Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Huma


Huma
addikt

Bárkinek a véleményét szívesen várom a témában.

Remélem ha valaki csaló és olvassa ezt a blogbejegyzést akkor van benne legalább annyi jellem, hogy magábaszálljon és átgondolja azt, hogy miért is csal és hogy megéri e neki lealacsonítani magát pár óra szórakozásért.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#2) Jim-Y válasza Huma (#1) üzenetére


Jim-Y
veterán

Szia, kicsit a témához kapcsolódik az én kérdésem, észrevételem is:

Én most kezdtem el CS-ni, tetszik, tényleg van egy feelingje, de nyilván kezdőként és amúgy is laikusként, nem steammel játszom, hanem csak úgy simán...
Ami engem zavar az online játékban, hogy néha csak úgy indok nélkül dobnak ki, pingem rendben van 20< körül, a szero NONsteam, szv gondolom még ez sem lehet baj, nincs wh,se aim se semmi csak normálisan játszok és: You were kicked by admin .. ez oké lenne, ha legalább tudnám, hogy mi miatt lettem kidobva, bannolva, tényleg csak az zavar, hogy nem tudom, hogy miért :((

(#3) dízelracer


dízelracer
senior tag

Én vagy 3éve semmivel sem játszottam online. Elegem lett a sok kis faszpörgettyűből. Viszont van ennek pozitív oldala is. Találtam magamnak egyéb elfoglaltságot ami leköt, nem punnyadok állandóan a lakásban és a gépre sem nagyon költöttem azóta.

(#4) Huma válasza Jim-Y (#2) üzenetére


Huma
addikt

Lehet, hogy megszegtél valamilyen szabályt amivel nem voltál tisztában. Velem is volt már ilyen mert pl elfelejtettem elolvasni a szerver szabályzatát miközben töltött a játék.

A CS-t nem igazán ismerem, csak hallomásból, de pl 2142-ben vannak szerverek ahol tiltva vannak egyes cselekedetek illetve fegyverek.

Másik lehetőség, hogy lelőtted az admint és ez nem tetszett neki. :)

Mindenesetre erre a kérdésedre egy profi CS-s biztos tud más választ is adni.

dízelracer:
Lehet neked van igazad.
Tegnap itt volt a 8 éves unokaöcsém és meséltem neki, hogy mikkel és mit játszottam én az ő korában. Először is sokat voltam szabad ég alatt ami róla nem mondható el. Csak a tévé és a pc.
Amikor elmondtam neki, hogy én és a barátom leszúrkáltunk a földbe fejenként 10-20 gallyat és azok voltak a katonák majd kavicsokkal dobáltuk őket és az vesztett akinek hamarabb "elestek" a katonái.
Meg amikor azt játszottuk, hogy a föld az láva és nem volt szabad rálépni mert meghaltunk. Össze-vissza ugráltunk a játszótéren. Egyik mászókáról a másikra, szegélyköveken egyensúlyoztunk, hogy le ne essünk, stb.

Erre tömören azt mondta, hogy unalmas és hülyeség. :(

A mai fiatalokat annyi vizuális inger éri, hogy egész egyszerűen már alig használják a képzelőerejüket (tisztelet a kivételnek)

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#5) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

TDU2, multis időmérő:

első tíz hely ilyen 0' 01" időkkel van kibélelve....

meg amikor szöcske módra hopp-hopp 10-50-100 méterrel előtted lesz...és van pofája a lagra fogni.

ellenoldala: egyszer nekimész: f***you

második kocc: ****!
ha még meg is előzöd, máris cheater vagy :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6) Apollyon válasza Mr.Csizmás (#5) üzenetére


Apollyon
Korrektor

A TDU1-ben én le is tiltottam az instant race-t vagy mit, mert folyton csesztettek még az elején, amikor A3-mal nyomtam, odajött mellém Enzoval, hogy akkor menjünk. WTF?

Sajna azt láttam hogy a multipléjeresek legnagyobb része nem tud veszíteni, ha meg igen akkor összedől a világ. Komolyan szerintem értelmi szinthez kéne kötni, ki játszhat a public neten a többiekkel és ki nem.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#7) dízelracer válasza Mr.Csizmás (#5) üzenetére


dízelracer
senior tag

Ismerős. Anno a TOCA3 -nál tapasztaltam ilyet: [link]

Puhapöcs úgy előz meg, hogy átugrat felettem mint valami kibaszott Knight Rider, meg átmegy a másik autón mint egy szellem? Hát k.anyád! Itt lett elegem. :(

(#8) Huma


Huma
addikt

Gondoltam nyomok egy kör 2142-őt. Természetesen rögtön ott egy cheater. Mikor ki akartuk szavazni (kb ötször indult ellene szavazás) akkor rögtön elkezdte írogatni a hülyeségeit. pl: Noobs, hehehe, lol, stb.

Természetesen amellett hogy ontotta magából a gúnyos megjegyzéseket kb 2 másodpercenként megölt valakit.

Kiszavazni nem tudtuk mert bár egységesen mindenki aki szavaztott azt akarta, hogy ki legyen rúgva, de ennek ellenére kevesen szavatunk így nem lett meg a döntő többség.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#9) SemperFi


SemperFi
tag

Hah! De ismerősek ezek a tünetek!

*~ODST~* klán pistol only szerverén valamelyik vakarék kis tetű admin ugyanazokat csinálta. Pistol only volt, ennek dacára Herzog-gal, Baur-al és frag-el összevissza randalírozott. Láccott, hogy a többi tetű admin (pl. *~ODST~* BuLL3T~M@ster) nagy ívben lexarja a haverjuk állatkodását.

Bezzeg, ha beültél a T-39 Bogatyr-be vagy az L-5 Riesig-be, hogy rendet tegyél, már nyávogtak a kis f@sszopók, hogy battlewalker csak admin ülhet!!

Ha meg meguntad a poecsfej randalírozását és leölted, mint egy rühes kutyát, akkor meg jött a kick a nyomában. Visszamentél reklamálni, hogy ez meg mi volt, erre ott volt a ban!

Klassz!! :W :W :W

(#10) Mr.Csizmás válasza SemperFi (#9) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

"tipikus magyar admin" - ez már fogalom sajnos

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#11) mephi666 válasza SemperFi (#9) üzenetére


mephi666
nagyúr

uhh, ebből kb. csak a ban, kick, admin voltak számomra az érthető szavak ;]

ui: cod-ot egyszer próbáltam neten (nem jött be a stílus), cs-vel meg vagy 6-8 éve játszottunk többet, de kizárólag lan-on és senki nem csítelt... (mert volna valaki, szerintem elkalapáltuk volna a fejét a billentyűzetével ;] ) lényegében számomra a multiplayer=lan volt mindig is... neten valahogy személytelen az egész és nincs is rá újabban időm... maradok a single player módnál

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#12) Huma válasza mephi666 (#11) üzenetére


Huma
addikt

Pedig a multi sokkal nagyobb élmény... lenne. Ha nem lenne annyi csaló.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#13) veector


veector
senior tag

Húúúh szerintem az istent játszó adminok rosszabbak mint a csalók.
Pl CS:S egyedül maradtam CT mentem leszedni a bombát, már a T-k kihaltak és pont mielőtt leszedtem volna az admin slap-elt (vagy mi, úgy elugrik a játékos tőle). Elküldtem őket messze, azóta se játszottam CS:S-t.

MW2-be meg a csaló a sok.

(#14) dízelracer válasza mephi666 (#11) üzenetére


dízelracer
senior tag

Na ja. Lanpartinál nincsen jobb az biztos. :)

(#15) Anubiss


Anubiss
tag

Ismerős.

Cod6 multit tolom (részletek most nem számítanak) és megnyitottam az EMP-t. Az 15 kill zsinórban. Fölmegyek szerverre és elkezdem az ólmot osztani. És amikor már jól álltam a térkép másik végéből ledurrant egy sz@ros pisztollyal! :W Rettenet!

Ha lehetne egy kívánságom azt kívánnám, hogy pusztuljon meg az összes cheater és cheat program író is! Nem hirtelen... neeeem. Kínlódjanak, szenvedjenek akár hetekig, mire kimúlnak! Érezzék, hogy mit művelnek mások kikapcsolódásával! :W

kissé elragadtattam magamat, ezért elnézést...

(#16) Иван


Иван
őstag

Ezért nem kell multizni. Már másfél éve rá se néztem. Az eddig kigyepált idegrostjaim már kezdenek regenerálódni.

Amúgy tényleg...

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#17) kmisi99


kmisi99
addikt

Én Cod6 al voltam kicsit hasonló helyzetben nagyon jó statisztikát értem el én öltem a legtöbbet és ez pár 10 éves takonynak nem tetszett és elkezdtek mikrofonba visítani olyan cifra káromkodásokat amiket nem egyszerű mondani aztán ki is dobtak csak azért mert jobb voltam egyetlen egy körben mint ők amúgy meg ilyen középszintű voltam csak akkor összejött!

(#18) sith7


sith7
nagyúr

Minden fps játék több 100, ha nem 1000 szerveren fut, ha olyanra lépek, ahol csaló van, vagy az admin nem áll a helyzet magaslatán, keresek másikat ... 1 perc az egész, ezért nem kell megőrülni :N

(#19) mephi666 válasza dízelracer (#14) üzenetére


mephi666
nagyúr

fősulis időben 2-3 napos partikat is nyomtunk... 5-6 gépet összekötöttünk, kezdtük win reinstallal, majd ész nélkül nyomattunk minden jót :) közben főztük a kávét, sütöttük a rántottát, bontogattuk a borokat és szórakoztunk... ezt nem tudja nekem visszaadni a netes játék... ugyanígy vagyok a kártyával: szó szerint percek alatt meguntam neten a pókert is, élőben viszont csak úgy pörögnek az órák... ultival meg még durvább volt a helyzet: megvolt a megszokott triónk és rengetegszer volt, hogy koradélután nekiültünk és reggel 4-5óráig is vertük a lapot...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#20) Huma válasza sith7 (#18) üzenetére


Huma
addikt

A 2142 elég régi játék. Nincs már olyan túl sok szerver. Délelőtt kb 3 van amin van elég ember (min 10-12) és nem laggol. Délután már van kb 15 szerver (a kb 30-40-ből) amin sokan játszanak. De olyan ami jó max 10. Szóval nincs nagy választék.

mephi666: Nagyon jól hangzik. Sajnos ilyenben még nem volt részem. :(

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#21) sith7 válasza Huma (#20) üzenetére


sith7
nagyúr

Ezt nem tudtam, így tényleg más a dolog ...

(#22) Huma


Huma
addikt

Közben volt fejlemény a bannolásommal kapcsoltban.

Beírtam a roughnecks-germany klán honlapjára. Megkérdeztem, hogy miért bannolják azokat a játékosokat akik jobbak mint ők.
A válasz:
Kibannoltak a fórumukból és törölték a hozzászólásom.

Beírtam egy másik fórumba. Ott azt a választ kaptam, hogy azért bannoltak mert baserapeltem meg campeltem.

Ez már csak azért is érdekes mert suezen játszottam PAC-al és folyamatosan az 1-es silót próbáltam elfoglalni. Szóval ellenfél bázisának a közelében sem jártam. Campelni sem campeltem mivel folyamatos mozgásban voltam.

Nem elég hogy indok nélkül bannolnak, de utána még a pofámba is hazudnak. Próbálják menteni magukat.

De most komolyan. Milyen ember az ilyen? Nincs gerince? Mitől nőtt ilyen vastag a bőr a képére?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#23) Huma


Huma
addikt

Az admin válasza ez volt:

"Stupid noob clean your mouth from this bullshit,you write here from Hacks and other chose,we have rules on our servers and when you don#t hold this rules you get kicked ,then banned,I speak with the admin ther Baned you , he say you a Camper and baserape noob!!!Stupid Player like you we dont want on our server Shut up and Play on other servers .You not a good Player , you have NERD stats-look at all Roughneck Player stats, all better then you ,hihi!!Think bevor Talk°!"

Megnézem a statját ha már ennyire veri a mellét, hogy milyen jók.

3.2-es a K/D aránya. Mondom ez tényleg nem rossz.

Megnéztem, hogy mivel hozta ezt össze.
-Pistol only server
-Knife only server
-Gunship
-Titan gun
-RDX
-Gránát

Itt lehidaltam. Erre veri a mellét? Ilyet bárki össze tud hozni. Sima fegyverekkel 5-20%-al nagyobb a pontosságom és engem nevez noobnak.

Aki nem ismeri a játékot annak elmondom, hogy RDX-el és gránáttal milyen módon lehet sok kill-t szerezni.

Az RDX az egy távirányítású robbanószer. Lerakja valahová és várja hogy valaki arra sétáljon majd felrobbantja biztonságos távolból és fedezékből.

A gránátos módszer meg az amikor befekszik supporttal egy olyan helyre ahová nem lehet fel ill lelőni majd biztonságos távolságból hajigálja a gránátokat azokra akik át akarnak jutni a kritikus szakaszon. Sok pályán van olyan hogy csak pár helyen lehet átmenni tehát nincs más választásuk. Ja és természtesen a gránát az sosem fogy ki mert a supportnak van lőszeresládája.

Szóval már a játékstílusából is látszik, hogy egy sunyi, lapulós alak aki igyekszik távolmaradni az igazi küzdelemtől és biztos távolból próbálja elintézni az ellenfeleit olyan módszerekkel ami nem egy szerveren be van tiltva.

Ezekről nem ejtettem szót:
-Pistol only server
-Knife only server

Erről azt kell tudni, hogy az emberek 85%-a medic-el van és ha meghalsz akkor 95% eséllyel feltámasztanak. Tehát könnyű összehozni a jó statot.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#24) Huma


Huma
addikt

Na ez a durva csalás: [link]

A fél pályán átlő, falon, mindenen keresztül.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#25) dízelracer válasza Huma (#22) üzenetére


dízelracer
senior tag

Az ilyen játékosok miatt nem játszom semmivel sem online. Minek? Így van értelme? :(((

(#26) Kassadin


Kassadin
addikt

Minden játékban ez van, ne lepődj meg. Értelmi szinthez kellene kötni a multiplayer játékokat.

(#27) bpx


bpx
őstag

ez nem értelmi szint kérdése, sőt
aki okosan csinálja, el se kapják (sajnos)
ok ez fps-ben nem igaz mert úgyis látszik, de pl. egy mmo-ban simán összehozható
de egyébként meg tényleg vesszen az összes csaló

(#28) Huma válasza bpx (#27) üzenetére


Huma
addikt

Igazából inkább morális kérdés. Lehet hogy egy olyan ember csal akinek 160 az IQ-ja, de érzelmileg egy 10 éves gyerek szintjén áll.

Persze megértem őket. Én is szívesen lennék a legjobb valamiben. Csak nálam közbeszól a lelkiismeret és az a felismerés, hogy nem vagyok jobb csak azért mert csalással összehozok egy jó statot. Az egész csak önámítás.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#29) Kassadin válasza Huma (#28) üzenetére


Kassadin
addikt

És miért jó ha egy játékban te vagy a legjobb? A való életben senki se fogja elismerni.

(#30) Huma válasza Kassadin (#29) üzenetére


Huma
addikt

Mi számít való életnek? Netes közösségben elismerést vívhat ki vele. Iskolában is henceghet. Egyik embernek olyan dolgok fontosak ami másnak érdektelenek és vice versa. Csak meg kell találnia a közösséget akik értékelik őt.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#31) Kassadin válasza Huma (#30) üzenetére


Kassadin
addikt

Netes közösség, akiket nem is ismersz, azoknak az elismerése mit is nyújt pontosan? Semmit. Megélsz belőle? Nem.

Szerintem ez a "én legyek a legjobb adott játékban" is csak kor és értelmi szint függő. Dél-Koreában lehet hogy megélsz belőle ha tökélyre fejleszted a tudásod(kérdés hogy mennyi mindenről maradsz le a való életben ezért), ott a tv-ben is benne vannak, meg pénzt is kapnak érte. De ebben az országban nincsen ilyen potenciál, ezért se értem, miért kellene törtetnie az embernek.

[ Szerkesztve ]

(#32) Huma válasza Kassadin (#31) üzenetére


Huma
addikt

Nem a megélhetés kérdése, elismerésé.

Most gondolj egy olyan emberre aki soha semmiben sem volt kiemelkedő. Lehet vézna, kövér, ügyetlen. Minden emberben ott munkálkodik a versenyszellem. Ha valaki semmiben sem jó akkor joggal gondolhatja azt hogy értéktelen.

Dél-Korea szerintem nem jó példa, ott szerintem nincsenek is csalók. Mivel ott nemzeti sport, ha valakiről kiderülne hogy csal akkor alaposan meghurcolnák szerintem. Persze nem tudhatom, nem ismerem az ottani helyzetet. Az mindenesetre biztos, hogy ott egy csalót hamarabb lelepleznek és ellehetetlenítenek mint Európában.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#33) Kassadin válasza Huma (#32) üzenetére


Kassadin
addikt

"Ha valaki semmiben sem jó akkor joggal gondolhatja azt hogy értéktelen."

Ilyen nincsen. Mindenki jó valamiben/jobb valamiben mint a többi ember. Azért az adott ember hibás, ha nincsen önbecsülése.

[ Szerkesztve ]

(#34) Huma válasza Kassadin (#33) üzenetére


Huma
addikt

Dehogy nincs. Tudom, hogy dívik az a mondás, hogy mindenki jó valamiben, de ez nem igaz. A világ tele van genetikai selejttel, olyanokkal akik se nem okosak, se nem ügyesek, se nem erősek. A modern orvostudomány és az emberi empátia ill. közösség lehetővé teszik, hogy ezek az emberek éljenek, holott a vadonban rég meghaltak volna.

Ez most eléggé tajgetosz ill náci hitvallásnak tűnhet, de nem az. Ez egyszerű tény.
Lehet hogy jobb vagy néhány dologban mint az átlag, de szinte biztos, hogy millió ember van aki jobb benne mint te.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#35) Kassadin válasza Huma (#34) üzenetére


Kassadin
addikt

Millió ember van aki jobb xy dologban nálam, ez nem szinte biztos, hanem biztos. De engem ez sosem érdekelt. Saját magadnak kell megfelelned, nem másnak. Csak próbálkozni és csinálni kell.

[ Szerkesztve ]

(#36) Huma válasza Kassadin (#35) üzenetére


Huma
addikt

Saját magadnak könnyű megfelelni. Egy kisgyerek is hiheti azt magáról, hogy jó pl súlyemelésben.

De amúgy igazad van. Az már bőven elég ha nem vagy jelentősen az átlag alatt.
Senki sem tökéletes.

Amúgy én sem biztos, hogy megélem a gyerekkoromat ha a középkorban születek. Voltak komplikációk azonban kinőttem őket. Sosem lehet tudni mi rejtőzik valakiben.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#37) Kassadin válasza Huma (#36) üzenetére


Kassadin
addikt

"Amúgy én sem biztos, hogy megélem a gyerekkoromat ha a középkorban születek."

Én se vagyok benne biztos, hogy én túléltem volna-e, nálam is voltak. ;)

(#38) bpx válasza Kassadin (#31) üzenetére


bpx
őstag

jó, ez te vagy

nekem pl. nagyon jó érzés volt, mikor a nevemet már ismerte a többség, magyarok+külföldiek egyaránt, és a legjobbak között tartottak számon (most szakadt le a plafon... :D), és mindezt teljesen tisztességesen értem el, anélkül hogy valaha is bármilyen gyanúba keveredtem volna (mmorpg)
persze ez évekkel ezelőtt volt, mára már semmi sem maradt, legfeljebb az emlékek, de akkor is jó volt :)
(aztán lehet csak én vagyok túl fiatal, 1 hónap múlva leszek 24)

Dél-Korea meg más kultúra
más a morál, meg szigorúbban is mennek a dolgok, pl. bizonyos helyeken KSSN-hez kötött regisztráció (ami náluk kb. olyan, mint itt a személyi szám), egyszerűbb kezelni a csalókat, ha vannak

E-sport: régebben a Starcraftos időszakban én még néztem is neten az élő közvetítést a nagy meccsekről, na az egy furcsa világ
élvezetes volt nézni, de benne élni, abból tuti nem kérnék :)

(#39) Kassadin válasza bpx (#38) üzenetére


Kassadin
addikt

Cod2-ben voltam olyan szinten, amikor már kezdtem érezni a játékot, de ennek volt rengeteg hátulütője....Rengeteg időt szántam rá, csak időközben rájöttem hogy teljesen fölösleges ilyesmire pocsékolni az időm, mert cyber játékosként ebből az országból nem fogok kitörni. Cod2-ben volt a d2t, akiknek sikerült, és kijártak külföldi lanokra, más magyar klánról nem is tudok. Mindenki csak a pénzt akarja kivenni belőle, de senki se akar belerakni, ezért fog ez így maradni örökre.

Én 21 leszek, szóval inkább én vagyok túl fiatal. :B :DDD

[ Szerkesztve ]

(#40) SemperFi


SemperFi
tag

No, szegény Huma-t még mindig ekézik ezek a görény rafnecksz dzsörmenis majmok...

"The stupid Ungarian Cheater is allways Test to Hack our Homepage!!!
Der Dumme Ungar versucht es immer noch !!!"

(#41) SemperFi


SemperFi
tag

Most esik le! Ezek a majmok szegény Huma-t hackernek tartják!! Hahaha!!! Ekkora f@szfejeket!

No, íme a dicső Bandit666, az egész köcsög bagázs legfőbb feje! Nézzétek és ámuljatok a dicső német tenyészbikán és boruljatok térdre fennségessége előtt ti kis pondrók!!

No comment...

(#42) dízelracer válasza SemperFi (#41) üzenetére


dízelracer
senior tag

A köcsög németek sosem bírták elviselni ha valaki jobb náluk valamiben. Engem is raktak már ki német szerverről mert gyorsabb voltam mint az ott bohóckodó óvodások. Baromi szánalmas viselkedés. :D

(#43) Huma válasza SemperFi (#40) üzenetére


Huma
addikt

A böngészőmben nyitva van hagyva az oldaluk, elfér a másik 30 mellett ami nyitva szokott lenni. :)

Szoktam olvasgatni 2-3 naponta, hogy miket írogatnak rólam.

Voltam már minden ott. IP cím változtató csaló. Ki voltam oktatva, hogy ha ip címet változtatok attól még a szolgáltatóm megmarad.
Az ip változtatásról csak annyit, hogy dinamikus ip-m van így minden csatlakozásnál más. De a németek szerint már ez is hack. :D

Már az egész PH klánt kinevezték a Csalók klánjának. Ha valaki PH-s prefixel lép fel azt automatice bannolják.

Csak azért van nyitva hagyva az oldal, hogy egye őket a fene, hogy mi a francot keresek én ott már három hete minden nap. ;]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#44) SemperFi válasza Huma (#43) üzenetére


SemperFi
tag

Komolyan mondom, ha eccer valaki télleg rájuk száll és deface-li a sz@ros kis oldalukat, azért is te leszel majd a hunyó!! :DD :DD

Sz'tem hagyd őket a pitlibe... Annyit nem érnek, mint körmöm alatt a piszok!

[ Szerkesztve ]

(#45) Huma válasza SemperFi (#44) üzenetére


Huma
addikt

Már nem foglalkozok velük. Csak azért van nyitva az oldaluk a böngészőben, hogy Bandito666-ot bosszantsam.

Most megnéztem az oldalukat és nem elérhető. Biztos engem okolnak miatta. :D

Jól megvagyok a szerverük nélkül is.
Holnapután GameNight. Már várom. :)

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#46) westcoastog


westcoastog
veterán

Egyszer cs 1.6-ban lőttem vakon 4 hs-t, úgy kiraktak mint macskát szarni. :D
dust2-n az alagútba mentem, bevágtak egy villanót, elkezdtem kapálózni meg lövöldözni vakon, beadtam két hs-t, utána még félig vakultan kiugrottam majd a szembe jövő kettőt is lekaptam hs-el, mikrofonba meg nagy intelligenciára utaló hanggal kiabálták hogy az a vesztkószt genyó nézdmáá csíter.. :DDD
Cs-be hányszor voltam már csíternek titulálva te jó isten. :D
Én falra csak az idegbeteg 10-en páréves és az idősebb de idegbeteg korosztálytól mászok, amikor a mikrofonba káromkodnak ha lelövik őket.

[ Szerkesztve ]

(#47) Huma válasza westcoastog (#46) üzenetére


Huma
addikt

Nekem is voltak már durva véletleneim. Mondjuk kinek nincs?
Volt mikor kilométer távolságból lőttem le valakit tankkal úgy, hogy nem is akartam lőni csak véletlenül megnyomtam a tűzgombot.
Volt olyan, hogy a repülőt lőttem le egy lövéssel marha messziről.
Gyalogosan meg még több ilyen történt. Vakon ill futtában eleresztett telitalálatos lövések.

Egyszer volt olyan, hogy engineer-rel lőttem le 5 embert úgy, hogy 8-an voltak. Egy kis területen zajlott az egész (ott rohangáltam köztük) és a végén azért is lőttek le mert kifogytam a skulóból és egy késsel rohamoztam.

Szóval vannak ilyen véletlenek. De csak ritkán. Gyanús csak akkor szokott lenni mikor valaki ezt permanensen nyomja. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#48) westcoastog válasza Huma (#47) üzenetére


westcoastog
veterán

És az a lényeg hogy az incidens előtt is úgy lőttek le engem mint a kutyát, biztos azt hitték benyomtam az aimot bosszúból, na igen, aki jól tolja arra ráfogják hogy csíter, aki meg tényleg csíter mossa kezeit. :N
Mindegy, ma megyek haverhoz, a half life 1 ben lévő alap cs-vel toljuk lanba. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.