Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) LallerHUN


LallerHUN
tag

Sziasztok!

Most lettem tulajdonosa egy htc one V-nek, de olyan problémám lenne, hogy az itthoni wifire eddig felment, de ma például nem akar csatlakozni, mert azt írja, hogy a gyenge internetkapcsolat miatt figyelmen kívül hagyva. ( cisco epc3925 routerem van a t-hometól ) Mi lehet a probléma?

Előre is köszönöm a választ

[ Szerkesztve ]

(#1552) kliszi


kliszi
senior tag

Sziasztok ! A telefon kijelzöje milyen minöségü ? Mennyire karcolodik ? Üvegböl van , gorilla ?

(#1553) simihun válasza kliszi (#1552) üzenetére


simihun
aktív tag

úgy tudom Gorilla, viszont raktam rá fóliát, biztos, ami biztos alapon :)

(#1554) miklosme válasza kliszi (#1552) üzenetére


miklosme
csendes tag

ez biza nem gorilla glass, de fólia amúgy is kell mindenre.. egyébként a minőség alatt a kép minőséget értetted akkor, ha jól tudom Super LCD2 elég szép, jó a betekintési szög, szépek a színek, korrekt! Nekem speciel nincs rajta még mindig vagy fólia, mikor megvettem rakatni akartam rá csak éppen nem volt ott ahol venni akartam és ezért nem került rá, viszont azóta is lusta voltam elmenni és venni.. :D de még egy karc sincs rajta 2 hónap alatt bár vigyázok is rá!

(#1555) miklosme válasza LallerHUN (#1551) üzenetére


miklosme
csendes tag

ha ráböksz újra akkor fel ajánjla, hogy csatlakozik attól eltekintve is, hogy gyenge az internet kapcsolat.. nem tudom ez mit takar nála.. nekem is írt már ilyet de sikerült rá csatlakoztatni és simán ment bár nekem ezt egy kávézóban csinálta.. itthon no problem

(#1556) headhunter86


headhunter86
senior tag

Sziasztok! Ma vettem egy HTC One V-t T-Mobilnál.

Nem tudom mi van de ugye teljesen lemerülve kaptam a telefont. Rádugtam töltőre, vártam pár percet. SIM és microSD benn van. Elindítom, elindul a varázsló, Dropbox-ig el is jutottam, majd gondolt egyet és újraindult. Elindítottam újra, majd kiírja hogy volt nem fogadott hívásom (zárképernyőt látom), feloldom majd egy szép fehér háttéren a HTC felirat virít. Ilyenkor mi a teendő? Arra gondoltam hogy nem enged matatni míg nincs feltöltve az aksi? Nem vágom mi a baja. Kb. semmit se tudok vele kezdeni. HELP PLS :)

Mire megírtam ezt a kis posztot már észhez is tért :)

[ Szerkesztve ]

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#1557) headhunter86


headhunter86
senior tag

Viszont újraindulgat. Na ez mitől van?

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#1558) gatto_ válasza headhunter86 (#1557) üzenetére


gatto_
senior tag

Nem szabadna újraindulgatnia. Ha továbbra is csinálja, szerintem vidd vissza 72 órán belül, és kérj cserét.

(#1559) headhunter86


headhunter86
senior tag

Közben a SIM kártyám se jó. Valamiért nem aktiválták be normálisan. Holnap még lesz ezzel egy köröm azt hiszem.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#1560) LallerHUN


LallerHUN
tag

Hali!

Mi a véleményetek a háttérben futó programok kiírtásáról? A 4.0-ás androidnak is szüksége van egy killer progira erre a munkára vagy megoldja ő maga?

(#1561) headhunter86


headhunter86
senior tag

Ez csere lesz. Bármit csinálok újraindul. Óránként 1x kb. Ha nem csinálok vele semmit akkor is. Amúgy meglepően gyorsan indul újra, kb. 5mp.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#1562) ruskop válasza gatto_ (#1197) üzenetére


ruskop
senior tag

Szia!
Hogyan csináltál s-off-ot? Eddig őgy tudtam ,hogy csak HTC-clippel lehet. Vagy ezeknél már lehet otthoni körülmények között valami mással is?

(#1563) ncc1701 válasza LallerHUN (#1560) üzenetére


ncc1701
veterán

Én már nem foglalkozom vele. Bezárja őket, ha kell neki a memória.

(#1564) #53667584 válasza LallerHUN (#1560) üzenetére


#53667584
törölt tag

Olvasd el ezt: Az Android memóriakezelése. Eddig sem kellett killer, ezután sem fog. Ez egy nagy tévhit.

(#1565) gatto_ válasza headhunter86 (#1561) üzenetére


gatto_
senior tag

Írod, hogy a SIM sem jó. Netán próbáld ki a telefont egy másik SIM-el, hátha az okozza. Olvastam már ilyet.

(#1566) gatto_ válasza ruskop (#1562) üzenetére


gatto_
senior tag

Lehet... Gemkapoccsal. :C
De csak a Sensationt. Az újabb szériásakhoz nem értek. :)

(#1567) ncc1701 válasza headhunter86 (#1561) üzenetére


ncc1701
veterán

Akkor az nem újraindulás, hanem vmi más. Nem néztem, de nálam sztem vmi 20-30mp lehet, míg bekapcsol a teló.

(#1568) headhunter86 válasza gatto_ (#1565) üzenetére


headhunter86
senior tag

Köszi a tippet. Áttettem a régi telefonomba a SIM-et és nem ismeri fel. Most a HTC-t SIM nélkül tesztelem, ha nem fog kifagyni délután 6-ig, akkor ne adom be a telefont, hanem kérek új SIM kártyát, mert akkor tényleg az okozta.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#1569) gatto_ válasza headhunter86 (#1568) üzenetére


gatto_
senior tag

Azért biztosabb lenne egy másik, működő SIM-mel tesztelni, mert nekem (és nem csak nekem) annak idején a Desire S-nél, a 3g és a gsm hálózat közötti automatikus váltogatás okozott újraindulgatást.

(#1570) headhunter86


headhunter86
senior tag

Ezt magyarázza meg nekem valaki! Bementem a T-Mobilhoz. Mivel a SIM lehetett a ludas kértem újat. Az újjal se volt jó a telefon. Akkor biztos a telefon a rossz, gondoltuk.
(Ja még annyi, hogy egész nap SIM nélkül használtam és egyszer sem indult újra.)
Kipróbáltuk a 2. SIM-et, amit leteszteltünk egy másik telefonnal, hogy tényleg jó-e.
Azt beraktuk egy zsír új HTC One V-be, azzal sem volt jó. Újraindítást nem tudom okozott-e annyit nem teszteltük, de a SIM-et nem ismerte fel.
Délután próbáltam munkatársam SIM-jével a HTC-m azzal jó volt a telefon, újraindítási gondra szintén nem volt lehetőségem, hogy teszteljem.

Most az van, hogy valószínű ezeket a típusú SIM-eket nem szereti a teló. Bár ez se igaz, mert mondta a srác hogy eladtak egy csomót és jók voltak.
Szóval nem tudom mi lehet, 2 SIM-mel, 2 különböző HTC One V, és sehogy sem jó.
Holnap megyek a szervizbe ott megpróbáljuk kideríteni mi lehet a gond. Már nagyon kíváncsi vagyok én is mi a fene ez, mert ha se a telefon se a SIM csak együtt a kettő akkor mi a baj? :D

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#1571) LallerHUN


LallerHUN
tag

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy ti mennyire vagytok megelégedve az automatikus fényerőszabályzóval a telefonba? Mert nekem valamikor össze- vissza csökkenti és növeli a fényerőt.......

Ez miért lehet?

(#1572) Bambalazs válasza LallerHUN (#1571) üzenetére


Bambalazs
senior tag

Sosem használtam, inkább az Extended Controls widget fényerő szabályzója, amiben van 4 fokozat. Azt viszont megfigyeltem, hogy ha épp le van véve a fényerő, a Kamera elindítása után megnöveli a fényerőt, ami csak akkor áll vissza, ha lezárod a telefont és vissza. Érdekes jelenség...

(#1573) ncc1701 válasza LallerHUN (#1571) üzenetére


ncc1701
veterán

LUX auto brightness
Van free is belőle. :)

[ Szerkesztve ]

(#1574) ruskop


ruskop
senior tag

Még mindig érdekelne, hogy hogyan lehet a HTC One V telefonon S-Ont S-off ra állítani.

(#1575) headhunter86


headhunter86
senior tag

Mint kiderült a SIM kártya volt a ludas. 2 SIM-ből 2 hibás, na ezt kapjátok ki...

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#1576) headhunter86 válasza headhunter86 (#1575) üzenetére


headhunter86
senior tag

Hát basszus. Nyomtam egy factory resetet. Mert biztos ami biztos, és már nem ismeri fel a SIM-et, megint újraindulgat. Holnap vissza a szervizbe. Fasza...

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#1577) gatto_ válasza headhunter86 (#1576) üzenetére


gatto_
senior tag

Baszki.... nincs szerencséd. :Y Ez ugyanaz a készülék, vagy azt is cserélték?

(#1578) headhunter86 válasza gatto_ (#1577) üzenetére


headhunter86
senior tag

Próbáltuk cserélni egy másikra de azzal is ugyanez volt a helyzet. Szóval nem lett csere. Holnap viszont már a szervizbe megyek ott más készlet lehet, ott rábeszélem őket a cserére, az a készlet csak jó :D

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#1579) LallerHUN


LallerHUN
tag

Helo! Azt szeretném kerdezni, hogy a car dock programba be lehet rakni a gyári navigáció helyett más offline navigációt ??

(#1580) simihun válasza headhunter86 (#1575) üzenetére


simihun
aktív tag

mega fail :S

(#1581) Ukraan


Ukraan
aktív tag

Szevasztok srácok!
Az egyszer régebben emlegetett Bluetooth problémám sajnos továbbra is fennáll, nem találtam rá megoldást(szervízbe még nem volt időm elvinni). Emellett pár napja a bekapcsolt GPS vevő is sokszor magától kikapcsol, majd később vissza. Nincs semmi ötletetek ezekre?

BÚÉK!

(#1582) miklosme


miklosme
csendes tag

Szevasztok a kis V egyszercsak kiírta, hogy eltávolított SD kártya és azóta nem látja....
Mit lehet tenni ezzel?

(#1583) miklosme válasza miklosme (#1582) üzenetére


miklosme
csendes tag

az lemaradt, hogy teszteltük másik SD-vel tökéletesen látta és a benne lévő SD is raktuk másik telóba azzal sem volt gond...mindenhol minden rendesen működött csak a V-m nem látja azt a kártyát ami hónapok óta benne van és mindez egyik pillanatról a másikra történt :(

(#1584) ruskop


ruskop
senior tag

Sziasztok!
Tegnap lettem gazdája egy ilyen telónak. Tök jó minden csak Asia Rom van rajta. Magyar nyelvet már előhoztam de hogyan lehet mondjuk ezt az Asia-t mondjuk Europa-ra lecserélni? Próbáltam egy RUU-s Romot rátenni de nem engedi, gondolom azért mert nem egyezik a jelenlegi Rom régiójával. Az járható-e, hogy egy cwm-et felteszek majd egy recoveryből egy europa .zip-et felteszek majd úgy frissítem RUU-val?
(Tényleg: az europa-iban van magyar ugye? Vagy csak a WWe-ben?)

[ Szerkesztve ]

(#1585) C.Brigante


C.Brigante
veterán

hülye kérdés: root nélkül lehetstéges a volume gombot használni a power helyett telefon képernyő ébresztésre? A htc nem akar leszokni erről a hülyeségéről, h ilyen kényelmetlen magas helyre teszi.

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#1586) ruskop


ruskop
senior tag

A CID-em HTC_J15 ami valamilyen HTC_GCC ROM felel meg. Ez milyen Rom, tudja valaki? :F
Próbáltam Asiat feltenni de se azt se az Europat nem fogadja el. Hogyan lehet esetleg megnézni a jelenlegi Rom pontos típusát?

[ Szerkesztve ]

(#1587) madár840


madár840
csendes tag

Sziasztok!

Múlt kedden került hozzám egy példány, tök jól működött eddig, semmi panaszom nem volt rá, viszont tegnap este kikapcsoltam, és ma reggel nem indult újra. Akármit csinálok vele semmi. Már próbáltam hard resettel is, meg se mukkan. Jaa, és ha töltőre dugom, a kis visszajelző led sem világít. Már próbáltam kártyák nélkül, vagy másik simmel, de semmi. Valakinek ötlet?

(#1588) Bambalazs válasza madár840 (#1587) üzenetére


Bambalazs
senior tag

Hello. Történt már hasonló probléma valakivel itt a topikban. Hard Brick-nek nevezik ezt a tünetet, és annyit tudsz tenni, hogy visszaviszed garanciálisan a szervizbe. Alaplap csere után működni fog. Nagyon kevés százalékban, de fennálló hiba a One V készülékeknél.

[ Szerkesztve ]

(#1589) madár840 válasza Bambalazs (#1588) üzenetére


madár840
csendes tag

Kösz a gyors választ, holnap viszem is szervizbe.

(#1590) ruskop


ruskop
senior tag

Melyik launchert érdemes feltenni a telóra? Apex, Nova, Holo-t már próbáltam. Valami kis méretű kellene. A gyári se rossz de ott nem lehet a képernyők számát módosítani. Vagy mégis? :F

(#1591) ruskop


ruskop
senior tag

A Rom-om Cid kódja HTC_J15. Ami régióban a HTC-GCC-nek felel meg. Nem tudja valaki véletlenül, hogy ez melyik ország? Vagy valakinek nincs ilyen Rom-ja a telóján? Segíthetne valaki akinek ugyan ilyen régióba származó készüléke van mondjuk, hogy hol találok rá Rom-ot a neten.

(#1592) Tony Getz válasza ruskop (#1591) üzenetére


Tony Getz
csendes tag

Szia!
A Te romod Egyiptom-Dél afrikai régióhoz tartozik.
Ezen változtatni nem tudsz.
Üdv.

(#1593) headhunter86


headhunter86
senior tag

Most hívtak a szervizből. Azt mondták hogy szériahiba, az X és Y dátum közötti modelleknél ez a hiba fenn áll, ezt elismerte a HTC is.
Mondta a srác, hogy van náluk újabb széria ami már jó, délután megyek is be érte. Szóval csere lesz. Remélem ennek nem lesz semmi baja már :)

Ui.: Ja és az Alba plázában 2 rossz szériás és a szervízben is 2 rossz szériás van még. De gondolom ezeket már nem adják el, úgyhogy nem kell félni.

De bárkinek ilyen tapasztalata lenne, legalább most már tudja mi a teendő.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#1594) gatto_ válasza headhunter86 (#1593) üzenetére


gatto_
senior tag

Na, akkor ez némi bosszankodás árán, de megoldódni látszik. Remélem az új telóval elégedett leszel.

(#1595) headhunter86 válasza gatto_ (#1594) üzenetére


headhunter86
senior tag

Na megvan a csere teló. Eddig minden rendben :)
Ez egy júliusban gyártott modell. A rossz szériás pedig áprilisi volt.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#1596) ruskop válasza Tony Getz (#1592) üzenetére


ruskop
senior tag

Szia!
Végre egy emberke aki válaszol. :R Igen én is utólag valami egyiptomira gondoltam. Viszont ilyen Rom-ot meg nemigen találok a neten. De még az xda-n sem. A Romban is így van elnevezve, hogy GCC vagy ott más néven van? Nem tudod véletlenül?

(#1597) ncc1701 válasza headhunter86 (#1595) üzenetére


ncc1701
veterán

Elárulták, honnan lehet megtudni a gyártási időt?

(#1598) headhunter86 válasza ncc1701 (#1597) üzenetére


headhunter86
senior tag

Igen elmondták. A képen az S/N (Serial Number) 3. és 4. karaktere. A 3. a gyártási évet mondja meg, tehát a 2-es 2012-t jelent, míg a 4. karakter a hónapot, ami az én esetemben 7, tehát július.

[ Szerkesztve ]

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#1599) Andrewstarr válasza headhunter86 (#1598) üzenetére


Andrewstarr
aktív tag

Köszi az infót, hasonló problémával küszködök én is, megnézem majd a szériaszámot. Melyik szervízben voltál, mert engem elhajtottak, mondjuk a csereidőszakból kifutottam, de javítani se tudták! :(

(#1600) ncc1701 válasza headhunter86 (#1598) üzenetére


ncc1701
veterán

Nálam HT23... van, ergo 2012 március. De ezzel nem volt soha bajom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.