Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Vandit.


Vandit.
addikt

3 percet néztem, de nem akart fordulni nagyon.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#52) Ndruu válasza cizoe (#49) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Semmi programozás nincs benne...
Korábban leírtam hogy mitől foroghat mindkét irányba. Optikai csalódás.

Harrrr!!!!

(#53) twollah


twollah
nagyúr

Vakuljak meg, de ez nekem allandoan jobbrol balra forog.

(#54) 7 válasza twollah (#53) üzenetére


7
addikt

A jobbról balra forgás mindig igaz.
A kérdés, hogy a test forgáspontjához képest merre mutat a lába, amikor jobbról balra fordul. Feléd, vagy toled el. :)

Ha tudatosítod, hogy hogy akarod látni, egy kis gyakorlással menni fog. Képzelj magad elé egy testet, aminek nem csupán a sziluettjét látod, és képzeld el azt, hogy ellentétesen forog azzal, mint ahogyan a sziluett látszik neked. Kis egyeztetéssel menni fog. :)

(#55) twollah válasza 7 (#54) üzenetére


twollah
nagyúr

Nem kepzelem.
A kep teteje az 12 ora a kep alja a 6 ora.
Vagy ha jobban tetszik eszak es del.
A kep akkor is jobbrol balra forog ha a fene fenet eszik.
Valahogy jobban szeretem az egzakt, szamszerusitheto, pontosan behatarolhato dolgokat amiket nem befolyasolnak az emberi tenyezok.

[ Szerkesztve ]

(#56) cizoe


cizoe
őstag

(#57) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Így már látjátok a különbséget? Csak sokan az eredeti képet nézve nem tudnak elvonatkoztatni a jobbra forgástól.

Harrrr!!!!

(#58) Nibiru


Nibiru
tag

Sziasztok!

Láttam a statisztikámban, hogy elég sokan átkattintottak innen az egyik oldalamra. Én írtam ugyanis a kérdéses cikket az agyféltekékről. Tudtam, hogy valami nem stimmel a képhez fűzött eredeti magyarázattal, ezért már régóta elhatároztam, hogy ha akad egy kis időm, tüzetesebben megvizsgálom a dolgot. Gondoltam érdekelhet benneteket, hogy szántam rá egy kis időt, és rájöttem a kép nyitjára, majd gyakorlatilag átírtam a cikket.

Ha valaki kíváncsi a pontos és kielégítő magyarázatra, hogy miért forog a kép erre, vagy arra, az kattintson át ismét: [link]

Üdv: Nibiru

[ Szerkesztve ]

(#59) Theodolit


Theodolit
tag

hi!
Ez nagyon durva:D nekem került vagy 2-3 percbe mire rájöttem hogyan váltsam át de most mar megy :D grat a készitőknek! :R

Az élet 10%-al a ponthatár alatt kezdődik!

(#60) vosimo


vosimo
aktív tag

Arra forog amerra Én "akarom", csak úgy kell nézni. :K

(#61) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Hát én még most se látom, hogy a képen a másik lábán forogne, hiába van itt ez a másik magyarázó kép.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#62) Hujikolp válasza Jégkokó (#61) üzenetére


Hujikolp
őstag

A másik lábon nem is fog forogni, csak a forgás iránya változik :)

(#63) cizoe válasza Hujikolp (#62) üzenetére


cizoe
őstag

Ez egy sima animált gif, mielőtt még bárki urigeller szindrómába esne.

(#64) commanDOS


commanDOS
senior tag

Tuti nincs benne semmi trükk. nekem van, hogy 5 másodpercenként váltott ha bizonyos pontokra fókuszáltam, van, hogy 2 percig se. Esküdni mertem volna, hogy jobbra forog aztán ránéztem a lábára, amire támaszkodik és az meg balra forgott. wtf? Aztán újra teljes kép és ismét balra forgott :DDD
Optikai csalódás, de ügyes.

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#65) ádyz


ádyz
addikt

Ha siman nezem akkor balra, ha pedig 10-20 masodpercig egy pontra fokuszalok (pl. a labanak az arnyekara) akkor jobbra forog.

Ez mit jelent?

Kitoltottem a Left brain vs. Right brain tesztet, az 56%-44%-ot irt ki a vegen.

(#66) belahege


belahege
tag

balra forog

de király melle van :D

(#67) atidzsiforc válasza Ndruu (#57) üzenetére


atidzsiforc
őstag

nekem mind2 tud egy iranyba :D

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#68) barbredi


barbredi
újonc

amugy ketseget kizaroan jobbra forog(oramutato jarasaval megeggyezoen)-megnyitottam fotosoppal kepkockarol kepkockara.de ha felrenezek e selkepzelem,hogy balra forog,akkor ugy tunik mintha tenyleg.orulet.

(#69) dr.bubo


dr.bubo
őstag

5 feles elfogyasztásáig jobbra, 5-10 feles között balra forog. 10 felett már a monitort kéne tisztítani. :DDD

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#70) kmisi99


kmisi99
addikt

Lol mekkora rohadt átverés ez nem az agyat téveszti meg csak nézzétek sokáig egy idő után láthatóan átvált!

[ Szerkesztve ]

(#71) Lauda válasza kmisi99 (#70) üzenetére


Lauda
félisten

Nem valt az sehova.

(#72) kmisi99 válasza Lauda (#71) üzenetére


kmisi99
addikt

Tényleg. Pedig már sony vegassal trükköztem hogy lelassítsam aztán a végén rájöttem hogy arra forog amerre akarom :D

(#73) kbencee


kbencee
aktív tag

Nekem jobbra forog, és ha nagyon azt akarom, hogy balra forogjon, akkor hányingert kapok. Ez baj?

(#74) Domxc válasza kbencee (#73) üzenetére


Domxc
senior tag

Napirégész.

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#75) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Hát én akármit csinálok jobbra forog.. :D

(#76) Domxc


Domxc
senior tag

Egyébként ha már pörög a topik, akkor nekem változó. Eddig balra forgott aztán jobbra és most megint balra.

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#77) Ocarina


Ocarina
aktív tag

Nekem arra forog amerre akarom. :))

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#78) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Nekem csak jobbra forog, az istennek se akar megfordulni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#79) EczkE válasza Bjørgersson (#78) üzenetére


EczkE
addikt

Napi régész.

Asszem mindenféleképpen!

(#80) Jim-Y válasza Bjørgersson (#78) üzenetére


Jim-Y
veterán

napirégész :D

nézd a lábánál az árnyékot, akkor megfordul :)

(#81) Bjørgersson válasza EczkE (#79) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Valakinek ennek is kell lenni. De egyébként komolyan. Hogy a francba veszed mindig egyből észre?

(#80) Jim-Y: És tényleg. :Y

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#82) EczkE válasza Bjørgersson (#81) üzenetére


EczkE
addikt

Ez a dolgom.

Asszem mindenféleképpen!

(#83) Bjørgersson válasza EczkE (#82) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Értem uram.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#84) S-Attila válasza Jim-Y (#80) üzenetére


S-Attila
aktív tag

Hiába nézem, nekem akkor is az óramutató járásával egyező irányban forog, ha a lány fejének irányából nézzük. Ha az árnyékot nézem közben, akkor nekem csak az tűnik fel, hogy az inkonzisztens a forgásával.

(#85) Jim-Y válasza S-Attila (#84) üzenetére


Jim-Y
veterán

akkor arra a pontra fókuszálj, ahol a sarka a "talajjal" érintkezik..

(#86) S-Attila válasza Jim-Y (#85) üzenetére


S-Attila
aktív tag

Sokszor próbáltam már, de egyszerűen nem megy sehogy. :N Nekem már akkor is csak ebbe az irányba forgott, amikor először láttam. :)

#87 Jim-Y: ;]

[ Szerkesztve ]

(#87) Jim-Y válasza S-Attila (#86) üzenetére


Jim-Y
veterán

hát akkor bizony te taigetosz pozitív vagy fiam ;]

csak viccelek^^

[ Szerkesztve ]

(#88) Bjørgersson válasza Jim-Y (#85) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Én azóta össze-vissza látom. Egyszer így, egyszer úgy. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#89) S-Attila válasza Jim-Y (#87) üzenetére


S-Attila
aktív tag

Na, sikerült a megfordítás ez alapján. De melyik jelenti a melyiket? Ha felülről, a feje fülül nézzük meg, akkor az R jelenti az óramutató járásával egyező irányt?

(#90) Jim-Y válasza S-Attila (#89) üzenetére


Jim-Y
veterán

nem tökmindegy, te azt írtad, hogy neked egy irányba forog csak, az már tök mindegy, hogy az a jobbra, vagy a balra. Egyébként nekem ha csak simán ránézek, akkor így forog:
[link]

Ugye ez az L-nek címkézett változat, pedig én erre azt mondanám, hogy jobbra forog:D na de mindegy is, meg lehet fordítani, illetve valahol le is volt írva, hogy ennek mi az oka, de már nem emlékszem :D

(#91) S-Attila válasza Jim-Y (#90) üzenetére


S-Attila
aktív tag

Szerintem is ez az a változata, ami jobbra forog. Fizikailag nem is lehet másképpen. A másik meg, az R-es, balra forog - nemem úgy tűnik.

Másrészről, így megfigyelve a fényvisszaverődést, az eléggé rásegít a dologra, Ez eredeti képen nem ver vissza sehol fényt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.