Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) darvinya


darvinya
titán

Bevallom, most hallottam először GigaSet-ről.
Az, hogy Ők elvannak bérgyártott termékkel( mert végbecsomagolás nem igazán „Német termék”), máshol névvel nagyot buknának.
Németeknél sem lesz hosszú életűek, hiába milliós „Név” időszak, hamar elveszítik vásárlóit, mikor termékük már csak levéltámasznak lesz jó.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#2) roli543


roli543
őstag

Azt gondolom, akkor lenne esélyük, ha kisebb kijelzős, kompaktabb mobilokat gyártanának.. azzal most ki lehet tűnni a tömegből! Legyen jack, snapi procik, ne legyen notch és egyéb majmolás. Ha ezt egy gyártó megugorja ma 5-5.5 colig kompakt házba, szerintem egyedülálló lehetne a piacon!

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#3) janeszgol


janeszgol
félisten

A DECT telefonjaik jók, én komálom a márkát. Szívesen látnám a márkát felnövőben olyanokkal együtt, mint az Asus, Acer, Allview. Gigabyte, Coolpad. Ismert nevek, szívesen bíznám magam rájuk, de ehhez jó telefonok kellenek és normális support.

(#4) Nimda válasza roli543 (#2) üzenetére


Nimda
addikt

Előbb vagy utóbb ezt fel fogják ismerni a gyártók. Igény lenne rá. Aki azt állítja, hogy nem, az igen szűk látókörű.

Nekem tetszik ez a teló, még ha számomra ez a méret nem is ideális.

[ Szerkesztve ]

(#5) Foglalt név


Foglalt név
addikt

Karácsonykor vettem ajándékba egy ME-t, 5" Snapi 810 3/32GB 16MPx 3000mAh 100 kevés euróért német garanciával elég komoly csomag ha valaki együtt tud élni az 5.1.1-es Androiddal és a véleményes AF-el.

(#6) =Mentor= válasza janeszgol (#3) üzenetére


=Mentor=
őstag

Jók? Hát nekem nem ilyen tapasztalataim voltak, sokkal inkább a Panasonic na az valóban minőség.

(#7) Zeki válasza roli543 (#2) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ha kijönnének 5" vagy keskeny kávás házba 4.7"-os de erős, jó akkus telóval, akkor kitűnhetnének a tömegből.
Ezeket a tespifonokat egyre nehezebb zsebbe tenni.

(#9) Friczy válasza =Mentor= (#6) üzenetére


Friczy
senior tag

Nekem most is van itthon két készülék, voip-ot, vezetéket tud, és DECT. Teljesen jól teszi a dolgát már évek óta. Korábban még a Siemens/Gigaset időkből ISDN telefonom is volt, az is jó volt. Pana vezetékesben volt, jó pár évig elment, aztán egyszer szó nélkül megadta magát, se kép, se hang.

Úgyhogy csatlakzom az előtted szólóhoz, jók.

(#10) haris válasza Zeki (#7) üzenetére


haris
őstag

Azért igények vannak azt látom.
Kicsi legyen max 4,5-5 coll , vékony kávákkal, erős is legyen meg jó akkuideje is! (És gondolom olcsó is legyen bár ezt nem mondtad)
Ühm!
És ezt mégis hogy gondolod?
A kis házba viszonylag kicsi akku fér, hisz a komponensek kb ugyanakkora helyet kérnek a pici házon belül. Viszont legyen erős, ami azért többet kér enni.
Mi legyen? Növeljék a telefon vastagságát hogy beférjen a megfelelő akku? Akkor azért menne a rinya hogy miért ilyen dundi, és még esztétikus is kellene legyen.
Értem én hogy mit szeretnél, de túl sok az igény. Arról nem beszélve, hogy egy tepsit ma könnyebb eladni. Mert a többség bizony azt választja ha választhat 2 egyforma árú és kb(!) egyforma tudású készülék közül.

Persze ez csak egy magánvélemény.

[ Szerkesztve ]

(#11) Zeki válasza haris (#10) üzenetére


Zeki
nagyúr

Akkor úgy mondanám, amit a Xiaomi Redmi 1S tudott, erőseb hardverrel most sem lenne rossz.
Furamód még mindig sokan elvannak a régebbi, de így legalább kisebb ájfónokkal.

(#12) Gyb001 válasza haris (#10) üzenetére


Gyb001
senior tag

Ha pl újra gyártanák a sony Z3c-jét egy sd636-al vagy akkár 625-el és 3-4 gb ram-al az tökéletes lenne :)

[ Szerkesztve ]

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#13) axioma


axioma
veterán

Anno meloban kellett dect-es gigaset-tel foglalkoznunk, azzal teszteltuk a kozpont handover-et, mert hamarabb atugrott ha jobbat talalt, mig a korabbi keszulekek a regit tartottak amig nagyob sz*r nem lett a vetel. Mondjuk az telephelyen, hipermarketek meretben volt lenyeg.
Mobilt en konkretan nem vennek toluk, igaz mar azert sem mert ez se kicsi elegge.

(#14) dz1989


dz1989
senior tag

Nekem naggyon tetszik végre nem teljesen mértékben kínai gyártású. Végre lessz nagyrészt Németországban gyártott mobil. :C :)) :R
Ja... Ki kell egészíteni a gyüjteményt is. ;) Mivel köze volt a Siemens hez. :))

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.