Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) balazsfanni


balazsfanni
csendes tag

Tetszik :)
Bár az oldalai "kicsit" Iphone-osak szerintem ... :D
Az akksi pedig lehetne egy kicsit combosabb! De azért nem rossz ez! :)

(#2) MeGabee


MeGabee
senior tag

Amúgy tök igazuk van a felhasználási százalékkal.
De mégis hová a jó pics@ba teszek zsebre egy 6,8-as phabletet???

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#3) gerii


gerii
addikt

Minitabletnek jó is lenne, telefonként használhatatlan.

(#4) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Micsoda hülye levezetés ez a hír elején? Megcseszheted a 93%-odat, attól még a júzer nem fog a zsebében hordani egy ilyen monstrumot. :DD

Minden szavam magánvélemény!

(#5) Luck Dragon

Ez nem az én világom, és nem is tetszik.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6) kbyte1024 válasza MeGabee (#2) üzenetére


kbyte1024
addikt

Bizony igazuk. Nem hiaba nevezik "compaktnak" manapság az 5" kèszülèkeket. Csak meg kell nèzni a trendet.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#7) MKristof17


MKristof17
csendes tag

Még a 6 inch valahogy elmegy kicsi kávákkal, de a 6,8 szerintem már brutál méret

(#9) Xaels


Xaels
félisten

Nekem bejön. Mellé egy egyszerűbb, jól kinéző okosóra és tökéletes párost tudnék magamnak.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#10) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Jogos a felvetês, most is mobilrol irok... Nem azert mert telefonalnek..

Es amikor elokerul a mobil , akkor kb 90%-ban net/email/gepelesre kell.

Hasznaltam 7"-os tabot is a mindennapokra, dual simes volt, akkor is ugyanerre hasznaltam.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) joey04


joey04
titán

Drága. 3 gb ram simán elfért volna.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#12) dunc válasza MKristof17 (#7) üzenetére


dunc
nagyúr

Szerintem 5 a max mint mobil, sajnálom, mert szuper volna látom a tab előnyét, viszont sok 7" tabphone van már, de ez mibe más?

(#13) Wapmester


Wapmester
senior tag

csak az nincs a statisztikáik között, hogy egy ilyen baromi nagy tabletszerű izével az ember leginkább csak otthon szórakozik, mivel magával cipelni már nem kényelmes és zsebre tenni meg lehetetlen, telefonálni vele meg baromi ciki, persze megoldható, hogy külön táskát vesz neki az ember és cipeli magával, de akkor hol marad a kényelem, a kompaktság ?

(#14) Graphics válasza Wapmester (#13) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Es vannak a holgyek, akik meg mindig taskaval jarnak :) es sokszor lattam mar oriastelefonos nőt.

Szóval:

Ne mindig kockafejjel nezzunk vmit :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15) trachemysss


trachemysss
csendes tag

Hogy a jó logójukat mért cserélték le egy ilyen gagyira....

(#16) Wapmester válasza Graphics (#14) üzenetére


Wapmester
senior tag

jó ez is részben igaz nekik van hova tenni, mert náluk mindig van egy táska sok kacattal, de akkor mondják azt hogy ez nőknek készült táskatablet :D

(#15) trachemysss: minimalizálták :D ez valami őrült mánia már minden nagy gyártónál, hogy véletlenül sem tudd megkülönböztetni a többitől és baromira hasonlítsanak egymásra :D

[ Szerkesztve ]

(#17) Freiherr


Freiherr
őstag

Ez már inkább egy tablet,amivel lehet telefonálni is.Phablet párti vagyok,de ez már vállalhatatlan méret a mindennapi használatra szerintem.

XXX

(#18) moleculez


moleculez
veterán

De ez miért olyan érdekes, mitől más mint egy átlag phablet? Én pl a Tab S 8.4-em használtam telefonálásra (a szolgáltatóm spéci appja segítségével, neten VOiP alapon hivtam mobil számokat).

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#19) flexxx2 válasza moleculez (#18) üzenetére


flexxx2
őstag

Hát ugyanez nekem is, mi itt az egyesítés, csak arra jó hogy elolvastam 2x is, mert nem találtam a hírben a forradalmit.

(#20) Kisadi55


Kisadi55
tag

Ne már... Ez lesz az új VibeUI? Minek a menü?
Biztos így sokaknak tetszeni fog, de na.

A döglött varjú olyan mint az élő, csak meg van dögölve.

(#21) Graphics válasza Kisadi55 (#20) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ma volt a kezemben egy Lenovo S650, amin a gyári Vibe UI volt, ez is VibeUI ami a képen van, viszont a Google Now Launcher futhat rajta.

Valószínűleg itt is ez volt bekapcsolva, vagy új szelek kezdete a Moto miatt, passzolom, videón kéne látni.

Utóbbi, full stock 5.1.1...

[link]

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#22) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Persze, hogy szárnal az eladás, szinte csak phabletet lehet venni a csúcskategóriában Androidos vonalon. Szerintem 5,2" felett már minden Phablet. Sőt lassan középkategóriában is 5,5" az etalon.

A készülék hardvere ennyi pénzért gyenge. Szerintem inkább kísérlet, mint kategória teremtő eszköz. Egyszerűen ez már brutál nagy.

(#23) Fejvadi válasza MeGabee (#2) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Nagyobb zsebet kell varratni :)

(#24) MeGabee válasza Fejvadi (#23) üzenetére


MeGabee
senior tag

Hogyne :D Majd átmegyek nyögdíjasba egy autóstáskával.....abba talán belefér ;)

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#25) Kékes525


Kékes525
félisten

Ki fog egy ilyen monstrumot telefonnak használni? Ha nem arra akkor mire? A többi funkcióra a tablettek jobbak.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#26) Kisadi55 válasza Graphics (#21) üzenetére


Kisadi55
tag

Értem, köszi! :)

A döglött varjú olyan mint az élő, csak meg van dögölve.

(#27) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Jól látom, hogy kezdik elfelejteni a Vibe UI-t? :) Jó döntés. A phab meg, még nem tudom hogyan viszonyuljak hozzá..

Finn the human

(#28) Graphics válasza Matada2.3 (#27) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Egyelore csak ezen a modellen volt stock jellegu rom, a tobbi bemutatott keszulek vibeUI-val jott.

Nem tudni mi az oka

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#30) babosmiki


babosmiki
addikt

Megrendeltem, holnap jön! :D :Y

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#31) Zotykoresz


Zotykoresz
csendes tag

Már én is tulajdonosa vagyok a pinpong ütőnek :)

Nokia 7710 => Samsung Galaxy Mega 6.3 => Lenovo Phab Plus => ???

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.