Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) a.sebi


a.sebi
őstag

Lg arena hangzást szeretnék iphone hangerővel, htc one hangszorókkal!

(#2) #86973952


#86973952
törölt tag

Attól függ milyen lesz a többi hardver. 60+ körül érhet ide hozzánk, ami nem rossz, ha jól bepakolják.

[ Szerkesztve ]

(#3) loop80


loop80
csendes tag

Az E700-as telójuk kb. mikor lesz kapható? Tudja valaki?

(#4) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Egész pofás lett. 55-60 körül jó ajánlat lesz belőle.

(#5) kengyel


kengyel
nagyúr

Igen jó árazással, jó vételnek számítana .

kengyel

(#6) attilav2


attilav2
őstag

Ha a jó hang és jó design számít akkor akár jó vétel lehet. Csak ne akarjuk használni a gps-t, ami
a mediateknél elég ergya, valamikor elég gyorsan pozíciót fog de inkább 2-3-5 perc a jellemző. Ja és vannak appok amik helytelen adatokat adnak mtk gpssel, én ezt tapasztaltam 6589-en persze lehet hogy a 6582vel javítottak a dolgokon, de itt a fórumon azt sem dicsérik agyon.

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#7) bagkri01 válasza loop80 (#3) üzenetére


bagkri01
őstag

[link]

Már kapható és az ára is egész jó.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#8) dsr


dsr
senior tag

Tetszik ! :)

(#9) kelly416 válasza bagkri01 (#7) üzenetére


kelly416
veterán

Biztos ugyanaz? Z500=E700? Csak kérdezem, mert megeshet.

(#10) Luck Dragon

Most sem érte el azt az Acer hogy igen kell egy ilyen nekem.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#11) bajaki


bajaki
őstag

Átlagos hardver, de ha jól beárazzák akkor lehet nagy sikere.

(#12) kelly416 válasza bagkri01 (#7) üzenetére


kelly416
veterán

Visszavontam, nem olvastam az előzményt. Mea culpa. :B

(#13) tonerz válasza bagkri01 (#7) üzenetére


tonerz
aktív tag

Tetszik, de rakhattak volna bele mt6592-t.

(#14) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Szegény, de semmilyen külsőt kapott. Semmi birtoklási vágyat nem ébreszt bennem.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#15) Garada válasza Fr0z3n (#4) üzenetére


Garada
őstag

Az biztos, és kinézetre se lehet rá panasz.

(#16) mongoose01


mongoose01
tag

sziasztok,valakinek van már tapasztalata a készülékkel?kiváncsi lennék miként müködik,mert ha jó akkor lecserélnem az alkatel idol mini2s-met. :)

zte blade-motorola defy-htc desire hd-sony ercsson ray-lg g2 mini-s4-p7-p8-p9-nexus 6p

(#17) gthomma válasza mongoose01 (#16) üzenetére


gthomma
senior tag

Szia!
Egy hete van nálam egy ilyen készülék teszkóban vásárolt. Külsőleg nagyon pöpec, bár a hátlapja nem valami jó minőségű, nagyon picikék, a tartó fülek, viszonylag könnyen lejár a hátlap. Szilikontokért üvölt, de még nem találtam rá.
A hangja ugyan olyan gagyi mint az összes MTK cuccnak, annyi a különbség, hogy itt alapból majdnem maximumra vannak húzva a hangerők, amit a többi MTK cuccnál a mobileuncletools -al kell megtenni.
A DTS valamit javít a zenén, de max hangerőn torz, én lejjebb vettem a hangerőket, így viszont nincs semmi dinamika, szokásos MTK/Sokol rádió hangzás.
A kijelző szerintem gyönyörű, a droid nem szaggat. Érdemes kitakarítani belőle a sok "extrát".

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#18) RexReiter1 válasza gthomma (#17) üzenetére


RexReiter1
újonc

Szia!

Pár napja én is ismerkedem egy z500-al, a felesleges google cuccokon kívül miket takarítottál még ki?Szinkronizálás megvolt, de míg nem szerzek nagyobb memóriakártyát nem lesz CWM mentésem...anélkül nem szívesen állnék neki.
Eddig elégedett vagyok vele.A "nem túl acélos" külső hangszóró nem volt meglepetés ahogy az extrák se, a headset viszont annál inkább!Blade 3 és S Advance után nekem nagyon bejött.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.