Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#217) m1lan válasza newwave0507 (#215) üzenetére


m1lan
őstag

Már ne is haragudj, de 8.0-val a Lumia 520 sem laggolt meg fagyott, a 820 meg a 2x olyan erős hardverével kötve hiszem, hogy laggos meg bugos lenne, mint ahogy azt te írod :U Az meg nonszensz, hogy leejted a telefont, összetörik, majd az ismerősöd is leejti, neki is összetörik, és akkor még a telefonban kell a hibát keresni... Ejtsd már le ugyanúgy az iPhone-t, mint a Lumiát, aztán nézd meg, hogy mi marad belőle... Instagramon egy csomó pókhálós hátlapú i4-et meg i4s-t látok, de ők biztos extrém körülmények között ejtették le a telefonjukat ( :N )

Elolvastam mindent, amit írtál, de abból nekem nem az jött le, hogy te pozitívan álltál a Windows Phone-hoz. Szűk 3 hónap múlva leszek 1 éve WP user, ezalatt végig a "legalja" kategóriás Lumia 520-at használtam, és szerintem érthető, hogy kiakadok, ha valaki olyat terjeszt, hogy nem lehet a Windows Phone-on zenét hallgatni meg laggol, fagy és bugos, amikor ez messze nincs így. Persze, vannak hibái, mint ahogy az előző kommentemben is írtam, de korántsem olyan drasztikusak, mint ahogy előadtad.

Az iOS sem tökéletes, pláne nem az újabb rendszerek a régebbi telefonokon, és nekem is mesélték már iPhone-osok, hogy az is ugyanúgy le tud fagyni meg laggolni, mint a másik két rendszer, mégsem állítok akkora hülyeséget, hogy az ájfónon nem lehet telefonálni, mert errort dob a tárcsázó.

A "tipikus okoskodó" minősítést meg köszönöm, de kettőnk közül szerintem ez inkább rád illik :)

[ Szerkesztve ]

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.