Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) olli


olli
tag

Eltűnt a hívásfogadás gomb.

By cool !

(#502) Exian


Exian
őstag

Harmadszorra cseréltem kijelzőt ezen a telefonon :DDD érdekes módon most nem azért kellett cserélnem, mert széttörött, hanem mert elromlott a kijelző panel, pedig gyári volt. Kontaktus hibás lett, az alsó részen ha erősen nyomtam a kijelzőt, akkor volt kép, amúgy nem. Így sem jártam még. Most gyári kijelzőt kapott, kerettel együtt.

Használja még valaki ezt a telót?

[ Szerkesztve ]

(#503) elfelejtette válasza Exian (#502) üzenetére


elfelejtette
veterán

Nálunk az asszony használja még mindig, de már csak a szókereső játék miatt, addig se az új telefont meríti. 4 és fél éves a készülék, és hibátlan szerencsére.

[ Szerkesztve ]

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#504) olli válasza olli (#501) üzenetére


olli
tag

A rendszermemória telítődése okozta, optimalizálás és törlés után működik a hívásfogadás.

By cool !

(#505) Exian válasza elfelejtette (#503) üzenetére


Exian
őstag

Aha, nálunk gyerekek használták, kétszer is sikerült rommá törniük a kijelzőt. Most van nekik már másik, Így most megcsináltam tartalék telónak, itthoni nyomkodós telefonnak, hogy ne a rendes telóm merüljön. Nincs semmi baja amúgy.

[ Szerkesztve ]

(#506) samu2062 válasza Exian (#505) üzenetére


samu2062
aktív tag

Az enyém, egyik haverom anyjánál működik szépen, azóta is. Kb. 3 éve adtam el neki. Bár múltkor áthívott, hogy nézzem meg, mert nem működik a kamera. Amikor elindítja, csak sötétség van a kijelzőn. Na én átmentem. Kezébe vette a telefont, az oldalra nyíló flip tokot szépen kihajtotta a hátuljára, és mutatta, hogy látod, sötét a kijelző. Majdnem kifeküdtem a röhögéstől. :DDD

(#507) Exian válasza samu2062 (#506) üzenetére


Exian
őstag

Áááá :DDD

Én is járók így néha a saját Huawei P30-ammal, amihez aktív flip tokom van. Az a tok ugye olyan, hogy az elején jobboldalt átlátszó rész van. De nem teljesen átlátszó. Hátra hajtva a kamera elé kerül ez az opálos rész és így a kamera képe homályos. Hát volt párszor, hogy néztem, hogy miért ködös a kamera képe :DDD aztán gyorsan rájövök, hogy miért...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.