Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) >-48-<


>-48-<
aktív tag

Mondjuk az a 10 font különbség havonta nekem megérné a desire-ért.

#!

(#2) Straw


Straw
senior tag

Én még mindig nem értem mi a reteknek 5 Mpixeles kamera erre a gépre, tuti hogy 6-7 ezressel olcsóbb lenne, és különben is azon a kijelzőn akkora képet nézni, nem hiszem hogy a felhasználó élmény netovábbja lesz.

42

(#3) kaller1 válasza Straw (#2) üzenetére


kaller1
veterán

Én nem a telefonon szoktam a fotókat visszanézni, gondolom vannak még így páran ezzel. :U

.::> <::.

(#4) lindermen


lindermen
aktív tag

7ezer forintos tarifa esetén ingyen van a telefon??? :Y
Ez felháborító, mármint az, hogy itthon meg 10 ezres havidíjas díjcsomagra (arra 2 éves hűséggel) engednek 5-10 ezer forintokat a telefonok árából :W :U

[ Szerkesztve ]

(#5) Straw válasza kaller1 (#3) üzenetére


Straw
senior tag

Én sem azt írtam, hogy minden esetben, de ha valakinek pl meg akarom mutatni és még nem tudtam gépre feltolni akkor ott a telefon, és még biztos van pár olyan élethelyzet amikor a telefonon mutatsz képet a másiknak.

42

(#6) rezme


rezme
tag

hát sztem ez a teló eléggé felesleges, mondjuk manapság sokról elmondható

Értékeléseim: 1. http://mobilarena.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=rezme&submit= 2. http://mobilarena.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=rezme&submit=

(#7) Lennier válasza lindermen (#4) üzenetére


Lennier
tag

(#8) sputnick válasza Lennier (#7) üzenetére


sputnick
tag

"A fórumunkban operátortól függetlenül tömegével jönnek azok a beszámolók, amelyben több tízezres havi forgalom után a felhasználó kemény 1-2 ezer forintos kedvezményt kap egy telefon árából, ha hosszabbít. Ez kritikán aluli hozzáállás, aki már két, esetleg több éve bizonyítja, hogy jól fizető, magas költésű ügyfél, az igenis megérdemli, hogy a szolgáltató jelentős kedvezményt adjon."
sajnos igaza van.

Think.

(#9) kaller1 válasza lindermen (#4) üzenetére


kaller1
veterán

Nem tudsz ezzel mit csinálni, bármennyire is felháborító a dolog.

.::> <::.

(#10) svili


svili
tag

Vajon a hazai T és Voda mikor fog egy ilyen konstrukciót kínálni?

Költői a kérdés, hiszen majd' mindannyian tudjuk, hogy sohanapján... 6000 HUF körüli előfizu és vihetem ingyé' a telefont - hoppá, belelógott a kezem a bilibe és felébredtem.

Az itthoni rögös valóság egyelőre az, hogy a Telenor (leánykori nevén Pannon) 30-40%-al drágábban kínál egyes HTC modelleket, mint egy "közönséges" üzlet függetlenül, gyári garanciával - no comment .. ez van kérem, itten a gyarmaton a bennszülötteknek... :Y .

''A konyak a szocializmusban a nép itala, amit választott képviselői útján fogyaszt!''

(#11) Hunter2


Hunter2
addikt

kíváncsi lennék a magyar árakra, tetszik ez a telefon meg vennem is kéne valamit de ez biztos lesz minimum 90k (de inkább több)

(#12) ladapower


ladapower
tag

Én 17 fontot fizetek a Desire telóért és ingyen kaptam :) 3 a szolgáltató (UK, London)

Asszem az otthoni árak elbújhatnak az itteni árakhoz képest...

(#13) Alwares


Alwares
aktív tag

Nem csak arról van szó hogy itthon nincsenek ilyen szintű akciók, hanem mint az előbb említettétek, drágább a telefon előfizetéssel (!!) mint függetlenül kisboltban. Ez vajon hogy van? Mert azt megértem, hogy kártyával drágább, de hogy ennyivel!? Nagyon ritkán éri meg mostanában szolgáltatónál telefont venni, semmi akció, semmi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.