páros. De biztos csak velem van a baj.

Megmondom neked miért. Azért mert van aki mondjuk sokat van uton, de azért használná az okostelefonját amin mondjuk tisztességesen lehet weben böngészni, emailezni, de nem szeretné táskában hordani a laptopját. Vagy mondjuk olyan munkája van mint nekem hogy 9 orát melozok de közben oránkánt meg meg állok 5-10 percre és akkor mondjuk nincs nálam laptop igy a zsebböl elöveszem a telefont és ennyi. Nekem van hogy napokig be sem kapcsolom a gépet. Tartalom fogyasztásra (netezés, hirek olvasása, telefonálás, meg még sok más minden ) teljesen alkalmas nekem egy 5,2" -os készülék. Itt inkabb arrol van szo kinek mire van szüksége. Persze ha nagyobb terjedelmu szöveget szeretnek ovlasni pl akkor bekapcsolom a notit.

[ Szerkesztve ]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#17) petipetya válasza Xmodule (#16) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nem is kell annyi kiadni érte, én például 100 alatt vettem a Nexust, amely tökéletes a tartalom fogyasztásra napközben. A laptop otthon a filmek/sorozatok miatt van fent, másért nem is nagyon van bekapcsolva. Minden más a telón történik: net, csevegés, email, közösségi lét, ebook, youtube, pdf-ek olvasása, netbank, hírek stb. - persze ehhez mindig wifi/mobilnet alatt van.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#18) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Azért egy 200 ezres készüléktől el is várható, hogy 4 évesen a legalja kategóriát még felülmúlja. Valaki említette az SGS2-őt, az rossz példa, fiatalabb, inkább a legelső SGS-t kéne megnézni, az hol tart ma. Valószínűleg az már sehol, az Android igényei jól megnőttek azóta, azért az nem semmi, hogy iOS4-el jött ki, és még a 7-et is megkapta. Ebben jó az Apple, még a Google sem támogatja 3 évig a Nexust.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#19) AxBattler válasza Xmodule (#16) üzenetére


AxBattler
félisten

100k-ból kijön a mobil + tablet páros is, arról nem is beszélve, hogy az általad említettekre jó egy 50-60k-s mobil is. Persze az is kérdés, hogy ki mit engedhet meg magának, szóval annyira azért nem akarok ezen lovagolni.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#20) Francia91


Francia91
veterán

Hat szamomra nem valami csucs telefon, hiaba Apple... Tul zart a rendszere, meg ha tenyleg terero bajok vannak, akkor mi hadzna? :D
Oszinten: Nekem Nokia N8-asom van, aluminium hazzal, na az tenyleg minosegi anyaghadznalat. Tudom, lehet fikazni, hogy Symbian, meg 640x360-as kijelzo (3,5"-ra pl szerintem tokeletesen eleg). Sok olyat tud a Symbian, amit a droid még ma sem tud, meg az iOS sem. Raadasul az N8 sokkal olcsobb, ellenben fenyevekkel minosegibb fotokat keszit (Xenon vaku is besegit), meg videokat. Es az N8 hasonlo koru az iPhone 4-gyel.
Na meg az, hogy normalis mp3 szam telefonra masolasahoz szet kell hackelni a rendszert... :U

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#21) rdt89


rdt89
addikt

Nem szeretem az Apple termékeket de a Real Racing 3 elismerésre méltó, hogy ilyen hardver mellett így fut! Azért Androidba lenne ez a hardver el se indulna, még a rendszer is laggolna 4.0 körül.

(#22) Reinkz válasza Dilikutya (#18) üzenetére


Reinkz
senior tag

Személy szerint en inkabb örülnék ha nem kapná meg az ios7et, persze kívülről úgy tűnik milyen jo a termék támogatás valójában pedig a regi iphonok a legújabb softwarektol egyre rosszabbak lesznek es hasznalhatatlanabbak .., jobb tetszene ha olyan lenne mint a wp, pl wp7es mobilok csak win7.8 jutottak de legalabb az atom stabilan fut rajtuk...

[ Szerkesztve ]

(#23) snakehb válasza AxBattler (#14) üzenetére


snakehb
csendes tag

Mert van, akinek ez fontos. Ne magadból indulj ki. A melléket ábra szerint van is rá kereslet, és ezen van a legnagyobb haszon is.

200k-ból pedig megintcsak nézőpont kérdése, hogy kijön -e egy jó noti. Csak, ha azt nézem, hogy legalább FHD kijelzős legyen, ott alsóhang a 200k, és akkor még nem beszélünk SSD-ről, VGA-ról, stb.
Azt valahol 300k-nál kell keresgélni...

(#24) section9 válasza Reinkz (#22) üzenetére


section9
őstag

Azért az előző WP generációt pozitiv példaként beállitani nem szép. :D Ott nem a hardver avult el, hanem a Microsoft döntött úgy, hogy sry, a 8-at nem kapjátok meg akkor sem ha vinné a telefon. A mostani generációs Windows Phone készülékeknek három éve a terméktámogatási időszaka, addig garantáltan jön hozzá új szoftver, de anno volt WP9 pletyka is, de remélem abból semmi nem igaz.

(#26) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Felveszi a versenyt az alsós droidokkal. Telefonálni viszont nehézkes vele ;]

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#27) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

Minden app letölthető, aminek volt ios7 előtti verziója. De számomra egy sima 4 mar csak szenvedés. Egy Apple evangelista.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#28) AxBattler válasza snakehb (#23) üzenetére


AxBattler
félisten

Igen, akinek a jó noti 300k-tól, és FHD-től kezdődik, az megértem, hogy az iPhone mellett tör lándzsát. Fizessen is, mint a katonatiszt!
A magam részéről most néztem, hogy milyen jó kis Lenovo B590-est adnak már újonnan 99k-ért, illetve hogy jól lementek az árak alfa156-nál, meg a HardverKER-ben is tök jó használt laptop-okat lehet venni.

De hát igények, és pénztárcák, felesleges ezt tovább ragozni.

(#29) haddent
Rendben, ezért is írtam az utolsó mondatot.

Bár azt még mindig nem értem, hogy ilyen célra miért nem jók az öt számjegyű árcédulával bíró darabok, de ez már tényleg abszolút egyéni vélemény.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#29) haddent válasza AxBattler (#14) üzenetére


haddent
addikt

Röviden: egy készülék ami kb. a nap 24 órájában melletted van (de mindenképp többet mint bármi más) és kommunikálástól az információkeresésen keresztül a játékig mindenre használhatod.
Én, egy olyan dologra amit többet használok minden másiknál és folyamat nálam van és valóban hasznos (gps, mobilnet-google, zene, chat, telefon stb..) nem sajnálom a pénzt. Inkább azon sprórolok amit kevésbé használok.

(#30) jonnyjoker01 válasza M5Norbi (#8) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Iphone 4s 98 ezer a T-nél :W :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#31) gyurkikrisz válasza jonnyjoker01 (#30) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Pedig kb 70 egy i4. És ne vicceljűnk már hogy egy 70 ezres telefont hasonlítunk egy jó esetben 50 ezreshez.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#32) Fr0z3n válasza 8th (#12) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Ezzel maximálisan egyetértek. Azért mertem lexarozni (szvsz), termékeik nem érdekelnek, soha fognak tudni olyan terméket az asztalra tenni amiért pénzt adnék.
szerk.: semmilyen céget nem gazdagítok, mindig használt cuccot veszek magánszemélytől. :D

[ Szerkesztve ]

(#33) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Nincs sok gond a cikkel, de nem értem én sem, hogy mi volt az apropója. Oké, hogy Apple, oké, hogy minőség, oké, hogy jó használni, de Te magad írtad le, hogy a kábel elég sérülékeny, a telefon is eléggé az, és még az antenna gate is besegít, a teljesítménye pedig... Alkalmazásokból történő kilépkedés? Hard reset? Ez pont hogy azt mutatja számomra, hogy nem szabad már ilyet venni. Ráadásul egy középkategóriás Android kenterbe veri, az alsó kategóriában meg szintén vannak ennél jobbak. Meg Androidot iOS ellen? A két rendszer teljesen más igényekhez készült. Nem mondom, jó telefon volt a maga korában, de ez már kevés így 2014-ben.

Nyugodj békében Integra!

(#34) gyurkikrisz válasza Szatyor95 (#33) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

egyebkent tenyleg jo apropoja volt a cikk megirasara, egy honapja lett bejelentve hogy nem lesz ra ios 8 :DDD bucsubeszednek egesz jo.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#35) Greentea válasza adrian360 (#10) üzenetére


Greentea
senior tag

Hibáin túl is lehet szeretni, és ezt nem "ëpöl hívő alert" ként mondom, és zárójelbe megjegyezném hogy nem is vagyok az.. :) Megbízható készüléket kerestem, így esett a választás az Apple-re.
Volt pár androidos telefonom, szinte mindegyik nyüzsgött a hibáktól, az egyiket 1 héten belül 3x vittem vissza a szervizbe, eltűnt a kamera funkció, meghalt a töltő végül pedig teljesen meghalt a készülék. Én szerintem ezek az igazi hibák, nem pedig az hogy az üveg borítás karcolódik stb, és ezeket az androidos készülékeket nem az alsó kategóriából választottam...

2x2 néha 5

(#36) Greentea válasza gyurkikrisz (#31) üzenetére


Greentea
senior tag

70ezerért már teljesen új Iphone 4s-t kapsz, iphone 4-et már 35ezerért is lehet kapni, mondjuk az használt, de 45-be már újak vannak.

2x2 néha 5

(#37) joelke HU válasza Greentea (#36) üzenetére


joelke HU
senior tag

45? Hűha... akkor inkább egy Redmi 1S Kínából...

Motorola G51

(#38) hemaka


hemaka
nagyúr

Nekem egy 4,5 éves i4-em van. A power gomb már meghalt a tetején, de egyébként a karcoktól eltekintve(soha nem volt rajta tok vagy fólia és farmer zsebben van hordva legtöbbet, illetve egy 2 éves gyerek is néha megkaparintja) itt-ott már döcögősen, de egyébként tökéletesen teszi a dolgát. A kamera még a mai napig abszolút használható szinten van.
Pár random kép a telefonból: [link] [link] [link]

A cserére már megérett és az eddigi pozitív tapasztalatok azt mondatják velem, hogy a küövetkező telefonnak is nyugodtan vehetek iPhone-t. A kérdés már csak az, hogy milyen lesz a következő széria. :)

(#39) Fr0z3n válasza Greentea (#36) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Link? :U
4s ~90k inkább. 4 meg 55-60. Ezek baromi messze vannak az újnak vélt áraidtól. De ha 1 hónap gsm bolt garival értetted az "új" szót akkor nem szóltam. :D

(#40) Simi87


Simi87
senior tag

- 1 évig használtam, soha nem volt térerő gond.
- a kábel akkor törik, ha ész nélkül használod.
- szerintem vegyél bele új aksit.
- minden felület karcolódik, fólia alap.
nem olvastam tovább, elég volt.

[ Szerkesztve ]

(#41) calocsay


calocsay
tag

Ennyit jelent elsőnek megvenni a csúcstechnikát. Akkor kifizettek érte negyed mihályt, most meg 30 ezerért vágják utánad (ha kell) és ingyen ad a szolgáltató a legolcsóbb díjcsomagjával is olyat, ami messze jobb, mint az iPhone 4S. A világ legnagyobb buktája megvenni ezeket elsőnek. Most a szemétdombon turkáló is vehet iPhone4S-t ha vissza viszi az üvegeket és még mindig tudja használni évekig. iPhone 6-os is minimum 4 év múlva lesz nekem, mire eléri azt az értéket, ami a reális.

Nokia 520 - Nokia 735 - Nokia 105 - Nokia 215 - Samsung A5 (2017) - Nokia 2720

(#42) Bdanyy válasza calocsay (#41) üzenetére


Bdanyy
addikt

Milyen dijcsomagban és mit ad ingyen ami messze jobb? Érdekelne egy olyan :)

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#43) Juliuska


Juliuska
senior tag

Nem kis elfogultságot vélek ebből a tesztből kiolvasni :U

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#44) alkatraz3000 válasza Fr0z3n (#39) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

De ezek nem hasznalt árak, es a cikkben szereplő telefon is hasznalt. En hasznalt, de új 4s-t 50-ert vettem! ( majd 70-ert adtam el) de ne az istyle-os arat nézzük.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#45) Prevent


Prevent
aktív tag

Jó cikk egy jó telefonról. Így nemhenéz :P

Na de az utolsó oldalt(kamera) nem tudom hova tenni :(
A két képet mintha nem is I4-el csináltad volna, és ez így nagyon kevés

Ha jól belegondolsz a "siker" szó jelentésébe, rá fogsz jönni, hogy az nem más, mint végigcsinálni, amibe belekezdtél.

(#46) adrian360 válasza alkatraz3000 (#44) üzenetére


adrian360
őstag

mi az a használt, de új ? :F :F :F :F

(#47) Prevent válasza adrian360 (#46) üzenetére


Prevent
aktív tag

Gondolom bontott, de nem használt :K

Én nem merném... Elég sok profi Iphone restaurátor van xD

[ Szerkesztve ]

Ha jól belegondolsz a "siker" szó jelentésébe, rá fogsz jönni, hogy az nem más, mint végigcsinálni, amibe belekezdtél.

(#48) adrian360 válasza Prevent (#47) üzenetére


adrian360
őstag

akkor bontott de új. olyan hogy használt, de új nincs.

(#49) Fr0z3n válasza alkatraz3000 (#44) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Nem azt néztem, csak gyakran bújom az aprókat, a használt árakat tudom. De ő az újra mondott sztem túl olcsó árakat. Egyszerüen csak beütöttem a gugliba és ez jött ki. Azt az i... akármit nem néztem. (Tudom, hogy van hivatalos forgalmazó, csak a fene tudja mi a neve)

(#50) alkatraz3000 válasza adrian360 (#48) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Nem restaurált volt, mert az 1 ev garancia par nappal előtte indult. Kicsereltettem, es újkent eladtam.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.