Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jUUh


jUUh
addikt

Ez nagyon félrement. :N Őszintén, mondjuk Google-s cuccok nélkül, ilyen ár / érték aránnyal nem értem mit erőlködik a Huawei ezen a piacon. Ismerős dolgozik "témobilba", ha el is adnak Huawei-t, sorra hozzák vissza a vásárlók... :DDD

Samsung Galaxy S23+

(#2) ollie válasza jUUh (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mi az oka a Huawei mobilok visszavitelének?

***

(#3) MikeWazowski válasza ollie (#2) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Szerinted? ;] :DDD

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4) jUUh válasza ollie (#2) üzenetére


jUUh
addikt

Rettentő mély analízist nem tudok róla adni, de általában a szokásos, hogy meglepődnek, hogy XY app-ot nem lehet rátenni.

Samsung Galaxy S23+

(#5) elfelejtette


elfelejtette
veterán

És akkor a Huawei kiadja ugyanezt még egyszer Y7a néven is. [link]

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#6) tesz-vesz123


tesz-vesz123
aktív tag

Ez a cég kezd egyre kínosabb lenni... Szánalmas.

(#7) ollie válasza jUUh (#4) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én is valami ilyesmire gondoltam, de azért biztos ami biztos alapon, rákérdeztem. Köszi!

[ Szerkesztve ]

***

(#8) janeszgol


janeszgol
félisten

Sajnos ma mar versenykeptelen ennyiert ez a mobil.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#9) jUUh válasza ollie (#7) üzenetére


jUUh
addikt

Más kérdés, hogy az említett ismerős még olyan jófej' is, hogy tájékoztatja a kedves ügyfelet, hogy nem lesz rajta XY app, de így is megveszik, aztán hozzák vissza... :DDD

Samsung Galaxy S23+

(#10) m1lan válasza jUUh (#9) üzenetére


m1lan
őstag

Szerencséjük, hogy a Telekom ilyen jó fej módon kezeli ezt a helyzetet. Nem tudom, hogy érvényes-e még, de nyáron 30 napon belül visszavették a Huawei telefonokat, ha valaki a Google hiánya miatt panaszkodott. Még akkor is, ha az ügyfél üzletben vásárolta, pedig ilyen esetben más márka esetén semmilyen mód nincs az elállásra...

[ Szerkesztve ]

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#11) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Nem csak a Google hiánya a gáz, hanem hogy nem tudnak normális vasat tenni bele. Így kB minden kiadott telo kuka.

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#12) Schuler888


Schuler888
senior tag

14nm?! Egy 2021 femjelzett telefonnal? Vegulis csak tobb mint fel evtizeddel(!!!!) lemaradt technologia. Durva. :(

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#13) Schuler888 válasza m1lan (#10) üzenetére


Schuler888
senior tag

Nem kizart, hogy a huawei jofejsege, amit szerzodesben rogzitett a telekommal, a telekomnak nem erdeke eladni (kizarolag) huaweit, a gyartonak igen, legalabbis sztem ez lenne az esszeru, aztan lehet tenyleg a telekom volt jofej..

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#14) janeszgol válasza Schuler888 (#12) üzenetére


janeszgol
félisten

Ha az A42 5G valoban HD+ felbontast kap, majd azt olvasd, miket irunk. 100+ ezerert.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#15) gthomma


gthomma
senior tag

Szerintem csak az árazása van elrontva, a teszkóban a budi használat után kellene adni 1500-ért.

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#16) Essentials


Essentials
aktív tag

Az élet írja a legnagyobb trollságokat.... xD mert hadd feltételezzem azt, hogy nem direkt van így.

(#17) Schuler888 válasza Essentials (#16) üzenetére


Schuler888
senior tag

Egyszeru magyarazat, ketsegbeesetten vergodve tolja a huawei a penzt ket kezzel a marketingbe, meg ilyen kicsi orszagban is, mint mi, hogy valamennyire fentmaradjon...

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#18) Essentials válasza Schuler888 (#17) üzenetére


Essentials
aktív tag

Ez eddig is így volt, tiltás és a problémáik előtt. Mindenhol ott voltak, és végtelen pénzzel támogatták a termékeket. Az hogy fel tudtak futni néhány éve még nem bejáratott márkaként is ennek köszönhető. Nagyon sok mindent és mindenkit meg kellett vásárolni hozzá. Nekem már a P9 Leica is beégett az agyamba, mert a városba mindenhol visszaköszönt. Tömegközlekedésen, házfalon, kukán, hirdetőoszlopon, a bevásárlóközpontokban, rádióban, tévében, tech site-okon, termék nagyköveteknél stbstbstb, tényleg agresszíven mindenhol. Már abban az időben is soknak gondoltam, dehát bejött nekik, őket igazolta.

[ Szerkesztve ]

(#19) Schuler888 válasza Essentials (#18) üzenetére


Schuler888
senior tag

Persze, sokat koltottek, de annyi reklamot instan/facen/itt nem lattam meg, mint az utobbi evben..

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#20) Essentials válasza Schuler888 (#19) üzenetére


Essentials
aktív tag

Igaz-HMS-sel valóban nagyon felpörögtek, de az mondjuk érthető volt. És igazából tényleg mindent megprobáltak kihozni belőle, még ha az kevés is ide.

(#21) #24536576 válasza Essentials (#16) üzenetére


#24536576
törölt tag

:DD :DD :DD

(#22) beyruth82


beyruth82
veterán

Tényleg kár erőlködniük az európai piacon.Ráadásul még az árazásból sem engednek egy tapodtat sem.Egyébként tényleg viszik vissza a huaweiket a szolgáltatókhoz itt Magyarországon?Van erről valami statisztika hogy milyen arányban?Vissza is veszik a szolgáltatók?

(#23) Essentials


Essentials
aktív tag

Ilyen statisztika sosem fog nyilvánosságot kapni, mert ez bizalmas üzleti információnak minősül a gyártónál, és a partnernél is. Nekem mobilszolgáltatós ismerőseim mondják hogy már nem is ajánlják ezeket a készülékeket a kollégák sem ( csak akik bíznak a cégben, elkötelezettek ), mert hiába magyaráznak az ügyfélnek, online, és 3 napos fizikai vásárlásban is rengetegen visszaviszik! Hogy nem erre számítottak. De ez szerintem nem csak Magyarorszáon van így.

(#24) k-adi


k-adi
nagyúr

"hogyan jutottunk el oda, hogy chiphiányban egy 2021 kódjelű telefonba 2018-as hardver került, Google szoftverből meg egy darab se. A tényen ugyanakkor nem változtat: 90 ezerért a jövő évre szabott P Smart értelmezhetetlen"

hát ez ennyike.
:U :U

(#25) k-adi válasza Essentials (#20) üzenetére


k-adi
nagyúr

nem meglepő, szinte végtelen pénzből jobban lehet marketingre (is) költeni. :)

a P9 leica marketing hadjárata valóban kemény volt, de ahhoz képest ha az volt 100% most a HMS-es marketing 200%

(#26) k-adi válasza Schuler888 (#13) üzenetére


k-adi
nagyúr

Nem tartom én se kizártnak, hogy partneri megállapodás keretében lebizniszelték egymás közt.

Vagy Telekom ilyen jó fej? áh, csak nem akarták, hogy rájuk gyújtsák a boltokat az elégedetlen, csalódott vevők

(#27) gippazoid válasza k-adi (#26) üzenetére


gippazoid
senior tag

Dehogy jó fej. Annak 2004-ben a Westellel együtt vége lett. Mernék fogadni hogy a Huawei nyeli be a veszteséget.

Gippazoid Novelties Inc.

(#28) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Aki még normális Huawei telót szeretne, az vagy vegyen P30-as szériát. Az még Google kompatibilis...

Ez meg meehhhh...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#29) cH1 válasza beyruth82 (#22) üzenetére


cH1
aktív tag

Nem tudom melyik szolgáltató mennyire jó fej, de én úgy vettem P40 Pro-t használtan 150ért, hogy Voda másnap nem akarta visszavenni, mert nincs semmi baja a készüléknek... Pedig a kedves Úr céges előfizetéshez hozta ki 30 másik telefon mellé, csak kért magának egy csúcskészüléket és azt ajánlották neki.

(#30) joey04


joey04
titán

Szoktuk félig viccesen beírni, hogy max a feléért lenne jó bizonyos termék, de itt ez szó szerint igaz.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#31) Essentials válasza cH1 (#29) üzenetére


Essentials
aktív tag

3 napon belül kötelesek visszavenni, ezt törvény szabályozza. Az úr minden bizonnyal nem vette fel a kesztyűt az értékesítővel, aki az üzleti érdekeit védte az ügyféllel szemben is.

[ Szerkesztve ]

(#32) Essentials válasza Bogyi007 (#28) üzenetére


Essentials
aktív tag

Már nem nagyon lehet kapni szolgáltatói kínálatban kifutó modell. És a többi kisker csatornán is záros határidőn belül ki fog kopni

(#33) fausto válasza Essentials (#31) üzenetére


fausto
addikt

Nincs ilyen törvény

(#34) janeszgol válasza cH1 (#29) üzenetére


janeszgol
félisten

Ha hibátlan a termék, nem kötelesek visszavenni. Ha nem hibátlan, akkor van 3 nap a cserére.
Online rendelve viszont elállhatsz a vásárlástól 14 nap alatt bármikor.
Többet visszavisznek. Pár emberről tudok, akik elégedetten használják (még?).

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#35) tixem válasza Essentials (#31) üzenetére


tixem
addikt

Ez a 3 napon belüli visszavételi kötelezettség megszűnt (sajnos), illetve pontosabban mondva enyhült, mert hát személyes vásárlásnál meggyőződhet a vevő a termék hibátlanságát illetően. Az már más kérdés, hogy egy telefont belakni és megismerni nem elég a pultnál 5 perc.

Kizárólag a kereskedő jófejségén múlik a személyesen vásárolt cuccok visszavétele, karácsonykor ezért is emelik ki mindig híradókban stb, hogy ha hibátlan a termék csak éppen mondjuk nem tetszik, akkor nem biztos, hogy célt lehet érni ha visszaviszed. Persze a hibás árukat továbbra is 3 napon belül visszaveszik.

Ezért is vásárlok online amit csak tudok, mert ott viszont 14 napon belül indoklás nélkül elállhatok a vásárlástól és erre van is törvény.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#36) Essentials válasza tixem (#35) üzenetére


Essentials
aktív tag

Erről az enyhülésről van valami hivatalos állásfoglalás? Ahogy írtad, egy HMS megismeréséhez pld nem elég egy segítőkész munkatárs sem. ( Nem minden esetben az. ) Azt ki kell tapasztalni, be kell költözni, a gyakorlatba kell tapasztalást gyűjteni. Nem hiszem hogy egy magára valamit is adó szolgáltató elutasítja a vásárló kérését, ha köti az embet a karóhoz hogy neki ez nem felel meg, nem azt kapta amit szeretett volna.

[ Szerkesztve ]

(#37) Gábor0 válasza Essentials (#36) üzenetére


Gábor0
tag

Személyes vásárlásnál a kereskedő akkor köteles 3 napon belül visszavenni (pontosabban először csak cserélni), ha hibás a termék.
Kizárólag online vásárlásnál van arra lehetőség, hogyha nem tetszik, akkor visszaküldöd,
de ott nem 3 munkanap van rá, hanem 14.

(#38) fausto válasza Essentials (#36) üzenetére


fausto
addikt

Ha rákeresel, hogy 3 napos csere, egy rakat cikket találsz arról, hogy mire vonatkozik és mire nem. Röviden: ha vettél valamit és hibás, akkor kötelező cserélni. Ha semmi baja, csak nem tetszik, akkor a kereskedő jófejségén múlik, hogy cserélik-e.

(#39) Essentials


Essentials
aktív tag

Mos megkérdeztem ezt, hogy működik pld a Telekomnál. Egy belsős informátor azt mondja hogy nem reklámozzák, de ha az ügyfél elégedetlen, csalódott, és nem lehet rávezetni a készülék használatára, akkor visszaveszik az eszközt, és lehetséges a csere. Ráadásul nem 3 napban van meghatározva nekik ez a belsős szabályzatban, hanem 30 napos csereként emlegetik. Tehát 1 hónapon belül visszaviszi, és jó kommunikációs készséggel megáldott, rámenős az ügyfél, akkor a T-nél nem állnak ellen. ( Nyilván sok felhasználót lepattintanak habitustól függően, de akkor is van ilyen opció. ) Szerintem másnál is.

[ Szerkesztve ]

(#40) moleculez válasza Essentials (#16) üzenetére


moleculez
veterán

Neeee, na ezután mondják, hogy lefizetik a MA-t...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#41) k-adi válasza tixem (#35) üzenetére


k-adi
nagyúr

megnézed személyesen, megveszed online

works every time

(#42) Dhampir


Dhampir
félisten

A Kirin 970 chipset-es Honor Play már nem kapott Android 10/EMUI 10 frissítést, a Kirin 710A chipset-tel kijött Huawei P Smart 2021 már eleve ezzel érkezett.

[ Szerkesztve ]

(#43) joey04 válasza moleculez (#40) üzenetére


joey04
titán

fizetni fizetnek, különben nem lenne a reklám. :D

de peresze értem, szerintem jó hülyék akik így gondolják. engem inkább az zavar, hogy mennyire átjön ki melyik márkát preferálja. lásd bone és huawei ha már a márka a téma. (igen, ezen cikk ellenére is)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#44) cskamacska válasza Schuler888 (#12) üzenetére


cskamacska
addikt

A telefon nyilván kuxi, de nem kell túltolni. :)

2015 októberében 100k alatt az ember örült hogy egy Snapdragon 410-es SoC-ot kap, 4 darab Cortex A53 maggal, Adreno 305 GPU-val, 1,5-2GB memóriával, 16GB eMMC háttértárral. Snapi 610 8 A53 maggal, picit jobb 405-ös Radeonnal már majdnem csúcskat árban jött csak (vagy kretén telefonokban olcsóbban, mint a M4 Aqua 8GB háttértárral, ami akkor sem volt elég semmire :U ). Ugye Lumia 650 még 2016-ban is 4 Cortex A7 magos Snap 210-el jött ki. ;]

Amúgy a "kurrens", de a Huawei döglődésére reagálva az A50-hez képest már erősen megdrágult néptelefon Galaxy A51 effektive azonos, vagy talán még kicsit gyengébb Exynos 9611 SoC-al jött ki idén. De az már 10nm, szóval a fajlagosan roszabb energiamendzsmenttel is minden el van neki nézve, gondolom. :P

A telefon pedig tényleg kuxi már magukhoz mérten is, mert Mate 20 Lite gyakorlatilag 2018 végén olyan volt, mint a 20 másik Kirin 710-es rókabőr ami utána jött. És a Mate 20 bezony már megjárta a Telekom "40 ezer kártyával, csak vigyed elfele" 1 hónapos balkán friday kiszórását is tavaly ilyenkor. :U

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#45) cskamacska válasza Dhampir (#42) üzenetére


cskamacska
addikt

Kortárs P20/Pro, Honor 10, Honor View 10 viszont kapott, sőt, pár Lite cucc is. Play speciel pont kilógott a frissítésekből, azzal az olcsó flagship killer cuccal pórul jártak a frissítésre várók. :(

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#46) gthomma válasza cskamacska (#44) üzenetére


gthomma
senior tag

Nekem kellett egy olcsó mobil, a szájfone 7s+ 32GB megdöglött. Honor 20 lite van helyette. Iphone-t akartam de nem fizetek már annyit egy mobilért.
A Honor 20 lite 2 éves garanciával, 55.000 volt. Nagyon meglepődtem hogy nem érzem működés közben a brutális árkülönbséget.
A mindennapokban a Honor pont ugyan olyan "gyors", ez is Kirin 710

[ Szerkesztve ]

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#47) joey04 válasza gthomma (#46) üzenetére


joey04
titán

szájfone 7s

az milyen készülék?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#48) Dhampir válasza cskamacska (#45) üzenetére


Dhampir
félisten

Nem volt olcsó általában. Sokan hozzávetőlegesen annyiért vásárolták, amennyiért a későbbi Honor 20 és Huawei Nova 5T mobilokat vesztegették.

(#49) janeszgol válasza cskamacska (#44) üzenetére


janeszgol
félisten

+1
Manapság már ritkán olvasok olyat, aki tisztában van itt a dolgokkal.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#50) gthomma válasza joey04 (#47) üzenetére


gthomma
senior tag

Megfogtad a lényeget.

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#51) joey04 válasza gthomma (#50) üzenetére


joey04
titán

de ugye tudod, hogy nincs ilyen ugye?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#52) Grenki


Grenki
csendes tag

Nem teljesen idevágó, de azért megkérdezném mert látom hogy most is tesztelik a telókat antutuval is..na most a google playen nem elérhető nem tudom letölteni..tudna valaki segíteni honnan tudnám letölteni? :R

(#53) Schuler888 válasza Grenki (#52) üzenetére


Schuler888
senior tag

Az internetet probaltad mar?

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#54) Grenki válasza Schuler888 (#53) üzenetére


Grenki
csendes tag

Megpróbáltam és meg is találtam, épp most települ :DD Igaz a google kb 3x figyelmeztetett hogy nem ajánlott weboldal meg hogy nem támogatott program...na de ezekkel nem foglalkoztam mindjárt fent is van :D

(#55) Duree


Duree
veterán

Ez gyenge próbálkozás, kár érte. Kíváncsi vagyok hogyan tovább.

duree54

(#56) valakky


valakky
aktív tag

frankón 40 ezret esett az ára a telónak 1 hét alatt, vagy alapból a cikkben barmolták el, esetleg rossz telót nézek?

[ Szerkesztve ]

(#57) joey04 válasza valakky (#56) üzenetére


joey04
titán

[link]

A hivatalos ára most is kb 90.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#58) valakky válasza joey04 (#57) üzenetére


valakky
aktív tag

értem. szóval bármilyen másik esetben simán írják akár az indiai bekerülés árait, jelen esetben meg jól esik rajta fanyalogni, hogy így drága. mondjuk nekem 60-at se érne.

[ Szerkesztve ]

(#59) k-adi válasza valakky (#58) üzenetére


k-adi
nagyúr

"mondjuk nekem 60-at se érne."

szerintem ezzel sokan vannak így

(#60) Schuler888 válasza valakky (#58) üzenetére


Schuler888
senior tag

Szamtalanszor leirtak hogy a hazai kepviselet altal meghatarozott fogyasztoi arat veszik alapul.. :U

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#61) joey04 válasza valakky (#58) üzenetére


joey04
titán

úgy látom nem érted. ha esetleg indiai bejelentés van, akkor szokták írni az ottani árat. általában kiemelve, hogy itthon nem lesz kapható az adott modell, vagy nem annyiért. TESZT-ben MINDEN ESETBEN a hivatalos ár alapján ítélkeznek.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#62) Mr.Silkó válasza Essentials (#16) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Elég kemény. 😬😂

(#63) Bobby G.


Bobby G.
senior tag

Gyorsan kellett vennem egy telefont a szolgáltatótól, mert az enyém sajna tönkrement. Amit szerettem volna, nem volt készleten, meg ami a "bé" terv volt az sem, így kérdeztem az eladót, hogy mit tud adni most, ami nem kerül egy vagyonba. Kihozta ezt 0 Ft-os kezdővel havi 1000 Ft körüli részlettel. Gondoltam jó lesz egy darabig, aztán veszek valami mást, de leszámítva, hogy 1-2 applikáció nagyon hiányzik, nagy bajom nincs vele....

(#64) MaciPali


MaciPali
csendes tag

Üdv.
Érdeklődnék hogy van e valakinek olyan problémája a telefonnal hogy a programok (Facebook, Messenger, Viber) kifagynak nem töltenek be.
Telefon újraindításnál bekapcsol mind de ha kilépek belőle utána már van hogy fekete képernyő fogad és kifagy a telefon. Reset is volt már újratelepítettem minden de mégsem megy. Kifagyás után ha továbbmegy esetleg de a program akkor se indul be, akkor még a rendszer dolgok se akarnak menni. Egy egyszerű képernyő lapozás se megy. Olyan mintha teljesen lefogná a telefont valami. A beállításokba se tudok belemenni hogy megnézzem hogy mi fut a háttérben. Benne voltam még a 3 napban vásárlás után de nem cserélték ki a telefont mondván küldjem szervizbe. (Telenor). Esetleg beküldöm akkor szerintem csinálnak egy telefont frissítés újratelepítés de nem fogják letesztelni programokkal hogy megtudják mi a baja. Mit lehet ilyenkor tenni.

(#65) Bobby G. válasza MaciPali (#64) üzenetére


Bobby G.
senior tag

Nálam nem volt még ilyen probléma. :(

(#66) kabalapasika


kabalapasika
tag

Sziasztok!
Melyik facebook,messenger alkalmazást kell letölteni?Ami jelez üzeneteknél és teljes értékűen műkodik...Amit letöltöttem az nem jelez :(((
Köszönöm a segítséget előre is!

[ Szerkesztve ]

(#67) mexel


mexel
veterán

Sziasztok! Egy gyors kérdésem lenne mert ezt a telefont nézegettem, de végül az olvasottak alapján valószínűleg ez elmarad.
Valamilyen úton módon rá lehet varázsolni a play-t és a goggle cuccokat, vagy ez teljesen kilőve már? Mert régebben mintha olvastam volna hogy megoldható.

(#68) Bobby G. válasza mexel (#67) üzenetére


Bobby G.
senior tag

90%-ban megoldható. :C

(#69) mexel válasza Bobby G. (#68) üzenetére


mexel
veterán

Ez jól hangzik.

(#70) Bobby G. válasza mexel (#69) üzenetére


Bobby G.
senior tag

Mi az ami nagyon fontos? Ránézek esetleg.

(#71) mexel válasza Bobby G. (#70) üzenetére


mexel
veterán

Eyelőre köszönöm semmi, lehet hogy más telefon lesz végül is. A Play áruház felrakható valahogy, vagy csak appokat lehet feltenni?

(#72) Bobby G. válasza mexel (#71) üzenetére


Bobby G.
senior tag

Szerintem nem érdemes mókolni vele. Az appokat más forrásból lehet felrakni, vagy alternatívákat.

(#73) mexel válasza Bobby G. (#72) üzenetére


mexel
veterán

Köszi. Más forrásból rendben van, csak kíváncsi voltam lehet-e root nélkül play-t varázsolni rá

(#74) janeszgol válasza mexel (#67) üzenetére


janeszgol
félisten

Én egyet nem értek. Ez a telefon már nem akkora szám. Még 2020-ban jó volt az SoC, bőven jó értéket képviselt 100k alatt, de ennyiért amibe ez kerül kapható már SD460-as/662-es mobil is, ami teljesítményben ua, csak van GMS.
A kijelző jó, de nem kimagasló, az SoC átlagos, a kamera max átlagos. Semmi kiemelkedő nincs ebben. :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#75) mexel válasza janeszgol (#74) üzenetére


mexel
veterán

Már le is tettem róla amikor az első kérdést feltettem, ez a play már csak kíváncsiság hogy a google nélküli huaweiekkel lehet-e valamit kezdeni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.