Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) csongi


csongi
veterán

Volt alkalmam egy 116-os lcd tv-n megnézni ezt. Mit is mondjak? Brutális, ha a játék grafika is hasonló lesz, akkor valóban erőmű kell hogy mindent lehessen játni. Kívancsian várom a beszámolókat a játékkal kapcsolatban.

(#2) Nunder


Nunder
őstag

Nekem a ruhák és a játékmenet alapján egy nagyon jó Warhammer 40k és GoW klónnak tűnik. Ráadásul végre FPS és nem Duck&Cover TPS. :)

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#3) Xirtam válasza csongi (#1) üzenetére


Xirtam
veterán

Ne is várd, hogy így fog kínézni! Ez nem a játék engine-val csinálták!Ezeket soha! ;)

(#4) hackeeeee válasza Nunder (#2) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem a GoW jutott róla eszembe. De a videó alapján nem lesz rosz gém. :)

Véleményem szubjektív...

(#5) Eugene Roe


Eugene Roe
őstag

Ez a videó majdnem 2 hetes--- ;]

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#6) Wolverine válasza Eugene Roe (#5) üzenetére


Wolverine
félisten

Tudom, hogy nem teljesen friss, de eddig nem találtam embedelhető verziót.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#7) Hochi válasza Wolverine (#6) üzenetére


Hochi
tag

http://photo.mmosite.com/huxley/picfile/2009-05-10/o711kx6i2175uxg.shtml

http://photo.mmosite.com/huxley/2008-12-21/01h4h258ohrl5u8.shtml

(#8) Nunder válasza hackeeeee (#4) üzenetére


Nunder
őstag

Rossznak nem lesz rossz, csak ha ilyen a grafika akkor nem tudom mi fogja rendesen futtatni.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#9) cor


cor
őstag

A Huxley ingyenesen letölthető és játszható MMO
hoppá, szép is, jonak is tünik s ingyenes, tuul szép h igaz legyen :)

Nunder:
ha ut3, gow ment akkor elvileg ennek is kellene

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#10) Nunder válasza cor (#9) üzenetére


Nunder
őstag

Hja, hogy ez ingyenes? Akkor ezt meg is lessük, mihelyt lehet.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#11) Wolverine válasza cor (#9) üzenetére


Wolverine
félisten

Mikrotranzakciós rendszerben szednek pénzt, szal az Item Mallra majd fel kell készülni :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#12) cor válasza Wolverine (#11) üzenetére


cor
őstag

s ez mit takar? nekem kinai ám ez a mmo világ :B

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#13) Wolverine válasza cor (#12) üzenetére


Wolverine
félisten

Azt, hogy lesz egy online webshopjuk, ahol lehet majd venni pénzért apróságokat; pl. festéket a páncélod színezéséhez, xp-boostot adó potiont, sebzésboostot adó potiont stb.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#14) hackeeeee válasza Nunder (#8) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Kulcs az optimalizálás. Ha jól optimalizálnak, akkor nem kell hozzá paksi atomreaktor. :D

Véleményem szubjektív...

(#15) Timoshun


Timoshun
csendes tag

A videó már tavaly elérhető volt YouTubeon, csak kóreai hanggal. Az átszinkronizálás valamikor március-áprilisban volt, ekkor véglegesítették az amerikai/európai megjelenést. :) A closed bétában szinte több az európai mint az amerikai-északamerikai :D Egy accal énis bentvagyok. A game fasza. Ha esetleg valakit érdekel nézzen be a #huxley.hu @ Quakenet csatira. Peace :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.