Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) mjani1172 válasza #16514048 (#40) üzenetére


mjani1172
addikt

és Atomgeszi

Nézzétek a padkán a köveket, vagy a szegélykövet. A Huawei egy elmosódott valami.
De mindegy,én többet vártam.
Az én szememnek ez homályos,és ha egy 1/4 be kerülő telefon ennyit tud, akkor ennek illene csodát mutatnia.

[ Szerkesztve ]

(#52) Silenzio válasza Fryskitt (#49) üzenetére


Silenzio
addikt

Vágom, csak lehet, félreérthetően fogalmaztam. :D

Amúgy nem arról volt szó, hogy lesz 8K? Hol a 8K?!

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#53) koxx válasza Schuler888 (#50) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

A pix4 -nél kevés ocsmányabb telefont láttam eddig.

(#54) Schuler888 válasza koxx (#53) üzenetére


Schuler888
senior tag

Pont nem a kulsorol volt szo, nem tudom feltunt-e... ez a tenyen semmit nem valtoztat. Izlesrol meg ertelmes ember eleve nem vitatkozik.

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#55) koxx válasza Schuler888 (#54) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Kinek mi a fontos. De tudom, hogy a képek minősége volt a lényeg.

[ Szerkesztve ]

(#56) Atomgeszi válasza mjani1172 (#51) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ha nem jött volna át az írásomból, igazoltalak téged. :D

Az esti/éjszakai képalkotás valóban klassz, de a nappali nekem nem jön be. Se a P30pronál sem itt.

[ Szerkesztve ]

(#57) *Mukeey* válasza koxx (#53) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Ez sajna igaz. Nagyon akartam, hogy jò legyen, de nagyon ronda😭

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#58) joey04


joey04
titán

Külsőre az a baj vele, mint valamelyik vivo meg egyéb kínaival: nagyon futurisztikus, csak több a hátránya mint az előnye. valamint a huawei-nek 2 előnye volt: az üzemidő meg a kamera, az is inkább éjjel. mindkettő oda, már a többiek is behozták a lemaradást. Ezen túl az emui sajátos hátrányain túl (több konkurens felület koppintása, összegyúrása, agresszív ram kezelés, stb) megmaradt a gyenge videós rész és a kijelzővel is vannak gondok. Ezeket figyelembe ilyen áron akkor sem lehetne szvsz ajánlott mondjuk a note 10 + ellenében, ha egyéb hibája nem lenne. De ugye ott van még a legnagyobb probléma, google cuccok nélkül ez felét sem éri.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#59) joey04 válasza atike (#2) üzenetére


joey04
titán

nem mindegy mennyire hajlik le. a huawei túltolta.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#60) #16514048 válasza mjani1172 (#51) üzenetére


#16514048
törölt tag

A Xiaomi-n nagyon digitális hatásúak a levelek, az aszfalt, stb, valamint glória van a vonalak, fák körül.
Egyértelműen az van túlélesítve, ezért tűnik csak puhábbnak mellette a Mate 30.

Kár, hogy ehhez a látványhoz szoktattak hozzá minket a mobilgyártók, abszolút nem természetes.

Ha valóban elmosódott lenne a Huawei képe, akkor kevesebb lenne rajta a részlet, de itt nem erről van szó (sőt...).
Mondom, egy sharpening csúszkával ugyanolyan mesterkélten élesre lehet csinálni ezt is, mint amilyen a Xiaomi, szerencsére most gyárilag nem ezt tették:

[ Szerkesztve ]

(#61) Silenzio válasza joey04 (#58) üzenetére


Silenzio
addikt

Lehet, hogy fehéregyensúlyra más gyártók éjszakai módja jobb, de még mindig a HW telefonjai látnak igazán sokat éjjel.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#62) Schuler888 válasza Silenzio (#61) üzenetére


Schuler888
senior tag

Hat azert a pixel4 is lat talan valamicsket ejjel :)) soha nem vennek pixelt(soha ne mondd,h soha), de a p4 kepeitol leteszem a hajam

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#63) #16514048 válasza Schuler888 (#50) üzenetére


#16514048
törölt tag

Pontosan miben nyilvánul meg szerinted a laposra verés?
Jó a Pixel, de nem tudok a képekről egyetlen olyan tulajdonságot sem kiemelni, amiben jobbak lennének ettől.

(#64) xZer0kidx


xZer0kidx
senior tag

Továbbra is tetszik a telefon, viszont az egyik képen felfedeztem a huawei asszisztenst amiről egy szó sem esett. Mivel ez eddig nem volt talán pár sort megért volna, hogy pl. egy bixby homehoz képest mit tud. A google appok hiányáról több karakter lett, mint az emui 10 bemutatására. Plusz sajnos a bemutatón szereplő zárolt képernyős "okosságokról" sem esett szó.

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#65) pachito válasza iNfAntRy (#45) üzenetére


pachito
őstag

Így így :K

(#66) Silenzio válasza Schuler888 (#62) üzenetére


Silenzio
addikt

Én e képek után bizony vennék...

Amúgy hol a 8K? A 7680 fps-es videót hitte a sajtó tévesen 8K-nak?

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#67) h4h01 válasza joey04 (#58) üzenetére


h4h01
senior tag

Ezt a hsz.t annyira nem értem..Az üzemidő és a kamera továbbra is top..2-3 napos üzemidő mellett 7 órás sot mi ha nem brutális??? A kamera pedig szintén..Most az, hogy itt ilyen-olyan különböző oldalakról linkelgetünk pixel4 képeket, azt kezeljük kicsit fenntartásokkal..Majd ha megjelenik itt róla a teszt, akkor egy fokkal érdemesebb lesz összehasonlítani..Mégjobb a nagy kameratesztben..Nem vitatom a pixel4 biztos az egyik, hanem a legjobb a kamerában, de nem véletlenül hasonlítják ahhoz..
EMUI sajátos hátrányai? Mik ezek? Használtad huzamosabb ideig, vagy mm kirakat alapján mondod?
Nagyon légiesen dobálózol itt a negatív jelzőkkel, de nem igazán látom hogy megalapozott lenne..Ennyi erővel a Note egyik nagy előnye volt a jack csatlakozó, ezzel kibasztak a vásárlókkal, sőt a kezelőgombokat bal oldalra rakták, ez aztán nekem mint jobbkezesnek egyenesen szentségtörés, jah és a kamerája egy tartálynyi hígtrágya..Érted mire akarok kilyukadni? kb. most hasonlóan írtad le a hüvelyt..
Egyetlen pont amivel egyetértek az a jelenlegi politikai helyzet miatti szívás..többivel nem nagyon.. :N

(#68) doooo


doooo
veterán

Egy szó jut eszembe: inkonzisztens. A külső, a belső, a kamerák teljesítménye, stb, az egész összkép.

(#69) dementor


dementor
senior tag

Élmény volt olvasni. Gyönyörű és különleges. Engem teljesen megvett. :K

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#70) Silenzio válasza h4h01 (#67) üzenetére


Silenzio
addikt

Szerintem az utánad szóló jellemezte a legjobban. Inkonzisztens. Semmiképp sem titulálnék topnak olyan főkamerát, ami szaggat, ha 4K 60 fps-re bírod, aztán folytatja a szaggatást 4K 30 fps-ben is, mindemellett 960 fps-ben csodásat virít full HD-ban. Napersze. Valamit nagyon elkúrtak. Ismét. Ja, meg már csak a különutas megoldások miatt sem lehet top, nincs teljes körű Camera2 API támogatás, 24, 25, 48 fps-ről ne is álmodj. Így legfeljebb fotóban lehet top. Azzal összehasonlítási alap híján nem is vitatkozom.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#71) h4h01 válasza Silenzio (#70) üzenetére


h4h01
senior tag

Jah, az nem derül ki valóban, de fotós képességekre értettem a kamerát nyilván..

(#72) #16514048 válasza Silenzio (#70) üzenetére


#16514048
törölt tag

Amúgy létezik már olyan telefon, ami konstans framerate-tel vesz fel mozgóképet?

Mert anélkül nem tudom, hogy érdemes-e ennyire komolyan venni a mobilos videózást.

(#73) Aryon87 válasza #16514048 (#72) üzenetére


Aryon87
félisten

Aki klippekre és házimozira használja a mobilt, annak lényeges (1:10000000). Csakhogy egy normál kamerával előrébb van..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#74) Silenzio válasza #16514048 (#72) üzenetére


Silenzio
addikt

Nem találkoztam ilyesmivel. Talán a Sony az új appal, de kétlem. IPhone jó közelítéssel konstans, de ott is lehet hogy beakad 1 frame és exportálhatod ki png-kbe a mov file-t... :/

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#75) prolad


prolad
őstag

Elég jó lett, de a notch miatt nem kéne, ahogy az elődje is itt csúszott el. Talán majd a mate 40...

(#76) Ricardo válasza prolad (#75) üzenetére


Ricardo
félisten

Addigra talán rendezik a tengeren túli kapcsolataikat is, vagy ha mégsem, a saját rendszerük erősödik valamennyit.

(#77) <Lacy85> válasza h4h01 (#67) üzenetére


<Lacy85>
addikt

"2-3 napos üzemidő mellett 7 órás sot mi ha nem brutális???"

Ez abszolút használatfüggő. Ennyit anno az S8+-om is tudott. [link]

A kamera meg annyira top, hogy pl. videóban a Note 9-em körberöhögi...

(#78) Cattle_Decap


Cattle_Decap
tag

A telefon oldalan lefuto kijelzot megkerdojelezzuk, a notchot ugy nez ki es a korcs kepatlo aranyt mar elfogadjuk es a jack hianyat is.

Szomoru.

Egyebkent a szogletes design bejovos, de a fent emlitett dolgok megbocsajthatatlanok. Google ide, vagy oda.

(#79) Noukoum válasza <Lacy85> (#77) üzenetére


Noukoum
veterán

A sot attól is függ mit használsz mennyit és hogyan.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#80) Aryon87 válasza <Lacy85> (#77) üzenetére


Aryon87
félisten

3 napra 9 ora SoT? Az lutri.. en nem dicsekednek azzal:))
Joindulattal szamolva 3 ora SoT 24 orara. Ami igencsak keves..
A videos korberohogest megneznem azert reszletesseg teren...

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#81) joey04 válasza h4h01 (#67) üzenetére


joey04
titán

Ez egy top telefon, mindenben jó. Csak amiben eddig jobb volt valamivel, abban már nem jobb. Vagy csak minimális előnye maradt. Ennyi. Ettől még nem rossz készülék, hanem kifejezetten jó. Csak ott a többi. Nem kell torokra menni.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#82) Klaya1986 válasza Aryon87 (#80) üzenetére


Klaya1986
aktív tag

Mielőtt hülyeséget írsz, gondolkozz el kicsit. 3 nap és 9 óra sot igencsak komoly a mai telefonokhoz képest. 3 nap alatt ugyanis szerinted készenléti fogyasztás nincs? Nem csak a sot a mérvadó. Ha 3 nap alatt valóban képes a mate 30 pro 9 óra sotra, az azt jelenti, hogy 1 nap bőven 10 óra felett megy el. Légyszíves teszteld a telodnod, három nap alatt mennyi sot jönne össze. Gyanítom a 3 napot ki sem bírja, ha igen, max 3-4 óra sottal.

(#83) Juhaszatti válasza Aryon87 (#80) üzenetére


Juhaszatti
addikt

A 3 nap 9 óra SOT az rengeteg. Abban benne van 2 éjszaka készenléti fogyasztása is, plusz a nappalok. Ez 1 nap folyamatos használattal, kevesebb készenléti idővel, 10-12 óra kijelzőidő lenne legalább, ahogy előttem is írták már.
Számomra meglepő, nem tudok olyan telefonról ami most ennyit hozna, az akkura kihegyezett 8-10000mAh "csodákon" kívül.

[ Szerkesztve ]

(#84) ollie válasza Aryon87 (#28) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szép képek.

***

(#85) mjani1172 válasza Juhaszatti (#83) üzenetére


mjani1172
addikt

Halkan jegyzem meg hogy nekem hihetetlen is egy Samsungtól.Hasonlót sem láttam.

(#86) Aryon87 válasza Juhaszatti (#83) üzenetére


Aryon87
félisten

Kizart hogy egy Samsung 10-12 ora SoT-ot osszehozzon normal/erosebb hasznalattal. Nekem az S9+ max 6 orat tudott csak. Azt is csak rovid ideig, aztan szepen beallt 4 orasra... Note8 szinten ugyanez a forgatokonyv, csak ott 4 ora helyett 3 ora volt, az S7edge se birta jobban, ott is 3-4 ora volt...

Ollie: köszi:R

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#87) gproject


gproject
aktív tag

nem ertem miert apk letoltesekkel kinlodtok, es miert nem rakjatok fel az aptoide-ot
foleg mivel szo volt rola, azzal fogjak arulni

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#88) <Lacy85> válasza Aryon87 (#86) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Pedig nálam az S8+ tényleg baromi jól bírta.
Egy húzósabb napon reggel 6-tól este 10-ig navigációval, netezéssel, spoti-val, telefonálással 5 óra SoT mellett kb. 50%-ot merült.
Az a vicc, hogy a Note 9 meg nem bír ennyit 4000-es akksival. Ilyen szempontból hiányzik is az S8.

(#89) kbyte1024 válasza Silenzio (#37) üzenetére


kbyte1024
addikt

Hát basszus imádom a kommentjeidet, írj többet :K

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#90) Juhaszatti válasza Aryon87 (#86) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Nekem is soknak tűnik, a screenshot alapján mondom. Az alapján pedig ennyi.
Az S7 Edge új korában 5-6, később 3,5-4 órákat hozott. Az S10 most 4,5-5,5.
Én sem láttam még ilyet, mint a képen.

(#91) Sgr_A válasza <Lacy85> (#77) üzenetére


Sgr_A
addikt

Semmi benéztem
de nekem is hihetetlen kategória mondjuk csak sima s8-am volt fél év után már jó ha megvolt a 4h egy nap alatt

[ Szerkesztve ]

(#92) Mo Bill


Mo Bill
aktív tag

Hát azt hittem, hogy a Samunak sikerült a Note szériát jól elcsesznie, de tévedtem, übereli a Huawei!
Így elcseszni egy fasza telót!!!!! :W

Az emberi élet egymilliárd sejtecske szeszélyes összjátéka, amiről azt hiszed, hogy te vagy.

(#93) Dhampir válasza Mo Bill (#92) üzenetére


Dhampir
félisten

Mi baja az új Note mobiloknak? :F

Nincs tapasztalatom velük, ezért is érdekelne a szakvéleményed.

(#94) Mo Bill válasza Dhampir (#93) üzenetére


Mo Bill
aktív tag

Gloryhole, jack bemenet-, értesítésled hiánya.

Ezek nem mindenkinek probléma, én azok közé tartozom, akiknek az!

[ Szerkesztve ]

Az emberi élet egymilliárd sejtecske szeszélyes összjátéka, amiről azt hiszed, hogy te vagy.

(#95) fornettisuti válasza Mo Bill (#94) üzenetére


fornettisuti
veterán

+1

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#96) Dhampir válasza Mo Bill (#94) üzenetére


Dhampir
félisten

Értem, köszönöm, hogy leírtad. :R

(#97) *Mukeey* válasza Aryon87 (#28) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Nekem is tetszenek a képeid. Más topikokban is szoktál posztolni, mindig 👌
Az a baj, átlag felhasználó (én is) nem tud nagyon ilyen képeket lőni😩

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#98) mati12 válasza Aryon87 (#28) üzenetére


mati12
senior tag

Szerintem mindenképp visszalépés az 5x-ös zoom elhagyása,nem is beszélve a 2,5 cm-es super macro-ról.

(#99) Schuler888 válasza mati12 (#98) üzenetére


Schuler888
senior tag

Visszalepes lenne ha a p30pronal lenne normalis valtas 1tol 5ig optikai szinten, de nincs...

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#100) Dhampir válasza Aryon87 (#28) üzenetére


Dhampir
félisten

Az első képen tetszik az "UFO". :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.