Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:12:58

LOGOUT.hu

Huawei Ascend Y300 topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14351) elisha válasza Zotyoo56 (#14350) üzenetére


elisha
tag

Igen, nekem is furcsa volt. Mert mielőtt megvettem, azért olvastam már itt pár dolgot. Persze az első volt hogy vásárlás után verziót néztem, láttam én hogy b199, csak nem hittem el. De aztán ahogy a vodás kártyámmal is vígan elindult... De végülis mindegy, telenor kell. Csak érdekes, hogy ez most véletlenül alakult így vagy... Nem tudni.

De legalább van gyári dload-os b199 romom :D

[ Szerkesztve ]

Túlterhelt a szerver...

(#14353) Atimen33 válasza Atimen33 (#14326) üzenetére


Atimen33
tag

Valaki tudna segíteni?

(#14355) monalala válasza Atimen33 (#14353) üzenetére


monalala
aktív tag

miben? Az előző kérdésedre van válasz a topikban. :Y
Több embernek is ajánlották a blacrom-ot utánad is.

[ Szerkesztve ]

Üdv, Lala

(#14356) dltpwnz


dltpwnz
aktív tag

Gyári rom mennyire használható? Gondolom vannak tapasztalatok ... Nemszeretnék belekezdeni egy romfelpakolásba mivel 1nap múlva utazom és nemleszek gépközelbe 1-2 hónapig :) (ja...mostvettem a telefont :D)

[ Szerkesztve ]

(#14357) MaxTorque válasza dltpwnz (#14356) üzenetére


MaxTorque
tag

Ki kell pucolni, és jó lesz az. Ez járható út, feltéve ha értesz hozzá.

(#14358) peestike válasza Zotyoo56 (#14354) üzenetére


peestike
senior tag

többen írjátok hogy jó a blackrom.
akkor itt egy negatív vélemény sajna:
totál csalódás. :(
saját kernellel és a CeXstel v0.62-vel is....
szétesik a kép (egyik romon sem láttam eddig ilyet), újraindulás, újraindulás telefonálás közben, totál random időpontokban...
le is szedtem 5 nap után....
de memóriában télleg jó :)

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#14359) dltpwnz válasza MaxTorque (#14357) üzenetére


dltpwnz
aktív tag

Rom felhúzásához ( gyári kerneles ) ugye csak egy recoveryre van szükségem ? Kicsit zavaros nekem ez a leírás

(#14360) MaxTorque válasza dltpwnz (#14359) üzenetére


MaxTorque
tag

Ha BL nyitott, recovery fenn van, akkor már fel kell menni a romnak.

(#14361) dltpwnz válasza MaxTorque (#14360) üzenetére


dltpwnz
aktív tag

Értem, próba cseresznye :R

(#14362) dltpwnz


dltpwnz
aktív tag

TWRP letöltésnél mi ez a GooManager? :F

(#14363) dltpwnz válasza dltpwnz (#14362) üzenetére


dltpwnz
aktív tag

Semmi, közbe már sikerült is :DD

(#14365) kokokka válasza elisha (#14349) üzenetére


kokokka
őstag

Nincs OTG.

(#14366) peestike válasza Zotyoo56 (#14364) üzenetére


peestike
senior tag

sokan dicsértétek, ezért is tettem fel és rácsodálkoztam, hogy ennyi kínja lett...
minden formázva lett, kivéve sd, kernel után is volt wipe, ahogyan korábban már írtad is.
zárképernyő esett szét, feloldani nem lehetett, előtte még soha nem láttam ilyet.
apex-et használok, azt szoktam már meg.
most paranoid van fent, majd kiderül milyen, eddig jól megy.
van még pár rom amit nem próbáltam :)
de eddig legtovább a gyári volt fenn, azzal voltam megelégedve a legjobban.

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#14368) Frafa válasza peestike (#14358) üzenetére


Frafa
csendes tag

Sok kipróbált ROM után raktam fel a Black-t.( CM10.1 ... 11, Kit-Kat, gyári, FusionX, ... SlimKat 4.4.2-esig.)
Mindegyiknek volt valami nyomora ami nem tetszett.

A linket Black ROM, CeXstel kernellel van most fent a linkelt minimum YourZgappsXS -szal.

Nem tudom nálad mi a bibi, de nekem ez a legjobban bevált összeállításom eddig.

Semmi akadás, semmi újraindulás.
Fényerő-hangerő- FM rádió ... teljesen OK.
A Gravitybox -szal a testreszabhatóság meg már több mint amit kívánhat az ember.

:C :R

Úgy néz ki ez marad rajta a telómon!

[ Szerkesztve ]

(#14369) Bence 2013 válasza Zotyoo56 (#14348) üzenetére


Bence 2013
újonc

Ok. Kösz.
Akkor lehet nem is lesz, mert már nem forgalmazzák ezt a telefont. Vagy akkor is adhatnak ki hozzá?

(#14370) Atimen33


Atimen33
tag

Igen, azt tudom hogy ajánlottátok a Black rom-ot, viszont én úgy tudom hogy másik kernel hez nyitott BL kell, ezért is írtam oda, hogy t-mobile os a telefon. Így megodható a BL nyitás, mert más függő telefonoknál ez már eleve vakvágány volt.

(#14372) Atimen33 válasza Zotyoo56 (#14371) üzenetére


Atimen33
tag

Ha lehet akkor akarok BL-t nyitni, csak úgy tudtam hogy a szolgáltatós telefonoknál nem lehet...

[ Szerkesztve ]

(#14373) MaxTorque válasza Atimen33 (#14372) üzenetére


MaxTorque
tag

Az nem a Sony-nál van? :F

(#14374) Atimen33 válasza MaxTorque (#14373) üzenetére


Atimen33
tag

Lehet, mert eddig két Sony telefonom volt :D

[ Szerkesztve ]

(#14382) Loewes


Loewes
csendes tag

Megjelent az összefoglalóban ajánlott LgCamera új, stabil változata a Play-n, illetve a készítő oldaláról a beta változatok letölthetők.
[link]
Új a felület és már nincs külön camcorder icon, illetve vannak komoly fejlesztések is.

(#14383) monalala válasza Atimen33 (#14372) üzenetére


monalala
aktív tag

Nyugodtan neki állhatsz BL-t nyitni az összefoglaló alapján. Azután tedd fel a twrp 6.... valamelyikét, mert a 7... verzióval még nem sikerült visszaállitanom semmit, mióta visszaváltottam azóta semmi gondom.
Egy mentés sem árt a gyári rendszerről. Azután mehet fel a Blacrom (elötte full wipe, első 5 tétel) a hozzávaló gapps-al, boot elött ted fel a cesxtel kernelt is Twrp- ből aztán wipe dalvik. cache és mehet a system boot. Ennek mennie kell rendesen.:)

[ Szerkesztve ]

Üdv, Lala

(#14384) Atimen33 válasza monalala (#14383) üzenetére


Atimen33
tag

Köszönöm a segítségeteket, ma délután neki állok

(#14385) dltpwnz


dltpwnz
aktív tag

Felraktam az Eternal romot, tnap még működött faszán ma már szórakozik a kijelző , nem tud kapcsolódni a kamerához (lgCam tud, de az meg nem autófókuszál ...) valakinek ötlet? FusionXet akartam volna még kipróbálni de azt meg nem lehet letölteni sehonnan :W

(#14386) monalala válasza dltpwnz (#14385) üzenetére


monalala
aktív tag

Vannak gyári alapű custom romok amelyek egész jól muzsikálnak pl.a Fusionx reborn stb. Mindegyikkel van egy probléma ami elég gáz. Egyszer csak lecsökken a rendszer hangerő az eredeti kb. 20 %- ára. A csengőhangok, rendszer, gombok, stb hangereje. Ilyenkor csak restart vagy füles ki be segít. Nem tudom. hogy mi okozza és a fejlesztők, hogy nem jöttek rá eddig. Kipróbáltam vagy 7 romot és mindnél ez van. A CM-ekkel nincs ilyen gond.

Üdv, Lala

(#14387) donmackó válasza dltpwnz (#14385) üzenetére


donmackó
őstag

FusionX v1.0

Release the cable hounds!

(#14388) dltpwnz válasza monalala (#14386) üzenetére


dltpwnz
aktív tag

Na ezt még nem tapasztaltam mivel 1napja van meg a telefon . CMet hogy lehet felvarázsolni a telefonra? Gondolom ahoz kell kernel csere

(#14389) dltpwnz válasza donmackó (#14387) üzenetére


dltpwnz
aktív tag

köszi :R

(#14390) Atimen33


Atimen33
tag

Sikerült a telepítés, egyenlőre nagyon szuperül muzsikál! :D
Ég és föld a különbség, a gyárihoz képest, úgyhogy köszönöm az érthető leírást! :D :C

(#14391) dltpwnz


dltpwnz
aktív tag

Másnak is csinál olyat a telefon , hogy nyomkodja magát egy bizonyos ponton és nem reagál semmire ? :W

(#14392) sgergi válasza dltpwnz (#14391) üzenetére


sgergi
veterán

Nem. Érintő vagy szoftver gondnak tűnik.

(#14393) dltpwnz válasza sgergi (#14392) üzenetére


dltpwnz
aktív tag

1napja van nálam a telefon eddig 3x jött elő .. TWRP nél is fincsi volt majdnem tégla lett a telefon mikor rom telepítésnél össze vissza nyomkodta :W anno az alcatel ot990em is csinálta ezt

(#14394) dltpwnz


dltpwnz
aktív tag

Gravity boxban beállítottam hogy hangerőgombal lehessen ébreszteni a telót de semmi, 5let valakinek?

(#14395) dltpwnz


dltpwnz
aktív tag

Van még egy nyűgöm cm10.1 nél hogy lehet belőni a külső forrásból származó appok telepítésének engedélyezését?

(#14396) Bence 2013 válasza Zotyoo56 (#14375) üzenetére


Bence 2013
újonc

Okés. Köszi. Amúgy szuper kis teló a maga kategóriájában :) Amiket itt írtok felét nem értem, úgyhogy nem is piszkálgatom :D

(#14398) kicsizee


kicsizee
aktív tag

hali, találkozott már valaki olyasmivel, hogy az ikonok "összezsugorodnak"? mi okozhatja?

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#14399) kokokka válasza kicsizee (#14398) üzenetére


kokokka
őstag

Még sosem. Furcsa mindenesetre :)

(#14400) kicsizee válasza kokokka (#14399) üzenetére


kicsizee
aktív tag

és már nem először, teló restart után is megmaradt, és az a szép az egészben, hogy kb 4 napja volt FR, de így is hülyül :D. kíváncsi vagyok mi nem műxik rendesen a telómban

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.