Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3901) Rhino666 válasza cotag (#3900) üzenetére


Rhino666
őstag

Előre utalással már ki van fizetve. Szóval 0Ft-ot fognak elkérni ott.

(#3894) Youri Kösz a tippet, a T-Pontba ígyis-úgyis be kell cammognom hogy kapjak microSIM kártyát a mostani SIM helyett.

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#3902) #01696768 válasza tildy (#3740) üzenetére


#01696768
törölt tag

Nem, ne idegeskedj. :N Ha nem látod, akkor olyan, mintha nem is lenne :P
Speciel ezért várok még (plusz hogy kifussanak a hibás szériák, netről akarom rendelni és nem akarom a fél életem a szervizben tölteni), tuningolom magam lelkileg a "repülésekre". (Kedvencem a busz után futásnál a kezemben lévő bőrtokból kilövő nokia 5000as kölcsöntelefon: kb. 5m, hamarabb elérte a buszt, mint én :DDD és csak 1 pici karcot kellett kimagyaráznom. Illetve a 7220, ahol karc nem volt de 20 darabból kellett összerakni a konyhakőről. Szóval rám fér a tuning. :B )

(#3903) LLam


LLam
senior tag

t webshopból rendelnék egyet, de nagyon elbizonytalanítottatok. a webshopos telót tudom cseréltetni t-pontban simán?

Stay hungry!

(#3904) Rhino666 válasza LLam (#3903) üzenetére


Rhino666
őstag

Nekem a T-Pontban amikor megtapiztam (nem volt kirakva tesztkészülék egész Szegeden ezért kibontattam egyet rendelés előtt) határozottan mondták hogy ha bármi baja van vagy mégsem tetszik akkor ne oda vigyem be, hanem postázzam vissza oda ahonnan kaptam. Ennek ellenére (sajnos) már nem egy embertől olvastam a topicban hogy webshopból rendelte és T-Pontban cseréltette kis úgy hogy körbenézte az összeset és elhozta a legjobbat.

Az jár a fejemben, hogy kellene csinálni egy "adatbázist". Aki kap egy gyárilag hibás készüléket amit úgyis visszavisz kicserélésre az felírja a gyártási helyet, színt, gyári számot és hibajelenséget hogy az alapján lehessen szűrni. Lenne egy (sajnos jó hosszú) fekete listánk, aztán ha korábban visszakapott készüléket akarnak valahol ránk sózni akkor már kibontás nélkül is ránézésre tudjuk a gondját baját. Legalább kiderülne hogy tényleg van-e olyan pofátlan a T-Mobile hogy a hibásakat cserélgeti az emberek között hátha egyszer valaki lesz olyan hülye hogy megtartsa vagy visszajuttatja a HTC-hez ahogy illene neki. Mert az ilyen gyári hibák egy 50 ezres készüléknél is elfogadhatatlanok, nem hogy egy 180 ezresnél. Nekem tökéletes kell, ha már ennyit fizetek érte, meg ha már egy DHD-t cserélek erre. Épp elég bosszantó hogy nem alumínium a készülékháza és pihekönnyű, kicsit olyan mint egy játéktelefon a DHD után. :( Ezekbe még talán bele tudok törődni idővel, épp elég lesz ezeket feltudni "hibának". :O

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#3905) lcee79 válasza Rhino666 (#3904) üzenetére


lcee79
őstag

"kiderülne hogy tényleg van-e olyan pofátlan a T-Mobile hogy a hibásakat cserélgeti az emberek között"

Lehet hogy ezért lehet rendelni újra fehéret :)
Már elég sok viasszakerült a régiből :)

Persze ez még viccnek is rossz lenne :)

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#3906) Rhino666 válasza lcee79 (#3905) üzenetére


Rhino666
őstag

Ha esetleg hibás lenne a fekete verzió amit rendeltem és mondjuk csak fehér lenne ami jó lenne, arra is kicserélnék nekem? :F Feketét rendeltem mert az volt meg a fehér az olyan iPhone-os (fujj), de egyre inkább azzal szemezek. :B Meg akkor persze kétszer akkora esélyem van arra hogy találok egy hibátlant közöttük. :DDD

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#3907) RI/OS


RI/OS
őstag

Gondoljátok, hogy odamész, kibontatsz velük 6-ot, abból az egyiket elviszed, ők meg a maradék 5-öt visszaküldik? Ugyanmár. Jön a kövi ember, ugyanúgy elérakják azokat.

ennyire nem lehettek naívak :)

(#3908) Rhino666 válasza RI/OS (#3907) üzenetére


Rhino666
őstag

Nem, de legalább azt az egyet küldjék már vissza amit visszavittem hozzájuk hogy gyári hibás. :((

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#3909) bounty123 válasza LLam (#3903) üzenetére


bounty123
őstag

Persze ugyanúgy cserélhető ha hiba van a T pontban, sőt 8 napon belül bármilyen indok nélkül vissza is küldheted, ha esetleg nem akarják cserélni a t pontban. Szóval jobb online rendelni, ráadásul olcsóbb is.

A visszaküldést se kell postán intézni (ez ugye pénzbe kerülne), hanem simán beviheted egy T pontba, ahol a visszáru nyilatkozattal együtt leadhatod. Én így tettem az első szépséghibás példánnyal, amit nem volt hajlandó cserélni a T szerviz. Az utána webshopban rendelt darabot pedig cserélték a T szervizben - vigyázat, csere után már nem él a 8 napos szó nélkül visszaküldős móka.

[ Szerkesztve ]

(#3910) LLam válasza Rhino666 (#3904) üzenetére


LLam
senior tag

maximálisan egyetértek az adadbázis létrehozásával.
gmail acca mindenkinek van? kéne egy google docs aztán abba lehet beleirogatni..

többiek jöttök ti is?

Stay hungry!

(#3911) LLam válasza bounty123 (#3909) üzenetére


LLam
senior tag

olcsóbb ám méghozzá nem is kicsit 20% az majdnem 40k huf.. vagy hogy.. a 8 nap nekem új. ez a netes vásárlásokra valami törvény?

Stay hungry!

(#3912) bounty123 válasza LLam (#3911) üzenetére


bounty123
őstag

Így van, törvény kötelezi őket erre, ez az elállási jog. semmiféle indok nem kell mellé - összepakolod a motyót és leadod a T pontban, vagy a postán adod fel nekik és annyi.

8 munkanapról van szó és a csomag kézhezvételétől kell számolni (átvételkor kapsz egy pecsétes nyugtát a futártól).

[ Szerkesztve ]

(#3913) LLam válasza bounty123 (#3912) üzenetére


LLam
senior tag

akkor megrendelem simán. ki akartam próbálni h nem túl nagy e nekem a kijelzője.. de 8 nap alatt elválik.

Stay hungry!

(#3914) lcee79 válasza Rhino666 (#3906) üzenetére


lcee79
őstag

Én hétfőn a feketét rendeltem meg, vagyis majdnem :)
De ma attól változott meg a véleményem, hogy ez már biztos újabb szállítás és esetleg nem hibás annyira a széria...
(de hozzáteszem hogy nekem eddig 3 haveromnak van tök látatlanban rendelték, egyiknek már április 2.-án megjött külföldről.... és mind a 3-nak jó és nincs semmi baja...)

Ha pozitívan állok hozzá biztosan jó lesz :D

Na holnap délelőttre kértem hogy hozzák ide melóhelyre, majd akkor megmondom hogy minden klappol-e

Esetleg Nokia E6-om lesz eladó, ha családban senki nem szeretné :)

Ja és én annyira nem vagyok apple ellenes, mert másik választásom egy iPAD 3 lett volna, de azt nem adják részletre szinte sehol (nem találtam) drágább is, és ONE X-et jobban ki lehet használni.

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#3915) crhis86 válasza lcee79 (#3914) üzenetére


crhis86
tag

Itt adják részletre: [link], de én is a One X-et választanám :)

(#3916) nistv4n


nistv4n
tag

Van arra megoldás, hogy a készüléken található Dropbox úgy működjön, mint a PC-s társa, tehát minden - vagy bizonyos - mappákat automatikusan szinkronizáljon a telefonra? Szinkronizálás beállítások alatt nem engedi a szinkronizációt valami miatt.
Mikor a vonat megy a pusztaságban, nehéz leszedni egy 5 megás könyvet, hogy olvassam, a cache pedig nem a legkényelmesebb megoldás erre, sem a kézi letöltés.

(#3917) bounty123 válasza nistv4n (#3916) üzenetére


bounty123
őstag

Kedvencként be kell jelölni a fájlt, és akkor szinkronban tartja. Teljes mappát ha jól rémlik nem lehet.

[ Szerkesztve ]

(#3918) LLam


LLam
senior tag

megrendeltem egy fehéret metroszexualitás jövööööööööööök :D

Stay hungry!

(#3919) pingwin011 válasza LLam (#3918) üzenetére


pingwin011
aktív tag

Ugyanmár... Annak idején mikor Kóbor János tetőtöl talpig fehérben jelent meg a színpadon, senki sem metroszexuálisozta le. Minimális kivétellel szerintem minden telefon szebb, elegánsabb fehérben, és férfiak kezében sem gáz, vagy furcsa. Nekem is fehér van, sőt ezelött még a Sensationömre is vettem fehér akkufedelet.

(#3920) #01696768 válasza pingwin011 (#3919) üzenetére


#01696768
törölt tag

Szerintem ez kijelzömérettöl is függ, mivel ugye a fekete slankit. :D
A 1X esetében pl szerintem ütösebb a fehér, mert ugy sokkal nagyobbnak tünik a telefon, mint amilyen. (Nem mintha kicsi lenne, de igy olyan wow érzésem van mindig a mérettöl :B ) Plusz, szerintem elég jò lett a dizàjn HTC-hez képest (ne vitatkozzunk, pliz, ez teljesen magànvélemény!!!), és fehérben jobban kijön. Am. szerintem ez kifejezetten férfias telefon, azért is tetszik. :B (Megvéd majd az utcàn, meg minden ilyesmi :DDD )

(#3921) Rhino666


Rhino666
őstag

Na, átvettem a "kicsikét". HT24D, 1.26.401.2 szóval ha jól vagyok értesülve akkor régi verzió. Valami csoda folytán mégis hibátlannak tűnik első néhány tesztelésre. Megnéztem a kijelző szélét, YouTube videóknál teljes képernyőben nem hibázik, nem érzékeny a széleknél/sarkoknál érintésre, nem sikserült pixelhibát találni és a WiFi-t sem dobálja.

:C

Talán elsőre kifogtam egy tökéletes darabot? :B Bár nem akarom elkiabálni mert a háttértár még lehet bad sectoros és a 3G is lehet instabil (nem vágtam még körbe a SIM kártyámat, azt még nem volt lehetőségem kipróbálni)... :((

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#3922) Psytech válasza Rhino666 (#3921) üzenetére


Psytech
senior tag

Ez mindenképp jó hír, az enyém másfél óra múlva lesz meg, remélem hasonló jó darabot adnak a kezembe :)

Fehér vagy szürke amit átvettél?

(#3923) lcee79 válasza Rhino666 (#3921) üzenetére


lcee79
őstag

Nekem azt ondta a t-mobilos ügyfél szolgálatos a cseten a rendelésnél, hogy ha olyan telefont veszek náluk amibe csak microsim megy ingyen kicserélik a sim kártyát
Úgyhogy én nem vagdalok semmit, hanem mikor megjön megyek vele t-mobilba és kérek kártyát bele :)

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#3924) Rhino666 válasza lcee79 (#3923) üzenetére


Rhino666
őstag

Voltam bent, csak azt a SIM kártyát hajlandók kicserélni ingyen, amelyik előfizetéshez vettem a készüléket. Így valami 4-5 ezret akartak kérni érte. :(((

Szerk: Nekem két előfizetésem van, pont annak járt le a hűségnyilatkozata, amelyiket nem én használom szóval ezt bebuktam. :((

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#3925) Youri válasza Rhino666 (#3924) üzenetére


Youri
veterán

és mennyit kértek volna a szétvágásért?

RTX ON

(#3926) lcee79 válasza Rhino666 (#3924) üzenetére


lcee79
őstag

Én elvileg akkor megfelelek a kitételnek
De nem ajánlom hogy pénzt kérjenek érte.... :)

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#3927) lcee79 válasza Rhino666 (#3924) üzenetére


lcee79
őstag

És független a telefon?
Van egy 5gb korlátos céges telenoros stickem, ha az abban levő kártyát kicsréltetem microsimre, akkor azt bele tudnám rakni a t-mobilos htc-be? Mert mondjuk szeretném
Ha van lehetőség...

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#3928) Rhino666 válasza lcee79 (#3927) üzenetére


Rhino666
őstag

Hogyan tudom tesztelni? :B

SIM kártya nélkül persze, szerintem mérföldekre sem találnék semmilyen microSIM-et. [Moderálva!]

[ Módosította: #65675776 ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#3929) papp54


papp54
aktív tag

Én tegnap kaptam meg az enyém HT24DW116458 nincs semmi említett hibája a felsoroltak közül igaz az enyém fekete.

Poco F3

(#3930) zso79


zso79
őstag

Ezzel mi a tapasztalat?

[link]

(#3931) james008bond válasza zso79 (#3930) üzenetére


james008bond
őstag

Nálam jelzi a bejövő üziket.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#3932) Atla


Atla
senior tag

Na holnap visszaviszem én is.Hullamzas,pixelhiba,sárga csík a kijelzon keresztbe,hangerogomb lötyög.Ez mind megvan nallam.Most használom 7. Napja.Online vásárolt.Szerintetek mennyi esélyem van a cserére?Vagy inkább álljak el a vasarlastol?Vagy ha vinni akarja szervizbe hagyjam?

(#3933) bounty123 válasza zso79 (#3930) üzenetére


bounty123
őstag

Nem fordult még ilyen elő.

Atla: 7. napon csak úgy azonnal nem fogják kicserélni (ez 72 órán belül működik), ilyenkor szervizbe kell küldeniük. Aztán vagy egy javítottat kapsz vagy cserélik. Az elállással jobban járhatsz, bár persze annak is van átfutási ideje, 30 napot vállalnak, de olyan 2 héten belül lezajlik jó esetben.

[ Szerkesztve ]

(#3934) Kronk válasza Atla (#3932) üzenetére


Kronk
őstag

Voda, vagy T?
Végülis mindegy, ha online vetted 8 napon belül indoklás nélkül elállhatsz a vásárlástól, de ha szeretnéd ki is cserélik egy másikra...

[ Szerkesztve ]

http://totesz.myminicity.com/

(#3935) Rhino666 válasza zso79 (#3930) üzenetére


Rhino666
őstag

Ezzel nekem már DHD óta problémám van ezért használok Handcent-et.

Psytech (#3922) Szürke, de már inkább feheret akarnék. :B
Kronk (#3934) Olyan indokkal is lehet cseréltetni hogy "mégis jobban tetszene a fehér"? :DDD :B
(#3938) lcee79 Hát arra most hirtelen nem hiszem hogy lenne lehetőségem, bent vagyok munkahelyen (szoftverfejlesztés és -tesztelés), 50 ember közül állítom hogy egynek sincs Apple-je (a szakértők tudják a dörgést ;] )...

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#3936) Rhino666 válasza Kronk (#3934) üzenetére


Rhino666
őstag

-

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#3937) lcee79 válasza Atla (#3932) üzenetére


lcee79
őstag

Mondjuk kíváncsi vagyok hogy szerelnek egy HTC ONE X-et
mert nem láttam rajt túl sok csavart, vagy akkufedelet akár :)
kettévágják flex-el és összeragasztják cerluxxal ha kész? :))

De tényleg...

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#3938) lcee79 válasza Rhino666 (#3928) üzenetére


lcee79
őstag

Hát szerintem csak úgy tudnád, ha tennél bele egy telenor-os vagy vodafonos microsimet...

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#3939) metalbull válasza Atla (#3932) üzenetére


metalbull
csendes tag

Hol vetted?

Samsung Galaxy S6 Edge Plus

(#3940) Kronk válasza Rhino666 (#3935) üzenetére


Kronk
őstag

Ez nem indok, hogy a fehér jobban tetszik, de ha visszaviszed, hogy nem kell, és veszel egy fehéret, ugyan ott vagy, vagy ha valóban találsz rajta hibát, talán ki tudod egy fehérre cseréltetni...

(#3941) Rhino666: miért kéne addig várnod???
Húzd le a töltőről :DDD

[ Szerkesztve ]

http://totesz.myminicity.com/

(#3941) Rhino666 válasza Kronk (#3940) üzenetére


Rhino666
őstag

Végülis igaz, jogos, csak akkor várhatok jövő hétig...

Bár most frissítés után nagyon belefeledkezett magára, végigment a csík de a frissítés ikon nem tűnt el és már vagy 5 perce úgy áll. Vagy ez normális? :F

Megoldódott.

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#3942) bounty123 válasza lcee79 (#3937) üzenetére


bounty123
őstag

A kijelzőt szedik ki, xda fórumon van topik, ahol leírják a házi megvalósítást. Nem egyszerű, jó eséllyel megsérül a cucc :DDD

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1645089

(#3943) lcee79 válasza Rhino666 (#3935) üzenetére


lcee79
őstag

Ha menne vele cserélném a telenoros kártyát is micro-ra
Igaz akkor nem tudnának hívni... :)
De a t-mobilnál meg nem veszek irreális összegekért mobilnetet mikor van ingyen 5 gb-os :)

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#3944) Rhino666 válasza lcee79 (#3943) üzenetére


Rhino666
őstag

Nálam 2db 2GB-os T-Mobile-os is van havi 2000Ft-ért.

1.28.401.9 :F

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#3945) Youri válasza Rhino666 (#3944) üzenetére


Youri
veterán

Még egyet kell frissíteni

RTX ON

(#3946) Rhino666 válasza Youri (#3945) üzenetére


Rhino666
őstag

Hard resetnél remélem nem ugrik vissza 1.26-ra. :DDD Mert az lesz az első miután felment rá az 1.29 és körbevágtam a SIM-et. :K

Szerk: 1.29.401.7 :))

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#3947) Youri válasza Rhino666 (#3946) üzenetére


Youri
veterán

Nem ugrik vissza, az nem bántja a /system-et

RTX ON

(#3948) lcee79 válasza bounty123 (#3942) üzenetére


lcee79
őstag

Szétszedni bármit szét lehet,
de összerakni már nem biztos hogy sikerülni fog :)
Vagy csak nem lesz olyan szép szikszalaggal mint anélkül :DD

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#3949) Atla válasza metalbull (#3939) üzenetére


Atla
senior tag

T mobil

(#3950) Dicker válasza Rhino666 (#3924) üzenetére


Dicker
őstag

T-nél arany szinttől, és az felett cserélnek ingyen. Lehetséges, hogy az nem volt meg?
Én készüléket csak a kártya cseréltetése után vettem. Szóval azzal nem függ össze.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.