Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Kiváncsian várom a tapasztalatokat :))

(#2) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

először is nem forog, hanem lebeg. amúgy jobbra forog. mert ha úgy állsz mint ő, akkor tudod hogy jobbra forog, nekünk tükörbe pedig balra! :)

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#3) Hujikolp válasza VoDaFoNe (#2) üzenetére


Hujikolp
őstag

ha úgy állsz mint ő

Hogy álljak úgy mint ő? :F
(A lebegés az mellékes. Érdekes, az eredeti honlapon sokkal lasabb az animáció, ez mitől lehet?)

[ Szerkesztve ]

(#4) Eagle16


Eagle16
addikt

Szerintem jobbra forog, a szép emlékek után szintén :D

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#5) Thrawn


Thrawn
félisten

Ha akarom jobbra, ha akarom balra forog.

Hujikolp: Féllábon? :D

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#6) Hujikolp válasza Eagle16 (#4) üzenetére


Hujikolp
őstag

És ha elkezdesz fejben számolni?

Thrawn: Egyszer balra, máskor meg jobbra forog?
Az is mellékes :P

[ Szerkesztve ]

(#7) Gordiann válasza Thrawn (#5) üzenetére


Gordiann
őstag

Nekem is így ahogy mondod. Mi képesek vagyunk erre. Nekünk megvan a tehetségünk. Mi vagyunk a kircsik :DDD

(#8) Fboy


Fboy
aktív tag

Nekem mindig balra forog. :U most sikerült megfordítani :))

[ Szerkesztve ]

(#9) Hujikolp válasza Gordiann (#7) üzenetére


Hujikolp
őstag

Nekem is megy mindkét irányba :P Csak ezt nem akartam a legelső postba beletenni.

[ Szerkesztve ]

(#10) Eagle16 válasza Hujikolp (#6) üzenetére


Eagle16
addikt

Akkor is. Ezekszerint nálam nem jó valami :D

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#11) sekli


sekli
addikt

balra mindig, kiveve, ha a holgy nezopontjabol mondom: akkor mindig jobbra...

(#12) djtooomi


djtooomi
tag

Egyszerű, ez egy gif, ami egy idő után(ahogy néztem 1.5perc)elkezd ellenkező irányba forogni. :K

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#13) Hujikolp válasza sekli (#11) üzenetére


Hujikolp
őstag

A lány bal keze felé fordul el, vagy a jobb keze felé?

djtooomi És akkor az miért lenne amikor nézed, akkor mindig egy irányba forog? Nem egyszer balra, egyszer jobbra.

[ Szerkesztve ]

(#14) sekli válasza Hujikolp (#13) üzenetére


sekli
addikt

jobb, amit magasabban tart...

(#15) Sotho


Sotho
őstag

Ha a kép alá nézek megváltozik a forgásirány függetlenül attól mire gondolok.

(#16) djtooomi válasza Hujikolp (#13) üzenetére


djtooomi
tag

Folyamatosan néztem, semmi másra nem gondoltam, 1.5 perc után irányt váltott, és 1.5 perc elteltével simét. :K

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#17) Lortech


Lortech
addikt

A kép szerintem semerre se forog, hacsak nem forgatom a képernyőmet. ;]

Thank you to god for making me an atheist

(#18) Eagle16 válasza djtooomi (#16) üzenetére


Eagle16
addikt

Tényleg...nem gondoltam elég sokáig a szép emlékekre, így nem fordult meg az irány és ugyanazt láttam :U :D

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#19) vtechun


vtechun
veterán

felülről nézve óramutató járásával megegyezően. ha viszont az árnyékát nézem a földon akkor kicsit be tudom csapni magam és másik irányba forog

(#20) VoDaFoNe válasza djtooomi (#16) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

hsz harvest? ;]

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#21) djtooomi válasza VoDaFoNe (#20) üzenetére


djtooomi
tag

:P

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#22) Gordiann


Gordiann
őstag

Tehát:

Ez egy GIF. Nem vált irányt.
Attól függ, hogy merre forog, hogy melyik agyféltekédet használod, amikor nézed. Elvileg.

Ha a lábfejét nézed, és koncentrálsz arra, hogy hogy is nézne ki ha nem arra forogna, amerre éppen látod, akkor ha ügyes vagy megfordul az irány.

Hinnye. :DDD

(#23) Hujikolp válasza djtooomi (#16) üzenetére


Hujikolp
őstag

Az agy játéka, akkól függ, hogy épp melyik agyféltek a "domináns".

Megnéztem, 34 kép van összesen benne, ezek a képkockák egyszer ismétlődnek meg 1 forgás alatt. egy kocka 30 millimásodpercig jelenik meg.

Gordiann: :K

Látom kezd menni mindenkinek, nagyjából.

[ Szerkesztve ]

(#24) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Én akármit is csinálok, de nekem mindig csak jobbra forog. :F

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#25) sekli válasza Hujikolp (#23) üzenetére


sekli
addikt

nekem akkor az egyik feltekeje az agyamnak nem jo semmire... :U

(#26) djtooomi válasza sekli (#25) üzenetére


djtooomi
tag

Vagy csak rossz a monitorod. :P

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#27) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Itt találtam.

(#28) Lortech válasza Jégkokó (#24) üzenetére


Lortech
addikt

A kép fölé kell fókuszálni vagy 5-10 centivel.

[ Szerkesztve ]

Thank you to god for making me an atheist

(#29) PPeter


PPeter
addikt

Ha nagyon akarom, akkor bármelyik irányba forog, de alapból nekem balra fordult. Mindenesetre ha behunyom a szemem egy pillanatra és elképzelem, hogy jobbra fordul, akkor a szemem kinyitása után úgy is látom.

[ Szerkesztve ]

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#30) Jofi81


Jofi81
őstag

Az óramutató járásával megegyező irányba forog.

Egyébként olvastam valahol, hogy kamu, hogy ezzel a képpel meg lehet határozni, hogy melyik agyféltekédet használod.

(#31) PPeter válasza Jofi81 (#30) üzenetére


PPeter
addikt

Szerintem sincs túl sok köze hozzá az agyféltekéknek. Ügyes optikai trükk.
A nibiru.hu amúgy is az áltudományos f***ságok tárháza.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#32) Thunderzolee válasza Gordiann (#22) üzenetére

Áhh, de jó!

Az előbb kicsit belemélyedtem, és mintha pár másodpercen belül kétszer is irányt váltott volna. Nofene, még a végén kiderül, h valóban nem 1.5 percenként vált irányt, hanem Neked lesz igazad. :K

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#33) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Nálam nem hajlandó irányt váltani, mindig jobb külsővel rúgja a labdát.... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#34) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Hogy lehet ezt balra forgásnak látni?:F

ps: vótmá'

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#35) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Hát ezt nem hiszem el... Behozom, balra forog a néni, felnézek a tálcára (mert felül van), vissza a képre, erre jobbra forog... Ez nagyon poén! :C

Ha belső kontúrja is lenne, akkor lehetne látni, hogy merre forog. Így csak illúzió. Van, aki meg tudja fordítani a forgásirányt az agyában.

Én balkezes vagyok, először úgy láttam balra forog.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#36) eastsider


eastsider
nagyúr

volt amikor láttam, h hírtelen irányt váltott, durva

(#37) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

A váltás akkor jöhet létre, amikor a két láb egyvonalba (fedésbe) kerül, ha olyankor pillant rá az ember, akkor látható bal vagy jobb forgásiránnyal. Ha folyamatosan bámuljuk, akkor csak a "berögzült" forgásirányt fogjuk látni.

Az előre tartott lábat ne bámuljátok, az alapján visszaáll bal forgásról jobbra.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#38) Sotho


Sotho
őstag

Asztak*va nézem a képet telibe és ha magamba azt mondom "Azt akarom hogy balra(jobbra) forogjon a kép! Múkodj!" akkor pár másodperc múl va a szememláttára megfordul! :DDD

(#39) Integrale


Integrale
veterán

Hát nekem egyszer jobbra egyszer balra. de nem tudom szabályozni!

"Bad reklám is reklám too"

(#40) Kistigrincs


Kistigrincs
csendes tag

Nekem is tud mindkét irányba forogni, de jobbra többet :)
Mondjuk én kétkezes vagyok (többnyire nem kétbal :) ), gondolom valamennyire ezzel is összefügg.

(#41) I_Am


I_Am
veterán

Nekem csak az óramutató járásával egyező irányban forog! :O

Beteg vagyok :DDD :O

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#42) harry


harry
veterán

Ez hatalmas :R Eleinte nem igazán hittem benne, de most már irányítani is tudom. Ha adott irányba döntöm a fejem és pislogok akkor szinte azonnal vált. Nálam. Na mindegy, el lehet vele játszani :D

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#43) Retro11 válasza I_Am (#41) üzenetére


Retro11
senior tag

Nekem is csak jobbra.

Számolhatok, csinálhatok bármit nem változik.

Aszem én is dobhatom kukába a jobb féltekémet.

(#44) sghc_toma


sghc_toma
senior tag

ejj.. tökmindegy mire gondolok, ez nekem jobbra forog.. viszont ha lenézek a jobb alsó sarokba, egy idő után elkezd balra forogni.. ilyenkor ha visszanézek a képre, egy darabig még balra forog, aztán visszavált..

in asm we trust

(#45) e=mc²


e=mc²
őstag

4felekeppen forog nalam.
Jobb labon all: oramutato jarasaval megegyezo ill ellentetesen,
bal labon all: szinten oramutato jarasaval ill. ellentetesen.

Ambulimax Provider

(#46) nike_


nike_
addikt

Nekem gondolkodás után is jobbra forog.

(#47) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Anyus, de komoly. Gondolás után már balra forog. :D

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#48) Vandit. válasza nike_ (#46) üzenetére


Vandit.
addikt

Nem gondolkodni kell, hanem a jobb és bal alsó sarokba kell nézni és ettől függően fog irányt váltani.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#49) cizoe


cizoe
őstag

a gifbe van beleprogramozva a forgási irány, nézzétek jobbklikk kép mejelenítésével, kb 1 perc és megfordul az irány.

(#50) FehérHolló válasza cizoe (#49) üzenetére


FehérHolló
veterán

Egyetértek. Olyan 1 percenként váltja az irányt, akkor is, ha nem akarod és kűzdesz is ellene. :)
Van benne egy körülbelül 30-45 fokos rés, amin "átugrik" forgás közben. Ennél a résnél van a váltás is. (Gondolom, ilyenkor a képkockák sorrendje fordul.)

Kövessétek a szemetekkel, ne akarjátok cserélni az irányt. Sőt, szugeráljátok, hogy ne váltson. :)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.