Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:27:56

LOGOUT.hu

Huawei P7 Összefoglaló
Hivatalos OFF topik: Huawei P7 - OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14401) edima10 válasza Macipalika (#14400) üzenetére


edima10
tag

TWRP-hez nem kell root, nekem sincs, csak unlocked bootloader, amit könnyen lehet csinálni P7-nél. Sok embernél ráadásul gyárilag unlocked (nálam speciel nem volt az, de Cunaja segítségével megoldódott.
A B839 rom az gyári hivatalos rom, emui 3.1 és 5.1.1 android. Nyugodtan vissza lehet vinni vele.
Nekem semmi gondom nem volt sem a B839-el, sem a B852 frissítésével sem.
Mondjuk én most épp a B851C-t használom, de mikor valami miatt vissza akartam rakni a B852-t, nagyon jól jött a twrp-s rendszer backup. 10 perc alatt volt egy személyre szabott oprendszerem az összes programommal és egyéni beállításaimmal, amikkel órákat tölhettem volna el, ha nincs a backup.
TWRPt viszont tényleg érdemes felrakni a telefonra, mert egy backup fájl a teljes rendszerről nagyon megkönnyíti az ember életét, ha valami gáz van a telefonnal :)

[ Szerkesztve ]

(#14402) ricsi8800gt válasza pusihusi (#14399) üzenetére


ricsi8800gt
addikt

Amugy ha nem megy Win10-en neked a TWRP felrakás akkor miért nem teszel fel pl win7-et?Igaz nekem ment win10-en a TWR felrakás a leirtak alapján

[ Szerkesztve ]

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Ford Focus 1.6.07.KTM EXC 250.07

(#14403) pusihusi válasza ricsi8800gt (#14402) üzenetére


pusihusi
addikt

Fent van! Más: Ezen a telefonon meg lehet-e oldani hasonlót mint az Lg-nél van dupla kopp v. hasonló, képernyőfeloldáshoz? Nem olyan választ kérek hogy akkor miért nem LG-ét v. One-et vettél. Vagy igen v. nem. Ha igen akkor hogyan! :DDD :( :K :F :U ( Te melyik leírás alapján, mert van egy pár)- csak kíváncsiságból, mert mindenki felrakta, de senki nem jelölte be. Én ez alapján!4. Root és teljes hozzáférés a rendszerhez.
Root EMUI 3.1
Letöltés után kicsomagolni és a csomagból a TWRP-2.8.7.0.img
a C:\adb mappába másolni,
A telefon beállítások - telefonról itt a build számot nyomkodod, amíg fejlesztő nem leszel. Ezután a fejlesztői lehetőségeknél az usb hibakeresés legyen bekapcsolva.
adb devices ( A telefonon engedélyezni kell a számítógép RSA ujjlenyomatát, ha még nem volt.)
Kiírja az azonosítót: Pl. 1131221321312 device
adb reboot bootloader ( belép bootloader módba ) egy fehér képernyő lesz, egy kis robottal, és némi szöveggel.
fastboot flash recovery TWRP-2.8.7.0.img ( Ha végzet, pár másodperc, finished )
fastboot reboot ( újraindul )
exit

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#14404) Jadro válasza pusihusi (#14403) üzenetére


Jadro
veterán

Feloldás nem megy egyik romban sem sajnos. A lezárást viszont meg lehet oldani Pl nova launcherrel + Screen off and lock progival.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#14405) pusihusi válasza Jadro (#14404) üzenetére


pusihusi
addikt

Köszi, de az 5.1.1-ben van képernyő lezáró!

Üdv. Feri!!

(#14406) Jadro válasza pusihusi (#14405) üzenetére


Jadro
veterán

Ez viszont nekem új info, köszi! :DDD

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#14407) pusihusi válasza Jadro (#14406) üzenetére


pusihusi
addikt

Szívesen :K :K

Üdv. Feri!!

(#14408) Cunaja válasza pusihusi (#14407) üzenetére


Cunaja
addikt

Windows 8, 8.1 és 10-nél tedd fel

Ezzel a szöveggel benen volt és van is az összefoglalóban az adb driver. Szóval, csak átsiklottál rajta.
Végre sikerült és ennek már örülök.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#14409) pusihusi


pusihusi
addikt

B853 Lolilop 5.1.1 Ez miben különbözik a B852-től?Köszi.

Üdv. Feri!!

(#14410) Zotya21 válasza pusihusi (#14409) üzenetére


Zotya21
senior tag

a 853 mas a 852 es ig összefoglaló teljes rom úgy tudom

ugyanaz csak egybe minden míg a 852 a 839 re kijött frissítés és így darabokban van

https://500px.com/slayer_art

(#14411) pusihusi válasza Zotya21 (#14410) üzenetére


pusihusi
addikt

Köszi és 4.4 re 2 részletben lehet visszamenni? B 800 ill.B609 ?

Üdv. Feri!!

(#14412) Zotya21 válasza pusihusi (#14411) üzenetére


Zotya21
senior tag

hát erre biztos választ nem tudok mondani, mert senkinek nem akarok téglafónt :D

https://500px.com/slayer_art

(#14413) Cunaja válasza pusihusi (#14411) üzenetére


Cunaja
addikt

Igen, kezdesz profi lenni :) A B853-t felejsd el. Ugyanazt kapod amin most vagy, csak hibákkal fűszerezve!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#14414) pusihusi válasza Cunaja (#14413) üzenetére


pusihusi
addikt

One+One volt, az is bonyolult volt. Az a legnagyobb baj mire megtanulok egy telefontkezelni. Nem telefonálásra gondolok-sok egyébb :DDD 3-4 hó és csere :DD

Üdv. Feri!!

(#14415) repvez


repvez
addikt

egy kis más téma itt a nagy romolás közepette.
Arra van valami megoldás , hogy a kamerát teljesen manuálisan lehessen állitani?
Mert a camera FV5 részben enged állitani dolgokat mig a manual camera még anynit sem .
ez utobbi a camera2 api hiányára hivatkozik.
Nem értem, hogy mi olyan nehéz megoldani abban, amit automatán be tud állitani azt manuálisan is beállitasam neki és igy készitsen képet.

például ha F8as rekesszel iso 200 és 1/100 értéken lő egy képet akkor miért nem tudom én beállitani mondjuk ezeket a paramétereket máshogy mikor F-2es a kamerája és iso100-800ig az érzékenysége ezek között szabadon kéne állitani.

(#14416) vzoli1987


vzoli1987
aktív tag

nekem csak játék info kellene a következők szaggatnak nálam, nem tudom laggolásmentesen kellene futniuk

- The Cube ( A Kocka)
- The Room 3

Huawei P30 ||| VU+ DUO 2 Kodi 18.8

(#14417) Macipalika válasza edima10 (#14401) üzenetére


Macipalika
csendes tag

[L:/dl/upc/2016-01/12/61059_lgwklfd7o1dw9ru3_terero_2.jpg](IMG:/dl/upc/2016-01/12/61059_lgwklfd7o1dw9ru3_terero_2.thumb.jpg)(/IMG)[/L]Nem sok minden változott. Szerintem megy a szervízbe!
Még azért ezt megosztom. Szerintem a telefonálás közbeni akadozás emiatt van.
Próbálok feltölteni egy képet a cellainformációról.
Pedig a torony nincs olyan messze.

[ Szerkesztve ]

Nokia 3220, Sonyericsson w580i, w760i, Lg gt500, Samsung Omnia II, Nokia E7, Concorde Speed tablet, Samsung Galaxy Advance,Huawei Ascend P7

(#14418) zeon.hu válasza vzoli1987 (#14416) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Előbbiből a fizetős verzió?
The Room 3 nem látszik a playen nálam, pedig elvileg azt is látom, ami régió specifikus és itthonról nem elérhető.

#?*@&!

(#14419) treck1985


treck1985
tag

eBay-ről rendeltem üveget előre és hátra. Meg is jött. Minden oké vele. Csak olyan béna voltam, hogy maradt véletlenül egy kis szösz vagy valami a kijelzőn és most picit látszik. Aki üveget használ, meg tudná mondani, hogy levehető e, vagy inkább már ne piszkáljam és éljek együtt ezzel az aprócska szépséghibával a legközelebbi cseréig?

(#14420) Zotya21 válasza treck1985 (#14419) üzenetére


Zotya21
senior tag

fel lehet szedni de nagyon óvatosan és ne 1 ponton húzzad mert meggörbül, nem nagyon de épp eléggé hogy netapadjon le

nekem is mindig picit félre ment aztán fel le rakogattam és most a bal alsó saron nincs letapadva egy fél centin

szerintem ha végig letapadt inkább hagyd mert nemigen tudod letörölni olyannal ami ne hagyna szöszt

persze nem tudom milyen ezközeid vannak de nekem csak rátenni sikerült szöszt :DDD

[ Szerkesztve ]

https://500px.com/slayer_art

(#14421) treck1985 válasza Zotya21 (#14420) üzenetére


treck1985
tag

Igen! :D Ettől félek én is! Akkor ez így maradt a következő cseréig! :)

(#14422) vzoli1987 válasza zeon.hu (#14418) üzenetére


vzoli1987
aktív tag

ilyen fullos cuccost biztos nem szedek playről :D

Huawei P30 ||| VU+ DUO 2 Kodi 18.8

(#14423) zeon.hu válasza treck1985 (#14421) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Maradjon, az a biztos.
Ha felrakás közben nem pontosan vagy esetleg szöszösen teszed fel, vissza lehet venni, de csak óvatosan, később viszont már nem érdemes.
Egyébként szoktak adni ilyen kis vignetta szerű valamit is hozzá, kijelző takarítás után még érdemes azzal is tisztítani, mielőtt felmegy a Tempered glass.

#?*@&!

(#14424) fatomas673


fatomas673
tag

Lehet, hogy tőllem furcsán hangzik mivel " annak idején megfűrdettem a telót", de a szösz nélküli felragasztáshoz ajánlott szerintem bevinni a jól bepárásított fűrdőszobába, mivel így nem tapad rá a szösz!

(#14425) pusihusi válasza Cunaja (#14205) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia, mikor lesz készen a romod? A CM-ről valami hír?

Üdv. Feri!!

(#14426) Cunaja válasza pusihusi (#14425) üzenetére


Cunaja
addikt

Jelenleg, pont megy fel megint a telóra! Mindig állítok valami és telepíthetem fel megint. Csinálom., de dátumot nem írok, pedig tudom. :) Nemsokára.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#14427) pusihusi válasza Cunaja (#14426) üzenetére


pusihusi
addikt

Köszi a CM-ről semmi? A romod felrakásához kell majd TWRP? 5.1-re épűl?

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#14428) Cunaja válasza pusihusi (#14427) üzenetére


Cunaja
addikt

Első kérdés [Cyanogenmod], jelenleg nincs stabil verzió!
Második kérdés, igen mindkét válasz.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#14429) Zsmester89


Zsmester89
őstag

A P7 gyári ébresztő dallamát valaki el tudná nekem küldeni? Megköszönném :)

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#14430) zeon.hu válasza Zsmester89 (#14429) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

(#14431) edima10 válasza repvez (#14415) üzenetére


edima10
tag

Ez jó kérdés, épp a héten futottam bele ebbe a problémába :) A fekete kutyámat akartam fényképezni, meg videózni, mikor játszott a hóban és szinte csak egy fekete foltot látni a képeken :D

(#14432) Zyelor


Zyelor
aktív tag

Sziasztok!

Gyári 4.4.2-vel ezt játszotta a telefon: Nem reagált se a bekapcsológombra, se a bejövő hívásra (felhívtam magam, de még csak be sem kapcsolt a kijelző)... Hosszan nyomva tartottam, akkor újraindult.

Utána pár percig minden okés volt, aztán kezdődött a katarzis. Előbb azt vettem észre, hogy nincs adatkapcsolatom, majd hirtelen 3G-re rollbackelt a telefon, aztán ha ez nem lenne elég elkezdte eldobni az egész szolgáltatást...

Mobilnet azóta sincs.

Mik a teendőim? :(

Szerk: Konkrétan olyan, mintha képtelen lenne mobil adatforgalmat kezelni a telefon, pedig van szolgáltatásom...

[ Szerkesztve ]

(#14433) Zyelor válasza Zyelor (#14432) üzenetére


Zyelor
aktív tag

Közben ez offos, nem telefon, hanem hálózat specifikus a hiba - több ismerősömnél is előjött velem egy időben.

(#14434) eddie17 válasza Zyelor (#14433) üzenetére


eddie17
addikt

Igen mindenhol szar volt a rózsaszín ma több órán át. Én is csak néztem, hogy semmi nem megy.

(#14435) Cunaja válasza eddie17 (#14434) üzenetére


Cunaja
addikt

[T-hiba]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#14436) mongoose01


mongoose01
tag

sziasztok nektek mi a véleményetek érdemes lecserélni p8 lite-re? most elég olcsón hozzá tudnék jutni gyári függetlenül és elgondolkoztam rajta.

zte blade-motorola defy-htc desire hd-sony ercsson ray-lg g2 mini-s4-p7-p8-p9-nexus 6p

(#14437) eddie17 válasza mongoose01 (#14436) üzenetére


eddie17
addikt

Nem

(#14438) Zotya21 válasza mongoose01 (#14436) üzenetére


Zotya21
senior tag

p8 simára igen de lite ra biztos nem érdemes pénzt áldozni :D
kb ugyanez

https://500px.com/slayer_art

(#14439) Zsoltg4s válasza Cunaja (#14435) üzenetére


Zsoltg4s
tag

Sziasztok.
A multkor kialakult egy kis vita a kameráról. Ha jól emlékszem, Cunaja féle romban javítva van azon is. Az lenne a kérdésem, hogy ezt fel lehet-e telepíteni egy régebbi romra?
Ha igen, kiszedné valaki, hogy kipróbáljam?
B133-at használok.

(#14440) Cunaja válasza Zsoltg4s (#14439) üzenetére


Cunaja
addikt

Nem lehet keverni az apk verziókat. A Tiéd az 4-es, ez meg 5-ös android. Tessék romot cserélni. :)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#14441) Cunaja


Cunaja
addikt

Infó!

Képzeljétek, felraktam a B853-at és Failed lett a vége. Mégis mikor újraindult, rendesen ment. Rájöttem, az én romomra toltam rá. Root és minden finomság rajta volt. :)

Most a V2. települ a B853-ra. Kiderül. :F

Feltelepült, most indul. :F Fáradt vagyok, képzeljétek töltés alatt van, a PC-be bedugva és induláskor Tárhely optimalizálása felíratnál meglepődtem. :) Jelenleg 143 alkalmazást frissít. :)

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#14442) ricsi8800gt válasza Cunaja (#14441) üzenetére


ricsi8800gt
addikt

:C Várjuk nagyon

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Ford Focus 1.6.07.KTM EXC 250.07

(#14443) Cunaja válasza ricsi8800gt (#14442) üzenetére


Cunaja
addikt

Sajnos nem az igazi, mindig újraindul. Lehet a failed miatt. :W Csinálom tovább, de kitartás. :) Vagy a B853 nem tetszik neki.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#14444) ricsi8800gt válasza Cunaja (#14443) üzenetére


ricsi8800gt
addikt

És 853 nélkül a V2 hol tart ?ami a fejlesztést illetí

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Ford Focus 1.6.07.KTM EXC 250.07

(#14445) Cunaja válasza ricsi8800gt (#14444) üzenetére


Cunaja
addikt

Már majdnem kész :) Az a baj, az állandó telepítés lassú :((( Ha hiba van, kereshetem a hibát, mint most. :W

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#14446) Zsmester89 válasza zeon.hu (#14430) üzenetére


Zsmester89
őstag

Nyugodt ébredések, hála neked :D Köszönöm! :D

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#14447) zeon.hu válasza Zsmester89 (#14446) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Szívesen!
További ébresztő hangok.
Tenger, madarak, bálnák, eső, vihar, stb. hangok.

#?*@&!

(#14448) krazo válasza Cunaja (#14440) üzenetére


krazo
csendes tag

Engem is érdekelne az a kamera módosítás.
Nekem ötös droidom van :) :DD
Cunaja verzióból a v2-t akarom majd felrakni, de addig is minél jobb minőségű képeket szeretnék csinálni a 7 hónapos kislányomról.

[ Szerkesztve ]

Multikapszulás és hordozható kávéfőzők: www.hibrew.hu | Olasz kávék Nápolyból: NES,DG,ESE POD, őrölt és szemes: www.hibrew.hu/olaszkave | https://www.hibrew.hu/Outlet-termekek

(#14449) coyote55 válasza krazo (#14448) üzenetére


coyote55
őstag

Szedd le a "Camera MX.apk"-t a Play-ről. Ingyenes!

Memento Mori!

(#14450) dawoka


dawoka
csendes tag

Kedves p7 guruk!
Tudnátok ajánlani olyan boltot\személyt, aki képes egy akkucserére? Sajnos az a kellemetlen helyzet állt elő, hogy az akkumulátorom megadta magát és sajnos a garancia érvényesítés nem működik, tekintve hogy van egy karcolás a hátlapon, amiért gyakorlatilag a garanciavesztés állapotát erőszakolja rám a T elefontársaság. Ezt kissé nehezményezem, ugyanis a karcolás októberben történt, az akksi meg decemberben mondta be az unalmast.
Próbáltam újratelepíteni a romot, hátha az akksikezelő része adta meg magát, próbáltam wipe-olni az akksi bin-t, de hiába. Bármennyit van töltőn, bekapcsolás közben kikapcsol. Ha töltőn van, vidáman működik.
Őszintén szólva nem éppen érdekel a telefon külseje, inkább a lelke kéne hogy felébredjen...
Esetleg ha volt hasonló tapasztalat (garancia érvényesítés\akksi hirtelenlemerülés\maszek szervíz), örülnék ha tudna valaki tippet adni, mert most van egy hardveresen, szoftveresen hibátlan készülék, egy döglött akksival és ez igencsak elszomorít...
Segítségeteket előre is köszönettel,
d
:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.