Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) nagymolnar válasza mookica (#300) üzenetére


nagymolnar
tag

Sehogy... Volt már korábban rá próbalkozás, ha visszaolvasol, feltettem az apk-t...

(#302) nagymolnar


nagymolnar
tag

visszakerstem.... akkor is neked linkeltem, de akkor sem tudtad feltenni... (amúgy minek? soha nem használtam....ez egy android) itt az apk... hátha másodjára neked sikerül link

[ Szerkesztve ]

(#303) mookica válasza nagymolnar (#302) üzenetére


mookica
tag

Hogy minek? Hát csak hogy....magyarosítsak...ha már benne van a magyar nyelv, legyen magyar minden.
Egyébként nem értem miért nem magyar. Ha (szinte) minden magyar, akkor ez miért nem? ..mert létezik magyarul is, hiszen nektek is az, akkor nem értem...

[ Szerkesztve ]

(#304) nagymolnar


nagymolnar
tag

Kijött az új szoftverfrissítés (10.0.0.215) az EU verziókra..... mondjuk a kínaira meg kijött egy 4,5Gb-os 10.1 EMUI :W . De eljutottunk oda, hogy májusra megkaptuk a márciusi googli update-et.. A korábban felrakott GMS sértetlen maradt, így telepíthető nyugodtan....

[ Szerkesztve ]

(#305) skinnerz0703 válasza nagymolnar (#304) üzenetére


skinnerz0703
újonc

Neked is megjott az uj frissites?

SM-950F , Huawei P20 (lesz)

(#306) nagymolnar válasza skinnerz0703 (#305) üzenetére


nagymolnar
tag

Megjött, fel is raktam.... azért is írtam, hogy az utólagos GMS-t nem bántotta....

(#307) skinnerz0703 válasza nagymolnar (#306) üzenetére


skinnerz0703
újonc

Milyen valtozasok vannak benne? A gesture navigation valtozott? Vagy csak security patch-et tartalmaz a frissites?

SM-950F , Huawei P20 (lesz)

(#308) Tybor99


Tybor99
tag

Sziasztok jelenleg p20 pron vagyok de szeretnék igencsak mate 30 prora váltani de gondolkozok a p30 prora váltásnál is de nyílván minél újabb telefont akarok és nekem nagyon tetszik a szuper lassítása a mate 30pronak ami eddig egyedi tudom idén szeptemberbe jön a mate 40 pro ami tuti jobb lesz de 400e körüli árat nem fogok érte fizetni még ilyen 270-220 környékén gondolkodok hogy megveszem mivel nagyon szimpatikus kivéve a google hiánya , nekem első sorban csak a swift key,google drive,viber,whatsap,messenger,face,insta a lényeg hogy menjen meg persze wifi analyzer fing network tools stb ,informatikus vagyok és sokszor a telefon nagy segítség egy hálózati felderítéskor ;) Szerintetek jó irányba fognak változtatni a telefonon a frissítések ? kinek mi a tapasztalata a mobillal ?

(#309) mookica válasza nagymolnar (#304) üzenetére


mookica
tag

Na most mi van akkor, ha nekem a 10.0.0.205-ös volt az utolsó frissítés. Nem kaptam értesítést az új frissítéstőr, de baszta a csőrömet és megnyitottam a Hi-Care vagyis újabban mát Támogatás-t és ott lapított az EMUI 10.1.0.126 Most települ, de utána néztem és ennek voltak előzményei is, mint mondjuk a 10.1.0.119, ami nekem nincs fent. Na most a ...119-es hozta módosításokat tartalmazza a 126-os, vagy ezek nekem hiányozni fognak a rendszerből?

(#310) Tybor99 válasza mookica (#309) üzenetére


Tybor99
tag

Ha jól tudom vannak lépcsők a frissiteseknel de ha neked fel ajánlja lépcső nélkül akkor azt jelenti hogy minden benne lesz ;). Mivel 10.0... 10.1ugortal egy nagyobb frissítés volt így szerintem teljesen fölösleges az aggodalom ;) p20 pro ról váltanék a videó teljesítménye miatt szuper lassítás stb viszont gondolkozom a honor 30pro mert az meg 1980fps lassítást fill hd tudja

[ Szerkesztve ]

(#311) mookica válasza Tybor99 (#310) üzenetére


mookica
tag

Hát remélem is hogy benne van minden, viszont egy - számomra - nagyon fontos dolog hiányzott az EMUI 10.0-ából, amit sajnos a 10.1-es sem hozott, mégpedig hogy a AOD nem jeleníti meg ha az ébresztés be van kapcsolva. Minden szart megjelenít, csak ezt nem. Nem tudom miért hagyták ki ezt a funkciót, nekem személy szerint nagyon hiányzik.

A 10.1 - esben eddig még nem sok változást tapasztaltam. A képszerkesztő módosult jó irányban, viszont a kamera beállításait nagyon elcseszték. A képarány kiválasztásánál nem jelzi ki a felbontást. Van 3 lehetőség, 1:1, 4:3(ajánlott) és Teljes képernyős. Mivelhogy nincs feltüntetve a felbontás, így alapból az ember azt gondolná hogy 40Mpx, de nem, mert a 4:3 - 10Mpx, a Teljes képernyős meg 6Mpx, ugyanúgy mint a 10.0-ában volt. A 40Mpx lehetőség itt megszűnt és egy ideig nem is találtam, aztán a "Továbbiak"-ban van egy "Nagyfelbontás" ikon és ez a 40Mpx.
A Szuperlassú felvétel beállításait is megkomplikálták, aki nem tudja milyen beállítások vannak hozzárendelve, az nem is keresi és egy ideig (míg véletlenül meg nem találja) nem is fogja tudni beállítani.
Ezenkívül megjelent egy új lehetőség a "Továbbiak"-ban, ez pedig a "Víz alatt" mód, de hiába kapcsolom be, nincs fényképező gomb, nem lehet elindítani a felvételt vagy fotózni.
Találtam még oldalsávot a főképernyőn, itt gyors-indítás ikonokat lehet elhelyezni. Nem tudom fogom-e valaha használni ezt az új funkciót, mivelhogy azok az appok amiket gyakran használok, azok egy-két oldalra görgetésnyire vannak.
Nem tudom még mit keressek, mi változott az EMUI 10.1-ben a 10.0-hoz képest.

[ Szerkesztve ]

(#312) nagymolnar válasza mookica (#309) üzenetére


nagymolnar
tag

Mookica neked kínai verziós telefonod van, nekem EU. Teljesen más verziószámú és ráadásul ti már megkaptátok a 10.1-et mi még nem....

(#313) mookica válasza nagymolnar (#312) üzenetére


mookica
tag

Igen, ezt tudom, csak ugye mivelhogy a 10.1-et nem kínálta fel automatikusan mint a többi előző 10.0-ákat, tehát én erőszakoltam ki belőle a 10.1-et ami 126-os végződésű ami most a legújabb, viszont a 10.1-nek voltak még előző verziói is, mint pl a 119 végződésű, amiről nem is tudtam mivelhogy ezt sem kínálta fel a telefon automatikusan. A kérdés hogy a korábbi verziók javításait/módosításait vajon tartalmazza-e a 10.1.0.126.

(#314) kelekyle válasza mookica (#311) üzenetére


kelekyle
őstag

A víz alatti mód az összes vízálló telefonnál azt a funkciót teszi elérhetővé, hogy érintőképernyő nélkül (ebben a módban le is tiltja felvétel közben, mivel a kapacitív technológia vízben nem működik) tudsz indítani videófelvételt, fénykép készítést. Itt valószínűleg a kikapcsoló gombbal (1x, 2x vagy 3x nyomd meg) tudsz felvételt indítani.

Nekem 10.0.0.215 áll, EU verzió.
Annyira nem izgat az új verzió, egy dolgot hiányolok az összes Huaweiemből, hogyha a kijelzőforgatás lockolva van de mégis elfordítom rögzíteni tudjam fekvőbe (alul egy kis gomb megjelenik) pl. Samsungnál ez faszán működik...

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#315) mookica válasza kelekyle (#314) üzenetére


mookica
tag

Próbáltam ezt a kikapcsoló gombos kamera bekapcsolást, de nem működik. Ha elindítom a vízalatti módot, a kamera aktív de előjön egy szöveg
"Kérjük a víz alatti fényképezéshez használjon Huawei vízálló telefontokot." ...meg további figyelmeztető a tokról.
aztán "Mégse" vagy "Engedélyez"
Persze engedélyezem, aztán alul kiírja hogy "Használjon egy vízálló Bluetooth tokot, és ügyeljen rá, hogy megfelelően legyen csatlakoztatva."
Alatta pedig van egy aktív gomb "TARTSA NYOMVA A KILÉPÉSHEZ" és van hozzá egy megjegyzés "A kilépéshez tartsa nyomva a gombot 1 másodpercig".

(#316) nagymolnar válasza mookica (#313) üzenetére


nagymolnar
tag

Biztosan tartalmazza az előző verziókat. Elvileg IMEI számok alapján fokozatosan adja a frissítéseket az egyenletes szerverterheréshez, meg gondolom ha időközben előjön egy bug, akkor kevesebb készülék lesz necces.... A p30 prom esetében mindig szinte legutoljára kaptam meg a frissítéseket, volt amikor egy hónappal később...

(#317) mookica válasza nagymolnar (#316) üzenetére


mookica
tag

Utána néztem milyen módosítások, javítások jöttek a 10.1-essel, úgy tűnik meg van minden.

A P40-esekben kijött egy olyan újítás a kamera részben hogy AI Golden Snap. Elvileg sok új lehetőséget ad és valahol azt is olvastam hogy a 10.1-es már tartalmazza ezt a módosítást, csak nem garantálják hogy a 40-es széria előtti telefonokban ez tökéletesen fog működni. Viszont abban a frissítésben ami nekem jött még nincs benne, vagy ha benne is van, a telefonom nem tudja kezelni, ezért nem jelenik meg. Ha meg nincs benne, kiváncsi vagyok hogy a következő frissítések valamelyikében vajon benne-e lesz.
Nem bánnám :D

(#318) Zototh64


Zototh64
őstag

Sziasztok!

Hangerőgomb hiányával hogyan lehet recovery menübe belépni?

Előre is :R

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#319) kelekyle válasza Zototh64 (#318) üzenetére


kelekyle
őstag

Kikapcsolod a telefont, majd bekapcsolod és amikor megjelenik a Huawei logó 3x megnyomod a bekapcsoló gombot.

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#320) Zototh64 válasza kelekyle (#319) üzenetére


Zototh64
őstag

:R

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#321) Zototh64


Zototh64
őstag

Pénteken beneveztem egy Mate 30 Pro-t, Mate 20 Pro után (ez a feleségemhez került sacc egy hónapja mert vettem egy Galaxy Note 10plusz-t), de nem nagyon tudtam vele össze barátkozni.
A 30-on ami még nem akar rendesen működni, az a Simple.
Viber, messenger, Telekom, CIB, Outlook, Office365, Waze, Chrome, OneDrive, mennek rendesen. Nincs rámókolva semmi gugli, de ahogy elnézem kénytelen leszek. Van már valamilyen "biztonságos" megoldás? Inkább ezt a telót tartanám meg, mint a Note10plus-t.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#322) thebiker válasza Zototh64 (#321) üzenetére


thebiker
tag

Sajnos a Simple-ben az NFC-s fizetés nem megy. Várni kell amíg kijön a hivatalos Simple app. A többi funkció megy.

(#323) Zototh64 válasza thebiker (#322) üzenetére


Zototh64
őstag

Az a baj, hogy a csekk befizetés sem megy.
Az az érdekes benne, hogy rátölteni pénzt lehet, pályamatrica vásárlást még nem néztem.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#324) thebiker válasza Zototh64 (#323) üzenetére


thebiker
tag

Az megy, matricát lehet venni.

(#325) Zototh64 válasza thebiker (#324) üzenetére


Zototh64
őstag

:R
Változatlanul gondolkodom, a mókoláson, mert van még ami kellene.
Vissza olvasva 2 metodust is találtam.
Melyik a működőképesebb? Nem tudod véletlenül?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#326) kokler146


kokler146
tag

Sziasztok szívem csücske volt ez a telefon amikor megjelent most úgy látom az ára is elfogatható kezd lenni és sok minden működik rajta most már ahogy olvastam
Oneplus 7prot váltana kérdésem hol érdemes venni készüléket és mire kell figyelnem pl régió köszönöm

(#327) Zototh64 válasza kokler146 (#326) üzenetére


Zototh64
őstag

Ahol a legjobb áron hozzá jutsz, illetve Global verziós C432 legyen.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#328) kokler146 válasza Zototh64 (#327) üzenetére


kokler146
tag

Köszönöm az a gondom 1 helyen láttam a termék ismertetőben hogy eu verzió vagy ami
Huawei Mate 30 Pro 256GB Dual az eu vagy Global verzió?

[ Szerkesztve ]

(#329) nagymolnar


nagymolnar
tag

2 napja kijött az EU verzióra is a 10.1.... lefutott, turkálni nem volt benne időm, de az biztos, hogy a Vaze hangdiktálása nem megy (gondolom jogosultság) a gboard diktálás megy. A GMS-t nem bántotta....

(#330) Zototh64 válasza nagymolnar (#329) üzenetére


Zototh64
őstag

Nekem már vagy másfél hete.
GMS rendben, a waze diktálást haza felé kipróbálom, eddig sose használtam, így nem tudom, hogy működik e.
Én csak az értesítésekkel kinlódom. Minden jön rendesen (viber, messenger, stb), csak a gmail nem, és az outlook. Az utóbbi pedig fontos lenne a meló miatt

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#331) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Létezik erre a telóra megbízható Play Services hekk?
Esetleg alternatív ROM?

Az XDA-n azt írják h a bootloadert sem lehet nyitni, máshol meg komplett leírás van, hogy hogy kell feltenni a LineageOS GSI-t...

Szóval nem vágom.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#332) nagymolnar válasza Bici (#331) üzenetére


nagymolnar
tag

Szerintem nézz körül XDA-n, nekem februárban még ment az LZplay, azóta is tökéletes....

pl. link

A főzött romok már nem izgatnak, kinőttem abból a korból. Szerintem már ez a teló is fölösleges, de a kamera szuper :).

(#333) shagy


shagy
tag

Tehát összesítve, fel lehet okosítani a play service-t úgy, hogy a banki alkalmazások (nekem főleg Simple és OTP) is működik? Mostmár eléggé beesett az ár, hogy látótávolságba kerüljön, de sajnos túlságosan függök a google cuccoktól... Merjek erről álmodozni??

- shagy

(#334) nagymolnar válasza shagy (#333) üzenetére


nagymolnar
tag

Az OTP megy... szerintem a simple is -bár azt nem használom-. Nekem jelenleg minden banki alkalmazás megy. (Revolut, transferwise, Gránit, Erste, OTP, K&H) A Gránit NFC-s kártyakezelés is megy... De ez nem rábeszélés...

(#335) Bici válasza nagymolnar (#332) üzenetére


Bici
félisten

Köszi!

Végül halasztom a dolgot.
Nagyon bejövősek a Huawei új telói, de ha egyszer belefutok valamibe, ami nem megy, és pont munkával kapcsolatos, akkor máris átfordul abba, hogy nem érte meg.
Reménykedem abban, hogy kinyitják a BL-t...

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#336) babosf


babosf
aktív tag

sziasztok. aki felhekkelte a GMS-t kérdésem: erste bank alkalmazások mennek-e?
google maps beszéd (címdiktálás) ill. dobálja-e a hibauziket a telo?

Köszönöm

Galaxy S23 Ultra

(#337) nagymolnar válasza babosf (#336) üzenetére


nagymolnar
tag

Szinte minden bank megy (Erste, K&H, OTP, Gránit, Revolut, Transferwise, Paypal...) szerintem ez elég keresztmetszet. A legutóbbi Emui 10 frissítés óta a Vaze címdiktálás nem megy, a google-t nem használom. De a google billentyűzet hang alap gépelés tőkéletesen megy...így a címeket így viszem be...
Lefagyás 6 hónap alatt egyszer sem volt...

(#338) babosf válasza nagymolnar (#337) üzenetére


babosf
aktív tag

köszi..akkor az NFC-s fizetés is megy a telóval?

Galaxy S23 Ultra

(#339) nagymolnar válasza babosf (#338) üzenetére


nagymolnar
tag

Igen (Gránit nálam tuti)

(#340) natë


natë
nagyúr

Érdekelne a mobil a kamera miatt, de paráznék, hogy mi lesz a frissítésekkel a szankciók után...hallani erről azóta valamit?

(#341) nagymolnar válasza natë (#340) üzenetére


nagymolnar
tag

Igen, No para az AOSP-ből kapjuk a frissítéseket.. cikk
Ez nem a mobilodról szól, hanem a hálózati elemekről, melyek a gerincét adják a mobilszolgáltatásnak. HUAWEI = kínai állam (csak mindenki tagadja, ahogy Viktátorunk is csóró, csak a Lölö lett kib.ott szerencsés :))

[ Szerkesztve ]

(#342) natë válasza nagymolnar (#341) üzenetére


natë
nagyúr

Köszi. Attól félek csak, ha nem jön be iOS után, nagy bukóval tudom csak eladni.

(#343) nagymolnar válasza natë (#342) üzenetére


nagymolnar
tag

Iphone után nehéz lesz a váltás, ne vegyél új telefont mert ha nem tudod megszokni (nagy a sansz) akkor buksz egy 50-80e forintot. Én pl. Soha nem tudtam átállni ios-re, mert androidon nőttem fel, :DD de a teljes család ios párti. Vagy vegyél használtan, ha bejön akkor megtartod, ha nem bukó nélkül eladod.... Mennyit adsz a készülékemért? :C

(#344) belan


belan
addikt

Helló valaki használja itt mate 30 prot? Milyen Google nélkül meg amúgy milyen telefon? Szemezgetek vele csak gondolom üvegfolia nem lehet rá kapni ami szélére is rá simul.

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#345) nagymolnar válasza belan (#344) üzenetére


nagymolnar
tag

Ha visszaolvasol, itt egy-két embernek van. Tapasztalat.. olyan mint a többi drága telefon... Google nélkül, milyen az élet? Nem tudom, mert egy hét után felraktam... :DD De, akkor még (február eleje) a HMS közel sem volt olyan mint most... Azóta mennek a magyar vonatkozású appok is stb... Én szeretem, de lassan cserélem... mert már fél éves és unom :K Az utód... gőzöm sincs... Samsung, Iphone kilőve.... Fólia minek? ha leejted így is-úgy is gáz... a képernyő nem karcolódik, (minimális mikro karc van rajta, bár én a huawei ablakos tokját használom....

[ Szerkesztve ]

(#346) belan válasza nagymolnar (#345) üzenetére


belan
addikt

Nekem fontos a üvegfolia többször megvedte már a telefonomat!! Ez a ablakos tok meg nem a én világom! :(

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#347) nagymolnar válasza belan (#346) üzenetére


nagymolnar
tag

Nillkin Amazing 3D CP+ Max tempered glass kell neked....

(#348) belan válasza nagymolnar (#347) üzenetére


belan
addikt

Igen védelem nem árt!!

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#349) Bathorypeter


Bathorypeter
tag

Sziasztok.Most rendeltem egy ilyen telefont,a kérdésem az lenne,hogy valahogy rálehet varázsolni a play áruházat,vagy felejtsem el?A call of duty se támogatott az App galleryből,valami megoldás van rá hogy felvarázsoljam?180-ért vettem,nem akarok megválni tőle,mert nekem ez a telefon minden szempontból kiváló.Csak ez a fránya google nélküliség zavar.

(#350) Zototh64


Zototh64
őstag

Sziasztok!
Tudja az E-sim-et a teló?
Sehol nem találok róla ilyen jellegű infót.
Gondolom, azért mert nem tudja, de hátha.
Előre is köszi!

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.