Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Itt a kövi telom :C Mert végül is ez az már....
5 perces oldasz video

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) #86973952 válasza AS (#1) üzenetére


#86973952
törölt tag

Teljes értékűnek én nehezen tudom elképzelni, én tuti félreütnék folyamatosan. Kis kézre mondjuk jó. Majd azért kipróbálom.

Fekete színben jól néz ki, meg a videót is köszi, hasznos volt (mármint az olaszt).

(#3) AS válasza #86973952 (#2) üzenetére


AS
félisten

sms-t nem írnék vele (mert nem is szoktam)
Amire jó lenne telefonálás, gyalogos navigáció , email face nézegetés (nem irkálni)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4) #86973952 válasza AS (#3) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nem SMS -re gondoltam. Azt én sem nagyon szoktam. Mire leírom 5x elmondom telefonon.

Inkább a tárcsázás részre. Persze olyan dologra már nem is gondoltam, ha mail -t kellene írnom, amit telefonon is megteszek, mert arra ez már nem alkalmas. De megnézném azt is, hogy FB -n hogy lehet ezzel hozzászolni. Nekem ezek az előítéleteim, persze majd meg fogom nézni, hogy ez gyakorlatban hogy néz ki, mert nyitott vagyok az újdonságokra, de nincs túl sok reményem.

(#5) plus44


plus44
veterán

Ez, meg Asus csodája is akad, mint a vesztés.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#6) 2ofthem válasza plus44 (#5) üzenetére


2ofthem
aktív tag

Nekem ez nem tűnik úgy hogy akadna, főleg az olasz videón nem, ahol úgy tűnik ott szerintem 'rosszul' érnek hozzá. Nekem nagyon tetszik, ha nem lesz piszkosulmocskosulelképesztően drága akkor esélyes hogy be szerzek egyet. Végre GPS is van benne, részemről alap lenne minden ilyen eszközben..

(#7) draco31


draco31
veterán

Ez a kristályos felszerelés valami csodálatos. :DDD

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#8) AS válasza 2ofthem (#6) üzenetére


AS
félisten

Októberben jön , akkor kb karácsonyra jó is lenne. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#9) AS


AS
félisten

Még egy videó, elég durva , olyan mintha igazi számlat lenne :C

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#10) Ixion77 válasza 2ofthem (#6) üzenetére


Ixion77
őstag

Folyamatosan világít is, van GPS is, GSM is, minden is... És az akksi mit szól ehhez? Kiváncsi leszek az üzemidejére.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#11) #86973952 válasza AS (#9) üzenetére


#86973952
törölt tag

Kétségtelenül jól mutat. A változtatható "óralap" kinézet/szín is elég vonzó dolog.

Ixion77:
Szerintem olyan használat mellett ne várj tőle sokat...
Ezért is lenne lényeges, ha végre kezdenének valamit az akksikkal...

[ Szerkesztve ]

(#12) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Szép nagy kijelző, wifi, gsm... Hogy bírja ezt üzemidőben?

Nem a lényeg a fontos.

(#13) plus44 válasza 2ofthem (#6) üzenetére


plus44
veterán

A saját MA-s videókon egytől egyig akad, és nem azért mert "rosszul érnek hozzá". 1: nem hiszem, hogy ennyire korlátoltak, 2: az, hogy elhúzza az ujját balra, majd egy lagg után jó pár másodperc múlva jön be oldalról az új kép...az azért nem hiszem hogy user error.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#14) joey04


joey04
titán

Láthatóan nehézkes a kezelése. Van még mit csiszolni.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#15) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Jól néz ki, de továbbra sem látom értelmét... Főleg nem sim-foglalattal... :U

Minden szavam magánvélemény!

(#16) 2ofthem válasza plus44 (#13) üzenetére


2ofthem
aktív tag

Ugyanezt láttam Gear 2 és Gear Fit videókon, majd amikor élőben kipróbáltam én nem tapasztaltam hasonlót. Ezért mertem feltételezni hogy itt is ugyan ez a helyzet lehetséges.

(#17) AS válasza plus44 (#13) üzenetére


AS
félisten

Viszont amiket én linkeltem ott nincs lag.
Amúgy van még 2 hónap mire itt van, + ezeket itt mindenki szétkínozza most.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#18) flexxx2


flexxx2
őstag

Hogy lehet így órát tervezni? Swarowski, egy műanyag szíjon, meg tokon a gagyi krómhatású műanyag keretről ne is beszéljünk, a tok mellett miért van műanyag fül vagy mi az, kapaszkodó?
Erre a hajlított kijelzőre sokkal jobbat is lehetett volna, még egy tehetséges kisiskolás is jobb ennél.
És ezért fizettek is :Y

(#19) Ádám16


Ádám16
addikt

Szerintem ronda, én nem hordanám szívesen.
Az LG megoldása, és a Motoroláé még mindig jobban vonz, hiába tud ez sokkal többet.

(#20) AS


AS
félisten

Ezeken képeken tényleg ronda, mert az gány kristájos izé van rajta.

De igy jobb.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#21) dsr


dsr
senior tag

Nem rossz , de azért vannak még hibái :)

(#22) hallerlaller válasza AS (#1) üzenetére


hallerlaller
addikt

Hát nem tudom, így videón ez elég béta állapotnak tűnik. Alig tudja kezelni, ez lehet a domború kijelző miatt, de mintha lassan is reagálna, jó másodperces késés van minden érintés után, szóval szoftveresen sem tűnik kiforrottnak.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#23) Luck Dragon válasza AS (#9) üzenetére

Itt látszik igazán a karján hogy nem is kis darab :Y

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#24) AS válasza Luck Dragon (#23) üzenetére


AS
félisten

Bizony 2 es kijelző az nem kicsi Itt kezembe a 2 colos D600 am ami 2 es. Ha nem lenne meghajlítva el sem férne kezeden Gear s.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#25) hallerlaller válasza AS (#17) üzenetére


hallerlaller
addikt

Dehogy nincs, nézd meg az első videót amit linkeltél a 3:00 perctől mit szerencsétlenkedik, főleg a navigáció fekteti meg pedig csak egy ikont rajzol a kijelzőre. Ez így ebben a formában szerintem nem piacképes sajnos.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#26) AS válasza hallerlaller (#25) üzenetére


AS
félisten

Ezért is értem hogy még odébb van a megjelenés. Ha kész lenne akkor már 1 hét múlva kapható lenne.
Általában az ilyen kiállításokon legtöbb készülék még félkész.. Mert ugye lássa már a jó nép akkor is ha nincs kész.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#27) hallerlaller válasza AS (#26) üzenetére


hallerlaller
addikt

Így van, ezen még van mit csiszolni bőven, inkább húzzák el a megjelenést.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#28) Xaels válasza AS (#20) üzenetére


Xaels
félisten

Olyan mint azok akik villát meg kanalat hajlítanak a csuklójukra ékszer gyanánt csak itt fogtak egy mini Galaxyst :DDD Szerintem itt elég gázul néz ki, a sajtóképeken igényesebbnek tűnt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#29) #86973952 válasza AS (#20) üzenetére


#86973952
törölt tag

Ez nem egy olyan "csináld magad" kép? Nekem nagyon úgy tűnik, hogy úgy vannak összepakolgatva a rétegek, azért ilyen fura.

(#30) hallerlaller válasza #86973952 (#29) üzenetére


hallerlaller
addikt

A #9 hozzászólsban lévő videón mikor melléfog egy másik geart látszik hogy mekkora batár.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#31) #86973952 válasza hallerlaller (#30) üzenetére


#86973952
törölt tag

Azt nem is tagadom, tényleg nagy. Én mondjuk szeretem a méretesebb órákat is, tehát ez számomra nem gond, a kezem sem kicsi. Inkább a felület használhatóság kérdéses számomra.

Meg előző esetben csak arra a képre gondoltam, ami többeknek fura.

(#32) RiseOfEvil


RiseOfEvil
tag

Csak Samsung telefonokkal kombatibilis?

Kétféle ember létezik: akinek tetszem és akinek rossz az ízlése.....

(#33) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Batár.

Ez az első szó, ami eszembe jut, ha rá nézek. Feleslegesen vastag lett a szíj.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#34) AS válasza RiseOfEvil (#32) üzenetére


AS
félisten

Igen , de önmagában is megy mivel van benne sim.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#35) xors


xors
senior tag

És adnak hozzá valami erőművet is? mert engem azért izgat, hogy mi táplálja egész nap azt a 2inch -es kijelzőt...
A másik, hogy nem egy telefon kezelőfelületét kellett volna belerakni, hanem kitalálni, egy ehhez valót.
Az UV mérő tetszik, ha tényleg reális értéket mutat!

(#36) Wave86


Wave86
tag

Tetszik, klassz cucc. :) Csak a vékony csuklójú emberek hoppon maradnak. :S Már a Gear 2 is nagy volt a csuklómra, akkor ez rá sem férne. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.