Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:33

LOGOUT.hu

HTC ONE M8

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8801) Janaboy válasza Fürkésző (#8800) üzenetére


Janaboy
veterán

Nekem amikor ilyen volt sim csere lett belole.

Janaboy

(#8802) Fürkésző válasza Janaboy (#8801) üzenetére


Fürkésző
tag

Jaj! 9 hónapja lett cserélve a SIM nano-ra.
És ezt hogy bizonyítom a szolgáltatónak?
(Előtte a mini vagy 16 évig gondtalanul üzemelt.)

[ Szerkesztve ]

Muszájna meggyújtani a tüzet. / Tilosna meggyújtani a tüzet. Ugye, milyen idegenül hangzik? Ne erőszakoljuk meg szép magyar nyelvünket! Használjuk a régóta bevált "NEM LENNE SZABAD", "NEM LETT VOLNA SZABAD" fordulatot!

(#8803) Janaboy válasza Fürkésző (#8802) üzenetére


Janaboy
veterán

Nalam semmit se kerdeztek..nem kellett bizonygatni.

Janaboy

(#8804) ferob válasza Fürkésző (#8800) üzenetére


ferob
őstag

Érdemes lenne legalább 1-2 napot várnod, esetleg máshol is kipróbálni, mert éppen lehetett bármilyen egyéb probléma a szolgáltató oldaláról is.

(#8805) Fürkésző válasza ferob (#8804) üzenetére


Fürkésző
tag

Természetesen egyetlen esetből még nem általánosítok. Tesztidőszak indul. Szívből remélem, hogy többször nem is fog előfordulni. De azt azért érdemes tudni, mással is előfordult-e hasonló.

Muszájna meggyújtani a tüzet. / Tilosna meggyújtani a tüzet. Ugye, milyen idegenül hangzik? Ne erőszakoljuk meg szép magyar nyelvünket! Használjuk a régóta bevált "NEM LENNE SZABAD", "NEM LETT VOLNA SZABAD" fordulatot!

(#8806) paldabortat


paldabortat
újonc

Sziasztok!

Lenne egy elég nagy problémám a Verizonos M8-al mégpedig, hogy folyamatosan újraindul. Bekapcsolom a telefont 5-10 sec után újraindul. Factory reset se segített.

Tudtok valami megoldást?

(#8807) ferob válasza paldabortat (#8806) üzenetére


ferob
őstag

Ha nem gyári ROM-ot használsz, akkor hiába is próbálod a gyári beállítások visszaállítását.
Próbáld nyomkodni a bekapcsoló gombot, hogy nem-e esetleg az van beragadva, de ha érzed, hogy minden lenyomáskor kattan, akkor valószínűleg nem ez lesz a probléma.

[ Szerkesztve ]

(#8808) paldabortat válasza ferob (#8807) üzenetére


paldabortat
újonc

Gyári módosítatlan ROM van rajta, még a bootloader sincs aktiválva. Power gomb tökéletesen működik, a probléma a facebook massenger app frissítése után jött elő először 2 hete utána a boot menüből nyomtam egy resetett törölt is mindent de a hiba fenn áll ugyanúgy.

(#8809) Shokkolo


Shokkolo
addikt

Olyat tapasztalt már valaki, hogy ha töltőn van a telefon és kapok mondjuk viberen egy üzenetet vagyx igazából bármi más...
... felébreszti a telefont és utána amíg manuálisan ki nem kapcsolom ébren marad a telefon?
akár 6-8 órát is alvás közben amíg fel nem kelek.

Mióta 1x "lemerült" (34%-on volt elvileg az akku :D ), azóta csinálja :(((

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#8810) Integrale válasza Shokkolo (#8809) üzenetére


Integrale
veterán

Fejlesztoi modban be van kapcsolva az ebrentartas, ha a kapcsolo szerint nincs, akkor is kapcsold be majd ki.

Stay awake melletti jelolonegyzet.

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#8811) Shokkolo válasza Integrale (#8810) üzenetére


Shokkolo
addikt

Köszönöm :R
Ezt már néztem, de ki van kapcsolva. Kap egy próbát a ki/be.

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#8812) atius


atius
csendes tag

ÜDV! Körül belül fél éve rendeltem egy HTC m8 telot külföldröl,(sprint) eddig rendesen működött. a hálozat vele .De most reggelre lemerült telo tejesen... és nem jön be a telenoros hálozat rajta sehogy.Volt már újra indítva Gyári vissza állitás stb...Próbáltam másik teloba is a sím kártyát de ott müködik...Mi lehet gond?Tipp esetleg?Vagy vigyembe szervízbe?

[ Szerkesztve ]

(#8813) Magnat


Magnat
veterán

Üdv,

Ismerősöm m8s telefonja gyakran nem érzékeli a sim kártyát rövid időre. Sim csere volt több is, szerviz szerint ez széria hiba (szolgáltatói készülék, vodás). Mennyire gyakori ez és hogy orvosolják? Mondtam, h ne hagyja magát, ha széria hiba, akkor is csináljanak vele vmit...

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#8814) ferob válasza Magnat (#8813) üzenetére


ferob
őstag

A szerviz biztos nem mondta, hogy széria hiba, majd nem tett semmit, mivel a hivatalos szerviz Romániában van, így velük a legkevésbé sem tudtok kommunikálni.
Feltehetően a szolgáltató egy alkalmazottjával történt társalgás után lett levonva az általad írt dolog, ennek ellenére le kell adni garanciális javításra vagy a szolgáltatónál, vagy a budaörsi központban a Telemaxnál.

(#8815) Magnat válasza ferob (#8814) üzenetére


Magnat
veterán

Köszi, uhh, Telemax :U
Most tettem a sim kártya hátuljára 3 réteg ragasztószalagot, ezt is ajánlották neten, hátha segít rajta ...

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#8816) Fürkésző


Fürkésző
tag

A hülyeség ragályos :U
HTC mobil 3.5 mm-es fejhallgatócsatlakozó nélkül

[ Szerkesztve ]

Muszájna meggyújtani a tüzet. / Tilosna meggyújtani a tüzet. Ugye, milyen idegenül hangzik? Ne erőszakoljuk meg szép magyar nyelvünket! Használjuk a régóta bevált "NEM LENNE SZABAD", "NEM LETT VOLNA SZABAD" fordulatot!

(#8817) Spy89


Spy89
aktív tag

Ne legyen igazam, de erős a gyanúm, hogy ezzel megint a saját lábukba lőnek. Nincsenek oda az emberek ezért a vívmányért. A marketingeseket már rég szélnek eresztettem volna!

Jön még boardosra lavina! :D

(#8818) istnag válasza Spy89 (#8817) üzenetére


istnag
addikt

Ez külön rendelésre készült, semmi köze hozzá a marketingnek.

(#8819) Spy89


Spy89
aktív tag

Használja valaki az időkép app-ját? Mióta feltelepült a 7-es sense (feltételezem, hogy azóta), nem működik rendesen. Pl. nem frissíti az aktuális hőm. és előrejelzési adatokat. Van valakinek tapasztalata?

[ Szerkesztve ]

Jön még boardosra lavina! :D

(#8820) Janaboy


Janaboy
veterán

Hali!

Mennyit erhet egy 2 eves M8?
Pont lejart a gar, szep allapotban, folyamatosan dotview tokban volt.
Van hozza most is egy gyari, nem reg vettem.
Az egyetlen baja h 15%nal neha levagja (akksi hiba).

Koszi,
Udv

Janaboy

(#8821) ferob válasza Janaboy (#8820) üzenetére


ferob
őstag

Nézd meg, hogy mennyiért árulják a hasonló állapotú készülékeket akár itt a PH! lapcsaládon, majd az alapján érdemes eldönteni, hogy annyiért hajlandó vagy-e megválni tőle.

(#8822) retifosas


retifosas
csendes tag

Sziasztok!
A telefonomon Android 5.02-es van. Gyári módszerrel unlock-oltam token kulccsal (htcdev.com). Most S-on állapotban van és TWRP 3.0 recovery van rajta. Rendszer frissítéseként megérkezett az Android 6.0, de nem tudtam frissíteni. A letöltött zip frissítést próbáltam feltenni TWRP-vel is, de nem sikerült úgy sem. Valaki tudna nekem segíteni, hogy hogyan tudnám feltenni az új androidot. Gondolom vissza kéne tenni valahogy a gyári recovery-t és zárni a bootloadert. Sajnos nem tudom, hogy hogyan kell! Előre is köszönöm a segítségeteket!

[ Szerkesztve ]

(#8823) nincsnév007


nincsnév007
őstag

sziasztok, a hangszoró rácsot valahogy meglehet tisztítani?

(#8824) Fürkésző


Fürkésző
tag

Reméljük, nem igaz:
Meglepő híresztelés: eladja mobilüzletágát a HTC?

Muszájna meggyújtani a tüzet. / Tilosna meggyújtani a tüzet. Ugye, milyen idegenül hangzik? Ne erőszakoljuk meg szép magyar nyelvünket! Használjuk a régóta bevált "NEM LENNE SZABAD", "NEM LETT VOLNA SZABAD" fordulatot!

(#8825) nincsnév007 válasza Fürkésző (#8824) üzenetére


nincsnév007
őstag

nemár:(

(#8826) brainticket válasza nincsnév007 (#8823) üzenetére


brainticket
aktív tag

fogkefével elég jól, pláne ha rásegítesz sűrített levegő spray-vel.

(#8827) ferob válasza nincsnév007 (#8823) üzenetére


ferob
őstag

Attól függ, hogy mennyire vagy bátor vagy van-e még garancia a készülékre, mert mindkét rács ragasztva van, így le lehet venni.
Ha az utóbbi nem jön szóba, akkor száraz fogkefével és ecsettel próbálkozhatsz.

(#8826) brainticket: Sűrített levegővel és egyéb hasonlóval senki ne próbálkozzon, mert károsíthatja a hangszórót.

(#8828) Integrale válasza Fürkésző (#8824) üzenetére


Integrale
veterán

Ezt azóta már cáfolták. :)

"Bad reklám is reklám too"

(#8829) nincsnév007


nincsnév007
őstag

:R

(#8830) -=Starwing=- válasza nincsnév007 (#8823) üzenetére


-=Starwing=-
tag

Szia, nézd meg a #8744 -es hozzászólásom... :)

"Ajándék csónak ne nézd a lapát..." XD

(#8831) nincsnév007 válasza -=Starwing=- (#8830) üzenetére


nincsnév007
őstag

Ajha, jól szétszedted a telefont, én ennyire nem merném :DDD

Meg lenne még egy kérdésem hogy valaki használ Dot Wiew tokot?Megérné aliexpress-ről rendelni egyet?

(#8832) Zirowe válasza -=Starwing=- (#8830) üzenetére


Zirowe
nagyúr

2 hete én is szétszedtem a telefont, kapott új akksit és kék hátlapot.
Viszont azóta a vibrának fura, zergő hangja van.

Te tapasztaltál ilyet?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#8833) -=Starwing=- válasza nincsnév007 (#8831) üzenetére


-=Starwing=-
tag

Nos először én is jól átgondoltam hogy belevágjak-e... De végül meggyőztem magam. :K

Dot View:
Én használok hozzá, és az Ebay-ről rendeltem. Az eredeti ár töredékéért, így nem gondoltam valami minőségi darabra. Kellemesen csalódtam benne. Láttam olyat, amiről "lespórolták" a HTC feliratot( ahol a nyitásérzékelő mágnes van benne(, de ezen rajta van :)

GENUINE OFFICIAL Dot View Flip Leather Smart Case Cover For HTC One M8 M9 E8 A9

Szépen együttműködik a hivatalos Dot View alkalmazással. A szülinapomon pl. megjelenített egy tortát! :D
A flip része nem lötyög, nem lifeg, szépen rásimul a teló elejére. Az egyedüli negatívum talán az hogy az apró lukak gyűjtik a szöszt... de ez elhanyagolható szerintem.

"Ajándék csónak ne nézd a lapát..." XD

(#8834) ferob válasza -=Starwing=- (#8833) üzenetére


ferob
őstag

Igazából semmi külön követelmény nincs ahhoz, hogy működjön egy bármilyen más gyártmányú tokkal, mivel a funkciókat külön alkalmazás biztosítja, ha az érzékelő közelébe mágnes kerül.
De ezt akár tok nélkül is ki lehet próbálni önmagában egy apró mágnessel.

A gyári is ugyanúgy gyűjti a koszt a furatokban, talán ez a leginkább zavaró hátránya, ezért is hagytak fel ezzel a dizájnnal hamar.

(#8835) -=Starwing=- válasza Zirowe (#8832) üzenetére


-=Starwing=-
tag

Nem tapasztaltam ilyet, bár én az eredeti hátlapot helyeztem vissza. Erről a kékről mit lehet tudni? Anyaga?

Tipp 1:
- Mindenhol pontosan illeszkedik?
Az illesztési pontatlanságok miatt a hátlap is kelthet fals zajt.

Tipp 2:
- A belső kiképzése milyen az eredeti hátlaphoz képest? Össze kellene hasonlítani.Itt a hátlap belső mélységére, és a tömítésre gondolok. A mélység, és a benne levő tömítés vastagsága ( a rezgőmotor felett) meghatározza a rendelkezésre álló helyet, esetleges légrést. Az én hátlapomban lévő tömítésbe konkrétan belenyomódott a motor. A képeim egyikén (mutatom) alig kivehetően, de látni.Tehát, mikor a motor rezeg, közvetlen képes átadni a rezgést a telefonnak. Nem valószínű, de esetleg elmozdulhat a motor rezgés közben, és az generálhat plusz zajt. Pár tized mm elég.

Tipp 3:
- Közvetlen a rezgőmotor mellett, van egy alaplap-rögzítő torx fejű csavar. (Kép)

Le kellene csekkolni, hogy rendesen meg van-e húzva, fellazult-e. Hely szűkében kiesni / teljesen kicsavarodni ugyan nem tud, de ha fellazul, úgy gondolom épp eléggé lötyöghet, hogy "bezizegjen", ha a motor rezeg. JA, és ide beszúrnám azt a fontos infót, amit sajnos kifelejtettem a "szétszedős" hozzászólásomból. (ha tényleg a csavar szabadult el, akkor különösen fontos). Az összeszerelés folyamán nagyon ajánlott a csavarrögzítő folyadék használata! Gondolom ismeritek.

[ Szerkesztve ]

"Ajándék csónak ne nézd a lapát..." XD

(#8836) -=Starwing=- válasza ferob (#8834) üzenetére


-=Starwing=-
tag

Pontosan, vásárlás előtt én is leteszteltem egy kis mágnessel... :K :DD

Sőt, volt hogy ismerősöm LG- jéhez, ebay-ről rendelt flip tokot (aminek az elején van egy kis kerek ablak, ahol infót jelenít meg csukott állapotban), de nem volt benne mágnes, így hát tettem bele. :D
Tök jól műxik azóta is.

"Ajándék csónak ne nézd a lapát..." XD

(#8837) Zirowe válasza -=Starwing=- (#8835) üzenetére


Zirowe
nagyúr

A kialakítása teljesen azonos.
Nah, akkor hétvégén majd megint szétszedem. :)

Egyedül az elején a kipattintás a nehéz.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#8838) Millerchris


Millerchris
tag

Sziasztok!
Ha a telefon tárhelye irasvedett módban van, hogy tudom beállítani hogy ne abban legyen? Köszönöm!

A holnap mèg messze van!

(#8839) Fürkésző


Fürkésző
tag

Sziasztok!

HTC One M8s-en ma bejelentkezett egy rendszerfrissítés. Tudja, valaki, mi ez? Mihez nyúl hozzá?

(Sajnos a HTC mostani app-frissítéseivel nagyon nem vagyok megelégedve, úgyhogy aggódom. Már időjárásból, levelezőből is vissza kellett tenni a régebbi verziót. Remélem, az új rendszerfrissítéssel nem jár ezek új változata is kötelezően.)

Muszájna meggyújtani a tüzet. / Tilosna meggyújtani a tüzet. Ugye, milyen idegenül hangzik? Ne erőszakoljuk meg szép magyar nyelvünket! Használjuk a régóta bevált "NEM LENNE SZABAD", "NEM LETT VOLNA SZABAD" fordulatot!

(#8840) ferob válasza Fürkésző (#8839) üzenetére


ferob
őstag

Anélkül, hogy bármilyen szoftververziót vagy régiót említenél, elég nehéz lesz behatárolni, hogy miről mire frissítene a készülék.
Mellesleg egyértelműen leírják a lényegesebb dolgokat az értesítésben is.

(#8841) melyon válasza Fürkésző (#8839) üzenetére


melyon
csendes tag

Szia
azt írta nekem is, hogy nem nyúl hozzá semmihez... most frissül épp.
elvileg csak stabilitás és biztonsági frissítés.... 600 valahány MB...
Kiderül...
Üdv.

(#8842) melyon


melyon
csendes tag

Azt írta, hogy sikerült a szoft. frissítés a 2.20.401.1 -re ... ennyi

(#8843) AaronOS


AaronOS
tag

Sziasztok,
Ha jelenleg CM13-as ROM-on vagyok, akkor hogyan tudnék visszamenni CM11-re?
Gondolom telepítenem kéne egy gyári KitKat ROM-ot.

Olvasgattam XDA-n de nem találtam meg, hogy mit és hogyan kéne telepítenem a downgrade-hez?
S-OFF-olt a készülékem.

So Long, and Thanks for All the Fish

(#8844) ferob válasza AaronOS (#8843) üzenetére


ferob
őstag

Ez teljesen független az S-OFF állapottól, azt meg végképp nem értem, hogy hogyan jött, hogy egy sokkal régebbi gyári verziót akarj visszarakni, ugyanúgy csak fel kell rakni a letöltött ROM-ot TWRP alól, ahogy felraktad előtte a másikat.

(#8845) AaronOS válasza ferob (#8844) üzenetére


AaronOS
tag

Onnan gondoltam, hogy a Snapshot M12-es a legfrissebb TWRP mellett csak ERROR7 hibával leáll.

So Long, and Thanks for All the Fish

(#8846) ferob válasza AaronOS (#8845) üzenetére


ferob
őstag

A telepítővel lesz probléma, nem a firmwarerel, szóval elsőként próbáld meg CWM és régebbi TWRP alól is feltenni, ha nem segít, próbáld meg memóriakártyáról is telepíteni.

(#8847) AaronOS válasza ferob (#8846) üzenetére


AaronOS
tag

Oké.
CWM-ből milyen verzió lenne ajánlott?
Amúgy a memóriakártyáról valót próbáltam már, sajnos nem vált be.

So Long, and Thanks for All the Fish

(#8848) ferob válasza AaronOS (#8847) üzenetére


ferob
őstag

Értelemszerűen a két évvel ezelőtti verzió mindkettőből, mivel a telepítő szkript azokhoz készült és egy régebbi verzió nem lesz kompatibilis az újabb változásokkal.

(#8849) Fürkésző válasza melyon (#8842) üzenetére


Fürkésző
tag

Igen, nálam is ez jelentkezett be.
Köszönöm a választ.

Muszájna meggyújtani a tüzet. / Tilosna meggyújtani a tüzet. Ugye, milyen idegenül hangzik? Ne erőszakoljuk meg szép magyar nyelvünket! Használjuk a régóta bevált "NEM LENNE SZABAD", "NEM LETT VOLNA SZABAD" fordulatot!

(#8850) AaronOS válasza ferob (#8848) üzenetére


AaronOS
tag

Köszi, működött.

Sajnos viszont a CM11-ben rossz a double tap to wake. Egy kis használat után bemondta az unalmast. :(
Így végül felteszem itt a kérdést. Milyen akkukímélő, de jól testreszabható ROM-ot ajánlotok (KK/LP/MM mind szóba jöhet)?
A HTC gyári alkalmazások nagyrészét szívesen elkerülöm (letörlöm). Pl. zenelejátszóból powerampot használok és amellett jobb szeretem ha semmi más nincs feltelepítve.

So Long, and Thanks for All the Fish

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.