Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ellia


Ellia
addikt

Aki szereti az alapjaiban véve régi vonalas MMO-at (felszerelés, küldetések, raidek), a gyakran karikatúrába átcsapó világot, és az aktív, odafigyelést igénylő harcrendszert az mindenképpen próbálja ki :) Ja és a játék nehéz. Ez nem viccből írom.

(#2) .LnB válasza Ellia (#1) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen, annyira nehéz, hogy az első raid teljes kipucolása 241napba telt. Emésztgessük, hogy ez hol van a WoW nagyon maximum 3-4hetes raid progressétől. Persze profi szinten.

Egyébként a questezgetés nem nehéz. A Dungeon-nél kezdődik a baj. Mikor a random pug 40-szer wipeol.

Nekem megvan, sajna nagyon keveset játszottam miután megjelent. A betában több időm volt mint megjelenés után. :((( (Túl rövidek a 24órás napok, nincs idő szinte semmire)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3) danika0670 válasza .LnB (#2) üzenetére


danika0670
tag

Amikor a WoWban a T1 volt akkor ott is Ragnaros bacsi 157 napba telt mig elhunyt. Viszont en vartam is hogy free legyen mert bejott a beta. Ugyhogy en orvendek a hirnek.

[ Szerkesztve ]

06hetven701O656

(#4) vegitossj7 válasza danika0670 (#3) üzenetére


vegitossj7
addikt

1 Euro volt a humblebundle-ben kb. 3 hónapja. :U

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#5) danika0670 válasza vegitossj7 (#4) üzenetére


danika0670
tag

Nem szoktam ezeket az árfolyamokat követni. :)

06hetven701O656

(#6) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Ez így demó alapján még ingyen is túl drága. :D

(#7) wjbhbdux válasza .LnB (#2) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Az aktualis WoW kiegeszitoben a legutolso mythic boss 472 probalkozas utan ment le a world first guildnek..

/s

(#8) fornettisuti


fornettisuti
veterán

ezt sem nekem talaltak ki :)

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#9) Xelloss


Xelloss
aktív tag

Várható volt ,hogy mit ne mondjak. Nem érdemes széllel szemben hu... :DDD

[ Szerkesztve ]

"Sometimes to achieve the world one desires, one must take regrettable measures."- Solas

(#10) Buuster


Buuster
tag

Remek hír, már eddig is ki akartam próbálni! :K

(#11) hemaka


hemaka
nagyúr

Nekem megvan, meg anno megvettem, de nagyon eszi a gepemet igy nem jatszottam sokaig vele. Azota cpu-t frissitettem, majd eloturom megnezem most hogy megy.

(#12) Ellia válasza hemaka (#11) üzenetére


Ellia
addikt

Játék sokat optimalizálódott az indulási állapotokhoz képest de még mindig vannak olyan részek ahol erős fps drop van. Elviekben a f2p-re váltással együtt ezen is dolgoztak - ebből nem tudom mi igaz, PTR-t nem próbáltam, majd kiderül élesben.

(#13) hemaka válasza Ellia (#12) üzenetére


hemaka
nagyúr

Aki megvette már, az kipróbálhatja a bétát? :F

(#14) Ellia válasza hemaka (#13) üzenetére


Ellia
addikt

Megmondom őszintén nem tudom, én kaptam meghívót, szóval lehetséges. De lehet fel kellett rá iratkozni, már nem emlékszem.

(#15) hemaka


hemaka
nagyúr

Feliratkoztam én is azzal a maillel, amivel a megvett játékot is használtam, hátha... :) Most csak azért nem akarom feltölteni a gametime-ot, hogy kipróbáljam most hogyan működik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.