Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) b.


b.
félisten

" A cég alapítója, Dasaradha Gude, aki az AMD India vezérigazgatójaként is tevékenykedett, ugyanúgy Hyderabad városába való, mint Raya Koduri, aki szintén dolgozott az AMD-nél, vagyis lehet némi kapcsolat a két szakember között."
Átviszi az egész AMD-t :DDD Mondtam már többször, Intel az új AMD ;] ;]

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#2) Televan74


Televan74
nagyúr

Nagy a Raja Koduri family? ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#3) kriszpontaz válasza Televan74 (#2) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ja, viszi a családot, meg a rokonokat, meg a szomszédot is :DDD.

(#4) Bici


Bici
félisten

Biztos indiában van valami durva egyetem, ahol gyártják a GPU tervezésre alkalmas mérnököket.
Vagy pedig az intelnél úgy le tudják bontani a feladatokat, hogy random-mérnök kilóra meg tudja csinálni.
Mindkettő fasza dolog a saját nemében. :)

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#5) Hellwhatever válasza Bici (#4) üzenetére


Hellwhatever
aktív tag

Az igazság valahol a kettő között van, rengetegen vannak.

[ Szerkesztve ]

(#6) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

az intel driverek nem lesznek jobbak, de legalább curry szaguk lesz...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#7) cheatergs válasza b. (#1) üzenetére


cheatergs
senior tag

Legalább tudjuk, miért egyre kevésbé hatékony az Intel. ;]

Mindig minden mindegy

(#8) BSOD


BSOD
senior tag

Az Indea vagy tud csipet gyártani vagy lehúzós call-centert üzemeltet. Mindkét esetben hasznát venné a tudásuknak a Zintel.

[ Szerkesztve ]

Keresek SILICON GRAPHICS octane-hoz vpro grafikus rendszert.

(#9) .mf


.mf
veterán

"Indiai céggel erősít az Intel"

Indiai céggel, erősít? Inkább menetel tovább a szakadékba ;]
Na jó, ez gonosz volt. Dolgoztam Indiában (pont Hyderabadban), napi szinten dolgozok indiaiakkal. Hááát... Tény, hogy olcsó, angolul tudó munkaerő, ezért szeretik őket annyira a nyugati cégek, nálunk is ezért erőlteti ennyire a vezetés. Tény az is, hogy vannak jó egyetemeik, jó szakembereik - na de azokat meg is kell találni, és a pár éven belül Kínáéval vetekvő létszámban eléggé kell keresni, hogy kik is azok. S a más munkaszemléletet, szokásokat sem szabad elfelejteni.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#10) Televan74 válasza bambano (#6) üzenetére


Televan74
nagyúr

És nem Capsaicin lesz, hanem mondjuk Curry 1.0. :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#11) Z_A_P válasza .mf (#9) üzenetére


Z_A_P
addikt

Nem voltál gonosz. Egészen megdöbbentően sz*r ott a munkamoral, precizitás (pff), logikus racionális gondolkodás, szaktudas.
Kb aki ér valamit is ott, az már rég usa-ban van...

OK

(#12) Dtomka


Dtomka
veterán

Kíváncsi leszek mit tesz le az asztalra az Intel. Remélem nem bakiznak annyit mind a CPU-knál mostanság.

(#13) Cs1csó válasza Bici (#4) üzenetére


Cs1csó
félisten

:DDD ahogy Isobutane is írtam sokan vannak Qva sokan, és lehet szelektálni mondjuk ha van évente csak 1 millió informatikus hallgató abból elég ha a képzés végére pár száz top informatikus lesz (mittudomén le tud programozni egy Pac-Man-t stb. tudással) az már elég.

(#14) VirsLee válasza Z_A_P (#11) üzenetére


VirsLee
őstag

Aki pedig az USA-ban van indiai, az szinte küldetésének érzi, hogy minél több munkát toljon ki Indiába... Miután ez megtörtént, már nem azzal az egy jóval kell együtt dolgoznod, hanem a 9 másikkal is, aki nem ért hozzá, buta és valóban extrán sz@r a hozzáállása a munkához...
Interjún puhatolózni szoktam, hogy milyen a csapat, milyen időzónákhoz kell igazodni, vannak-e céges kiküldetések a kinti irodákba, stb. Ezzel kb. elkerülöm, hogy ne kelljen azt mondani, hogy indiai "informatikusokkal" nem szeretnék megint napi szinten együtt dolgozni :)

(#15) Sirus86 válasza Z_A_P (#11) üzenetére


Sirus86
tag

Az en teoriam az az indaiakkal kapcsolatban (az irodaban indiai is van, napi szinten harcolok indiai supporttal), hogy Indiaban aki valamire valo gondolkodossal bir, az mar eleve team leader vagy manager szinten dolgozik es veluk nincsen baj. Aki meg elhagyta Indiat, az az illeto meg szinten tud dolgozni es gondolkodni (tobbnyire). De a tobbseg, az valoban kitunoen ontja magabol a butasagot. Szimplan pont vadaszoknak hivom oket: Ha le van irva a dokumentacioban pontba szedve, akkor tudja es koveti a pontokat, ha nem,akkor IF szekcio megall es jon a BSOD a gondolkodasban. Ezert jo,ha ugyesen eszkalalsz es akkor az ilyen embereket ki lehet szedni hamar, mert az indiai cegek tobbsege rajott,hogy el fogjak veszteni a megbizo ceget, ha gyenge kvalitasu emberekkel veszik korbe magukat. de azmeg koltsegemelkedessel jar, az meg... Intel szerintem nem jol dontott sajnos, a lejtmentet elkezdodott. Ja es olvastam,hogy uj CEO-juk is lesz: https://www.forbes.com/sites/marcochiappetta/2019/01/31/intel-has-found-a-new-ceo-former-cfo-bob-swan/#75d64a501350

És mondá az Úr: És legyen immáron a kocka, tetraéder!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.