Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) davidsone


davidsone
addikt

Ja party fénynek jó de egy dráma alá zavaró lehet...

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#2) vbarbara715 válasza davidsone (#1) üzenetére


vbarbara715
csendes tag

Kikapcsolható. :K

Nekem "hagyományos" Ambilightos tv-m van, egyszerűen imádom. Nagyon hangulatos. Szerintem szuper, sajnálom, hogy nincs minden tv-hez ez a technológia. :K

BMW 320d Touring E46 - iPhone 6S Plus 64GB White - Samsung Galaxy S6 Edge Platinum Gold 64GB

(#3) elefant válasza vbarbara715 (#2) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

én is nagyon bírom egyébként

(#4) davidsone válasza vbarbara715 (#2) üzenetére


davidsone
addikt

Biztos jó lehet, sajnos még élőben nem láttam :B

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#5) gerii


gerii
addikt

A szép-nem széptől eltekintve, rohadt zavaró a késés, egy idő után tuti kikapcsolná mindenki.

(#6) Partz válasza elefant (#3) üzenetére


Partz
senior tag

Arra jó, hogy haveroknak villog vele az ember, plusz mint design elem hangulatfényként az esti romantikához. Igazából az lcd tévék gyenge kontrasztját lehet ezzel kompenzálni valamilyen szinten.
Viszont ha tényleg a filmet illetve képminőséget tartja az ember szem előtt, kötelezően kikapcsolandó ez a funkció.

(#7) Prime110


Prime110
aktív tag

Kell :)

(#8) [CsuCsu] válasza gerii (#5) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Ha van egy kis sutnivaloja a gyartonak akkor keslelteti a lejatszast, hogy szinkronban legyen a fennyel.

(#9) gerii válasza [CsuCsu] (#8) üzenetére


gerii
addikt

Én is erre gondoltam, de külső lejátszóról ha csak a kép megy a TV-re akkor csúszna a hanghoz képest.

(#10) sefan67


sefan67
aktív tag

A késés miatt iszonyat zavaró, de ha ezt javítják akkor simán venném. :C

[ Szerkesztve ]

(#11) Duree


Duree
veterán

Engem kimondottan zavar a szineket váltó Ambilight.A hagyományos kép mögötti ledek állandó fénnyel azt kellemes megoldás.

duree54

(#13) whited válasza icp1970 (#12) üzenetére


whited
addikt

No offense, de minden hírhez írsz valami rövid, és velős hsz-t? :) :U

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#14) DithenS


DithenS
senior tag

Nem úgy volt hogy a Philips nem gyárt többé TV-t? Vagy csak itt szünt meg az eggyik gyára? Na mindegy pont ennél a moslék cégnél dolgozok,mentők meg se lepődnek ha 22-er hívják őket egy hónapban a Philipshez.Amúgy ez is olyan hogy csak akkor jó ha a TV mellet nincs semmi,sok helyen meg olyan szekrény van hogy körbe öleli a TV-t,na ott haszna nincs.Amúgy csak én nem látom a késést?

(#15) AAAgold


AAAgold
senior tag

ez már majdnem úgy néz ki, mint amikor a tv-ben mutogatnak egy álló formátumú mobilos videót, és hogy ne fekete csíkok legyenek két oldalt, homályosan kinagyítják az eredeti videót kétoldalra "térkitöltésként"...

"Miért imádják az aranyat? Nem lehet megenni..."

(#16) Luck Dragon

2012,2013-tervezés- 2014 koncepció bemutatása-2015 koncepció bemutatása, sorozat gyártás elökészületei -2016 folyamat tervezés. piacra dobása ,nagyobb tételben.

Ugyan így Ambilght music 2014-ben szoftver írása ,2015 ben bemutatása mint koncepció,

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#17) cudarz


cudarz
tag

[link]

Nem csak bulihoz jó...szerintem isteni. Persze nem akkor, ha dobozba teszed a TV-t, kell neki legalább 1-1,5 méter, hogy ki tudjon teljesedni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.