Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dlaj


dlaj
őstag

Ha lesz fizikai home gomb nélküli változat, rám számíthatnak!

(#2) papi77


papi77
addikt

Elég fakó lett az új kijelző nem? Legalábbis a note 3- al összehasonlítva.

Az első: NOKIA 1611

(#3) SX Wave válasza dlaj (#1) üzenetére


SX Wave
aktív tag

Én meg épp emiatt szeretem. A home gombon van a hívás fogadás, a bekapcsolón meg az elutasítás. Már nem is emlékszem hívás fogadás/elutasításra mikor használtam a kijelzőt.

[ Szerkesztve ]

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#4) Dr. X válasza dlaj (#1) üzenetére


Dr. X
aktív tag

Az ujjlenyomatot-olvasót hova rakják? Mert az nem lehet kihagyni belőle.A Note 3 is kibírta 1.5 napig, akkor ne temessétek már az üzemidőt.

(#5) AS


AS
félisten

Fekete mindig öröké :)


Nete4 vs Note3

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#6) s4ndwraith


s4ndwraith
újonc

A QHD jól hangzik, de elég lenne a Full HD, mert így biztosan sokat fogyaszt...:(

(#7) Locutus


Locutus
veterán

Nemtom miért kell ebben a cikkben azt sugallni, hogy a Note3 és 4 egy napot se bírna ki töltés nélkül, amikor a valóság az, hogy én pl csak minden másnap töltöm... Míg az LG G2-3 üzemideje pl csak a PR anyagokban volt jó, a Note3 tényleg jól bírja, és ha ezen a Note4 még 7.5%-ot hozott a hardver és a kijelző fejlődése ellenére, akkor csak még jobb lesz.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#8) Euron


Euron
csendes tag

515-ös ppi Super Amoleddel. Basszus. :D

(#9) laverdadb


laverdadb
tag

Tetszik. Nem vagyok Samsung párti, de a Note 3/4 kombo jol sikerult. Hihetetlen mennyi mindent belepakoltak, bar furcsa, hogy az ujlenyomat olvasorol egy arva szot nem szoltak a bemutaton. Az akkumlator nem egy nagy durranas, rakhattak volna bele ennel nagyobbat is. Apropo... Wide Selfie, ezen mosolyogtam a Huawei P7es keszulekben debutalt ez a tulajdonsag Panorama selfie neven, ugylatszik a Samunak megtetszett az otlet.

[ Szerkesztve ]

(#10) Paul119 válasza SX Wave (#3) üzenetére


Paul119
addikt

+1 a hideg raz a kijelzo gomboktol,elveszik a helyet a kijelzotol es meg baromi hulyen is festenek

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#11) fRooStzzZ


fRooStzzZ
senior tag

A neten talalhato "kiszivargott" kepek kozt azert volt olyan, ami jobban tetszett mint a vegleges.
Lenyegeben semmi sem valtozott, de szerintem lesz ilyenem.
Jelenleg N2 van, 3-ra nem szerettem volna valtani, de ez meg erdekelhet is..
Az N4 Edge meg kulnosen tetszik a sarkitott kijelzo miatt..

[moderálva]

[ Módosította: koxx ]

(#12) falijja


falijja
őstag

Durva cuccos ...de nem fogok cserélni note 3 ról szvsz nem éri meg a csere... :N

(#13) HKorn


HKorn
addikt

de szexi ez a hátlap :D

Run&Ride

(#14) roli543


roli543
őstag

Szép, erős, jó telefon, de valahogy nem fogott el a must have érzés. Gondolom drága lesz, szerintem még mindig megéri Note3-at venni, az a QHD annyira nem ad többet... Inkább akkor Note Edge :D

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#15) azopi74


azopi74
addikt

A címet olvasva azt hittem, az edge-ről lesz szó. Mert az csak kétoldalú a korábbi háromoldalú pketykákkal ellentétben. A három oldalt biztos 2015-re tervezik, nem akarják egyszerre ellőni az összes töltényt.Aztán évente jön a négy, majd az öt oldal. Végül jön 2018-ban az edge 5, aminek már a hátoldalán is kijelző lesz. :)

(#16) NeRo28


NeRo28
aktív tag

Most akkor van ujjlenyomat olvasó?Csak mert sehol nem említik,de más portálokon sem!Ez nekem furcsa!

(#17) bélus91 válasza NeRo28 (#16) üzenetére


bélus91
tag

van ujjlenyomat olvasó a kamera alatt

[ Szerkesztve ]

(#18) blackydan


blackydan
senior tag

Szep es jo tenyleg bar azt hiszem en is maradok a note3-nal :)

(#19) Nigér


Nigér
őstag

" A gyártó természetesen Super AMOLED technológiát alkalmazott, amelyről a sajtótájékoztatón csak annyit mondtak; annyival jobb a hagyományos TFT-LCD megjelenítőknél, hogy még az összehasonlítás is felesleges."

Kis koreai suttyón nagy arc...

(#20) prolad


prolad
őstag

Jónak ígérkezik,remélem erre az exynosszal szerelt verziót fogják forgalmazni.

(#21) Locutus válasza Nigér (#19) üzenetére


Locutus
veterán

Ha egyszer igazuk van, akkor igazuk van :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#22) danilla válasza prolad (#20) üzenetére


danilla
őstag

"Magyarországon egyébként várhatóan a Qualcomm megoldással szerelt megoldás lesz kapható"

https://twitch.tv/ddplayzone

(#23) Silenzio


Silenzio
addikt

Á! Megint egy Samsung! Most épp csúcsmodell. Nyami. Hál'istennek hiába rúgták ki a dizájner főnököt, ez is ugyanolyan ronda, mint a többi. De legalább nem szaggat majd a QHD-tól, mint szegény G3. Nos, nem csalódtam, és őszintén örülök, hogy hátat fordítottam az Android világának. Jobb a békesség.

A Note 3-mal rendelkezőknek biztos nem éri majd meg váltani, de szerintem még Note 2-ről is maximum az új játékok miatt. ;]

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#24) SX Wave válasza bélus91 (#17) üzenetére


SX Wave
aktív tag

Pontosítanék. A Home gómban van beépítve az ujjlenyomat olvasó.

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#25) NeRo28 válasza bélus91 (#17) üzenetére


NeRo28
aktív tag

Azt hittem a gomb-ba építették be mint az S5-nél!Így szerintem kényelmetlenebb!

(#26) tonerz


tonerz
aktív tag

Komoly jószág minden szempontból, de az ára is valószínűleg az lesz.

(#27) S e t h válasza Silenzio (#23) üzenetére


S e t h
nagyúr

Tényleg nem akkora durranás ha fél óra kellett az első troll megérkezéséig.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#28) Dovloran


Dovloran
senior tag

Na így néz ki egy szuper csúcs kategóriás galaxy note! A Note 3 is nagyon kemény, de ez...le a kalappal ez jó lett Samsung.

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#29) AS


AS
félisten

Egyik lényege még hogy VR-t lehet belőle csinálni!!

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#30) azopi74 válasza Silenzio (#23) üzenetére


azopi74
addikt

Nem rúgták ki, ezerszer leírtuk már. Felfelé buktatták (kinevezték) Az új fő design-felelős pedig az s3-as vonal vezető designere. De mind1, csak trollkodj bátran.

(#31) bélus91 válasza NeRo28 (#25) üzenetére


bélus91
tag

ejj sry megkavarodtam ,az ott van ahol az s5 -nek

(#32) Zolik válasza Silenzio (#23) üzenetére


Zolik
senior tag

köszönjük emese, ezért aztán érdemes volt hozzá szólnod!

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#33) Zolik válasza dlaj (#1) üzenetére


Zolik
senior tag

én is csak azért vettem samut mert ennek van fizikai gombja. a hajam égnek áll a kijelzőn lévő gomboktól.
elfoglalják a helyet.
ronda
és a kijelző alatt meg ott terpeszkedik egy raklap hely amin max egy sony vagy lg logo van.
[link]

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#34) ArthurMiller


ArthurMiller
senior tag

Nem értem a fanyalgókat.....mégis mire vártak? Csak nem gondolta senki sem komolyan a retina szkennert..
Ez egy korrekt telefon, korrekt kijelzővel, ami szerintem jelenleg a legjobb a piacon, végre nem festett polikarbonát a keret, hanem tisztességes fém, a jelenleg elérhető legjobb processzorok, 3 Gb RAM untig elég, jó kamera és kiváló S Pen funkciókkal. Az energiatakarékos móddal pedig az üzemidő is jelentősen kitolható. egyetlen gyenge pont a touch wiz, de arra számtalan megoldás létezik pár pillanat alatt. A műanyag hátlap pedig a cserélhető akku miatt teljesen elfogadható.
Összességében a Samsung egy korrekt telefont tett le az asztalra, véleményem, szerint nincs jobb a piacon. Az edge pedig olyan meglepetés volt, amire szerintem senki sem számított. Mondjuk engem nem hoz lázba. Részemről azonnali cserés a note 3, amint megjelenik a piacon.

(#35) NeRo28 válasza AS (#29) üzenetére


NeRo28
aktív tag

Azt olvastam h állítólag nem lesz nagyon drága!Persze ez relatív!Azért kipróbálnám egyszer...

(#36) joey04


joey04
titán

igazából a QHD parasztvakítás, a különbséget nem látni élőben, azt meg csak remélhetjük, hogy a 805 tudja úgy pörgetni a pixeleket, mint az s800 a note 3-ban. és ha még tudja is, kérdéses lesz az akksi idő. a sok pixel meg az erősebb vas miatt. szerintem nem éri meg note 3-ról váltani. és nem csak azért, mert nem hozott sok újdonságot, hanem azért, mert amit hozott, az legalább akkora hátrány, mint előny . ezt láthattuk az lg-nél is, g2-g3 viszonylatban. egyetlen dolog miatt venném a note 4-et, a 3 helyett, a support miatt, ismerjük droid vonalon hogy megy ez, le lesz szarva a note 3 is, de minimum hónapokkal később kap majd frissítéseket.

Azt hozzátenném, hogy ez nem a samu fikázása, ezek a fejlesztések vannak (s805, QHD, stb) ezeket kell belepakolni az új készülékbe.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#37) Tom1939


Tom1939
őstag

Nem rossz ez, de nem váltom le a note 3-at. A vízállóság és jóval nagyobb akku kellett volna hogy kisértésbe esek.

(#38) tothmark1


tothmark1
csendes tag

Sztem egy kicsit csalódás, nem értem, hogy miért kellett megint hátlapra rakni a hangszórót, illetve az usb 3.0-ról visszamenni 2.0-ra... Majd Note 5 vagy Edge 2 hátha jobb lesz

#37 Phonearena szerint elvileg vízálló, de ki tudja, erről sem esett egy szó sem

[ Szerkesztve ]

Tóth Márk

(#39) Peterson_


Peterson_
addikt

"Megkérdőjelezhető fontosságú fejlesztés, hogy 1024 helyett immár 2048 különböző nyomási erősséget tud megkülönböztetni, de ettől még valószínűleg nem lesz igaz a Samsung állítása, mely szerint a Note S Penje olyan írási élményt nyújt, mint egy hagyományos golyóstoll."
-Ilyet csak az mond, aki nem használja napi szinten.
Nálam pl ez az a része a telefonnak, ami miatt akkor sem cserélném le, ha a konkurencia amúgy erősebb ajánlatot mutatna.
A kézírás pedig nagyon jó a hármason is, ráadásul a szoftveres része is igazán rendben van.
Nagyon kis hányadban hibázik, pedig én irdatlan rondán írok:DDD

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#40) speter33


speter33
aktív tag

Én is már nagyon vártam, de a kijelző mérete visszalépés a Mega 6.3 után...ejjejjj, kisebb nem kell :DDD
Amúgy jó teló, nagyobb képernyővel és nagyobb akksival rá is csapnék :R

[ Szerkesztve ]

(#41) fRooStzzZ


fRooStzzZ
senior tag

Oooo.. Az Edge hogy fog mukodni? Azaz az "oldalso" kijelzore gondolok.
Mert ugye az ember ha kezbe veszi, akkor nem fog ott "erintest" erzekelni??
Ha bal kezbe van, akkor ugye az ujjai lognak ra az embernek ahogy fogjak, ha viszont jobb kezben van tatva, akkor a huvelyk ujj alatti tenyer resz fogja tapicskolni azt a kis reszt..

(#42) Sn00k


Sn00k
veterán

Engem valahogy nem ragadot el a must have erzes, ahogy vegig olvastam :U. Tudom en hogy nehez minden evben felul mulni az elozo peldanyt, de msot nekem valahogy nem adtak el a note 4et. Szerintem a note 3 mat nem erdemes lecserelni ra...

3njoy the Lif3

(#43) dsr


dsr
senior tag

Nekem nagyon tetszik :)

(#44) Leskin


Leskin
tag

Afölött mindenki elsiklik, hogy végre egy optikai képstabi is van a teloban ?:) Faxert nem tudtak s5-be is tenni...

Samu S5

(#45) fRooStzzZ válasza Leskin (#44) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

En mar csak a lezeres tavolsagmerot hianyoltam, illetve a magikus fokuszt vagy mi a fenet, amivel kesobb allithato, hogy a fokuszpont hova keruljon. :D

(#46) S e t h válasza ArthurMiller (#34) üzenetére


S e t h
nagyúr

Az edge pedig olyan meglepetés volt, amire szerintem senki sem számított.

Én konkrétan erről a fejlesztésről olvastam a legkorábban, talán már az év elején, számomra max az a meglepetés, hogy külön verzióban dobták piacra, ami nem kis előrelátásra utal, mivel ez képes megosztani a vásárlókat.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#47) dezs520 válasza fRooStzzZ (#11) üzenetére


dezs520
senior tag

:W ...bár fordítva én is ezt mondhatnám..... :(((

(#48) sanyijedi


sanyijedi
őstag

ez az akku vicc.. az usb visszalépés is.. nevetséges.

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#49) Don't Panic válasza fRooStzzZ (#45) üzenetére


Don't Panic
senior tag

az majd az S6-ban ami remélem max.5.5-ös lesz nekem már a 4.99.is határ eset zsebben főleg bringázásnál :D

(#50) Peterson_ válasza dezs520 (#47) üzenetére


Peterson_
addikt

De azért csak itt vagy:P

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.