Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:12:58

LOGOUT.hu

Huawei Ascend Y300 topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13351) Leito92 válasza Répapüré (#13349) üzenetére


Leito92
tag

Ez nálam is hibátlanul működött pedig. Oo Nálad mi a gond vele?

(#13352) Bass


Bass
addikt

Sziasztok
Lehet fura a kérdés de cm11-t használok,semmi bajom vele csak hiányzik a gyári rendszer billentyűzet rendszere,nem lehet valahogy azt bele varázsolni,próbáltam több félét de az jött be a legjobban.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#13353) Répapüré válasza Leito92 (#13351) üzenetére


Répapüré
tag

Más hasonló játékot nem próbáltam, de ennél indulás után valamiért kilép.
Már le is töröltem, mert azt hittem hardveresen nem bírja.

(#13354) szabeska válasza Bass (#13352) üzenetére


szabeska
addikt

tölts le egy stock romot, és abban a zip-ben megtalálod a system/app mappában hwkeyboard.apk néven :)

F1

(#13355) Timiiii89 válasza haxiboy (#13145) üzenetére


Timiiii89
újonc

Egy ilyenben már minimum én is berakom amióta az előző telóm hasonló módon oda lett :-)

(#13356) Krisinto válasza szabeska (#13354) üzenetére


Krisinto
őstag

Üdv.
Ilyen kis telefonom van már tavaly nyár óta..de most szinte katasztrófa...lassú, nem tölt be dolgokat, megbolondul hívás után...mitől lehet ez?
Frissítgette magától az androidot..aztán ennyi, semmi nem volt rajta módosítva.

(#13357) Bass válasza szabeska (#13354) üzenetére


Bass
addikt

Szia
Nekem egyikben sincs ilyen,nincs meg neked véletlenül?

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#13358) Peti78


Peti78
őstag

Üdv hello!
32 GB SDHC vagy 64 gb micro sd amit ebbe a telefonba lehet pakolni? A mobilarenán az előbbit, itt pedig az utóbbit írják.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#13359) im492 válasza szabeska (#13354) üzenetére


im492
tag

Ilyen módszerrel nem lehet CM10.2be play áruházat varázsolni? :D

(#13360) szabeska válasza im492 (#13359) üzenetére


szabeska
addikt

play áruházat miért ne lehetne?

F1

(#13361) szabeska válasza Krisinto (#13356) üzenetére


szabeska
addikt

érdemes néha csinálni egy gyári visszaállítást /minden adatot töröl!!!/ ettől felfrissül a telefon :)

F1

(#13362) szabeska válasza Bass (#13357) üzenetére


szabeska
addikt

ezt töltsd le, csomagold ki, ott lesz :)

[ Szerkesztve ]

F1

(#13363) im492 válasza szabeska (#13360) üzenetére


im492
tag

Mit keressek vagy másoljak? :D Mert nekem ebből a romból minden google szolgáltatás ki van szedve :S

(#13364) szabeska válasza im492 (#13363) üzenetére


szabeska
addikt

(#13365) Puro


Puro
aktív tag

Üdv!
A pcről történő töltéssel kapcsolatban lenne egy észrevételem, amit nem tudom lehet-e módosítani. CM11 van fent és az xposed is.
Ha gépre dugom, akkor ugye elkezdi a töltést, ha leválasztom a csatlakoztatott meghajtókat, akkor a töltés megszakad, holott a teló még usb-n lóg. A másik, ha a gép leáll, az usb aljzatban van power, az egér világít, a készenléti táp 2A-t bír, de mégsem tölti. Ha reggelig így marad, akkor nem hogy töltené, hanem szívja az aksit és nem is keveset kb -40% :D Miért működik ez így? A megoldás ilyenkor, hogy kihúzom a kábelt, majd visszadugom.

[ Szerkesztve ]

(#13366) Bass válasza szabeska (#13362) üzenetére


Bass
addikt

Ezt szedtem le én is de én nem találom :F

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#13367) szabeska válasza Bass (#13366) üzenetére


szabeska
addikt

system/app mappa, a neve nem az, hanem HwIME.apk, bocsi. és a hungarianpack.apk is kell hozzá, hogy magyar nyelvű legyen.

[ Szerkesztve ]

F1

(#13368) Bass válasza szabeska (#13367) üzenetére


Bass
addikt

Ahh köszi így már meg van :D :R

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#13369) cigam válasza Timiiii89 (#13355) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Ezen 1 likkal kevesebb van a kelleténél. Ha a valós termék is ilyen, a vakunak nem vágtak lyukat.

szabeska
A gyári visszaállítás után újra felteszem a kedvenc programjaimat, vagy visszatöltöm azok mentését.
Mi változik?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#13370) Peti78


Peti78
őstag

erre valaki?

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#13371) szabeska válasza cigam (#13369) üzenetére


szabeska
addikt

Ezt pontosan nem tudom megmondani, rendszerszinten nem látok bele, de ugyanúgy belassul az egész egy idő után, mint mondjuk az xp tette számítógépen :)

F1

(#13372) sgergi válasza Peti78 (#13370) üzenetére


sgergi
veterán

Elvileg 32 GB-ig megy, SDHC kompatibilis. A 64 GB már SDXC, valószínűleg azt nem tudja.

(#13373) Peti78 válasza sgergi (#13372) üzenetére


Peti78
őstag

Csak azért kérdezem, mert a bevezetőben ez szerepel: "64 GB-os microSD kártya is helyet kaphat a készülékben." Akkor ezek szerint mégsem?

[ Szerkesztve ]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#13374) sgergi válasza Peti78 (#13373) üzenetére


sgergi
veterán

Tudom, én írtam. De már nem emlékszem, hogy ezt miért tettem. Úgy rémlett, hogy valaki írta, hogy nála ment, de most nem találtam erre bizonyítékot, így én is a 32 GB mellett szavazok, és majd javítom az összefoglalót.

(#13375) Peti78 válasza sgergi (#13374) üzenetére


Peti78
őstag

Ne érts félre, nem kritizálni akartam, csak szeretnék venni bele kártyát, és ez kicsit ellentmondásos volt. Akkro ezek szerint lehet bele tenni 32 GB sdhc illetve 32 Gb micro sd kártyát ugye? ha így van, melyik jobb6érdemesebb? Mi a különbség közöttük gyakorlati szempontból?

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#13376) sagit


sagit
addikt

Üdv

Adott barátnőm y300-a, Telenoros B194-es rommal, de már baromira kész van a kis teló, laggol mint atom, fagyogat, pedig csak busz menetrend nézegetésre és Facebookra van és volt is használva, nincs tele appokkal.

Újrahúzom neki, linkeljétek pls a legújabb gyári romot amit a telenoros telóra fel tudok húzni.

Köszi :R

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#13377) sgergi válasza Peti78 (#13375) üzenetére


sgergi
veterán

A 32 GB-os méret már mindenképpen SDHC. SD: 2 GB-ig, SDHC: 32 GB-ig, SDXC: 2 TB-ig. Formátumra pedig mindenképpen microSD kell a telefonba.

Egyáltalán nem vettem kritizálásnak, örülök, hogy előkerült, és tudom javítani ezt a hibát. :)

(#13378) im492


im492
tag

Miért van az,hogy az újabb CM-romokat nem telepíti?? Valakinek ötlet? :)

(#13379) Loewes válasza sagit (#13376) üzenetére


Loewes
csendes tag

Szia!

Felmegy a dload-os stock ROM, s még force upgrade sem kellett:
Y300_firmware(Y300-0100,Android 4.1,Emotion_UI,V100R001C00B199,Germany-E-Plus,05011YMH)
[link]
Kiválóan működik cca. 200mb szabad ram indítás után, s nem szokott később sem 170 alá menni.
Viszont az értesítési panel nem megy, ám feltéve a Notification Toggle apk-t, ez teljesen orvosolható.
Stabil, gyors, a fényerő is kicsivel magasabb, s az akkuidő is teljesen rendben lévő.

[ Szerkesztve ]

(#13380) Bass válasza Loewes (#13379) üzenetére


Bass
addikt

A ram méretét miért nem belakva írjátok? Ha fent van face,viber,messenger stb már nincs 80-se és mind1 milyen romról beszélünk ,a 170-200 mega csak illúzió :D Illetve nyersen indítás után net bekapcsolása nélkül. A ram méretével meg minek foglalkozni ha a teló megy szépen csak a multitasking problémás,pl böngészés és tunein egyszerre nem sokáig megy . Most lehet kővel dobálni :Y :DD
Értesítési sáv visszavarázslása

[link]

[ Szerkesztve ]

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#13381) Peti78 válasza sgergi (#13377) üzenetére


Peti78
őstag

Akkor egy ilyen megtenné

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#13382) sgergi válasza Peti78 (#13381) üzenetére


sgergi
veterán

Amit linkeltél, az nem jó, neked microSD formátum kell. Ez már jó.

[ Szerkesztve ]

(#13383) kokokka válasza Bass (#13380) üzenetére


kokokka
őstag

Ne beszélj butaságot! Be van lakva az Ilusion-om és most újraindítás után 216Mb a szabad RAM-om. Holnapra, mire aktívan használom minden zegét-zugát lemegy kb. 160-ra, de ez a legallja! Annyit még hozzá kell tennem, hogy az általad említett (számomra) semmitérő programok nincsenek fent, viszont van minden más! Ráadásul widget-ek is futnak, köztük a Weather Forecast-tal! Még valami : itthon nekem a Wi-Fi folyamatosan megy! Még a gyárival is volt 100-120Mb-om szabadon, nemhogy csak 80!

(#13384) szabeska válasza kokokka (#13383) üzenetére


szabeska
addikt

Van aki minden elé kerülő kaját elfogyaszt, van aki nem, ennyi. Nekem 100 mega van, na bumm, mert megy minden szirszar, viber 20 mb,face 30 mb, messenger 25 mb, skype 20 mb, ennyi, ez 95 mega. ha ez nem lenne fent, 195 megám lenne. ez a szabad ram ökörködés akkora egy felesleges b..szakodás, már bocsánat. van 393 mega, ennyi,ki hogy használja a teefont, úgy alakul a ram mérete.

F1

(#13385) kokokka válasza szabeska (#13384) üzenetére


kokokka
őstag

Egyértelmű, hogy ezzel nem igazán kell foglalkozni, én csak arra reagáltam, hogy belakva nincs több szabad mint 80Mb. Csak Bass úgy írta az előző hsz-t, hogy abból egy idelátogató egyértelműen azt veszi ki, hogy TÉNYLEG nincs több ettől. Pedig van, csak nem mindegy ki mit használ....

[ Szerkesztve ]

(#13386) Bass


Bass
addikt

Udv
Hasznaltam en is illusiont,fusiont es most regota cm11-t de nekem belakva meg nem igazan sikerult ennyi szabad ramot csinalnom,igaz nem is foglalkoztam vele hogy legyen,ha meg mondjuk a ram zabalo appokat nem hasznalnam minek okos telefon? Ha ezek nincsenek fent.nekem is.230 mega korul van illetve meg az is eleg ha kikapcsolom a mobilnetet,az appok "elnemulnak" es lesz sok sok szabad ramom viszont ismet ertelmet veszti az okos telo fogalma. Amugy a legjobb rom a gyari mokolasok kozul tenyleg az illusion. Viszont ha valaki csinal nekem egy kepernyo kepet amin meg a 3g es fent van viber,face stb es van 170mega ram minimum annak postan kuldok egy sort :-D

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#13387) kokokka válasza Bass (#13386) üzenetére


kokokka
őstag

Az, hogy "értelmét veszti az okostelefon" nem reális gondoloat csak azért, mert valaki nem használja azokat az app-okat, amiket Te. Én se azért vettem mert jó, hogy ha van egy ilyen a zsebemben. De az FB-től rosszul vagyok, vibert meg soha nem is használtam, mert nem volt rá szükségem. Itt nálunk a 3G halott ügy, néha még a 2G is de ettől még hasznos az én részemre is, és egyáltalán nem érzem úgy, hogy értelmetlen volt megvennem.

(#13388) jopont


jopont
senior tag

Sziasztok. Feltettem a legújabb cm11romot és nem tudok jogot adni az es file Explorernek. Nálatok megy?

(#13389) Tinike08 válasza kicsizee (#13312) üzenetére


Tinike08
csendes tag

Heló!
Látom nem csak én küzdök ezzel a problémával..ha megtudsz valamit az óra "lefagyásról" akkor majd értesíts a fejleményekről..én most a teljes visszaállítással próbálkozok, hátha az megoldja a bajomat..
Próbáltam már automatikusra állítani az órát, meg úgy hogy én állítsam be az időt, de teljesen mind1 volt neki..
Valaki esetleg tud valamit mondani erre az óra "megfagyásra"? :D Örömmel töltene el ha valaki tudna valami okosat mondani rá! :D Köszi!

(#13390) gkawka válasza Tinike08 (#13389) üzenetére


gkawka
tag

Nálam is ezzel vadít az Óra app... Meg némi hirtlen felindulásból elkövetett újraindulásokkal is, de azt lehet az okozta, h pár rendszer részt is visszaállítottam backup-ból :U

Ha lesz időm kipróbálom lecserélni Clock-ot más, régebbi build-ekből, hátha. :F

-**- szarnak, kárnak nincs gazdája -**-

(#13391) Puro válasza jopont (#13388) üzenetére


Puro
aktív tag

Tulajdonságoknál engedélyezd a root explorert.

(#13392) Bass válasza jopont (#13388) üzenetére


Bass
addikt

Nálam hiba nelkul fut igaz nekem regota fent van a cm11 es csak frissitem pl tegnap is de nincs gondom vele.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#13393) Puro


Puro
aktív tag

Ha CM11 alatt frissítem a rendszert OTA-n keresztül, akkor mi fog elállítódni? Eléggé be van konfigolva már.

[ Szerkesztve ]

(#13394) Bass válasza Puro (#13393) üzenetére


Bass
addikt

Twrp javasolt,es nem allitodik el semmi.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#13395) Puro válasza Bass (#13394) üzenetére


Puro
aktív tag

Wipeolni kell ilyenkor valamit?

(#13396) Tinike08 válasza gkawka (#13390) üzenetére


Tinike08
csendes tag

Nekem édes mindegy mit rakok fel, vagy mit nem rakok fel..az óra önálló életet él a telefonomon.. :D
Most csináltam 1 teljes gyári visszaállítást, és még szinte semmit nem állítottam vissza, ahogy eddig volt, úgyhogy kíváncsian várom, hogy megáll-e vajon vagy sem.. :D

(#13397) sonny007


sonny007
tag

Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni.
Tud valaki olyan programot amivel SIM kártyán és a telefonon tudok több névjegyet törölni/ másolni? Elég macerás egyesével. :)

Előre is köszönöm.

(#13398) Bass válasza Puro (#13395) üzenetére


Bass
addikt

Nem semmit mert akkor tenyleg mindened nullazva lesz csak instal es rakd fel a frissitest

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#13399) Bass válasza sonny007 (#13397) üzenetére


Bass
addikt

Play aruhaz nevjegyek torlese ez az app neve de van tobb erre alkalmas app.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#13400) Micuir_M


Micuir_M
tag

Sziasztok!

A napokban megváltozott a tárcsázóképenyő: csak a bekapcsológombbal lehet letenni a hívást, mert az alsó "letevő gomb" fölé ment az a kör és nem engedi megnyomni. Ha meg balra elhúzom a kagylót, a piros felé, akkor nem történik semmi.

Tudja valaki, hogy miért van ez így és hogyan lehet visszaállítani?

A telefon nem volt rootolva.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=micuir_m

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.