Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nagyfelbontású változat!

Live-Die-Respawn

(#2) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Várós.

Ahogy nézem sokkal részletesebb a vegetáció, jobb a tükröződés, a fényeket viszont nem ezzel a képpel fogják demózni, pedig az anomália nem lenne rossz ehhez, egy intenzívebb fényforrással adhatna egy kis kontrasztot a képnek, de ez már inkább a leve designer felé kritika.

Viszont nem tudom mi az a vékony fekete csík a második kvadránsban.

Remélem nem arról van szó, hogy ez valami prerenderelt kép, és majd fél év múlva kiderül, hogy valami fundraise scamhez kellett.

(#3) myckey válasza oriic (#1) üzenetére


myckey
veterán

Zsír :C

Ennek is eljött az ideje. Kíváncsi leszek a minőségre, remélem hozza a Metro sorozatét.
Leginkább ahhoz tudom hasonlítani , talán.

Az GK ablakainak a törése egész jó.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#4) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Nagyon jól néz ki, tetszik az az anomália effekt meg a környezet. Én csak a teljesítménytől félek kicsit, mert egyrészt örülök hogy Unreal Engine 4-re váltottak, de másrészt meg azzal a motorral az Epicen kívül nem sok más stúdió tud jó teljesítményt kihozni a játékából.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#5) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

én a sztorira leszek baromi kíváncsi a grafika mellett...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6) dangerzone


dangerzone
addikt

Jól néz ki a kép. Jó lenne, ha egy kiforrott játék is lenne majd hozzá 2 éven belül. :)

(#7) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Ebből még bármi lehet. :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#8) vhw


vhw
addikt

Nincs több X-Ray?
Ez alapvető része a S.T.A.L.K.E.R élménynek:

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#9) yericho800


yericho800
aktív tag

egyik kedvenc játékom.
létező összes modot játszottam az összes résszel! :DD
ray of hope lennék kíváncsi, multis okosság a jelenlegi motorral.
:K

R5 3600 4,2ghz -2x16gb tridentz neo 3600mhz - 3060ti ftw3 ultra

(#10) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Akkor már csak 8 év és megjelenik.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#11) HELLAFLUSH válasza Plazmacucci (#10) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

kb ja...elég régóta ígérgetik :(((

(#12) #89309696


#89309696
törölt tag

Huszonhatod rangú a grafika. Már rég itt kéne lennie vagy max 1 év és a sztorinak, játékfelépítésnek kell ütnie. Az előző hármat is az vitte és az tette azzá ami, egy ikonná. Ha ez kimarad akkor egy HBO+CoD huszonhatodik lövölde rész lesz belőle. Se a Survarium, se a Lost Alpha, se semelyik hasonló utód nem ütött akkorát. Ennek Stalkernek kell lennie, ha nincs meg benne, ha nem radioaktívan szennyezett az egész, ha nem sugárzik belőle a tömény Stalkerség akkor semmire való lesz.

Addig se felejtsétek. Nincs grafit a földön, egy RBMK-1000-res reaktort lehetetlen felrobbantani és a sugárzás 3.6 röntgen. És ez így van, mert így lett mondva. Pont.

[ Szerkesztve ]

(#13) flexxx2 válasza #89309696 (#12) üzenetére


flexxx2
őstag

A grafika valamilyen szinten kell. A grafika brutál volt annak idején, főleg a clear sky. De az atmoszféra (ami a Metróban egyáltalán nem Stalkeres) vitte a hátán a játékot.

(#14) MasterDeeJay

Csak ne olyan legyen mint a Metro. De úgy is el fogják cseszni. Eredeti fejlesztők már sehol.
És lehet szidni az x-ray motort de elég brutál amit kihoztak belőle. Emlékszem rá még a nagyon afát játszottam Geforce4-esen 2005-ben talán. Aztán elég sok fejlesztés ment rá.
Unreal motor nem rosz de ettől szerintem el fogja veszíteni az a stalkeres báját a játék.
Szerintem egy butított félig cső fps-t fogunk kapni életlen konzolos textúrákkal de ne legyen igazam.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#15) - = Zk = - válasza MasterDeeJay (#14) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát ja, ne legyen igazad... én is azt mondom... :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#16) oriic válasza MasterDeeJay (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"életlen konzolos textúrákkal"

Szó sincs még konzolos verziókról. Mocsok messze még a premier, felesleges ilyen korán negatívnak lennei, semmit nem tudunk még róla. :U

Live-Die-Respawn

(#17) VinoRosso válasza MasterDeeJay (#14) üzenetére


VinoRosso
veterán

El fogja veszteni a Stalkeres báját? Ez csak az art directoron múlik, nem a motoron. pl Chernoblite (UE4), simán adja a Stalker atmoszférát.

(#18) - = Zk = - válasza VinoRosso (#17) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hogy megborzongtam, mikor elsétáltam a játék elején a NPP-t meglátva... emlékek :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#19) #16939776


#16939776
törölt tag

Kicsit aggódok, hogy az AI ill. a fizika szimulációja hogyan fog átalakulni a motor csere miatt, nekem az a véleményem, hogy ez a kettő fontos alapköve a játék által teremtett hangulatnak, és a harc megunhatatlanságának.

(#20) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Basszus, azt hittem ez a topik jobban fog pörögni! :( Ha jól látom még nincs topikja a második résznek, nem hiszen, hogy ne várnánk jónéhányan itt mint az év játékát. Személy szerint a Stalker 2-re vagy építsék gépet, vagy veszek egy nextgen boxot. Szerintem inkább előbbi.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.