Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) HussarF válasza vhw (#6) üzenetére

4 megálló, az átszálláshoz szükséges széles és aránylag díszes átjárókkal. A Bibliotyeka állomás képeinél látható az utolsó kép, ami egy olyan terem, ahonnan 3 irányba mehetsz (ez a fekete kör az alábbi képen), a Bibliotyekára, az Arbatszkajára és az Alekszandrovszkij szad-ra. A 4 állomás közül csak a Borovickaja és az Alekszandrovszkij szad között nincs közvetlen kapcsolat, előbb át kell menni egy másik állomásra és onnan éred el a másikat. A Borovickaja utolsó két képe a kettő közötti átjáróban készült.

Nincs olyan nagy rendezőpályaudvar, amilyen a játékban volt és a felszíni pályaudvarokra jellemző. Legalábbis nem elérhető civilként. Szerintem az csak fantázia volt. A depókban tudok hasonlót elképzelni, de ott sem olyan tágas-fényeset, max olyan sötétet és kevésbé tágasat, mint ahol kis kocsival kellett keresztül menni, miközben a mutánsok támadtak.

(#5) flymi
Nekem bejön Moszkva. Alapvetően Budapesthez hasonlít, csak sokkal nagyobb. Igazából azt szoktam mondani, hogy ha összerakjuk Moszkvát, meg egy Nyugatabbi nagyvárost, pl. Berlint vagy Bécset, akkor megkapjuk Budapestet. Amikor Nyugaton jársz, akkor látod, hogy mik azok az elemek, amik oylanok, mint Budapesten. Amikor meg Moszkvában, akkor rájössz, hogy a másik fele, ami nem volt ismerős nyugatról, az meg innen jött Pestre :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.