Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45) #13260800 válasza Oliverda (#42) üzenetére


#13260800
törölt tag

:D Nekem sikerült beszereznem annó egy Abit Fatal1ty F-I90HD. Sokat használtam 24/7 ben is hál isten agyonverhetetlen (ez az egyetlen AMD chipsetes Intel procis alaplap tudtommal :D )
Van egy Abit Quad GT ami szintén kinyírhatatlan most egy Q9550 van benne. Sajnos ehhez a procihoz az utolsó BIOS amit kiadtak nem annyira jó a többivel meg nem megy, így a tuning picikét macerás vele (egy kezemen meg tudom számolni mennyi véletlen újraindúlás volt lehet meg is nézem a GURU -ban milyen a statisztikája nevetni fogtok de annó ezért is szerettem az Abit Guru lapokat jó kis statisztikákat gyűjt a működésről a BIOS -ba persze azóta már sok deszka tudja és az Intel is logol ha akarja az ember).
De pl az Abit GD8 pro alaplap amivel annó egy egyszerű fájl szervert üzemeltem be 5 év után 5 kondit is ki kellet kukáznom persze a cucc azóta is megy no de akkor is macera.

Na már el is feledtem mit akartam mondani :) a lényeg jók voltak az Abit cuccok szerverbe is. Bár sokaknak ezek a sima irodai fájlmegosztó levelezők nem számítanak szervernek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.