Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lavar


Lavar
aktív tag

Szóhoz se jutok... :N

(#2) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Szépen megmunkált darab, a 99db-ot valszleg el is fogja passzolni a pénzeszsák gyűjtők között.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#3) anulu


anulu
félisten

nem kötekedés, de ez leginkább egy Tie Advanced. de tuti nem Fighter :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#4) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Ki a célközönség?

(#5) t72killer válasza KaiotEch (#4) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Havi 20k$ felett kereső Star Wars és mechanikus óra rajongók (hidd el, akad), vagy egyszerűen sznob milliárdosok. - sajnos egyik kategóriába se tartozom.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#6) kornel76 válasza KaiotEch (#4) üzenetére


kornel76
aktív tag

Amennyiben ezt a kérdést fel kell tenned, valszeg nem te.... de én sem :((( :DDD .

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#7) Gripper


Gripper
tag

Heh, a röhej az hogy ugyanezt meg lehet csinálni 3d nyomtatóval anyagárban kb 400 dollárért.

5 millió forint? haha :(((

(#8) janos1988 válasza KaiotEch (#4) üzenetére


janos1988
addikt

A gazdag idióták, akik azért vesznek drága dolgokat, mert drágák, na meg idióták, de gazdagok... ;]

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#9) KillHates


KillHates
nagyúr

Tipikusan a buta sznob majmok lehúzására való cucc! Nem azért, de ha már tie-fighter (illetve advanced) akkor mi ez a harmatos utánérzés? Művészi szabadság, vagy a szabadalmi díjak ellébecolása? Vagy már mindent ami két tányér között van tájfájternek hívunk?

A másik, hogy szerintem van arra érdemes repertoár a Star-Wars zenéi között, hogy ezt a zenedoboz "megtöltsék". Nem tudom miért kellett James Bond, MI, Keresztapa slágerekkel felhígítani? Ha már ugye StarWars meg Tie Fighter...

Na, mindegy... Nem szoktam trollkodni; de ez szerintem egy nagyon precíz, meg odaadással készült giccs. Ha adnák se kellene; mekkora ciki már, hogy a laikus megnyomja a tie-fightert és az meg a James Bond-ot játsza :W :O :O és még egyszer: :W

Nekem marad ez a polcomon:

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10) SzTuka


SzTuka
újonc

A többi filmzene , hogy kapcsolódik a Tie vadászhoz akár csak lazán is? Meg mindjárt kettő kéne belőle ,hogy legalább sztereo legyen ... :N Jó drága porfogó mindenesetre.

(#11) shiftac


shiftac
aktív tag

Kicsit drága :P

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#13) davidsone


davidsone
addikt

BETEG

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#14) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Hangzásra nem rossz, de gyanítom, hogy ezt bármelyik közepes tudású vibrafonos szebben eljátssza ritmushibák nélkül (mert az volt).

Amúgy nonszensz, ez pusztán egy reklám a cégnek. Bár már mikor ezeket a sorokat írom se emlékszem a nevükre, pedig el olvastam az írást... :D

(#15) Cypresss válasza KaiotEch (#4) üzenetére


Cypresss
senior tag

Mondjuk az aki, száz millió forintért megveszi [ezt] az órát.

A világegyetemben két állandó dolog van; a hidrogén és a hülyeség!

(#16) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Gyönyörű! Giccs, de gyönyörű.
Gondolom, a dallamokat a hengerek cseréjével lehet változtatni.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#17) VaniliásRönk


VaniliásRönk
nagyúr

Nem találok (szalonképes) szavakat...

Szerk.: Én magam is vonzódok az antik/különleges/stílusos darabokhoz, de ez egyik kategóriába sem esik, a készítő csak a pénzes sznobokra utazik ezzel a "limited edition" marhasággal... de akit ezzel be lehet húzni a csőbe az meg is érdemli...

[ Szerkesztve ]

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#18) Tyrel


Tyrel
őstag

Csak nekem tűnik hamisnak? Ennyi pénzért akár játszhatná már helyesen is, vagy lesz egy 2. kiadás 10 millióért ami majd tisztán szól? :W

Turenkarn

(#19) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Ha nekem is annyi pénzem lenne, hogy nem tudnám mire elkölteni, vennék egyet :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#20) fornettisuti válasza Tyrel (#18) üzenetére


fornettisuti
veterán

Ez mar a 3. kiadás volt. Egy Jingle bells beférhetett volna a repertoarba, mert maximum csak karácsonyfa alatt tudom elképzelni, ahogy csilingel.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#21) icp1970


icp1970
senior tag

Hihetetlen hogy miket ki nem találnak.

(#22) pikszel válasza KillHates (#9) üzenetére


pikszel
őstag

Ezek belógatva pirítanak igazán ;). Szerintem.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#23) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Ez de durva!
Leesett az álam!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#24) Polarstar válasza Gripper (#7) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Mutasd meg! Ne dumálj itt feleslegesen!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25) KillHates válasza Tyrel (#18) üzenetére


KillHates
nagyúr

Akkor nem csak nekem tűnt fel! Csak nem mertem már ezt is szóvá tenni. Fals is meg a ritmussal is van baj.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#26) Gripper válasza Polarstar (#24) üzenetére


Gripper
tag

Mutassam meg??? Mi van már a Pride sem elég, hogy itt csapod a szelet homikám. Másnak udvarolj mert én neked túl hűvös lennék.

(#27) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Maga a szerkezet tényleg nem gyenge, de akinek 5 millerért pont ez hiányzik a nappalijából... ;]

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#28) rozsasandor9


rozsasandor9
tag

Szép darab..ha lenne feleslegbe ennyi pénzem :DDD

"Life was like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

(#29) SunMount3r válasza rozsasandor9 (#28) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Én inkább egy fluxuskondenzátort vennék ennyiért és még banánra is maradna belőle... :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.