Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Doki42


Doki42
őstag

Köszi a cikket AliceWake! :K
Emberes darab, férfinak való....
Kár, hogy nem vagyok erdész :DD

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#2) forgonati


forgonati
őstag

Most is borítékolhatóak a klasszikus gondok amik a kukitelnél, meg hasonló harmadrangú gyártóknál mindig megvannak, hulladék kamera, hulladék terméktámogatás, valószínűleg örökre ezen a főverzión fog maradni...

Keelah Se'lai!

(#3) Fred23


Fred23
nagyúr

Papíron jónak tűnik, és az árazása is az. De ilyen téglát azért nem vennék magamnak.

Ha lesz tesztje, azért majd elolvasom.

(#4) Emericus Max


Emericus Max
tag

Miért nem lehet egy amúgy minden más specifikációban elfogadható strapa cuccba MediaTek proci helyett vmi használható SOC-ot tenni?
Ez most nem csak erre a telefonra vonatkozik, de általában ezek a strapa telók a legigénytelenebb fos hardverrel jönnek. Értem én, hogy normális hardverrel drágább lenne, de ezek a cuccok általában amúgy se olcsók és akinek kell ilyen, az sztem kicsengetné a felárat egy SD prociért, mégha csak közép kategóriás, akkor is...

(#5) Graphics válasza Emericus Max (#4) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Lehet venni CAT-ot .. Az tuti lesz :DDD

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) Fred23 válasza Emericus Max (#4) üzenetére


Fred23
nagyúr

A Helio P90 teljesen használható. (Talán néhány játék kivételével.) Általában fillérb@szás van mindenütt, de pont itt nem is annyira. A CAT sokkal lehúzósabb a Snapdragonjaival, pláne az "olcsóbb" modelljeik esetében. Ők tényleg hajlandóak f0st kínálni nekünk vigyorogva.

[ Szerkesztve ]

(#7) t72killer válasza Fred23 (#6) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

2020at írunk, annak is lassan a második felét: még a Mediaretek is lépett már 7nm-re és 5G-re a dimensity chipjeivel. A CAT valóban egy hulladék, ráadásul drágán - kakitelről majd meglátjuk, de túlzott reményeket nem táplálnék szoftveres támogatás terén itt sem (az ugye a CAT-nál se nagyon van).

Én feladtam a strapateló-ábrándjaimat, normál vízálló telót fogok venni és strapatokba teszem, pl egy p30 pro hóttziher, hogy szoftveresen megbízhatóbb választás, mint ezek.

Ilyet nem tervezek csinálni a telefonnal, viszont elvárom, hogy hiba nélkül menjen a távolságszenzor, ne akadozzon a wifi/5G, ne merítse úgy a 8-10Ah-s akksit, mintha 4Ah-s lenne, 2év elteltével is legyen rá biztonsági frissítés...

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#8) Fred23 válasza t72killer (#7) üzenetére


Fred23
nagyúr

"normál vízálló telót fogok venni és strapatokba teszem"

Ezt csinálom majdnem évek óta. Annyi eltéréssel, hogy extra tokot se használok általában, az akkor kerül csak fel, ha biztosan van kilátásban valami extra veszély/kockázat. Mondjuk 10 perce esett le éppen a telóm parkettára az ágy melletti kisasztalról. Szokás szerint a teló karc nélkül megúszta.

[ Szerkesztve ]

(#9) t72killer válasza Fred23 (#8) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az enyém (görbeüveges s7e) egy hasonlót kijelző-keresztbetöréssel díjazott - amivel ugye ugrik a vízállóság is. Szval az utód kap majd normálisabb tokot.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#10) forgonati válasza t72killer (#9) üzenetére


forgonati
őstag

Kell neki 2 tok, én így csinálom. Egy vékony, az védi a legtöbb karctól, kisebb esésektől. Cserébe nem lesz tőle a telefon böszme. Ha meg úgy van, felpattintom a drabálisabb tokot, akkor focizni is lehet vele, kis túlzással. Dedikált strapatelefont, legalábbis normálisat, nem lehet venni.

Keelah Se'lai!

(#11) t72killer válasza forgonati (#10) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ez lesz majd az utóddal:R. Nem azért veszek strapakörülmények közé is telót, hogy aztán pont akkor sz.rja szét magát a szoftver, amikor pl kempingezek és ez az egyetlen kütyüm.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.