Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #72042496


#72042496
törölt tag

Érdemes megnézni a linkelt fórumot, a legjobb képek szerintem ott vannak! Komoly szerkezet, az biztos.

(#2) p a s s e r


p a s s e r
őstag

ehhez azért eléggé hunyorítani kell...

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#3) oriic válasza p a s s e r (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Miért is? A mod egy az egyben egy Venator Class Star Destroyer

Live-Die-Respawn

(#4) doooo


doooo
veterán

Hú, szép munka! :K Egy ilyen cirkáló hozzám is beröppenhetne.. :B

(#5) Šolaire


Šolaire
veterán

Párom örülne egy ilyennek a hálószobában 😃 egyébként tetszik elfogadnám.

“Praise The Sun” \[T]/

(#6) atike


atike
nagyúr

Wow!!! Ilyen amikor modder, rajongó, van fantáziája, ügyes, és pénze is van rá... Brutál jó a végeredmény!

(#7) MineFox54


MineFox54
őstag

Az utóbbi hetekben a legújabb mozifilm így is kiemelten sokat foglalkoznak az emberek

ezt a mondatot nézzétek át mégegyszer! Kissé értelmetlen lett :)

Amúgy nagyon szép a mod.

(#8) BlackPriest


BlackPriest
őstag

szép

[ Szerkesztve ]

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#9) haxiboy válasza BlackPriest (#8) üzenetére


haxiboy
veterán

Brutálisan jól néz ki!

Ebben az a mod, hogy teljesen egyedi építés, ahogy nézem néhány alkatrész is át lett alakítva, ha berakod a trabiba azt más is meg tudja csinálni, a Gányolás és a MOD között óriási a szakadék...

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#10) oriic válasza MineFox54 (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Javítottam, köszi.

Live-Die-Respawn

(#11) Assimilator


Assimilator
őstag

Van szabadideje, az biztos. :)

(#12) TK36


TK36
aktív tag

Nagyon szép lett.
De elég nagy, vagy a szobája kicsi.
A sok világító 'bizgentyű' közül, között hol kell be- és kikapcsolni?

Nálunk/nekem mikor lesz itthon 3D nyomtatóm?

[ Szerkesztve ]

(#13) DR01DMAN


DR01DMAN
aktív tag

Ügyes!!! De jó lenne, ha ennyi szabadidőm lenne, hogy ilyet építsek. :D

(#14) p a s s e r válasza oriic (#3) üzenetére


p a s s e r
őstag

nekem hunyorítós... alapjaiban a forma ok, de ezt, főleg ha már 3d nyomtatok, sokkal jobban kidolgoztam volna... ez így sima, ha ránézel, nincs benne a starwars kaotika...

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#15) Assimilator válasza p a s s e r (#14) üzenetére


Assimilator
őstag

Miert a multido? Dolgozd ki! Mutasd meg, hogy te jobban meg tudod csinalni! ;]

(#16) Micsurin válasza p a s s e r (#14) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Okoskodni sok.... Trollkodni kevés vagy. :)

Csak a 8 (4-4) fedélzeti ágyú és az !oldal! hangár védelmi ágyúi hiányoznak... ha bele is akarnál kötni

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#17) TESCO-Zsömle válasza Assimilator (#15) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Add az eszközöket/alapanyagot/időt és megcsinálom. ;] Még a színe is olyan lesz. :P

Azt meg kérlek adjátok már meg, hogy kritikával éljen az ember, mert ha mindenki csak ahhoz szólhatna hozzá, amit önmaga jobbra meg tudna csinálni, akkor törölni kéne a fórum 90%-át... :W

Nem kell leharapni a másik fejét csak azért, mert van egy véleménye, ami eltér a többségével. Még jó, hogy nem akartok kimenni a hóra és ököllel rendezni a nézeteltérést, mert hó sincsen...

sz: Szerintem is meg lehetett volna csinálni jobbra, ám nálam mindjárt első helyen a festés áll, mert ennek így köszönőviszonyban nincs a színe egy Venator osztályú csillagrombolóéval. A lövegtornyokat se lett volna olyan nagy kunszt megcsinálni, ha már 3D nyomtatás is volt a képben. Azt meg már csak így off-ban említem, hogy ha ez Ali Abbas csinálja, a tornyok még mozogni és lőni is tudnának. :R

És igen, engem is le lehet szólni, hogy csináljak jobbat napi 10 óra munka mellett, minimálbérből, egy 2 szobás panellakásban⸮

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#18) D1Rect


D1Rect
félisten

Amikor olvastam a cikket elég értetlenül néztem magam elé, hogy miért csinálna valaki ilyet.
Aztán elolvastam az MSI fórumot, ez egy nevezés a versenyre.
Megy a CES 2016-ra is.
Ez nem valakinek a saját gépe, hanem egy díszlet, mivel a csapból is SW folyik...

(#19) oriic válasza D1Rect (#18) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Attól még a saját gépe, hogy kiállításokra viszi. Ugyanúgy ahogy pl jones965 gépei is a sajátjai, mégis viszi őket versenyekre, kiállításokra.

(közben a képekből látom, hogy van a srácnak egy Star Trek Voyager gépe is, na az is jónak tűnik)

Szerintem itt most nem az a lényeg, hogy minek készült, hanem hogy rohadt jól néz ki, és valóban kreatív munka. :) :R

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#20) D1Rect válasza oriic (#19) üzenetére


D1Rect
félisten

Lehet én értettem félre a cikket, de nekem úgy jött le, hogy ezt a "nappalijában kerülgeti", de kiállításokra viszi.

(#21) Assimilator válasza TESCO-Zsömle (#17) üzenetére


Assimilator
őstag

Nyilvan ha le akaram harapni a fejet akkor nem rakom a vegere a kovetkezo jelet: ;]
Lassan ertelmezo-szotart kell mellekeljek a hozzaszolasaimhoz, mert a sok primadonna mindenen megsertodik. :DDD

(#22) #72042496 válasza Assimilator (#21) üzenetére


#72042496
törölt tag

Én egy primadonna vagyok és megsértődtem ezen a hozzászóláson. :D

(#23) Assimilator válasza #72042496 (#22) üzenetére


Assimilator
őstag

Okes :DDD

(#24) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Mostmár elfoglalja a fél lakást, sok értelme volt...

(#25) oriic válasza Dr. Akula (#24) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha visszaolvasnál láthatnád hogy kiállításokra, versenyekre viszi majd. :) Egy percet nem lesz a lakásában szerintem. Plusz ha ott is lenne, akkor mi van? :D Lehet hogy bőven elfér nála.

Live-Die-Respawn

(#26) p a s s e r válasza Micsurin (#16) üzenetére


p a s s e r
őstag

ne haragudj, ha felzaklattalak! azt hittem, nem csak pozitív véleményt lehet írni...

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#27) Micsurin válasza p a s s e r (#26) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ha valamit fikázol , mond meg miért teszed ... nem elég részletes , akkor írd oda te még mit tettél volna hozzá.... :U

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#28) isti215


isti215
tag

Ez valami rohatd nagy :D.Kéne egy ilyen!

Asztalos István Telefon számom:06301743895

(#29) p a s s e r válasza Micsurin (#27) üzenetére


p a s s e r
őstag

részletszegény... túl "flat"... de ezt már mondtam... lapozzunk szerintem...

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#30) zseko


zseko
veterán

Nekem sem jön be. Oké, hogy Star Wars meg minden, de ez így nekem kb. egy semmi.

HR24.hu

(#31) Beri78


Beri78
őstag

Nálam sajnos nem férne el, mert nagyon kis helyet kaptam a családtól a saját "játékaimra", de azért valahogy bepréselném:)

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.