Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) simihun válasza Bambalazs (#1649) üzenetére


simihun
aktív tag

:C a második verzió, h bemész 1 T üzletbe és megkérdezed.

(#1652) Bambalazs válasza simihun (#1651) üzenetére


Bambalazs
senior tag

Több válaszra lel ott a kolléga, mint itt. :)

(#1653) simihun


simihun
aktív tag

srácok, "sajna" nálam 3 hónapnál tovább nem bírt megmaradni a készülék.
nálam tökéletesen működött, teljesen meg voltam vele elégedve, viszont 2 androidos telóra nincs szükségem és a V, akinek távoznia kell. :)

viszont megmaradt 1 teljesen új védőtok, fóliával együtt. akit érdekel, pü-ben jelezze.

kitartás srácok, csak kihozzák lassan a JB-t a V-re is.

(#1654) Bambalazs válasza simihun (#1653) üzenetére


Bambalazs
senior tag

Szomorú hír. Szegény kicsi V. Mivel csaltad meg? :DD

Legalább jönne stabil 4.0.4, Sense 4.1-gyel... JB már csak álom marad. :W

(#1655) simihun válasza Bambalazs (#1654) üzenetére


simihun
aktív tag

első próbálkozásom, a Nexus S volt, amit simán lenyomott. Viszont tegnap boldog tulajdonosa lettem a Nexus Prime-nak (az egyiknek)

(#1656) Bambalazs válasza simihun (#1655) üzenetére


Bambalazs
senior tag

Használd egészséggel. Régebben én is tapogattam, de túl nagy volt. :( Jó lenne egy 3,7-4" Nexus... :K

(#1657) simihun válasza Bambalazs (#1656) üzenetére


simihun
aktív tag

köszönöm :R

nálam nagyon betalált, persze a V-re is ezt mondtam és annyit se bírt ki nálam, mint a SE Xperia Neo.
ha jól tudom, a következő Guglis, az LG lesz, pedig a Motorolára számítottam.

(#1658) Bambalazs válasza simihun (#1657) üzenetére


Bambalazs
senior tag

One V nálam minimum két évig fog maradni, mert alapvetően nincs vele baj. Néha kicsit lassúcska szegény, de egy mag ennyire képes. Remélem lesz rá hivatalosan is CM10... :)

(#1659) Ukraan válasza simihun (#1653) üzenetére


Ukraan
aktív tag

Ment pü tokügyben.

BÚÉK!

(#1660) simihun válasza Ukraan (#1659) üzenetére


simihun
aktív tag

vissza is :)

(#1661) simihun válasza simihun (#1657) üzenetére


simihun
aktív tag

a Tok elkelt!

a N 4 pedig valóban az LG-nél jelenik meg.

(#1662) Ukraan válasza simihun (#1660) üzenetére


Ukraan
aktív tag

OK, köszönöm :R !

BÚÉK!

(#1663) headhunter86 válasza simihun (#1661) üzenetére


headhunter86
senior tag

Egy képet tudnál mutatni a tokról, mert én is akarok az enyémre. De erősen gondolkodom hogy egy ilyen cipzáros kis belebújós "zoknit" veszek.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#1664) simihun válasza headhunter86 (#1663) üzenetére


simihun
aktív tag

:D

[ Szerkesztve ]

(#1665) Andrewstarr válasza headhunter86 (#1663) üzenetére


Andrewstarr
aktív tag

Jól hallom, hogy HTC One V tok kell valakinek? :D

[ Szerkesztve ]

(#1666) headhunter86 válasza Andrewstarr (#1665) üzenetére


headhunter86
senior tag

Gondolkodtam ezen a tokon, de szerintem ebből "zokni" lesz :)
Olyan szép a gyári kinézet, ráadásul az ilyen tokok alá megy a sok kosz, tudom mert előző telefonomon volt. Igaz, hogy a fogása biztosabb lesz tőle.

[ Szerkesztve ]

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#1667) GALARDO


GALARDO
addikt

Nektek is besárgult, hátsó fedlap?

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#1668) C.Brigante válasza headhunter86 (#1666) üzenetére


C.Brigante
veterán

meg nem beszélve arról, h 2k az ára nem 3.8k! [link] :DDD

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#1669) headhunter86


headhunter86
senior tag

Felraktam a Max Payne-t, meg az NFS Hot Pursuit-et, és meglepődve tapasztalom hogy akadásmentesen fut mindkettő. Pedig le mertem volna fogadni, hogy kevés lesz a proci :)

Viszont a 4Gb-os microSD kevés lesz nekem. Kinéztem egy 16GB-osat, már csak az a kérdés hogy elég gyors lesz-e. Milyet érdemes nézni bele?
Én most erre gondoltam: http://www.aqua.hu/16gb-sd-hc-micro-samsung-cl6-smg-mb-msaga-memoria-kartya--adapter-151733.html

Elég a CL6 vagy Class10-et nézzek inkább?

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#1670) -AD4M- válasza Szancsó (#1650) üzenetére


-AD4M-
tag

Nem kell élő háttérképhez launchereket telepíteni, én felraktam pl a Koi Free-t, azt elindítva van egy gomb, hogy "Take Me There!".

A vicces az az egészben, hogy ez egy GYÁRI LIVE-WALLPAPER MENÜBE visz, amely azonban nem elérhető a Sensén keresztül! (Alapból van egy Google Térkép élő háttérkép benne, de az nekem nem működött). :W

Allons-y!

(#1671) Bambalazs válasza headhunter86 (#1669) üzenetére


Bambalazs
senior tag

Minimális különbség van CL6 és CL10 között, ezért érdemesebb CL10-et választani, azzal gyorsabban tudsz írni/olvasni.

(#1672) headhunter86 válasza Bambalazs (#1671) üzenetére


headhunter86
senior tag

És tudja a telefon kezelni a CL10-eset? Gyorsabb lesz tőle, mint egy 6-ossal?
Kicsit sokallom, de most ezt néztem ki: [link]

Ti milyet ajánlotok?

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#1673) Bpisti84 válasza headhunter86 (#1672) üzenetére


Bpisti84
tag

Szerintem elég bele egy class6-os is. Nem hiszem, hogy észrevehető különbség lenne class6 és class10 között.

Sokan használják a Samsung class6-ot és teljesen meg vannak elégedve vele és árban is sokkal barátibb mint az általad linkelt class10-es.

Nekem egyébként egy class4-es 8GB-os PQI van benne és ezzel sincs semmi bajom.

(#1674) mody válasza headhunter86 (#1672) üzenetére


mody
tag

Class 10-nek jobb az írása nagy fájlok esetén, de ha sok kis dolgot is a karira akartok menteni, akkor a class 4-nek a legjobb a szekvenciális írási ideje. Gyakorlatilag a class 4 feletti karikat úgy csinálják, hogy nagyobb blokkokat hoznak létre, és így látszólag a nagyobb fájlok hamarabb másolódnak. Olvasásban nagy különbség tudtommal nincs.

(#1675) ncc1701 válasza headhunter86 (#1672) üzenetére


ncc1701
veterán

Nekem 32-es class10-es Samu van, az volt kb 10e.

Br 9700Ft.
Szerintem ennyin nem érdemes spórolni, az ember úgyis teleteszi zenével, meg filmekkel. :) Ha lenne 64-es, azt vettem volna.

[ Szerkesztve ]

(#1676) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

Üdv.

Tudtok mondani egy jó zene lejátszót?
Amit akár egyik asztalra ki is tudom tenni?

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#1677) headhunter86 válasza ViiiiktorOC (#1676) üzenetére


headhunter86
senior tag

PowerAmp. Ennél jobbat nem találsz :) Én Classic skinnel használom, meg is vettem, mert annyira jó.
http://powerampapp.com/
Store

Nagy előnye, hogy nagyon sok formátumot támogat, még CUE-t is! Szép, okos kezelőfelület, sok beállítási lehetőséggel. Van hozzá sokféle widget, valamint lock screenre is ki lehet rakni. Az equalizer is jó, bár én csak a magas- és mélykiemelést használom. Nagyon szuperül szól, főleg kocsiban átjátszós kazin :)

Ui.: Ja és ilyet is tud: HTC Sound Enhancement support

[ Szerkesztve ]

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#1678) ncc1701 válasza ViiiiktorOC (#1676) üzenetére


ncc1701
veterán

MortPlayer, free. Nem dobál 15 nap után kedves üzeneteket, mint a trial PowerAmp...

(#1679) Bambalazs


Bambalazs
senior tag

Írtam a HTC-nek egy levelet, hogy mi a fenyő van a jelly bean frissítéssel, és a szokásos szöveggel jöttek, hogy várjak a One V Jelly Bean bejelentésre, hamarosan több infóval leszünk gazdagabbak. Ez annyit jelent az értelmezésem szerint, hogy az év végéig megpróbálják optimalizálni a rendszert One V-re. Elvégre eddig kizárólag a One X és S telefonokkal kapcsolatban volt bejelentés, a Verizon, Sprint verziókra se, és a One V-re se mondtak még semmit. Fény a jégkrémszendviccsel kikent alagút végén? :))

[ Szerkesztve ]

(#1680) ncc1701 válasza Bambalazs (#1679) üzenetére


ncc1701
veterán

Nekem ez szimpla lerázásnak tűnik...

(#1681) GALARDO válasza Bambalazs (#1679) üzenetére


GALARDO
addikt

Nem hiszem, hogy jön rá, a teljes Sense 4.0-át se kapta meg.... :U

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#1682) headhunter86 válasza ncc1701 (#1678) üzenetére


headhunter86
senior tag

Ha PowerAmp-t megveszed, azt sem fog :)
Megnéztem ezt a MortPlayert, sokkal kevesebbet tud, nyilván előnye, hogy ingyenes.

[ Szerkesztve ]

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#1683) awking


awking
csendes tag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem a telóval kapcsolatban. Testvéremnek van One V-je, nemrég -állítólag- volt valami frissítés a telefonján, és azóta eltűnt neki a Navigáció nevű alkalmazása (a kék háromszög ikonos).

Visszaolvastam jó pár oldalt, de nem találtam róla semmi infót. :B Mindenkinél eltűnt a frissítés után, vagy csak nála lehet valami probléma? Nekem nem ilyen masinám van, ezért sajnos hetekig nem tudom ellenőrizni.

(#1684) Bambalazs válasza GALARDO (#1681) üzenetére


Bambalazs
senior tag

"Teljes" Sense fut rajta annyi különbséggel, hogy rengeteg animációt kiszedtek belőle, mert kevés lenne a memória a nagytesókon futó Sense-hez képest.

Azért még bizakodok a JB frissítéssel kapcsolatban, mert a szolgáltatófüggő változatokról (Evo, Incredible, stb) sem nyilatkoztak.

(#1685) GALARDO válasza Bambalazs (#1684) üzenetére


GALARDO
addikt

Tehát nem teljes, köszi a megerősítést. :)

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#1686) Bambalazs válasza GALARDO (#1685) üzenetére


Bambalazs
senior tag

Mitől lenne jobb, ha teljes lenne? 0 MB szabad memória lenne...
Kifejezetten jobb, hogy meg van kurtítva sok haszontalan animációtól!

(#1687) GALARDO válasza Bambalazs (#1686) üzenetére


GALARDO
addikt

Én nem mondtam, hogy ez így rossz, csak arra próbáltam rámutatni, hogy a JB nem nagyon lesz rá, szerintem.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#1688) Bambalazs válasza GALARDO (#1687) üzenetére


Bambalazs
senior tag

Nincs a kettő között ráció. :) JB-en is ugyanúgy le fogják nyesni Sense-ről a felesleges dolgokat, mert ez a hardver ennyit bír.

(#1689) ncc1701 válasza Bambalazs (#1688) üzenetére


ncc1701
veterán

Hozzák ki Apex-el, és annyi. Nekem nem a sense kéne, hanem a JB.

(#1690) Bambalazs válasza ncc1701 (#1689) üzenetére


Bambalazs
senior tag

Előbb adná ki a HTC Touchwizzel, mint Sense nélkül. :D

(#1691) ncc1701 válasza Bambalazs (#1690) üzenetére


ncc1701
veterán

Vagy inkább nem adják ki sehogysem. Én erre tippelek.

(#1692) ruskop


ruskop
senior tag

Miért van az, hogy ki van kapcsolva az automatikus szinkronizálás de ha netkapcsolatom van (akár wifi vagy mobilnet) akkor egyből elkezdi szinkronizálni a fiókomat. Hogyan lehet ezt kikapcsolni?

(#1693) Reverting válasza mody (#1674) üzenetére


Reverting
őstag

Akkor a legjobb valasztas egy c6? :)

Meg mindig nem tudtam eldoneteni mit vegyek... atrix 2 sehol sincs, lehet megis visszaterek az elso kiszemeltre a one v-re... de most olvasgatom h a kijelzoje sargul? :(( Ez szeria hiba vagy altalanos? Mind igy jar? Vagy figyeljek valamit vasarlaskor?
Thx

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#1694) C.Brigante válasza Reverting (#1693) üzenetére


C.Brigante
veterán

ha ennyire szkeptikus vagy, sztem ne vegyél semmit! Hát majd meglátod nem? ha sárgul visszaviszed gariba, kicserélik, kész! Miért sárgulna mind?

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#1695) Reverting válasza C.Brigante (#1694) üzenetére


Reverting
őstag

Na pont az ilyenekre nem vagyok kivancsi... THX:)

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#1696) Bambalazs válasza Reverting (#1693) üzenetére


Bambalazs
senior tag

A kezdeti gyártmányokra volt jellemző a nagymértékű szériahiba, azóta csökkent a hibás kijelzők száma. Fentebb említették, hogy az alaplap hibát is orvosolták, és csak a nyár eleji és azelőtti telefonoknál volt tapasztalható.

(#1697) Reverting válasza Bambalazs (#1696) üzenetére


Reverting
őstag

Koszi... Szoba jott hasznalt is... ami elvileg par honapos... garis... csak azert erdeklodok, nehogy belefussak valami hibasba, vagy szivas legyen... koszi megegyszer... mindenesetre az uj a legjobb megoldas...
Thx...

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#1698) ruskop válasza Reverting (#1697) üzenetére


ruskop
senior tag

Én is kb. 1-2 hónapos használtat vettem de semmi bajom nincs vele. A full bizonytalanságot meg szerintem felejtsd el mert akkor semmilyen telefont nem fogsz venni mert mindegyikről hallani jót is meg rosszat is.

(#1699) Real Ghoost válasza ruskop (#1698) üzenetére


Real Ghoost
aktív tag

Pontosan, rádásul a hibátlan használttal is be lehet fürödni, attól még hogy nem sárgásodik sehol, nekem pl hónapok után jött elő, ha lesz egy kis időm bemegyek majd a T-hez vele...
Ami még elszomorít kicsit, hogy biztos ismeritek a jetpack joyride nevű játékot, nekem néha beakad játék közben, pedig sztem nem lehet túl nagy gépigénye, az ipod touchomon aminek ráadásul nagyobb is a felbontása, sokkal szebben futott.

(#1700) happy_harry válasza Real Ghoost (#1699) üzenetére


happy_harry
csendes tag

Nálam nem akadt a jetpack joyride. Kb. 9órát toltam eddig. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.