Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:33

LOGOUT.hu

HTC ONE M8

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) MrPetya19


MrPetya19
addikt

Valaki tudja, hogy Bp-n hol lehet élőben megnyomkodni?

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#1002) Flyme válasza MrPetya19 (#1001) üzenetére


Flyme
senior tag

Mammut Vodafone pl.

(#1003) MrPetya19 válasza Flyme (#1002) üzenetére


MrPetya19
addikt

Thx.
Valahogy a Budai bevásárlóközpontokban nem csak a mainstream samsung apple téma megy.

Üzemidő kinek hogy alakul?

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#1004) stilo18 válasza spawn21 (#1000) üzenetére


stilo18
addikt

Jól tetted, ha gondolod majd írd meg az ID-t aztán felveszlek...;)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#1005) spawn21 válasza stilo18 (#1004) üzenetére


spawn21
veterán

Trus186

:))

iPhone 13p

(#1006) Lacy6


Lacy6
senior tag

Nagyon kihalt ez a fórum, de remélem csak azért mert mindenki a legnagyobb megelégedéssel használja a készüléket. Érdekes, mert a Z2 fórum nagyon megy, de javarészt a rengeteg hiba miatt.

Amúgy csak úgy kíváncsiságból kipróbáltam a 4 sec-es záridőt, és igaz h sokkal jobb képet lehet vele lőni de elég nagy szenvedés használni. Mikor átrakom nagyobb záridőre, olyan mitha a képernyőfrissités is visszaesne. Nem úgy lenne a jó, hogy simán látom mit akarok fényképezni majd mikor fényképezek aakkor várok hogy elkészüljön a kép. Kinek mi a tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#1007) Flyme válasza Lacy6 (#1006) üzenetére


Flyme
senior tag

Részemről csak azért, mert semmi problémám sincsen vele, úgy tökéletes ahogy van. Első telefonom, amin még eszem ágában sem volt ROM-ot cserélni, mert villámgyors és stabil így is a rendszer, pláne ART-tal. A Z2 és S5 topik is csak a hibáktól/bughalmazoktól zeng, azért ilyen pörgősek :K

Kameráról nem tudok nyilatkozni, nagyon ritkán szoktam használni, éppen ezért is választottam az M8-at :) Viszont számomra ez a szint is bőven elég, amit ilyen téren nyújt, minden másban viszont veri az összes konkurenciát.

[ Szerkesztve ]

(#1008) Koris válasza Lacy6 (#1006) üzenetére


Koris
aktív tag

Megnéztem,teljesen jól müxik 4-re állítva is.Egy kicsit az furcsa ,hogy nem látod folyamatosan a kijelzőn a változást csak az eredményt.
Nagyon gondolkozom ezen a Dot view tokon...Mennyire nehézkes használni?Megbántátok vagy újra megvennétek?

(#1009) FeRRaR1 válasza Koris (#1008) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Nekem az ilyen lenyitós, oldalra kinyitós tokok soha nem jöttek be, kibírhatatlanul zavartak, mindig csak kicsúsztathatós tokjaim voltak, azokat tartottam a legjobbaknak, mint pl Bugatti Twoway vagy HTC PO S650, ez a véleményem nem változott, viszont tény hogy ez az egyetlen nyitogatós, ami megmaradt mellettem, mert közel sem annyira zavaró mint a többi, illetve kicsúsztathatósból alig találtam választékot, így Dot Viewet vettem. Nem bántam meg, újra megvenném, főleg hogy hívás indítás fogadáshoz ki sem kell nyitni, sem időjárás vagy idő csekkoláshoz. Szóval jó cucc, egyedül fényképezésnél tud zavaró lenni.

(#1010) Koris válasza FeRRaR1 (#1009) üzenetére


Koris
aktív tag

Köszi,asszem kipróbálom,még a navit nem tudom hogy fogom használni :)
Átraktam ART-ra....ha eddig brutális gyors volt ,akkor most überbrutal lett!!! :C

(#1011) erdomester2


erdomester2
tag

Sziasztok én ma vettem egy M8-ast az ujgsm.hu-tól. Na most nem tudom honnan származik a készülék mert átalakítót adtak a villához, de eddig teljesen jól szuperál és valódinak tűnik. Viszont egy dolgot mondott a futár amit nem tudok hova tenni. Nem tudom, hogy az első használatra gondolt, vagy az összesre, de azt mondta, hogy ne merítsem 10% alá mert kisül, mint az autók akkuja (nem vezetek), amiket utána be kell bikázni (ilyet mondjuk csináltam már), és ezt csak a szervíz tudja megcsinálni. Most 6%-on áll. Idegesít a dolog de szerintem ez egy irtózatos nagy baromság, csak rohannom kellett meetingre és nem fogtam elsőre amit mondott. Na meg hogy 12 órát töltsem elsőre. Én nem hiszek ebben sem. Vélemény?

(#1012) migabi24 válasza erdomester2 (#1011) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nem mondott baromságot, nekem az M7 merült padlóra és csak akkucserével lehetet bele életet lehelni

(#1013) atikó válasza erdomester2 (#1011) üzenetére


atikó
őstag

na ez egy marha nagy baromság, nem tud alámerülni mert a beépített védelme ezt megakadályozza.

és nem is kell meríteni, egyszerűen elkezded használni töltöd ahogy gondolod használd és örülj! :DD

Nézz utána hogyan működik az akku!

[ Szerkesztve ]

(#1014) migabi24 válasza atikó (#1013) üzenetére


migabi24
nagyúr

Akkor én nyílván hazudok

(#1015) atikó válasza migabi24 (#1012) üzenetére


atikó
őstag

nem azt mondtam, csak neked nem azért ment gajra mer lemerítetted x százalék alá, hanem azért mert cellazárlatos lett és letilt a védelme, ennyi.

(#1016) erdomester2 válasza migabi24 (#1012) üzenetére


erdomester2
tag

Ha ez így van akkor már küldöm is vissza, ugyanis elkerülhetetlen, hogy a telefon lemerüljön.

(#1017) erdomester2 válasza atikó (#1015) üzenetére


erdomester2
tag

Nem tudom mi az a cellazárlat, de nem okozhatta a lemerülés. Kizárt dolog, hogy ilyet megengedjen magának egy gyárt, és végképp akkor nem, amikor nem cserélhető az aksi.

(#1018) migabi24 válasza atikó (#1015) üzenetére


migabi24
nagyúr

Mondjuk az enyém úgy merült a védelem alá, hogy kikapcsolás után még a polcon hevert 1-2 napot, én se gondoltam volna, hogy ez megölheti az akkut

[ Szerkesztve ]

(#1019) Flyme válasza erdomester2 (#1017) üzenetére


Flyme
senior tag

Már nekem is merült 10% alá a telefonom, csontig még nem merült le, de régebbi telefonjaim közül volt pár, semmi bajuk nem lett. Én inkább helyedben a sufnigari miatt küldeném vissza, mivel csak EU-s modellekre vonatkozik a gyári gari itthon is, mivel írtad, hogy adtak hozzá átalakítót gondolom ázsiai modell lehet, helyette megrendelném a partnerogsm-ből, itt EU-s modellet adnak, gyári garival, ugyanolyan áron, mint az ujgsm-nél.

[ Szerkesztve ]

(#1020) atikó válasza erdomester2 (#1017) üzenetére


atikó
őstag

én is vissza vinnám, de van a HTC-nek itthon egy telefon száma és bediktálod az imei számot és megmondja hogy itthon garis e az szóbanforgó készülék.

0680/986-213 ezt hívd fel holnap!

(#1021) atikó válasza erdomester2 (#1017) üzenetére


atikó
őstag

elofordulhat ilyen baj sajnos, nem ö készíti az akkukat, hanem külsös céggel készítetti.

(#1022) Koris válasza Flyme (#1019) üzenetére


Koris
aktív tag

A Partnerogsm-nél vettem és adtak átalakítót,hiszen angol piacra szánták,de az még Europa:)

(#1023) erdomester2 válasza Koris (#1022) üzenetére


erdomester2
tag

Nekem is azt mondták, hogy angol piacra volt gyártva.Bár fura hogy volt 4 ezerért olcsóbban AS (Ázsiai) gari, amihez csak töltőt adnának...na mondtam h ezt felejtsék el.

(#1024) Flyme válasza Koris (#1022) üzenetére


Flyme
senior tag

Tudom, csak az átalakító meg ujgsm alapján rögtön Ázsiára asszociáltam :)

1023: Akkor viszont nincs gond, az akku miatt sem kell aggódnod :K

[ Szerkesztve ]

(#1025) karesz72


karesz72
csendes tag

http://android-revolution-hd.blogspot.hu/2014/06/incoming-android-443-with-htc-sense-61.html?m=1

(#1026) Lacy6 válasza karesz72 (#1025) üzenetére


Lacy6
senior tag

Félek a frissítéstől...nem szeretném ha elrontanák a jelenleg szupergyors,stabil rendszert.

Nagyon ritka az olyan frissítés ami valóban javít sajnos.(Nem csak a htc-re gondoltam)

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#1027) Koris válasza Lacy6 (#1026) üzenetére


Koris
aktív tag

Ez az egyik ok amiért megéri az s-off,mert bármikor visszarakhatod a régi romot.

(#1028) boksz válasza migabi24 (#1012) üzenetére


boksz
senior tag

Én már többször is teljesen lemerítettem az M7- t ( kikapcsolt magától ) illetve most az M8 és semmi gond nem volt.
Azzal, hogy teljesen lemeríted nem lesz semmi baja, ez egy nagy hülyeség, bármilyen élethelyzetben előfordulhat. Erre a gyártók már rég felkészültek !!!

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#1029) stilo18 válasza boksz (#1028) üzenetére


stilo18
addikt

+1

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#1030) migabi24 válasza boksz (#1028) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ez nem hülyeség rengetegen jártak így az M7-el ahogy én, inkább örülj neki, hogy neked szerencséd volt

[link]

[ Szerkesztve ]

(#1031) SeatZola


SeatZola
őstag

Srácok! Most van lehetőségem lecserélni a Note3-at egy M8-ra. Szerintetek megéri? Mindkettő gyári független. A note3 4 hónapos az M8 1 hónapos, karcmentes. 20k-t kellene ráfizetnem. Minden tetszik az M9ban csak az akkutól félek. A Note3 elmegy nekem simán 2 napot. Az M8 ugyanazon használattal el fog menni 1,5-2 napot?

Rappi

(#1032) balika333 válasza SeatZola (#1031) üzenetére


balika333
tag

Szia. Én Note 3ról váltottam és nagyon nagyon megérte. Nekem hozza simán a Note 3 üzemidejét. 2 napot megy 4 óra körüli kijelzővel. Pokoli gyors, kiváló kijelző. És +20ezerért?! Nagyon megéri szerintem ne hagyd ki.

Samsung Note 22 Ultra

(#1033) Lacy6 válasza migabi24 (#1030) üzenetére


Lacy6
senior tag

Tegnap egy igen erős használat mellett este 11kor már kikapcsolt a telefon annyira lemerült.
Azért a vége felé megnéztem 5 óra kijelzőidőm volt. Egész éjszaka így maradt, mert elaludtam és nem raktam töltőre. Reggel 7 körül raktam fel tölteni, jelzem semmi baja nincsen. Normál használat mellett nem kellene h megpusztuljon az akkumlátor csupán azért mert lemerült. Persze ha heteket van a polcon az már veszélyesebb játék.

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#1034) Flyme válasza SeatZola (#1031) üzenetére


Flyme
senior tag

Megéri

(#1035) Koris válasza SeatZola (#1031) üzenetére


Koris
aktív tag

Jól gondold meg ,mert ez egy egyirányú út....soha többet nem lesz más telód csak hTc :D

(#1036) boksz válasza migabi24 (#1030) üzenetére


boksz
senior tag

De azok eleve hibás készülékek lehettek, olyan nincs, ha teljesen lemeríted akkor kuka !

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#1037) boksz válasza Koris (#1035) üzenetére


boksz
senior tag

Ez bizony így van :Y
:))

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#1038) stilo18 válasza Koris (#1035) üzenetére


stilo18
addikt

Nem biztos...csak úgy jár,mint én.
Megveszi az összes létező neves gyártó csúcs telóját,mindig lesz valami ami miatt nem tetszik neki,a pénz megy bele rendesen...aztán egy idő után rájön,hogy egyből HTC után HTC-t kellett volna venni...:)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#1039) boksz válasza stilo18 (#1038) üzenetére


boksz
senior tag

:)

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#1040) Injun


Injun
aktív tag

Tudja valaki,hogy hogy kell kikapcsolni a boot hangot és rezgést?

(#1041) hurrikan


hurrikan
addikt

Egy kis Kínai HTC siker
Ennyi pénzért nem csoda hogy viszik mint a cukrot. Vinnék Európában is. Remélem erre a HTC is rájön.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#1042) Flyme válasza hurrikan (#1041) üzenetére


Flyme
senior tag

Szép! Meg is értem, hogy ennyien viszik, pláne ilyen áron. Hamarosan biztos nálunk is lehet kapni gsm boltokban, de az igazi azért gyári garival lenne :)

(#1043) Koris válasza Injun (#1040) üzenetére


Koris
aktív tag

Ha lenémítod a telot akkor némán bootol be ,de rezegni rezeg.

(#1044) töky76


töky76
tag

Sziasztok, htc one m8-at szeretnék venni... jelenleg egy iphone 5-öm van, ez maradna is.
Ahogy utánaolvastam, dícsérik a telefont, de pl akksira panaszkodnak hogy nem bírja sokáig?! Emiatt váltanék iphone-ról, és azért htc mert muszáj hogy fém legyen.
Honnan vegyem? Nem ázsiai szutykot akarok venni. Hanem gyári garis, bontatlan,függetlent. Speedshop-nál most 190 körül van...
Köszi

(#1045) Flyme válasza töky76 (#1044) üzenetére


Flyme
senior tag

Partnerogsm, 165K, EU-s készülék, gyári garival, innen többeknek onnan van a készüléke, full bontatlant adnak: [link]

(#1046) Lacy6 válasza töky76 (#1044) üzenetére


Lacy6
senior tag

Üzemidőbe szerintem eléggé meggyőző a telefon. Link
Link
Link
Iphone 5 vs htc one m8

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#1047) töky76 válasza Flyme (#1045) üzenetére


töky76
tag

Akkor ez megbízhatónak tűnik. Köszönöm
És magáról a telóról mit mondasz? Nem bántad meg hogy ezt vetted és nem másikat?
Még annyi hogy Magyarországon van hivatalos htc szerviz? Vagy ha baj van a telóval akkor kiküldik a németországi központba, most csak mondtam valamit (nem mind1 hogy mennyi ideig "tökölnek" a javítással)

(#1048) Injun válasza Koris (#1043) üzenetére


Injun
aktív tag

Köszi,majd valamit kitalálok.

(#1049) Zitta válasza töky76 (#1047) üzenetére


Zitta
őstag

Szlovàkoknàl van a szervíz ahova kiküldik és tökölnek... :K

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#1050) Flyme válasza töky76 (#1047) üzenetére


Flyme
senior tag

Egyszerűen imádom. Anyaghasználat, külső, Sense 6, a telefon sebessége nálam mindent visz :) Az szerintem mindent elmond, ha újra telefont vennék, ismét az M8- választanám, az összes konkurenst veri mindenben, a kamerán kívül, bár mint fentebb írtam nekem kamerában ez a szint is bőven elég.

Zitta: Csehországban van a szervíz, ahova kiküldik, még nem volt náluk tapasztalatom, eddig semmi gond nem volt a telefonnal.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.