Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vgergo


vgergo
aktív tag

50/25ös csomag 11 390 Ft/hó kerül. Nem is olyan vészes az ára. [link]
Kár, hogy nálunk nincs T-home vagy Digi.

Amúgy most láttam a Digi-nél 50/25 4500-ért
UPC 25/3 a legjobb az is 8100ft/hó

[ Szerkesztve ]

(#2) Erasmus válasza vgergo (#1) üzenetére


Erasmus
őstag

amikor én utoljára néztem (tavaly októberben), akkor a digi lannetes lefedettsége igen soványka volt, városonként, ill. fővárosi kerületenként mondjuk tucatnyi utca néhány házszáma volt bekötve. a többeik 2 és 4 megás kábeles csomagot választhatnak, és heló.

én gondolom csak azt, hogy a digi túl van picit misztifikálva itten?

(#3) XtNz válasza Erasmus (#2) üzenetére


XtNz
tag

lehet h túl van misztifikálva de amióta megjelent azóta magasan az a legjobb net idehaza szal azért érthető

+set fs_game defrag

(#4) Killing


Killing
addikt

Remélem Szegedre is elhozzák.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#5) Erasmus válasza XtNz (#3) üzenetére


Erasmus
őstag

ár-érték arányban überelhetetlen, ez tény. de lehet erre azt mondani, hogy országos internetszolgáltatás? a mai állás az, hogy akkor lehet ilyen neted, ha beköltözöl abba az országosan (hasra ütök) néhány száz vagy ezer lakásba, ahol a hálózat ki van építve.

ehhez képest a té vagy a upc jóval komolyabb lefedettséggel bír. a fórumban lehet azt mondani, hogy menj át digi lannetre, ha jó netet akarsz, de hát ez ma egy igen szűk réteg kiváltsága lehet csak. nem?

(#6) XtNz válasza Erasmus (#5) üzenetére


XtNz
tag

na igen pont abból ered sztem a túlmisztifikáltság hogy kevés helyen van, emiatt egyesek aszthiszik h olyan minta szent grál vagymi :D én szerencsés vagyok hogy nálunk van, de ha a T fejlesztései haladnak akkor pár éven belül már nemlesz olyan nagy szám, szal remélem h a digi is fejleszt meg növeli a sebességeket

[ Szerkesztve ]

+set fs_game defrag

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.