Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) blueMerle


blueMerle
veterán

Jajjj az a hátlap :(

(#2) xmaas


xmaas
őstag

Gyengus lesz az aksi 5" kepernyohoz, igy hirtelen elso ranezesre az elolapja xperia modellre emlekeztet

(#3) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Kinézetre követi a Huawei P szériát, nem?

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#4) #86973952 válasza kbyte1024 (#3) üzenetére


#86973952
törölt tag

Csak a lekerekített végek miatt tűnik úgy.

Egyébként szerintem jól néz ki, a hátlap egy kicsit furcsa. Az ára meghatározó lesz, ha már az alsó- és középkategóriáról beszélünk.

2. telefonnak szerintem tökéletes, de az üzemidőre azért kíváncsi leszek. Meg hogy kihullik -e a hajam használat közben.

[ Szerkesztve ]

(#5) DaveJr


DaveJr
őstag

Lumia+Xperia+RazR tartott egy görbe estét:) És lám megszületett a Blade Vec :DDD

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#6) Retekegér válasza #86973952 (#4) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

2. telefonnak szerintem tökéletes, de az üzemidőre azért kíváncsi leszek. Meg hogy kihullik -e a hajam használat közben.

Elsőnek miért nem? Szerintem az üzemidővel nem lesz gond, az akku kapacitása elég mind az S400-nak, mind a másik vélhetően MTK SoC-nak.
Használat közben mitől hullik a hajad? Ahhoz nagyon el kell rontani az optimalizációt, lévén ez a felbontás-hardver páros elég flottul együtt tud működni.

Amúgy én is látok némi halvány Ascend beütést.

<< Heimdal >>

(#7) #86973952 válasza Retekegér (#6) üzenetére


#86973952
törölt tag

Mert nekem 2. telefonnak lenne tökéletes, nem úgy általánosságban értettem, max. nem jól fogalmaztam.

Pont az optimalizációra gondoltam. Nem arra, hogy igénytelen lenne a készülék.

[ Szerkesztve ]

(#8) maggi1886076 válasza #86973952 (#4) üzenetére


maggi1886076
addikt

jó árral durranthatnak, ahova készül tökéletes. a hangsúly a mennyibe kerülön van..

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#9) w333


w333
félisten

De hol a Nubia sorozat, ilyen hulladékok jönnek helyettük ? :W

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#10) #86973952 válasza maggi1886076 (#8) üzenetére


#86973952
törölt tag

Ez így van, nekem egyébként tetszik is a kinézete, ami szintén nem utolsó szempont. Hátlapban azért remélem lesz más változat is, bár a legtöbb ember tokba teszi, tehát ez talán indiferens.

(#11) tonerz


tonerz
aktív tag

Maga telefon nem néz ki rosszul szvsz.
Viszont az nem tetszik hogy a 3g és lte verziók alkatrészeit kutyulják, és itt nem a soc-ra gondolok, hanem a romra és a kamerára.
Illetve nekem nem tiszta, hogy miért nagyobb (igaz csak kicsivel) az lte verzió :F

[ Szerkesztve ]

(#12) Xaels


Xaels
félisten

Az a hátlap szerintem itt fordítva sült el, nem igazán jön be. A Moto ennél sokkal igényesebben kivitelezte már több alkalommal is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#13) w333 válasza Xaels (#12) üzenetére


w333
félisten

Persze ...mivel ez egy karbon fólia :D

Bármikor csinálok ilyet a Nexus 4 -ből ... Link ;]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#14) TRIvidore


TRIvidore
tag

Az a hátlap. :( Kevlar (Moto Razr) utàn szabadon, mint a Samsung bôrutànzatai...

Never say no to...@##%%£...Panda

(#15) Csapoati válasza tonerz (#11) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Kell a hely, szelesebb a sav az LTE miatt. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#16) Garada


Garada
őstag

Hátlap valami borzalom az biztos.

(#17) normankovacs


normankovacs
újonc

1,3 ghz, 4 mag, cortex a7...vajon mi lehet? MT6582

(#18) Duree


Duree
veterán

Őszinte leszek,nekem ez sem tetszik,azt hittem többre futja tőlük.

duree54

(#19) dsr


dsr
senior tag

Nagyon tetszik ! :)

(#20) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

A forma egész jó, a hátlap gáz.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#21) saelin


saelin
veterán

Reméljük a kamera használható is lesz valamire, mert mindig ez a gyengéje a zte telefonoknak.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#22) wwenigma válasza xmaas (#2) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

ZTE v5 Red Bull-ba se keves, tobb elegedett felhasznalo van aki eloszor igy velte latatlanba... :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#23) Mágus2


Mágus2
Közösségépítő

Szlovákiában már kapható orange rono néven. A teljes ára 220 euró.

(#24) Keeperv85 válasza saelin (#21) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Akár csak a többi hasonszőrű modellnek... :U

Jáj ez a hátlap... :O

(#25) blueMerle válasza Mágus2 (#23) üzenetére


blueMerle
veterán

Bazzeg, mikortól? Nemá....3 napja még nem volt mikor meghosszabbítottam a szerződésem :W :O

(#26) Mágus2 válasza blueMerle (#25) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Tegnap már volt.

(#27) Luck Dragon

Hát a formaterve egy P6 , a hátlap borító mintázat rondaságától eltekintve, nem is olyan rossz.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#28) blueMerle


blueMerle
veterán

Na itt van a kezemben élőben nagyon jó, a hátlap is, délutánra már hoznak belőle eladhatót is az Oranzsba egyre benevezek es megirom milyen :)

(#29) Mágus2 válasza blueMerle (#28) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Én is gondolkodom rajta. Most újíthatom a szerződésem. Ha meg lesz, írd meg milyen. ;)

[ Szerkesztve ]

(#30) blueMerle válasza Mágus2 (#29) üzenetére


blueMerle
veterán

Az első benyomások baromi jók: nagyon masszív és egyben van, a hátlap élőben brutálisan jól mutat, de tényleg, végképp nem gagyi. A kijelző nagyon szép, bár szerintem nem OGS technológiával készült (ezt megszoktam a Jiayu G4-nél...) de rendben van, a betekintési szögek is okésak, a fényerő közepes. A hangzás is rendben van bár egy boltban ezt megitélni ugye elég nehéz. A rendszer nagyon smooth (így appok nélkül).

Mindent összegezve, sokkal prémiumabb, drágább készüléknek hat kézbevéve, simán azt mondanám hogy 3-400 euró. Cserélném (ez a napokban eldől) a Jiayu G4C-m rá pedig nagyon elégedett vagyok vele, úgyhogy ez nagy szó :DDD Egy dolog van amitől tartok: nem fog jó képeket készíteni, pedig ez számomra fontos.

[ Szerkesztve ]

(#31) Mágus2 válasza blueMerle (#30) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Megrendelve, elvileg holnap mehetek érte.

(#32) vimes válasza blueMerle (#1) üzenetére


vimes
senior tag

Ó, az a hátlap, nagyon bejön :D (tényleg)

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#33) Mágus2


Mágus2
Közösségépítő

Meg is jött. Hatalmas tepsi. :D

(#34) Mágus2 válasza Mágus2 (#33) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Egész jó masina, bár még barátkozunk. Holnap csinálok néhány képet, ha esetleg valakit érdekelne a kamera.

(#35) Mágus2


Mágus2
Közösségépítő

No, hölgyeim, uraim, nem rossz masina ez. Bárány bőrbe bújt farkas. Egyedüli kivetni valót a készülék házon találtam. Össze van ragasztva 2 darabból, a hátlap nem levehető, és sajnos látszik az összetét az alján és a tetején(pici sorja, ami 2014-ben gáz). Masszív telefon benyomását kelti. Talán picit hosszúkásra sikeredett, alul és felül lehetne kisebb a túlnyúlás a kijelzőtől. Oldalai rendben vannak, ott mintha 1 darabból lenne. Képernyő, hardver, szoftver rendben van. Jól pörög az egész, van állapot jelző led(jó nagy, nem olyan mint egy tű feje) Az automata fényerő jól teszi a dolgát, kellemesen takarékoskodik a teleppel. SIM-et az oldalán kell betolni egy fém keretbe. Belső tárhely 12,72GB Ebből 12,1GB szabadon felhasználható. Kijelző rendben van, felbontás rendben van, 4G képes, WIFI az átlagosnál erősebb(a lakás legtávolabbi zugában a többi telefonon már nincs jel, ezen még bőven lehet netezni). Alapból a 4.4.2 fut a masinán. Kamera egész jó képeket lő normál módban, azt nem tudom mennyire normális, de mintha HDR módban nem lenne auto focus. :U

[ Szerkesztve ]

(#36) blueMerle válasza Mágus2 (#35) üzenetére


blueMerle
veterán

Jöhetnek a képek :R , hétfőnél hamarabb nem kaphatom meg :W

(#37) Mágus2 válasza blueMerle (#36) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

[link] A két elmosódott a HDR móddal készített. Ehhez vagy túl béna vagyok, vagy egyszerűen nem lehet jobbat lőni. Nem is próbálkoztam sokáig, mert közben melóban kellene lennem. Majd még eljátszadozom vele, de normál módban tűrhető képeket csinál. Én csak autókat és alkatrészeiket szoktam fotózni a javítások során(olajos kézzel természetesen) Erre nem fogok drágább telefont venni. Egyiken az ujjam is sikerült, ami nem nehéz, nagyon a ház szélére került a kamera.

Ja lemaradt, ebben a 8M kamera van.

[ Szerkesztve ]

(#38) blueMerle válasza Mágus2 (#37) üzenetére


blueMerle
veterán

Köszönet :R Egyáltalán nem rossz képek (sokkal rosszabbra számítottam), csak sajnos ez messze van a G4C-től (elég magas a léc...) én pedig eladtam a kompaktom, és mondhatni az elsődleges szempontok egyike a képkészítés. Próbálgatom majd, ha más nem, fateré vagy a feleségemé lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#39) Mágus2 válasza blueMerle (#38) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Eddig nem tudok belekötni. Gyors, nem akad, nem fagy, teszi a dolgát, üzemidő: 24 óra 2 órás képernyő idővel, wifivel 50% fölött maradt. Egy ekkora kijelzővel ellátott telefonnál ez jónak számít. ;) A hátlappal sincs bajom, a fóliát eldobtam róla, úgy egész jól néz ki.

[ Szerkesztve ]

(#40) Mágus2


Mágus2
Közösségépítő

A törésteszt is megvolt. :( 170cm magasból leesett a betonra és csúszott fél métert. Úgy esik, mint a vajas kenyér, kijelzővel lefelé. Lett egy mikro karc a közepén, nem tört 1000 darabra és a karcot is csak akkor látni, ha nagyon megnézzük napfényben. Használat során nem lehet látni, nem töri meg a kijelző fényét sem. Szerencsém volt. ;)

(#41) tomtom98


tomtom98
csendes tag

Énis beruháztam egyre :D .Nagyon szép kijelző,szép formaterv,kategoriájában elég jo kamera,kiváncsi leszek az üzem időre :)

ZTE VEC 4G (Snapdragon400)

(#42) Mágus2 válasza tomtom98 (#41) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

2 nap simán megvan wifivel vagy állandó adatkapcsolattal is(3-4 óra kijelző idővel).

[ Szerkesztve ]

(#43) tomtom98


tomtom98
csendes tag

Valaki tudja hogyan lehet print screent késziteni ? :F

ZTE VEC 4G (Snapdragon400)

(#44) Mágus2 válasza tomtom98 (#43) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Hangerő le+ bekapcsoló gomb.

(#45) tomtom98


tomtom98
csendes tag

ty :)

ZTE VEC 4G (Snapdragon400)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.