Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) IO.sys


IO.sys
őstag

Mennyi kakipajtás gyűlt itt össze! :C

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#52) Chaser válasza IO.sys (#51) üzenetére


Chaser
titán

aki nem írt ide arra sz@runk ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#53) zolikaDB válasza Chaser (#47) üzenetére


zolikaDB
veterán

Jók is voltak azok az IHM filmek, ejj, de szerettük.
Letöltötte haverom, akinek gyors nete volt (1 megabites), és utána CD-ről néztük hónapokig.
Must vagy soha, meg a fuvarozós részek... :DDD

(#54) Chaser válasza zolikaDB (#53) üzenetére


Chaser
titán

az aranybánya lakópark vitte nálam a prímet, mai napig az a kedvenc
sajnos legtöbbször gyakorlatban is az történik, úgy tekintve nem túl vicces ( : bazi nagy görög lagzi se volt rossz :d
de sajnos kiégtek, maiak már közelében sincsenek - azt se tudom tolják-e még, az újabbakból amit láttam tragédia -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#55) zolikaDB válasza Chaser (#54) üzenetére


zolikaDB
veterán

Őszinte leszek, ezen bekönnyeztem, amikor láttam a Zolit is. Sok jó emléket hozott vissza, amikor még együtt néztük őket családilag:
[link]

De valahol várható volt. Nálam a Tankcsapda is inkább ciki már. Valahol 2000 elején még okésak voltak, bár lehet azért, mert akkor csak huszonéves voltam.

(#56) Eastman válasza zolikaDB (#55) üzenetére


Eastman
őstag

Azt végigülni. Világon nincs ilyen. Le is szoktam a bs koncertekről emiatt.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#57) UnA válasza zolikaDB (#55) üzenetére


UnA
Korrektor

Ez nagyon OFF, de azért már ötlet szintjén is elég méltatlan az összehasonlítás egy zenekar és egy paródia-csapat között.

(#58) zolikaDB válasza UnA (#57) üzenetére


zolikaDB
veterán

Jelenleg mindketto parodia kategoriaban fut :)) :DDD :DD
A budikáros topikban csak tán elfér, ha már ér röhögni :D

(#59) dugo_


dugo_
veterán

Bevonzottátok nekünk.

Éjszaka eldugult az utcai csatotnaszakasz, visszatelt a társasház csőrendszere és reggelre bokáig állt a szar a garázsban. A FCSM tagadja, hogy náluk van a hiba, de azért egy napja itt dekkol a szippantósuk és már fel is bontották az egész utcát. :DDD

(#60) Chaser válasza zolikaDB (#55) üzenetére


Chaser
titán

ez is hatalmas ( : nem csak a szöveg - de az is ...diudisu duidisu :d -, hanem a megmozzanások, mikor elveszi a szájától a mikrofont és mondja tovább a szöveget, ami persze ugyaúgy szól, aztán észreveszi hogy a mikrofon lemaradt :d
szerintem a humor és annak érzékelése nem kor függvénye, elfáradtak
én az ilyeneket élőben nem szeretem, jobb így profin - meg a tömeget sem, úh. szökőévente megyek le valamire -

UnA
előadók mindketten, más műfajban, de előadóművészek
a paródia az egyik legnehezebb műfaj ( : attól hogy nem színtiszta újat alkot valaki még rengeteg munka
régi favoritom a scooter is legtöbb zenéjüket mástól "lopták", meg tuctuc' zene, mégis a legnagyobbak saját műfajukban
az ihm, tankcsapda, scooter vagy bárki aki ilyen szakmában annyi időt letol mint ők azoknak nagy tisztelet :R - sajnos vagy sem, de egyikük sem gyakorolja a "csúcson kell abbahagyni" történetet -

szerk:
és akkor még a parodizált kozmix aki a magyar scooter ( : hiába tagadták mindig, egyértelmű volt
mai világban akarva-akaratlan legtöbb előadó műfajtól függetlenül "másolja" egymást, akár tudatosan akár nem, de nagyon sokszor találni átfedéseket ha az ember ráfekszik az előzményekre
az hogy valaki direkt zenét, színészeret, bármit tanult és valahogy berobban az előadó világba az szerintem másodlagos, ha valóban érdemit tesz lesz az asztalra - nem a béjbesisters' és társai -

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.