Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

361 nit? sötétkamrát adnak hozzá?

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#2) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

5W töltő, MT8768, 8GB szabad tárhely, 361nit, 189ppi...igazából a GMS hiánya csak az utolsó szeg abban a bizonyos koporsóban. Személy szerint 30.000-ért sem tudnám ajánlani senkinek, akkor sem ha lenne rajta GMS.

[ Szerkesztve ]

(#3) _flamer


_flamer
aktív tag

Felejtős.. :W

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

(#4) #95462144


#95462144
törölt tag

Gyenge kijelző, microusb :DDD , még gyengébb soc (ha egy kirin 710 is erősebb...), ez 45 ezerért sem kéne csak felesleges nyűg az életben ilyet használni, ami egy forintot nem ér az én szememben, mert több menne el idegorvosra, amit ennek az eszköznek a használata során elszenved az ember. A GMS még jó, hogy nincs rajta úgy sem fér rá kb. semmi és, ha rá is fér olyan, mint az öszvér.
És azt honnan veszitek, hogy a Surface Duo-n nem lesz GMS (mivel az eszköz promójában pont, hogy szerepel a Play Store)?

(#5) jUUh


jUUh
addikt

Csak focis rigmus jut eszembe...qrvagyenge

Samsung Galaxy S23+

(#6) t72killer válasza Juhaszatti (#2) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

RAM-ból is eljutottak a masszív 2 gigáig...

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#7) rdt89


rdt89
addikt

De jó is az a monó hangszóró. Biztos kevesebben veszik ezt filmnézésre, mint egy telefont. Én inkább vettem használtan 35ért egy Nvidia Shield Tabletet, ott legalább van sztereóhangszóró és filmnézésre a FHD kijelző tökéletes. Az elmúlt években eléggé felfele mennek a tabletárak és nincs már bennük semmi odafigyelés, hardverileg is ami értékelhetőbb 100+-nál kezdődik és határ a csillagos ég. :(

(#8) janeszgol válasza #95462144 (#4) üzenetére


janeszgol
félisten

A Kirin 710 erősebb, mint az Exynos 7904, vagy az A51-ben lévő Exynos 9611. Szóval ennél pláne erősebb.

Hát igen. Őszinte leszek a méret érezhető egy mai 6-6.5 colos telefon mellett, de vajon megéri a hardver megkötés a szembeötlő méret élményét? Szerintem nem! Bár attól függ, mire kell.

[ Szerkesztve ]

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#9) raziel01


raziel01
veterán

Az a vicc, hogy 5 éve vettem kínai tabletet 22 ezer Ft-ért EU raktárból, Chuwi Hi8 és már abban is 2 GB RAM és 32 GB tárhely volt. Kijelző pedig 1920x1200 IPS. Mai napig hibátlan.
Vicc, hogy eltelt 5 év és effektíve itthon se lehet értelmes tabletet venni 70-80 ezer alatt.

(#10) Noukoum válasza raziel01 (#9) üzenetére


Noukoum
veterán

Kínából most is sokkal jobb tabletet lehet venni azonos áron.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#11) dutrás


dutrás
őstag

Ez nagyon karcsú lett ennyit messze nem ér. :(

P50 pro/P40 Lite

(#12) Plazmacucci válasza raziel01 (#9) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Az igazi tré az, hogy a mai napig lehet tabletet venni újonnan két év garral, 1GB RAM-mal...

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13) razorka777


razorka777
veterán

Nem vészesen lassú, tehát lassú.😃

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#14) moleculez


moleculez
veterán

Inkább egy iPadP -ja ez nemaz ;]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#15) erahurka


erahurka
félisten

Miért nem minimum a Full HD kijelző 8"-tól felfele? :(

(#16) Atocha


Atocha
senior tag

Addig olvastam - addig is fanyalogva - hogy ezer eves mtk csip. Itt kattintottam ide hogy ezt leirjam. Ajanlani sem tudom ezt senkinek meg 15 ezerert sem.

8" kepatlo min full hd, csillogasmentes kijelzo
7000mAh aksi
Min helio G90 vagy snapi 720G-30G cpu ( netan 765)
Tape c csati
Mini hdmi csati
Min 6gb ram
Min 128gb tarhely
48mp kamera hatra, 20 elore untig dosztig eleg mindenre.
Mindenfele fajta gps
----
Non plusz ultra: 4G
----
Agyeldobas: kepernyobe epitett ujlenyomatolvaso

Ha mindezt adnak 80 ezerert - nem kell haborogni, a mi 9t kb ezt tudja es most kb 60 ezer - maris vevo vagyok ra.

Miert nem lehet egy ilyet csinalni konyorgom...

[ Szerkesztve ]

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#17) doooo


doooo
veterán

Hulladék SoC, RAM, tárhely, képernyő, minden. És még 45 ezret elkérnek érte Google nélkül, ami nélkül hirtelen nem is tudom mire lehetne használni egy ilyet... szóval erről ennyit. Nem világos, hogy miért kell próbálni ennyire menteni a menthetetlent, mint "Olcsó, remekül egyberakták és nem vészesen lassú". Nem igaz, irreleváns, és alaposan megkérdőjelezhető, főleg hosszútávon.

(#18) Plazmacucci válasza doooo (#17) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Amúgy pont arra gondoltam, hogy talán a Google bloatware nélkül lehet használható :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#19) janeszgol válasza doooo (#17) üzenetére


janeszgol
félisten

Böngészésre, filmnézésre például jó lehet.

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#20) #95462144 válasza janeszgol (#19) üzenetére


#95462144
törölt tag

A fateromnak nézek tényleg csak youtube-ra, filmre és minimális böngészésre egy tabot, de ez arra sem jó a 189 ppi-s képpontsűrűség egy igazi ipari hulladék a többiről nem is beszélve. Inkább rendelek kínából valami no-name csodát ennyiért csak jobbak vannak.

(#21) helixP válasza raziel01 (#9) üzenetére


helixP
nagyúr

És akkor jön hozzá, hogy még tökön is van lőve Play nélkül.

(#22) kalanchoe


kalanchoe
senior tag

Inkább ki sem adták volna. :DDD

(#23) n.p


n.p
csendes tag

Kicsit off, de az honnan jött, hogy a Surface Duo kihagyja az GMS-t?
Note that the Surface Duo device will include GMS and APIs like other Android-based mobile devices, so we do not expect any appcompat issues around these services when applications are running on a hardware device.
https://devblogs.microsoft.com/surface-duo/testing-your-app-on-the-dual-screen-form-factor/

(#24) janeszgol válasza #95462144 (#20) üzenetére


janeszgol
félisten

Elsősorban inkább gyerekeknek youtube-ra való ez. Én azt látom, hogy a kis gyerkőcöknek hamar megveszik a tabletet, telefont ritkán látok a kezükben.
Én sokáig szemeztem a Mi Pad 4-gyel. [link]
Nem tudom kapható-e még. Ezt a szintet kellene megütni kb ennyiért, hogy szívesen ajánljam magamnak vagy másnak.

[ Szerkesztve ]

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#25) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

most néztem alzában
2GB/16GB - 36K
2GB/32GB - 40K

(#26) Joe.36


Joe.36
addikt

Nekem M3 LTE van... 8.4... 4/64/QHD.... Lassan 5 éves.... Ez meg mi ????

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#27) #95462144 válasza janeszgol (#24) üzenetére


#95462144
törölt tag

Ez sokkal szimpatikusabb ajánlat... És most itt a mérce tényleg nem nagy, illene legalább ezt megugraniuk, amit linkeltél.

(#28) Decske válasza n.p (#23) üzenetére


Decske
aktív tag

Majdnem minden Surface Duos cikkben elsüti Bone, hogy nem lesz rajta, mert az emulátoron nincs, a hivatalos MS oldalt, meg nem tudja vagy akarja kiguglizni vagy jelen esetben kibingelni. :U

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#29) Decske


Decske
aktív tag

Gapps nélkül sajnos felejtős, de sztem ezeknek a taboknak is van létjogosultsága. Sokadlagos eszköznek simán vállalhatók. Pl hasonló árért vettem Lenovo Tab M8-at, (Helio A22 (4 db A53-as mag, 2 GB memória, 32 GB tárhely), a kijelző teljesen vállalható (800p), nem zavaró az alacsony felbontás, főleg YouTube, Twitch, sorozat+film nézésre, olvasásra és böngészésre használom és szívesebben veszem elő, mint a Mate 10-esemet, pedig az köröket ver rá, minden téren, mégsem érzem azt, hogy lassú lenne. Helyén kell kezelni mindent.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#30) Luck Dragon

Hát ez nagyon gyengére sikerült . Értem én az árcédulát , de inkább fizetnék többet egy ténylegesen élhetőbb alternatíváért.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#31) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Unokahúgomnak kerestünk valamit olyan dolgokra amit az 5 évesek használnak.Fórumozás után szinte csak számomra ismeretlen nevek voltak azok amit ajánlottak,kinti webshopokból. Miért van az hogy olcsó pénzért , (100 k alatt) alig van valami az ismertebb gyártóktól? :U

(#32) Doki42


Doki42
őstag

Hát ilyenek miatt nem lesz tabletem... szerintem :K :B

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#33) janeszgol válasza Silentfrog (#31) üzenetére


janeszgol
félisten

Mert az androidos tabletpiac lélegeztetőgépen van. Már kb 3-4 éve elkezdték hanyagolni, amikor bejött az S6-S7 széria, és azok utánzásai.

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#34) razorka777 válasza janeszgol (#33) üzenetére


razorka777
veterán

"Mert az androidos tabletpiac lélegeztetőgépen van"

Én már rég lekapcsoltam volna azt a gépet.😃

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#35) joey04


joey04
titán

ez még akkor sem lenne jó vétel, ha lenne gms. így meg aztán...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#36) Freiherr válasza Doki42 (#32) üzenetére


Freiherr
őstag

Lesz, csak Kínából kell rendelni, az a tabletparadicsom. :)

XXX

(#37) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

Lehet láma kérdés, de nem rakni rá utólag google szoftvert???

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#38) k-adi


k-adi
nagyúr

2gb ram? ennyiért? wow.

(#39) Decske válasza Psychopeti (#37) üzenetére


Decske
aktív tag

Lehet rá tenni, csak mindig változik a módszer és a Google bármikor letilthatja az eszköz Gapps hozzáférését.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#40) _flamer válasza t72killer (#6) üzenetére


_flamer
aktív tag

Az a baj, hogy az a 2GB már a rendszer normális működését sem teszi lehetővé...

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

(#41) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Hát ezt köszönjük nem szeretném kérni. Kevés tudás hatalmas összegért. Van egy Samsung T311-es tabom, 1,5 GB RAM, viszont nincs benne ennyi mag :U De azért hibátlanul teszi a dolgát most is, pedig nem mai csirke.. Amíg be nem adja a kulcsot addig marad. :C

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#42) janeszgol


janeszgol
félisten

Ha érdekel valakit, 35 ezer ft az Edigitalban a wifis verzió: [link]

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#43) easy...rider


easy...rider
őstag

Valaki tud megbízható módszert hogyan lehet GAPPS-ot telepíteni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.