Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) VTom


VTom
veterán

Hát, ez elég jónak tűnik.
Kíváncsi vagyok, hogy a God of war-hoz képest hogy teljesít a review-kban.
Ha ez is annyira ütős lesz, akkor idén megint tarolhat a Sony az eladásokat tekintve.

[ Szerkesztve ]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#2) Bad Pritt válasza VTom (#1) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez nem jelenik meg idén sajna. De így is tarolni fognak.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#3) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Nem akarok magáról a játékról véleményt nyilvánítani úgy,hogy összvissz 10-15percet láttam egy alpha gameplaybōl. Inkább megemlíteném,hogy ōk készítették a SyphonFilter sorozatot (nosztalgia on) mielōtt a Sony a "szárnya alá" vette ōket 2000-ben(ugyanebben az évben alakult meg a Guerilla,véletlen!?) és a PS4-re elōállnak egy open world akció játékkal. Nem tudom hova akarok kilyukadni 😀 de most nézem,hogy a Santa Monica is 1999-ben alakult. Vajon mi történt az ezredfordulón a Sonynál?

Life, Uh, Finds A Way

(#4) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

Mire megjelenik, "végig is játszuk" ! :D

plus ça change, plus c'est la même chose

(#5) F34R


F34R
nagyúr

nagyon hangulatos a gameplay, a grafika itt nem nagy durranas, lehet attol meg alleejtos :DDD

(#6) Scholes9 válasza Bad Pritt (#2) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Na pontosan :) Várós a játék. 2019 is remek év lesz PS4 fronton, elég csak a Last of Us 2-re vagy erre a címre gondolni. Ebben az évben pedig itt van a friss és most már kb mindenki tudja mennyire jól sikerült GoW, 2 héten belül a Detroit, ősszel Spiderman, RDR2, Tomb Raider. Jó, az utóbbi 2 cím nem PS exkluzív, de azokkal együtt nagyon komoly minőséget tud felmutatni a Sony, nem csoda, hogy ott tartanak ahol, maximálisan megérdemelve :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#7) XuChi


XuChi
addikt

Szerintem a grafika gyenge, a motorozás oltári illúziórombolóan gyenge fizikával rendelkezik, és lassú. Az út mentén összesen 5 féle autó modell látható különböző helyzetekben. Az AI béna.

Majd meglátjuk, egyenlőre ez alapján a videó alapján, Nekem felejtős.

Lou part 2 jobb lesz remèlem.

(#8) VTom válasza Bad Pritt (#2) üzenetére


VTom
veterán

Akkor jövőre is tarolni fognak :K
Azt hittem még idén jön ez is.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.