Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hue2000


hue2000
tag

Na végre egy strapa tab :C

Az élet mindig drága

(#2) bélus91


bélus91
tag

Bear Grylls Edition :D

(#3) Paul119


Paul119
addikt

Nem rossz de lehetne snapi 400 helyett valami combosabb :(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4) TRIvidore


TRIvidore
tag

S4 active, de meghíztàl! :D Cserèlhetô akku egy vízàlló tabletbe, csak nekem fura? Akkor màr inkàbb a Sony megoldàsa, plàne h jelentôsen kompaktabb. Azèrt a Samu sem akarta vele a Pro szèriàt bôvíteni, ez mindenesetre becsülendô.

Never say no to...@##%%£...Panda

(#5) dsr


dsr
senior tag

Strapabíró Tablet :DD :C

(#6) inthro válasza TRIvidore (#4) üzenetére


inthro
aktív tag

A kivehető akkumulátor egy komolyabb fürdetés után jön jól, ha a készülék mégis beázna. Így komolyabb károsodásokat előzhetünk meg, és ki lehet szárítani a cuccost. Tapasztaltam a strapatelefonjaim után, hogy nem egy rossz ötlet.

◕‿◕

(#7) dreta válasza TRIvidore (#4) üzenetére


dreta
tag

Szerintem az S5 Active-ra hasonlít.

(#8) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

"A robusztus külső egyik legfontosabb ismérve, hogy a kijelző alatt fizikai gombokat találunk, ami elősegíti a kesztyűs, vagy nedves kézzel történő használatot."
Ez most miért robusztus? Szerintem korántsem az. Végre valaki ilyen irányba is lépett. (ki más mint a csamcsung) Nem kell félni hogy ha leejti az ember a tabot. Vagy a kölök csapkodja az asztalhoz. :DDD

#bélus91: Jaja, lehetne BG monogram a hátlapon mint a túlélő cuccainál is volt. :D

[ Szerkesztve ]

(#9) halkow


halkow
őstag

szép gépezet

Alcatel onetouch idol2s the king

(#10) TRIvidore


TRIvidore
tag

Igaz. Oh, azok a règi szèp idôk mikor a Nokia 3210es mely a Balatonban fürdött szètkapva pihent a parton... :)

Never say no to...@##%%£...Panda

(#11) bélus91 válasza BOBAKILL (#8) üzenetére


bélus91
tag

már van:D

[ Szerkesztve ]

(#12) hemaka válasza TRIvidore (#4) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nekem is egyből az S4 active jutott eszembe. :)

(#13) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Na ez aztán tényleg tetszik, csak az androiddal továbbra se békültem ki.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#14) zsigus válasza hue2000 (#1) üzenetére


zsigus
őstag

Eddig is volt már a Panának egy jó pár. De nem hiszem, hogy ugyanaz lenne a célcsoport. :)

(#15) halkow válasza bélus91 (#11) üzenetére


halkow
őstag

+1 már csak filmet kell forgatnia a telóval :DDD

Alcatel onetouch idol2s the king

(#16) gabber01


gabber01
addikt

Ok, a gép kibírja, csak a kijelző törik ripityára... :D

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#17) Ali G.


Ali G.
senior tag

az ötlet tetszik, a tablet kinézete már nem , egy tipikus samsung telefon felnagyított változata amit tabletnek titulál :D azért megnézném hogy leejtve hány darabba törik a kijelző :D

(#18) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Eléggé igénytelen, egy gyerektablet beütése van, csak nem vibráló színekkel.

Finn the human

(#19) tothbe


tothbe
addikt

Egyet nem értek. a guminak nem pont a kijelző sarkainál kéne lennie, hogy strapabíró legyen?
A képek alapján én azt látom, hogy a hátsó sarkokat védi. Egy pofára esésnél pedig a kijelző így teljesen védtelen továbbra is.

Pedig célközönség tuti lenne erre is. Autószerelő ismerősök is alig várnak már valami ilyet, amióta a motorkód kiolvasókból is van android meg iOS app-os cucc. Csak a telefonok kijelzője meg túl pici az öregebb szakiknak.

Épp náluk még a nyomkodó toll is nagyon jó ötlet, bár olyan azért van már egy ideje.

[ Szerkesztve ]

By(e) Tothbe

(#20) Ali G. válasza tothbe (#19) üzenetére


Ali G.
senior tag

az ötlet és az elképzelés jó lett de a kivitelezés tényleg nem a legjobb :D

(#21) domerator


domerator
veterán

Csak nekem újdonság a cserélhető akku tabletben? :Y

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#22) ollie válasza Paul119 (#3) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Elég ehhez a felbontáshoz.

***

(#23) Csapoati válasza tothbe (#19) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Latszik a kepeken, hogy a sarkainal is vastagabb a gumi. Csak hat pofara ejteni tovabbra sem tanacsos, pedig az irany jo. Retegigeny ez is, de a Samu megteheti, hogy ezt is kiszolgalja.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#24) Luck Dragon

Áhh egy igazi vágódeszka! ;] Már várom a yt- drop testeket mennyit bír.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#25) Csapoati válasza Luck Dragon (#24) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Pofára egy esést sem. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.