Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) saelin


saelin
veterán

Csak névből ismerem a címet és úgy látszik, ez így is marad.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Kizárt dolognak tartom hogy ez a cucc sikeres legyen európában. Bár be kell vallanom elég stílusos a videó, még ha pöttyet tipikus is a hatalmas szemekkel, ringó csöcsökkel megáldott 14 éves iskoláskislányok miatt. :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) oriic válasza Sirandrish (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"még ha pöttyet tipikus is a hatalmas szemekkel, ringó csöcsökkel megáldott 14 éves iskoláskislányok miatt."

HÁdde ez a lényeg!!!4

Live-Die-Respawn

(#4) Sirandrish válasza oriic (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tudom én hogy a japánok erre gerjednek, mint a magyarok a Pálinkára.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) Sinesol


Sinesol
veterán

Látványra nekem elsőre No game no life, Non Non Biyori és Sao hibridnek tűnik.
Nekem tetszik, bát nem tudom milyen is egytaktikai szerepjáték ...ja és még konzolos is :)
Mind1 ha megjelenik beszerzem :K

[ Szerkesztve ]

(#6) hommeros


hommeros
őstag

Jézus atya úristen, mintha rekedt fazék szirének akarnák kitépni az utolsó idegszálam.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.