Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Fenéket földrengés, a tengeri manók voltak! :D

(#2) X@b3e


X@b3e
addikt

Azért durva lenne ilyesmi felénk.. Volt már, amikor a UPC produkált egy ilyesmi szép "hosszú hétvégét" TV, telo és net nélkül, nem kívánom senkinek..

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#3) Narxis válasza X@b3e (#2) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ne már, hogy ennyire függők vagytok. :) Én TV-t már évek óta nem nézek, telo nélkül is meglennék mert a legtöbb haverommal egy városban lakunk, szóval nem lennének elérhetetlenek. Az internet már húzósabb kérdés, de 1 hetet kibírnék net nélkül, lazán.

[ Szerkesztve ]

Thanos was right.

(#4) siriq


siriq
őstag

Azert megjegyzem hogy a Ph! es az IT.news lapokat par hete igen csak nehez elernem angliabol. Sokszor nem jon be, vagy csak igen-igen lassan. Valami gubanc van mar egy ideje a net szolgaltatonal(keso estre megjavul, minden mas oldal siman bejon).

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#5) Depression válasza siriq (#4) üzenetére


Depression
veterán

Nyugi, a szerver a hibás, de állítólag hamarosan kicserélik.

A földrengés meg azért hihetetlen, mert azt mindig kimutatják, és arról rögtön tudnának.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#6) Puma K


Puma K
veterán

Eh... Egész világ be van hálózva :DDD Elég szívás lehet. Mondjuk az arabok szerintem inkább használnak műholdas netet mint kábeleset aztán azért "csak" 50%-nak nem volt nete.

Az is lehet, hogy valami tengeri szörny vagdosta el a kábeleket! ;]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#7) sHafiii


sHafiii
tag

F*sz*. Nagyon örülnék neki... :K

♥♣♠♦♥♣♠♦♥♣♠♦shafish♥♣♠♦♥♣♠♦♥♣♠♦

(#8) menpee


menpee
aktív tag

Na egy olyan tengermélyi optikajavító hajóra szívesen kimennék dolgozni. Valószínűleg a 2. hét után átkoznám magam, de ki tudja :)

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#9) arcos


arcos
tag

Egyáltalán minek nekik a net? Max ott beszélik meg hol robbantják fel magukat legközelebb...

Elég ha a világegyetem tágul, a pocaknak nem muszáj!

(#10) e=mc² válasza arcos (#9) üzenetére


e=mc²
őstag

Neked minek a net?

Ambulimax Provider

(#11) arcos válasza e=mc² (#10) üzenetére


arcos
tag

Inkább csak eklatáns példának hoztam fel, hogy mire is használják a netet némely fanatikus emberek... nem idevaló téma.

Elég ha a világegyetem tágul, a pocaknak nem muszáj!

(#12) Timyyy válasza arcos (#11) üzenetére


Timyyy
őstag

Hmm, mi is lenne velem 3-4 hét net nélkül? :Y :DDD

(#13) zsiga667


zsiga667
addikt

Nem tudják a kábelek pontos helyét, és mini-tengeralattjárókkal kell keresni? :Y
Mennyibe kerülne minden repeaterbe beépíteni egy jeladót, ami kábelszakadás esetén azonnal elkezd sugározni (illetve hangjelet adni, az a legolcsóbb és legegyszerűbb, és a vízben még talán a leghatékonyabb is)? Onnantól meg már nem nagy művészet kivadászni a két kábelvéget. ([link])

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.