Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36) Chaser válasza Syl (#21) üzenetére


Chaser
titán

eszembe is jutott az amerikai pitéből kulagép ( : én ha kell kinyomom mindegy hol vagyok :d - vmelyik adam sandlers film -

zolikaDB
jó mltkor takarítottam a wc perem belsejét, úgy hogy előtte kapott mindeféle csodát, ecetet, és van öblítő "tabletta", nem tudom minek hívják
sztem mondanom sem kell ezektől független mi volt a perem alatt ( :
forró vizet nem is öntenék wc csésze jellegű porcelánokra, nemrég kezemben maradt egy pár éves bögre füle teázáskor :d
nem ötöm bele a maradékot és biztos nincs gond, nekem ez bevált

vamzi
olajnak és zsjroknak az a baja, ha nűlad nem is okoz kárt, a csatorna rendszerben okozhat
a szappanokkal olyan elegyet alkot amivel megkötík egymást, uk-ből hallottam erről horror sztorikat
egyébként az olajos tányért sem mosogatom közvetlen, először papírral letörlöm, és csak utána mosogatás forró vízzel
maradék olajat vagy a felgyűlt papírokra öntöm, vagy vissza a saját üvegébe és úgy a kommunilásiba
fagyasztós mdszert is használtam már, főleg nyáron, ne büdösödjön a aló szomszédok orra alá ha valamit ki kell dobni, főleg ha hús féle - de mint mondtam ez ritka, nálam alap hogy nincs pazarlás, így ritkán kell valamit kidobni ami étel -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.