Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Def26


Def26
félisten

Hát nem is tudom. Biztos régimódi vagyok de én nem vagyok oda az ilyen kamerás dolgokért. Főleg nyáron elég sokat mászkálok egy szál pöcsben, no meg asszony is melltartó nélkül, nem igazán szeretném, ha viszontlátnám magam a neten vagy tudom is én hol. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2) BE4GLE válasza Def26 (#1) üzenetére


BE4GLE
aktív tag

"Biztos régimódi vagyok"
És már nem sok kell a naturizmushoz sem. :DDD

Redmi Note 9 Pro

(#3) Huma válasza Def26 (#1) üzenetére


Huma
addikt

Egy szál pöcsben nem szoktam császkálni, de engem pl nem zavarna ha valaki meglátna melltartó nélkül.

Nekem tetszik ez a fejlődés. Tudom hogy 1984 meg minden. De lassan, lépésenként eljutunk oda ahol eddig még csak a sci-fikben jártunk. Már csak egy igazán ütős és bárki számára elérhető MI kéne.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#4) sad_Vamp válasza Huma (#3) üzenetére


sad_Vamp
őstag

Aztán meg a Sky-net mi?! :D

Ennek a Yahoos dolognak meg utána olvasok, mert egyenesen rémísztő.

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#5) buherton válasza Huma (#3) üzenetére


buherton
őstag

Engem csak melltartó nélkül szoktak látni :D

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#6) Huma válasza buherton (#5) üzenetére


Huma
addikt

Te szégyentelen!
Büntetésből 30 fekvőtámasz. De szabályos legyen ám mert figyelni foglak a webkamerádon keresztül.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#7) oriic válasza Def26 (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

HIdd el én sem szeretnélek látni... Asszonyodat meg...(várj van valaki a hátam mögöt. Szia szivem. Mit? Dehogyis, vicceltem, jaj ne bánts, aucs, jaj.... ááááá )

Na szóval egyeztettem asszonnyal. Szóval őt sem.

;]

Live-Die-Respawn

(#8) cskamacska válasza oriic (#7) üzenetére


cskamacska
addikt

És ha asszonykának bemutatnád Def26-ot? Amolyan virtuális swingelésként? :))

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#9) oriic válasza cskamacska (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, ez egy nagyon jó kérdés... :DDD

Na de komolyra fordítva a szót. Vélhetőleg mindketten normális szerető férfiak vagyunk a kollegával, ilyesmi eszünkbe sem jut. :) ;]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#10) Polllen válasza Def26 (#1) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az ötlet jó, de nagyon sok kérdést vet fel... Inkább kihagynám ezt az életemből.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.