Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) VD


VD
őstag

Olcsó és felhasználóbarát kezelő felület + wifi. Ennyi elég is lehet a sikerhez.
A menü sebessége láttán leesett az álam! :Y Basszus egy őskövület prociból ennyit kihozni programozással! Le a kalappal, ezek a srácok a HTC-nél tényleg tudnak valamit! :R

[ Szerkesztve ]

(#2) Jadro


Jadro
veterán

A belseje igen meggyőző, ellentétben a külsejével. Ez a forma nekem annyira nem jön be, bár lehet hogy kézbevéve aztmondanám bőven elmegy.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#3) Studi22


Studi22
aktív tag

Kivitel szubjektív nekem annyira nem,viszont a menü sebbeség eszméletlen.
Tri Dzsí ha lesz még akkor plusz pont,de wifi van.
Kamera azért egy autofokuszt elbírt volna de nem egy high end készülék...
Ár érték arányban nem rossz.Sőt

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#4) hemaka


hemaka
nagyúr

Hm, jó áron van :]

(#5) s200 válasza VD (#1) üzenetére


s200
tag

Remélem a megoldások portolhatók a többi hasonló belsejű HTC-re.:U
Gondolok itt elsősorban az S200-ra.:D
Figyelni kell az xda-developers oldalt.:C

(#6) csegu


csegu
csendes tag

Ennél működhet az, hogy bluetooth-on keresztül hozzákapcsolok egy GPS vevőt, a kütyüre meg felrakom (betolom kártyán) a 2006-os iGO-t? Elbírja szaggatás nélkül vajon?

(#7) fateless válasza csegu (#6) üzenetére


fateless
veterán

A 2006-os iGO-t mindenképpen elbírja, illetve mások tapasztalata alapján eldöcög a hasonló proci+64MB RAM-on is a 08, tehát ezen is el kell röfögnie.

Jó kis készülék, ha az indulás után még esik is az ára és 50k lesz, akkor valóban minden esélye meglesz a HTC-nek, hogy a nagyok nyomába eredhessen darabszámot illetően is.
Külhonban olcsó lesz majd a szolgáltatóknál csomagban - nálunk gondolom annyi lesz majdnem, mint függetlenül...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#8) csegu válasza fateless (#7) üzenetére


csegu
csendes tag

Köszi.

(#9) tomboy84


tomboy84
tag

Tehát ugyanaz a vas mint a sima Touch. Hmm, ha jól sejtem sok-sok régi Touch fog új szoftvert kapni :D

(#10) Viktor0610 válasza tomboy84 (#9) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A 320*240 felbontású TouchFLO 3D miatt reménykedem benne, hogy idővel elérhető lesz bármilyen hasonló felbontású gépre -pl. Kaiser. :D

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html

(#11) fateless válasza Viktor0610 (#10) üzenetére


fateless
veterán

Most nézem...

Már a Kaiser is eladósorba került?

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#12) Viktor0610 válasza fateless (#11) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen, a Touch Pro miatt. :D
Azonban mivel nincs rá édeklődő (vagy én reagálok lassan), így még megvan. A másik, ami miat nem bánom, hogy megvan még, hogy az új kedvenc rendelkezik néhány apró, idegesítő dologgal, ami eltántorít vagy legalábbis megingat abban, hogy meg kellene vennem.
Nevezetesen, hiába a gyorsabb processzor, a több memória, a visszajelzések szerint MP3-hallgatáskor akad, illetve a GPS-vevő is késik egy-két másodpercet...

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html

(#13) Bocha válasza Viktor0610 (#10) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Nyugi, az XDA-Deves srácok megoldják. :)

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#14) Viktor0610 válasza Bocha (#13) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen, én is bennük bízom. :D
Ma ismét rákerestem, találtam egy programot, illetve egy hozzávaló skint, így már hasonló, csak lassú volt a végeredmény, de a legjobb nyilván az volna, ha ebből kivennék az egész TouchFLO 3D-t.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html

(#15) X@b3e válasza tomboy84 (#9) üzenetére


X@b3e
addikt

Ebben én is bízok, nekem még a 64Mb-s Touchom van, milyen jó lenne egy TouchoFLO 3D rajta :B

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#16) fateless válasza Viktor0610 (#14) üzenetére


fateless
veterán

Nálam csak TyTN I pihen másodtelefonként, de ha az újakat ilyen nehéz eladni, milyen nehéz lesz ezt?

Azért kíváncsi vagyok, milyen egyéb modellekkel fog még kijönni a HTC, mert ez nagyon jó induló árú mobil, de ha a szolgáltatók nem kedvelik meg, akkor nagyon nehéz lesz még feljebb kerülniük és az SE-t, Moto-t megszorongatniuk. Talán ha igaz az, hogy az Android különböző kategóriájú készülékekre érkezik, akkor lehet akár egy még alacsonyabb lategóriájú HTC

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#17) ALI_G


ALI_G
veterán

HTC régen is így ontotta magából a termékeket, vagy csak ennyire belelendült?

(#18) Gondwana


Gondwana
addikt

A fájlokat az Audio Booster szólaltatja meg
A képeken már Audio Manager.

Akik egyéb HTC-kre akarták felrakni... (mármint a TouchFLO 2.5D-t)

[ Szerkesztve ]

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#19) Avicularia


Avicularia
veterán

Akkor ezen most touchflo2d van?
Egyébként a diamond nem sokkal lassabb már az új rommal.
A sebesség tényleg meggyőző,szép teljesítmény a 200 procitól.
Viszont csak negyedakkora felbontással kell dolgoznia mint a diamond/pro-nál.

(#20) Viktor0610 válasza ALI_G (#17) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Rájöttek, ha az első ötben szeretnének lenni, több készülék kiadása szükséges, mert így szélesebb réteghez juthatnak el.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html

(#21) RandomGosu


RandomGosu
senior tag

igazán megkaphatta volna azt a gps-részt

(#22) AMD Power


AMD Power
titán

Nem rossz de videó felvétel nagyon gyengusz benne.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#23) ALI_G válasza Viktor0610 (#20) üzenetére


ALI_G
veterán

Most egy darabig lesz melójuk, google biztos rendelt vagy egy millió HTC-t maguknak.
Vagy a google licence-t vett meg? Az marha sok pénz lenne a htc-nek, de így is úgy is jól járt ezzel.

(#24) Viktor0610 válasza Gondwana (#18) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Gondwana:
Köszi a linket! Feltettem a modot a Kaiserre. :D
Kicsit hosszú ideig tartott (majd' 15 program telepítése szükséges), kicsit sokszor indíttatta újra a gépet, kicsit bugos (egyáltalán nem kezeli a fekvő tájolású kijelzőt), de fenn a TouchFLO 2.5D! :))
Normál sebességgel fut, tetszik!

ALI_G:
Szerintem közösen készítik a HTC-Android modelleket. Ez mindkettejüknek jó.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html

(#25) domi007 válasza ALI_G (#23) üzenetére


domi007
őstag

Mármint a T-mobile, meg a többi, jelenleg még homályba burkolózó gyártó, akik fél éven belül kijönnek a saját android modelljükkel ;) ;)

DOMy

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#26) Viktor0610 válasza domi007 (#25) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Pszt! :D Az első kiadott Android gépet (G1) a HTC készítette a T-Mobile részére/megbízásából(?).

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html

(#27) domi007 válasza Viktor0610 (#26) üzenetére


domi007
őstag

Szvsz így van.

De a HTC és a Google összefogásával android kerülhetett a G1-re, de ettől függetlenül nem a Google rendelte meg a phoneokat, hanem a T-mobile.

[ Szerkesztve ]

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.