Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

már ideje volt :DDD

(#2) Stauffenberg válasza HELLAFLUSH (#1) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Talán így 3 napig még felélednek kicsit a DLC játékmódok/mapok.

Siralmas amúgy, hogy Xboxon a DLC mapokkal már nem lehet játszani, legfeljebb csak Shock Operations módban (de ez ugye eleve csak egy 5 mapból álló válogatás, eléggé unható). Conquest-re már nem dob be elég játékost, csak Base Game filterrel. Pedig a DLC mapok többsége borzasztóan jó (főleg az In The Name Of The Tsar volt brutálisan hangulatos). Én csak 4-5 hónapot hagytam ki a játékkal és arra jöttem vissza, hogy elnéptelenedett.

Kíváncsi vagyok mi sül ki az EA azon kijelentéséből az a BF 5-nél már hosszú távra tervezik a multis közösség építését, ez a játék 1,5 évvel a megjelenés után már döglődik (még talán a PS4 verzió áll a legkevésbé szarul).

(#3) DDA40X válasza Stauffenberg (#2) üzenetére


DDA40X
aktív tag

Talán nem kellene minden DLC-ért nagy pénzt kérni, és akkor lenne ember. Vagy a basic origin accesshez adnák a DLC-ket is.

[ Szerkesztve ]

(#4) A`rpi válasza DDA40X (#3) üzenetére


A`rpi
addikt

Szerintem ez tervezett az EA részéről, menjenek csak az aktuális új részre az emberek játszani. :U

(#5) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Én már évek óta nem játszom FPSekkel. De emlékszem mikor elkezdték a fizetős DLCket még a COD nál. Nagyon rossz volt feldarabolni az amúgy sem túl népes PCs játékostábort. Gondolom ennyivel a megjelenése után már javarészt a veteránok tolják főleg, akik amúgy is megveszik a DLCket, azért az EAtől jó látni ilyen akciót ennék ellenére is.

(#6) Dtomka


Dtomka
veterán

THX!

(#7) HELLAFLUSH válasza Stauffenberg (#2) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

PS4-en abszolút nincs probléma, mindig vannak játékosok :) de PC-n katasztrófa...
szerintem ez is úgy fog járni mint a Battlefront 1..mióta kijött a második része azóta halott :(

Sajnos egyre jobban kezd kihalni a PC-s játékvilág, mindenki konzolt vesz mert kényelmesebb és a játékokat is el lehet adni ha megunod+ott vannak az exkluzívok..ráadásul csalók sincsenek.
na de nem is lenne ezzel gond, ha időtálló lenne egy konzolnak a hardvere :) az elmúlt hónapokban úgy látom, hogy szenvednek már a konzolok..olyan szintre vissza kell butítani a grafikát, hogy a 30fps meglegyen, hogy az valami borzalom :(

(#8) Necroman_Mk2 válasza HELLAFLUSH (#7) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

?!? Szerintem ez a gondolat kb. 7-8 éve még megállta a helyét, de ma már inkább a PC-nek áll a világ. Persze a konzolok, azon belül is a PS4 is jól fogynak, ez tény.

(#5) DjDanee87 No offense, de ahhoz képest a jelnlegi avatarod egy FPS-ből van :D

[ Szerkesztve ]

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#9) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

PC-re is elérhető már.

Live-Die-Respawn

(#10) icemad válasza Necroman_Mk2 (#8) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem arra értette, hogy sokan inkább konzolt vesznek játékra. Én is gondolkodtam a PC fejlesztésén április körül. Megláttam a memória és videokártya árakat és vettem egy one x-et.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#11) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

PC-n csúcs időben simán találok szerót ahová kis várakozással be tudok kerülni .Való igaz látványosan visszaesett a játékos szám BF1-ben ,de szerintem azért mert nem volt akkora durranás maga a játék és egy BF4 után többet kelett volna letenni az asztalra. Nálm a BF5 nagyon BF1 copy ,de ne legyen igazam .

Reagálva itt a konzolos témára is , nekem az FPS csak Pc-n élvezhető , egér+bill kombóval minden más csak olyan pótlék .Egyetlen játék miatt vettem Boxot a forza miatt ,de ráuntam és eladtam , pedig BF4+Cod megvolt rajta ,de nem adta . :F

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#12) Dtomka válasza jozefgucci1 (#11) üzenetére


Dtomka
veterán

"nálm a BF5 nagyon BF1 copy ,de ne legyen igazam ." Nyugi, nincs igazad :P

[ Szerkesztve ]

(#13) DjDanee87 válasza Necroman_Mk2 (#8) üzenetére


DjDanee87
addikt

Igen mert még a megjelenésekor toltam vagy két hétig Overwatchot, de azóta nem. Avatart meg pont akkor cseréltem.

(#7) HELLAFLUSH: Sosem volt konzolom, de pl Diablo 3ról tudom, hogy ott még pont ellenkezőleg volt. PSen a hardver tárolt mindent, így bele tudtak nyúlni a fileokba és ment a 100x erősebb item létrehozása még XP csalások. PCn meg minden a Blizzard szerverén van, így nincs semmiféle csalásra lehetőség. Persze ez Dió3, nem egy FPS.

#11) jozefgucci1: Én sem tudnék kontrollerrel lőni. Van amúgy már PCn is Forza (Windows áruház). Én amiatt vettem kontrollert, mert autós játék még azzal jobb szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#14) icemad válasza jozefgucci1 (#11) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Konzolon is lehet használni egeret és billentyűzetet, csak mélyen zsebbe kell nyúlni...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#15) Stauffenberg válasza icemad (#14) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Meg Xboxra úton van a rendes egér+bill támogatás is.

Btw nálam mindig voltak korszakok amikor a konzol vagy a PC került előtérbe és most éppen Xboxon tolom a Battlefield 1-et. Engem nem ver földhöz a kontroller, szokták mondani, hogy konzolon sokan "csalnak" egérrel, de őszintén szólva, amíg jellemzően a top 5 környékén zárok egy 48 vagy 64 fős kört kontrollerrel, addig nem nagyon izgatom magam ezen.

Mostanában csak "just for fun" lépek be Bf1-be, Martini Henry-vel nyomulok és így sem ritka, hogy 2-3 körül van a K/D arányom, pedig nem hátul kempelek, hanem mozgok a squaddal együtt.

(#16) icemad válasza Stauffenberg (#15) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Xboxra van már régóta támogatás, csak a játékokba nem építik be. Attól félnek, hogy a játékosok fellázadnak, pont azért, amit te is írtál.
Ezt szerintem simán kivédhetnék azzal, hogy a multiplayernél kötelezővé teszik a kontrollert, single esetén meg a játékos választhatna, hogy mit használ. Sajnos ez még egyik kiadónak sem jutott eszébe...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#17) Lacee1986


Lacee1986
senior tag

Az alapjáték is ingyenes addig vagy csak a DLC?

(#18) oriic válasza Lacee1986 (#17) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak a DLC.

Live-Die-Respawn

(#19) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Közben a BF4 2 DLC-je is ingyenes.

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#20) logitech1


logitech1
tag

PC-re is elérhető :))

Posta nem érdekel Átvétel: személyesen helyszíni próba garanciával (3 nap) - utána egyéb garancia, visszavétel nincs! Alku nincs! Nem fér bele az időmbe

(#21) oriic válasza logitech1 (#20) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link] :R

Live-Die-Respawn

(#22) Dark Archon válasza jozefgucci1 (#11) üzenetére


Dark Archon
addikt

A BF4 után nem a totál unalmas világháborús sz*rságot kellett volna elővenni, hanem a BF2142-t folytatni. Erre most a BF5 megint a rohadt világháború. Mondjuk mindegy, elvagyok a BF4-gyel is, csak hát ideje volna valami kreativitásnak.

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#23) Stauffenberg válasza Dark Archon (#22) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Mitől kreatívabb visszatérni a sci-fi vonalhoz, mint visszatérni a második világháborúhoz? Egy nem túl sikeres konzolos mellékszálat nem nézve eddig 1-1 volt a két téma eddigi feldolgozottsága. A Call of Duty pedig igazolta, hogy a korszellem most nem világűrpjúpjút akar.

Én a Bf1 által megidézett korszakot például rohadtul imádom, de ha választhatnék a folytatást illetően, akkor BF szériában eddig nem látott korszakot dolgoznék fel, mondjuk egy fiktív háború a késő hidegháborúban (nyolcvanas évek), ha valaki imádta a World in Conflict játékot, az pontosan tudja miről beszélek.

(#24) Szakiii válasza Stauffenberg (#23) üzenetére


Szakiii
addikt

Hű az nagyon állat lenne, na ez kreatív megoldás lenne ha már a scifi lehet akkor ilyen fikció is simán beleférne sőt az a korszak nagyon ütős!

(#25) Stauffenberg válasza Szakiii (#24) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

De felőlem a hidegháború egyéb szakaszai is lehetnek ami nem Vietnam. :) Mondjuk az ötvenes évek a kezdetleges sugárhajtóműves vadászgépekkel és helikopterekkel, egy kitalált harmadik világháborúval, bele lehetne venni Kubát, Budapestet, Berlint, Szuezi-csatornát (igen, sokadjára, más idősíkban) amik a korszak forró pillanatainak helyszínei voltak.

Az EA és a Dice is el tud rugaszkodni a történelmi események feldolgozásától (sőt, ezt akkor is megteszi, mikor valódi történelmet dolgoz fel, hiszen a Battlefield 1 csataterei tele vannak hadrendbe sosem állt fegyverekkel vagy nem ott és nem akkor jelentek meg). Meg hát ugye a többé-kevésbé jelent feldolgozó epizódok mind fiktív hadszínterekre vittek egyébként is.

Szerintem a Battlefield 1 azért volt jó húzás, mert olyan témához nyúlt, amit a mainstream nem dolgozott fel eddig, ezt jó stílusérzékkel csinálta. Az más kérdés, hogy aki BF4-ről jön, annak mennyire nyerte el a tetszését a játékmechanizmus.

(#26) Dark Archon válasza Stauffenberg (#23) üzenetére


Dark Archon
addikt

Attól az új játékmechanizmustól, amit ott prezentáltak. A titan játékmódban a podok, lépegető, meg úgy minden remek ötlet volt. Nem utolsó sorban jól lehetett vezetni a légi járműveket is. Az már mondjuk egyéni ízlés kérdése, hogy én szívesebben lövöldözök modern fegyverekkel, mint 100 éves vackokkal.

De egyébként a BC2: Vietnam is tetszett. Tökre nem volt realisztikus helikopterekre lődözni tankkal, de legalább szórakoztató volt.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#27) DDA40X válasza Stauffenberg (#25) üzenetére


DDA40X
aktív tag

A BF1 mindenképpen pörgősebbnek tűnt elsőre a BF4 után. Elsőre abba is hagytam. De másodjára már igazából tetszett. De ha választanom kellene, szerintem maradnék a 4-nél. De a grafika ugye szebb az 1-ben, szépek a mapok, van sok minden ami tetszik.. De valamiért a 4 az nekem jobban fekszik. Fene tudja... De ezt a második világháborús cuccot szívesen kipróbálnám. Ha lenne T-34 és PPS...annak örülnék. :)

(#28) icemad válasza DDA40X (#27) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

One x-en gyönyörű lett a bf1 4k-ban. :K
Próbáld ki valahol.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#29) Stauffenberg válasza Dark Archon (#26) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

De az EA csinál már most is egy lépegetős, lézerpiffpuffos, űrhajós sorozatot Battlefield alapokon, úgy hívják Star Wars Battlefront.

(#30) Dark Archon válasza Stauffenberg (#29) üzenetére


Dark Archon
addikt

Nem vagyok nagy SW rajongó, de így nézve YT-n elég nyominak tűnik amúgy is.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#31) Stauffenberg válasza Dark Archon (#30) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nem kell rajonganod érte, csak így talán érthetőbb miért nem indít rá az SWBF-re az EA még egy sci-fi Battlefield-et is. Nem beszélve arról, hogy a CoD űrbéli ugrabugrája is villámgyorsan elnéptelenedett.

Javaslom próbáld ki a Titanfall 2-t, az ősi CoD-ok fejlesztőinek munkája, ritka igényes multiplayer lövölde, nem Battlefield, de talán bejön majd. Na meg ennek a játéknak a létezése is egy újabb indok, hogy miért nincs sci-fi Battlefield mostanában.

(#32) Schizoka


Schizoka
aktív tag

Hello!

(A DLC az alapjáték megléte nélkül is a miénk lehet)
Ez igaz? ha igen hogy csináljam meg hogy a my game libary-be kerüljön?

(#33) zzola válasza HELLAFLUSH (#7) üzenetére


zzola
félisten

XIM matyik vannak...

(#34) zzola válasza Schizoka (#32) üzenetére


zzola
félisten

Igen. De csak akkor fog látszani, amikor meglesz az alap játék is...

(#35) Schizoka válasza zzola (#34) üzenetére


Schizoka
aktív tag

Köszi!
De ha nem látszik ott akkor hogyan tudom meg azt hogy megszereztem?
Az alapjáték jövő héten lesz meg.

(#36) DDA40X válasza Stauffenberg (#31) üzenetére


DDA40X
aktív tag

Vicces ez a Titanfall 2. Most játszottam végig a single részét, és bár baromi rövid, de nagyon élvezetes volt.
Na mondom akkor kipróbálom a multit is. Próbáltam volna, ha fellépett volna egyáltalán bármilyen szerverre is. Fél óráig keresi a szervert, aztán én adom fel, mert nekem nincs ennyi felesleges időm. Valami gáz van vele.. Párszor eljátszotta ezt, aztán ment a kukába. Pedig a single meghozta a kedvem először.. :U

[ Szerkesztve ]

(#37) Dark Archon válasza Stauffenberg (#31) üzenetére


Dark Archon
addikt

A Titanfall meg van, az jó volt. A 2. részre viszont már nincs energiám / időm.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#38) #87082240 válasza Stauffenberg (#2) üzenetére


#87082240
törölt tag

Vannak Mixed Maps szerverek, ott benne van az összes pálya a rotációba.

(#39) DjDanee87 válasza Schizoka (#35) üzenetére


DjDanee87
addikt

Ugyanúgy meg kell venned ezt a DLCt, mint ahogy bármi mást, csak most 0 euró az ára. Legalábbis nekem így volt. Origin szótárban rákerestem hogy apocalypse, kiadta a DLCt, és át volt húzva az eredeti asszem 15 eurós ár, alatta még ott volt, hogy 0. Elmentem hogy buy, kérte az adatokat, stb, és megvan az ingyen DLC.

(#40) Schizoka válasza DjDanee87 (#39) üzenetére


Schizoka
aktív tag

Köszi!
Szerintem nekem nem sikerült mert hiába nyomtam rá a 0 euróra errort írt ki pedig be is voltam jelentkezve.

(#41) Stauffenberg válasza #87082240 (#38) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ezeken is az esetek 90%-ban ugyanaz az 4-5 map megy, mert az emberek így szavaznak a kör végén.

Mint régen Counter Strike-ban, mikor dust, dust2, nuke, aztec ment forgóvetésben egész álló nap, pedig ott lett volna a többi is, de a játékosok így szavaztak.

Azért visszasírom, mikor találomra bármelyik DLC-t választottam ki, volt bőséggel játékos (bármilyen játékmódra, nem csak CQ-ra).

(#42) DDA40X válasza Stauffenberg (#41) üzenetére


DDA40X
aktív tag

És ha nagy ritkán véletlen vertigo vagy prodigy jött, hogy tudott örülni az ember! :D

[ Szerkesztve ]

(#43) Stauffenberg válasza Stauffenberg (#41) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Fú de rohadtul unom már ezt.

Rámegyek a "Trending" matchmakingre, ami elvileg All Modes / All Maps, de ma csak ugyanazon a 4-5 mapon jászom újra és újra és újra és újra és újra és újra és újra és újra és újra és újra és újra és újra.

Sinai Desert, Lupkow Pass, Achi Baba, Suez és Cape Helles pörög, semmi más. Próbáltam egy Apocalypse matchmakinget, konkrétan 6 nekifutás alatt 6x dobott vissza, hogy nincs szerver.

Ami van, az a fenti ismétlődés egész nap. És hétvége van, elvileg peak.

A Battlefield 1 hivatalosan egy egy döglött hulla.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.